Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
noimage

Valgustusmast generaatoriga LT9, JCB LT9&JCB , C

 • 4 x 100W halogeniidlamp (360 000 luumenit)
 • Hüdraulilist vertikaalset tagasitõmmatavat 9m masti saab pöörata 360?
 • Paigutatud haagisele suurepäraseks manööverdamiseks
 • Kvaliteetsed komponendid, kaasa arvatud 3 silindriga Yanmari vesijahutusega mootor
 • Madalad müratasemed ja 100-liitrine kütusepaak tagab pika tööaja.
 • Stabiilne, ohutu ja lihtsasti hooldatav teisaldatav valgustustorn
13250.00 € + km
Vali kogus
tk
Tellimisel 11.06.2018
lisa ostukorvi
Küsi personaalset pakkumist
Lisa võrdlusse
×

Küsi personaalset pakkumist

 • + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB LT9 liigutatavad valgustustornid pakuvad töövõimet ja mitmekülgsust kompaktses ja transporditavas pakendis. Automaatselt kallutamise suund teeb need ideaalseks mitmesuguste rakenduste tarbeks. Kõik töökeskkonnad on unikaalsed ja seepärast on meie preemium LT9 liigutatavate valgustustornide tooteseeria disainitud rõhuasetusega täielikul paindlikusel ja kasutuslihtsusel, mida täiendab enneolematu manööverdusvõime tänu vertikaalselt sirutuvale teleskoopmastile. LT9 ja LT9 LED mudelid on lisaks kütusesäästlikud ja lihtsasti hooldatavad. JCB puhul ootuspäraselt on valgustustornide tooteseeria nutikalt disainitud, hõlmates mitmesuguseid ohutus- ja turvalisusmeetmeid. Kokkuvõttes võite olla kindlad, et see valgustusseade toimib päeva, kuu või ka pikema perioodi vältel.
   • Kompaktne, kerge ja manööverda
   • Lihtne hooldus
   • Töövõime
   • Käesolevate ümberpaigutatavate valgustustornide kompaktsed mõõdud (1330mm x 1273mm x 2280mm) võimaldavad 40-jalases konteineris korraga transportida kuni üheksa mootorit. Antud kompaktsus tähendab ühtlasi, et torn sobitub ka kitsamate töötingimustega. LT9 valgustustornid on suhteliselt kerged (1100kg koos kütusega, 911kg kütuseta) ning seega saab neid töökeskkonnas ja erinevate töökeskkondade vahel kergesti liigutada. Täiendava kompaktsuse saavutamiseks laieneb/sulgub mast teleskoopseadmena ja vertikaalselt. Transportimisel on mast lukustatud asendis ja seega ei saa seade liikuda. Tänu ühilduvatele teevalgustitele on LT9 ja LT9 LED valgustustornide transportimine töökeskkondade vahel lihtne. Ülim ülekantavus on tagatud, kuna need valgustustornid on paigutatud EL-i nõuetele vastavatele haagistele. Töökohal liigutamiseks on seadmetel ka tiisel, kahveltõstuki taskud ja üks tõstepunkt suurematele treileritele laadimiseks.
   • LT9 ja LT9 LED mudelite hooldus on kiire, lihtne ja ohutu suure paneelukse kaudu, vähendades seega tööseisakuid. Käesolevate teisaldatavate valgustustornide kattepaneele on hoolduse tarbeks lihtne eemaldada. Töökeskkonna turvalisus on tähtis ja seega on isoleeritud juhtpaneel lukustatav. See tähendab, et valgustustornid saab võib töökeskkonda jätta pikemaks perioodiks. Meie uusim digitaalne KS2 juhtpaneel on loetav ja senisest märkimisväärselt informatiivsem, edastades isegi teateid rikete kohta.
   • Need kvaliteetsed ümberpaigutatavad valgustustornid toodavad 50Hz juures 6,4kW (230V) valgust, olles sobivaks lahenduseks ka kõige nõudlikumas töökeskkonnas. JCB LT9 mudelil on neli võimsat 1000W halogeniidlampi ning LT9 LED on varustatud kuue 240W LED seadmega. Meie LED valgustitega valgustustornil puudub soojendusaeg ning kiire ja lihtsa rakendamise tulemuseks on kohene valgustatus. Halogeniidlampide eredus on peaaegu võrdne päevavalgusega; meie LT9 LED kasutab aga kuni 50% vähem kütust. Nende ümberpaigutatavate valgustustornide teleskoopmast rakendub hüdraulikasüsteemi toel kõigest 13 sekundiga. Aeg on väärtuslik ja seega suudavad LT9 tooteseeria valgustustornid tänu suurele kütusepaagile pakkuda kuni 95 töötundi enne järgmist tankimist
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Logi sisse oma kontole
Unustasid salasõna?


Ei ole veel Stokkeri klient? Registreeru püsikliendiks

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi FacebookiSisene läbi Google