LogoBrennenstuhl® tähistab kvaliteeti ja innovatsiooni
See väide on olnud meie pereettevõtte juhtiv põhimõte uute toodete välja töötamisel juba üle 60 aasta. Igal aastal müüakse miljoneid kaupu, mistõttu on meil pidev kohustus tõsta disaini ja vastupidavuse latti. Kvaliteet ja ohutus rahvusvahelisel tasandil on meie jaoks peamine.

Meie mitmekülgsete täiendustega tootevalik on ainulaadne oma mitmekesisuse, disaini ja vastupidavuse poolest. Tavalisest kolme pistikupesaga pikendusjuhtmest kvaliteetsete kõrgtehnoloogilise ülepingekaitsmega pikendusjuhtmeteni, automaatse töö ja teiste intelligentsete funktsioonidega suudame täita erinevaid nõudmisi.
Meie kaablirullide tootevalik pakub sobivat lahendust igaks otstarbeks nii kodus kui ka vastupidavust nõudvaks professionaalseks kasutamiseks. Paljude riikide turuliidrina on see iseenesestmõistetav.
Valgustuse valdkonnas toetume paeluvale LED-tehnoloogiale. Meie LED-pro˛ektorid kajastavad selle valdkonna dünaamilisi arenguid ja pakuvad atraktiivseid uusi lahendusi disainis, energiatõhususes ja vastupidavuses.
Päikeseenergia- ja LED-tehnoloogiad täiendavad teineteist suurepäraselt. Me suurendame seda oma päikeseenergial töötavate LED-punktvalgustuse ja täispäikeseenergiakomplektidega „plug and play“.