UUS!
Liitu kohe!
Stokkeri e-pood ja keskused on avatud. Tasuta transport alates 49€.
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
5OUTLETKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 49€
Minu Stokker
searchOtsi
1_AgLoadall_Transmission

Teleskooplaadur 536-60 AGRI, JCB

536-60AG&JCB , B
 • Pikad hooldusintervallid ja lihtne hooldus
 • Disainitud ülimaks manööverdamiseks ja mitmekülgsuseks
 • Regeneratiivne hüdraulika, Auto Smooth Ride, Bucket Control ja palju muud
 • Efektiivne ja produktiivne T4 Final JCB EcoMAX mootor
 • Mugav, produktiivsust suurendav operaatori kabiin

Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi paigalduse pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 91 kW
  • Töökaal: 7200 kg
  • Liikumiskiirus: 33 km/h
  • Tõstekõrgus: 6,2 m
  • Tõstevõime: 3600 kg
  Tehnilised andmed
  Kaal: 7200 kg
  Tõstekõrgus: 6 m, max tõstejõud 3600 kg
  Mootor: turbodiisel 81 (109) kw (hp)


  Masina kompleksus
  - Baasmasin JCB 536-60
  - Servo (joystick) teleskoopnoole juhtimine
  - 4-käiguline poolautomaatkast (powershift), maksimaalne kiirus 33 km/h
  - Rehvid ALLIANCE 460/70R24
  - Nelja ratta juhtimine ja vedu
  - Elektriliselt juhitav veo valik (2/4 WD)
  - LSD esisild
  - Hüdrauliline kiirlukustus (Q-fit)
  - Mootori ja käigukasti kaitse
  - Soojendusega kabiin, kabiini õhufilter
  - Toonklaasid, reg. roolisammas
  - Esi-, taga-, suuna-, stopp-, numbri- ja töötuled
  - Kollane vilkur, sigaretisüütaja, kell
  - Massilüliti, tagurdamise helisignaal, peeglid
  - Kopa paraleelsuse säilimine tõstmisel (parallel lift)
  - Raadio
  - Ark registreerimine
  - Haakeseade elektri ühendustega
  - Poomi amortisatsioon
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 536-60 AGRI on äärmiselt efektiivne EcoMAX mootoriga Loadall. Seadme kere on disainitud koormustaluvust ja stabiilsust silmas pidades. Küljel paiknev JCB mootor on kombineeritud JCB sildade ja ülekandega, et tagada usaldusväärne testitud komponentide jõuülekanne. Seadmel on kiire roolimisvalik kolme režiimi vahel käitamise lihtsustamiseks, kitsas pöörderaadius ja suurepärane manööverdusvõime.

