LogoRapid on pika ja märkimisväärse ajalooga. Seda selgitab kõige paremini hoolimine meie traditsioonidest ja tegutsemisviisidest: toodete kasutamine on lihtne ja tooted vastavad pidevalt muutuvatele vajadustele ja nõudmistele.
Alates Rapidi asutamisest 1936. aastal oleme oma ettevõtte kontseptsioonis lähtunud Rootsi inseneriteadusest. See tähendab palju, muu hulgas usaldusväärset kvaliteeti, mis lihtsustab meie kasutajate elu. Meie ettevõtlikku pärandit iseloomustab kiire reageerimine ning valmisolek turu uusi vajadusi ja nõudmisi ära kasutada ja nendega kohaneda. Arendame ja toodame pidevalt uusi lahendusi, pidades sammu meie kasutajate muutuvate nõudmistega. Sageli loome ja leiame täiesti uusi lahendusi ja funktsioone, lisaks sellele, et kohandame olemasolevaid tooteid hetketingimustesse sobivaiks.

Rapidi valimine tähendab usaldusväärse spetsialisti valimist – tõestatud lahendused on spetsiaalselt kasutaja jaoks kohandatud. Oma lubaduste täitmiseks ja kvaliteedi tagamiseks jälgime ja kontrollime kogu väärtusahelat ideest valmistooteni. Selle protsessi kujunduse ja arendamise osa on ehitatud meie Rootsi pärandi kindlale alusele. Pakume tõhusaid ja lihtsaid lahendusi ning laia tootevalikut.