Helly Tech membraankangas- veekindel 20 000 mm,
hingav 15 000 g/m2
Primaloft vooder
Ees kahesuunaline YKK® tõmblukk, tõmblukku katab takjakinnitusega tormiklapp
Life Pocket™ koos YKK® lukuga telefoni või tahvelarvuti soojas hoidmiseks- ligipääsusk pole vaja kobinesooni eest avada.
Kaenla all ventilatsiooniks YKK® tõmblukud
Käetaskud
Eemaldatav kapuuts, kapuuts reguleeritav
Kaela vastu olev kangas harjatud Tricot.
Krae reguleeritav
Varrukaotsad takjakinnitusega reguleeritavad
Varrukate otstes soonik
Keskel lai rihm
Reietaskud takjakinnitusega
Mõõdulinditasku
Sääre otstes tõmblukud tormiklapi ja takjakinnitusega
Sääre otstes lumetõke
Põlved ja sääre otsad tugevdatud Cordura® kangast
Põlvepadja taskud
Sääred pikendatavad 5 cm
Seljaosa sees tõmblukk ettevõtte logo paigaldamiseks
ID-kaardi aas
EN ISO 20471 Klass 3
Põhikangas: 100% polüester, 215 g.
Teine 100% polüamiid, 235 g.
Tugevdus: 100% polüamiid, 219 g.
Soojtustus: Primaloft Black Eco - 133 g keha osas ja säärtes, 80 g. varrukates.

YKK®
Väiksed osad, aga suur erinevus. Kvaliteetsed tõmblukud igaks otstarbeks. YKK® on Jaapani ettevõte, mis asutati juba 1934. aastal. Tänapäeval müüakse nende tooteid üle maailma. YKK® on tuntud kui kvaliteetsete ja uuenduslike tõmblukkude tööstusharu liider.

Life Pocket™
Tasku, mille eesmärk on säilitada sinu isiklike elektroonikaseadmete aku eluiga külmades oludes. Inseneride poolt teaduslikult testitud ja tõestatud. Termiliselt vastupidavate materjalide ja innovaatilise konstruktsiooni abil püsib Life Pocket™ tavalisest taskust 2 korda soojemana.

Cordura
Cordura® kangas on valmistatud kestma! Cordura® materjali iseloomustavad suur vastupidavus, universaalsus ja töökindlus. Rohkem kui 40 aastaga on Cordura® populaarsus aina kasvanud. Kvaliteetsete tööriiete tootmisel on kasutatud Cordura® kangast ripptaskute, põlvepiirkonna, püksisääreotste, varrukate jne tugevdamiseks- just seal, kus on vaja suurimat kulumiskindlust!

Primaloft®
Suurepäraste omadustega sünteetiline soojustusmaterjal Primaloft:
* 28% soojem, kui analoogsed materjalid
* Vetthülgav
* Hingav
* Kiiresti kuivav
* Kokku surudes ei kaota oma kohevust ja omadusi