  JCB Loadall masinad tulevad toime kõigi põlluharija vajadustega - valida saab AGRI, AGRI Plus ja AGRI Super mudelite vahel. Kõigil mudelitel on hulk tunnustatud uuendusi, nagu meie Smart Hydraulics pakett, mis kombineerituna erinevate käigukasti või mootori valikutega moodustavad parima masina teie majapidamise tarbeks.
 • 531-70 11
   • OHUTU JA TURVALINE
   • SUJUV KÄITAMINE
   • TASUV INVESTEERING
   • TUGEVUS JA VASTUPIDAVUS
   • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
   • ÜLIM TÖÖVÕIME, ÜLIM TOOTLUS
   • Käesolevate teleskooplaadurite kabiini ligipääs on väga ohutu tänu kolmele puutepunktile, ergonoomilise paigutusega käsipuudele ja astmetele. JCB AGRI Loadall seadmel on vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV-d), mis kaitsevad ramme kokkuvarisemise eest vooliku purunemise korral. Täiendava ohutuse saavutamiseks kaitseb kõrvalseisjaid meie standardvarustuses tagurdamisalarm. noole ja käänmiku madal profiil tähendab, et Loadall seadme operaatoritel on suurepärane nähtavus igas suunas. Tahtmatu käitamine kuulub minevikku tänu meie käitaja kohalolu lülitile; see funktsionaalsus takistab teleskooplaaduri liikumist, kui käitaja on istmelt lahkunud. Valige eesmised ja ülemise võre kaitsed täiendavaks kaitseks teleskooplaadurile kukkuvate objektide eest. Meie turvasüsteem on Thatchami tunnustusega (sõltub territooriumist) ning seega võivad teie kindlustusmaksed madalamad olla. JCB LiveLink telemaatika GPS-süsteem edastab väärtuslikke reaalajas andmeid teie teleskooplaaduri asukoha kohta. Geofencing häiresignaalid tagavad masina kasutamise üksnes teie määratud piirkonnas.
   • Standardvarustuses täielikult proportsionaalne ühtne servoga juhtkang võimaldab kiiret ja täpset juhtimist. AGRI Loadall masinad on lihtsasti kasutatavad kõigile operaatoritele, alates algajatest kuni ekspertideni; kabiin on intuitiivne ja lihtne tänu selgetele töövahenditele ja tuttavlikule auto stiilis juhtnuppude paigutusele. Taustvalgusega lülitid võimaldavad kristallselget tuvastamist ka pimedas ning nüüd pakume valikvarustuses eesmisi, tagumisi, noole ja haagise LED töötulesid nähtavuse optimeerimiseks teleskooplaaduri käitamisel öisel ajal või valgustamata tingimustes, nagu eemal paiknevad hooned. 7 kiirusega soojendusventilaator loob kõige mugavama ja tootlikuma teleskooplaaduri käitaja keskkonna. Juhtimisasendi kohandamiseks valige lihtsasti kohandatav kallutatav teleskooproolisammas. Nende teleskooplaadurite nähtavus kõigis suundades on suurepärane tänu otseklaasimisele, suurele katusevõrele ja madala profiiliga kapotile. Päikesepaistelistel päevadel peegeldab teie Loadall seadme standardvarustuses toonitud kabiini klaas 30% päikeseenergiast, suurendades operaatori mugavust. Meie uus agressiivse stiiliga teleskooplaaduri kapott ei ole üksnes kosmeetiline; jahutusventilaatori õhuvool on nüüd suunatud üles, vähendades tolmu kogunemist. Väline ukse ülaosa haak on samuti uus - nüüd saab ülemise ukse sulgeda väljast. Mugavuse ja toetuse pakkumiseks noole käitamise ajal on meie Super mudelitele lisatud istmel paiknev juhtkang.
   • 81kW (109hj), 93kW (125hj) ja 108kW (145hj) JCB EcoMAX teleskooplaaduri mootorid on varustatud muutuva kiirusega jahutusventilaatoriga, mis reageerib automaatselt õhutemperatuurile, kohandades ventilaatori kiirust maksimaalse ökonoomsuse ja minimaalse müra saavutamiseks. JCB AGRI Loadall masinad tuginevad meie efektiivse disaini programmil, mis tähendab, et kütusesääst on kuni 18% suurem Tier 3 mudelitega võrreldes. Armatuurlaual paiknev LED ekraan edastab Loadall seadme operaatoritele kasulikku infot efektiivseks tööks, nagu kütuse tase, kütusekasutus alates eelmisest tankimisest ja hetkel kehtiv kütusetarbimine. Uuenduslik nutikas hüdraulika tehnoloogia aitab väärtuslikust kütusest maksimumi võtta. Noole langetamisel ja tagasitõmbamisel rakendatakse gravitatsiooni enneolematu energiasäästu tagamiseks. Tänu legendaarsele tootlusele, ehituskvaliteedile ja usaldusväärsusele on nõudlus JCB Loadall seadmete järele kõikjal maailmas suur. Teie teleskooplaaduri mootorit saab seadistada töötama madala kvaliteediga kütustega, võimaldades seadme edasimüüki mitmesugustes erinevates regioonides ja tõstes jääkväärtust veelgi. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab kütusesäästu kuni 2% võrra. AGRI Super Loadall seadmete 5. ja 6. käik on varustatud TorqueLock funktsionaalsusega, mis tagab suurema liikumiskiiruse, kiirema transpordi garaažist põllule ja väiksema kütusekulu teel liikudes. Tänu tippvõimsuse ja jõumomendi saavutamisele madalatel mootori kiirustel 1300-1400p/min suudab EcoMAX pakkuda sobituvat kütusesäästu ülekande ja hüdraulikaga.
