KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH on üks juhtivaid rahvusvahelisi tööriistade ja töökoja varustuse tarnijaid. 1992. aastal asutatud ettevõttes, mille peakontor asub Heusenstammis Hessenis, on praegu üle 350 töötaja ja 9 tütarettevõtet kogu maailmas.
KS TOOLS eristub oma toodete kõrge kvaliteedi, pidevate uuenduste, atraktiivse hinna ja kvaliteedi suhte ning ka paindlikkuse poolest.
Tootevalik pakub ajakohaseid lahendusi ja intelligentseid tööriistu väga nõudlikele kasutajatele. Seame toodete kvaliteedile kõrged nõudmised. Uued tootmisprotsessid ja pidev toodetud tööriistade kontroll garanteerivad kõrge funktsionaalse ohutuse ja pikaealisuse.

Juhtimissüsteemi sertifitseerimine vastavalt DIN ISO 9001-le rõhutab veelgi KS TOOLSi nõudlikkust teenuse pideva parendamise osas.
Ettevõte alustas 1992. aastal umbes 30 tööriista tootmisega, kuid sajandivahetuseks oli valikus juba 5000 toodet. Praegu on kesklaos üle 32 000 tooteartikli, alates haamritest, peitlitest ja mutrivõtmete komplektidest kuni autode ja tarbesõidukite eritööriistadeni, soojustuse ja jahutuse ning ennekõike tööstusele mõeldud tööriistadeni. Lisaks on valikus töökoja varustus, ladustamissüsteemid ja probleemide lahendamise kontseptsioonid, mida pakutakse professionaalselt kogu tootevaliku raames.
Klientidel on KS TOOLSiga lähedased suhted ja neid esmaklassilisi tooteid turustatakse enam kui 135 riigis.