JAGA AKUSID, SÄÄSTA RAHA
Olete väsinud tarbetute akude eest maksmast? Olete tüdinud oma kuuri erinevate laadijatega täitmast? Valides WORX PowerShare®, maksate vaid selle eest, mida mida vajate.
1. Valige töö jaoks sobiv aku. Tavakasutuseks standardse mahutavusega või suure mahutavusega, kui pikk tööaeg on kriitilise tähtsusega.
2. Valige akulaadija. Tegime selle lihtsaks: tava- või kiirlaadija.
3. Vali tööriist
Tööriistad on saadaval nii komplektide kui karkassidena. Valikust leiate pika rivi tööriistu, ilma et peaksite akude ja laadijate eest lisa maksma.

SAMA AKU - LAIENDATAV VÕIMSUS
Lõpetage vaid üht pinget toetavate akude ja laadijate ostmine ning nautige WORX PowerShare® teie vajadustega kohanduvat valikuvabadust.
1. Üks aku kõigi 20 V akutööriistade jaoks. Nautige igapäevaseks kasutamiseks kompaktsete ja kergete WORX 20 V akutööriistade mugavust.
2. Kaks akut 40 V tööriistadele. Raskemate tööde puhul on WORX 40 V tööriistade võimekus just see, mida vajad.
3. Neli akut 80 V tööriistadele. Sisepõlemismootori jõudlus kõige raskemate ülesannete täitmiseks.

TEIL ON TÖÖ, MEIL ON ÕIGE AKU
WORX PowerShare® ei paku teile lihtsalt universaalset akusüsteemi kodus toimetamiseks. 20 V akud on saadaval erineva mahutavusega, nii on iga tegevuse jaoks sobivaim varustus.
Soovite paindlikku käsitlemist ja head manööverdusvõimet ilma tarbetu raskuseta? Siis peaksite valima madala mahutavusega aku. Ees on ootamas raskemat sorti töö mis eeldab pikka aku tööaega? Sel juhul tuleks valida suure mahutavusega aku.