Open MenuVaata tootekataloogiOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Stokker AS

Aadress
Peterburi tee 44 11415 Tallinn Harju maakond Eesti

telefon: +3726201111
e-post: stokker@stokker.com

Registrikood: 10165452
SWIFT: HABAEE2X
IBAN: EE602200221001100018
KMKR NR: EE100151082
Ringtee 79, Tarturingtee.tartu@stokker.com+372 730 8270
E-R8.00-18.00 L10.00 - 14.00 PSuletud
Tallinna mnt. 91, Pärnuparnu@stokker.com+372 444 7870
E-R8.30 - 18.00 L10.00 - 14.00 PSuletud
Ülejõe tee 2b, Keilakeila@stokker.com+3726511309
E-R8.00 - 18.00 L10.00 - 14.00 PSuletud
Rakvere 42, Jõhvijohvi@stokker.com+372 334 0008
E-R8:00 - 18:00 L10:00 - 14:00 PSuletud
Tallinna mnt 51, Narvanarva@stokker.com+372 359 1159
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 PSuletud
Pikk 6, Rakvererakvere@stokker.com+372 324 3441
E-R8.00-17.00 L10.00 - 14.00 PSuletud
Pärnuvälja 6, Paidepaide@stokker.com+372 384 9686
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 PSuletud
Tallinna 64, Viljandiviljandi@stokker.com+372 508 0450
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 PSuletud
Pikk 4a, Võruvoru@stokker.com+372 7822685
E-R8.00 - 18.00 L9.00 - 14.00 PSuletud
Tallinna 81, Kuressaarekuressaare@stokker.com+372 453 1095
E-R8.00 - 17.00 L10.00 - 14.00 PSuletud
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Sisene e-poodi / tellimiskeskkonda
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i