LogoAlates 1992. aastast on CribMasteri visioon muuta targa ja tõhusa varude haldamise abil lihtsamaks igapäevatöö tootmises ning neid teenindavatele edasimüüjatel.

Algselt nimega Winware Inc. oli CribMasteril tagasihoidlik algus tarkvaraplatvormina, mis haldas ja jälgis varude kasutamist töötajate seas. Aastate jooksul, kui meie tarkvara sai kiiremaks ja targemaks, nägime vajadust aidata tootjatel seadmeid, tööriistu, isikukaitsevahendeid ja muid kaudseid materjale võimalikult kiiresti töö tegemiseks kätte saada - sealhulgas suurema vastutuse ja järelevalvega nende materjalide kasutamise üle. Siis sündiski tööstuskapp CribMaster. Sellest ajast alates on CribMasteri lahendus laienenud enam kui 25 riistvaralahendusele, mis haldavad laoruume, tööriistu ja tööks vajalikke varude väljastamist, kasutades sellist tehnoloogiat nagu kaalumine ja RFID. CribMasteri tarkvarakomplekt on laienenud, hõlmates ka CribMasteri põhiplatvormi tugevaid töölaua-, kasutuskoha-, mobiili,- ja veebipõhiseid versioone.

Usume kindlalt, et meie enda tarkvarast on targemad ainult meie inimesed ja kliendid. CribMasteri perekond, kus on üle 150 meeskonnaliikme kahel kontinendil, pakub teenust tööstuslikele turustajatele, tööstustootjatele, valitsuse töövõtjatele, lennundus- ja autotööstuse tootjatele jt. Cribmaster aitab teil suurendada oma investeeringute tasuvust ja saada oma töövoogudest maksimumi.