Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search

Stokker AS

Aadress
Peterburi tee 44 11415 Tallinn Harju maakond Eesti

Telefon: +3726201111
E-post: stokker@stokker.com

Registrikood: 10165452
SWIFT: HABAEE2X
IBAN: EE602200221001100018
KMKR NR: EE100151082
Peterburi tee 44, Tallinnpeterburi.tallinn@stokker.com+372 620 1190Hooldus ja varuosad +372 620 1198
E-R8:00 - 18:00 L10:00 - 14:00 P[closed]
23.veebruaril keskus avatud 8.00 - 15.00 24.veebruaril keskus suletud
Forelli 8, Tallinnforelli.tallinn@stokker.com+372 656 3068Hooldus ja varuosad +372 655 0008
E-R8.00 - 18.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
23.veebruaril keskus avatud 8.00 - 15.00 24.veebruaril keskus suletud
Ringtee 79, Tarturingtee.tartu@stokker.com+372 730 8270
E-R8.00-18.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
23.veebruaril kauplus avatud 8.00-15.00 ,24.veebruaril kauplus suletud
Tallinna mnt. 91, Pärnuparnu@stokker.com+372 444 7870
E-R8.30 - 18.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
Ülejõe tee 2b, Keilakeila@stokker.com+3726511309
E-R8.00 - 18.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
23.veebruaril kauplus avatud 8.00-15.00 24.veebruaril kauplus suletud
Rakvere 42, Jõhvijohvi@stokker.com+372 334 0008
E-R8:00 - 18:00 L10:00 - 14:00 P[closed]
Tallinna mnt 51, Narvanarva@stokker.com+372 359 1159
E-R8.30 - 18.00 L9.00 - 14.00 P[closed]
23.veebruaril kauplus avatud 8.00-15.00 ,24.veebruaril kauplus suletud
Pikk 6, Rakvererakvere@stokker.com+372 324 3441
E-R8.00-17.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
Reedel 23.02 kpl avatud 8.00-14.00 Laupäeval 24.02 kpl suletud.
Pärnuvälja 6, Paidepaide@stokker.com+372 384 9686
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 P[closed]
Tallinna 64, Viljandiviljandi@stokker.com+372 508 0450
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 P[closed]
Pikk 4a, Võruvoru@stokker.com+372 7822685
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 P[closed]
Tallinna 81, Kuressaarekuressaare@stokker.com+372 453 1095
E-R8.00 - 17.00 L10.00 - 14.00 P[closed]
23.02 Stokker avatud 8.00- 14.00. 24.02. esindus suletud
Kriidi 4, Tallinninfo@nava.ee+372 605 7170
E-R8.00 - 17.00 L[closed] P[closed]
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Logi oma kontole sisse e-posti aadressiga, millega registreerusid püsikliendiks
Oled Stokkeri klient, aga unustasid salasõna või ei tea seda?


Ei ole veel Stokkeri klient? Registreeru püsikliendiks

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi FacebookiSisene läbi Google