LogoSince 1962 MADE IN ITALY.

Aastate jooksul on CMT teinud suuri investeeringuid CNC-masinate seadmete kõige arenenumasse tehnoloogiasse ja uuenduslikku tarkvara puidutöötlemise tööriistade tootmiseks ning pärast enam kui 50-aastast edu ja kvaliteetset tootmist oranzide puidutöötlemisriistade valmistamisel, investeerib CMT endiselt oma kõrgelt kvalifitseeritud inseneride ja operaatorite meeskonda, et juhtida oma tootmistegevust. Selle tulemusel on kogu puidutöötlemisriistade valmistamise protsess täielikult automatiseeritud.

CMT tooteid toodetakse tööstuslikuks kasutamiseks ja puidutöötlemisriistu kasutavad maailma juhtivad mööblitootjad, köögitootjad ja CNC-masinate tootjad.
Tänu intensiivsetele investeeringutele arenenud tootmistehnoloogiasse on CMT võimeline pakkuma taskukohase hinnaga tööstuslikke tööriistu üha kasvavale kappide valmistajate, töövõtjate ja puutööliste ning meie tootmisklientide esindajatele.

CMT Orange Tools® kaubamärk on kogu maailmas tuntud puidutöötlemise kogukonnas kui puidutöötlemise tööriistade esmaklassiline kaubamärk. CMT missioon on pidevalt parandada meie kvaliteeti, pakkudes samal ajal puidutöötlemise maailmale parimat kvaliteeti taskukohaste hindadega.

| CMT AMETLIK TOOTEKATALOOG SIIN |