   • Seadmel on vastupidav tagurpidi U-kujuline nõel, täiskeevitusega plaadid ja suured noole kattuvused rohkem kui 1m ulatuses. Täiendava tugevuse saavutamiseks oleme vähendanud liigend- ja survepunktide arvu meie integreeritud noole otsal ja ühes tükis plaadil. Meie AGRI teleskooplaadurite voolikud on maksimaalseks kaitseks paigutatud noole sisse; mootori katted on kaitstud kahjustuste eest, paiknedes kere küljel ja olles süvendatud. AGRI Loadall masinad, mille tõstekõrgus on 7m või rohkem, on varustatud üles volditud tagatuledega, tagades tulede puhtuse ja kaitse kahjustuste eest. Ühes tükis täiskeevitusega kere rõhub maksimaalsele tugevusele ja minimaalsele kaalule, samal ajal kui tugevad teljetoed aitavad JCB AGRI teleskooplaaduril toime tulla pideva raske koorma käitlemisega kaasneva survega. Nõel paikneb madalal kerel, pakkudes äärmiselt jäika struktuuri ja maksimaalset nähtavust tahasuunas. Kesksed tõstmise, kallutamise ja jätkurammid ennetavad noole väänamist ning neid hoiavad omal kohal kesksed läbistavad valud, mis tagavad veelgi suurema strukturaalse tugevuse. EcoMAX mootoreid on testitud rohkem kui 200 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades. Meie teleskooplaaduritel on JCB toodetud hüdraulikasilindrid, sillad, ülekanded ja mootorid, mis on kõik disainitud töötama ideaalses harmoonias optimaalse usaldusväärsuse tagamiseks. Uus AGRI Loadall tooteseeria on läbinud karmi testimisprogrammi, mis hõlmab kere, noole ja teiste võtmetähtsusega komponentide pikaajalist ülekoormamist, külmas kliimas testimist ning ülekande korduvat kasutamist tuhandete tsüklite vältel. Meie AGRI Loadall seadmete kaitseks korrosiooni eest pika perioodi vältel katame me kabiini enne värvimist elektroforeetilise sulamiga.
   • JCB uuenduslik Clean Burn tehnoloogia võimaldab meie teleskooplaaduritel vastata Tier 4 Final nõuetele kasutamata heitgaaside järeltöötlust, nagu DPF. Loomulikult tähendab see, et kulukas DPF-i regenereerimine või asendamine ei ole probleem. Nii diisli kui ka DEF-i (AdBlue) mahutid on täidetavad maapinnalt. Mõlemal paagil on lisaks täitekaelas paiknevad sisseehitatud eelfiltrid, mis kaitsevad mustuse ja saaste eest, ning eraldi võtmed ristsaastumise ennetamiseks. DEF mahuti sees paiknevad DEF-i kvaliteedi andurid. Kõik igapäevased kontrollid ja määrimised on teostatavad maapinnalt; meie keskne määrdesüsteem muudab hoolduse kiiremaks ja lihtsamaks. Akusid kaitseb hingede ja riividega uks, tagades lihtsa ja samal ajal turvalise ligipääsu. Kuiv määrdesüsteem tähendab, et meie kulumispadjad on äärmiselt vastupidavad hooldusintervalliga 500 tundi. Kõik käesoleva teleskooplaaduri vedelikufiltrid (mootoriõli, hüdraulikaõli ja kütus) on keskse paigutusega kiireks ja lihtsaks hoolduseks. Ka õhufilter on ligipääsetav ning kaheelemendiline disain lihtsustab puhastamist. Oleme AGRI Loadall masinad varustanud suure ja laia hooldusalaga, millele pääseb ligi õhkamortidega kapoti kaudu. Selline seadistus võimaldab mootori kolme külje kiiret ja lihtsat kontrollimist.
   • JCB AGRI Loadall seade on äärmiselt hea manööverdusvõimega; kompaktne veermik ja suured rooliluku nurgad säästavad teie väärtuslikku aega, iseäranis kitsastes tingimustes. Smart Hydraulics funktsionaalsus aitab tagada kõige kiiremad tsükliajad, hoides tootluse kõrgena samal ajal kui meie Auto Smooth Ride süsteem (SRS) parandab koorma haakuvust ja mugavust (ja omakorda tootlust) kiirel liikumisel teedel või põldudel. Spetsiaalse juhtkangil paikneva nupu kaudu käitatav JCB Auto Bucket Control tehnoloogia aitab mõõta kopast või sõnnikuhargilt eemaldatava materjali kogust või materjali täielikult väljutada. Materjal väljutatakse kiiresti ja kontrollitud moel. AGRI teleskooplaaduril on kolm valitavat roolimisrežiimi. Seadmel on kahe ratta roolimine, mis sobib ideaalselt kiireks liikumiseks teel; nelja ratta roolimine kitsastes tingimustes töötamiseks; ning külgmine roolimine seintele või hoonetele lähedale manööverdamiseks. Juhtkangile kinnitatud manuaalne või automaatne käikude vahetamine tähendab, et käike, kiirust ja suunda saab muuta kiiresti ja lihtsalt. Jalgpiduril paiknev valitav ülekande kalluti võimaldab ülimat multifunktsionaalsust ja suuremat mootori kiirust laadimisel või ümberpaigutamisel. Pidurdamisel on toeks kõigi rataste servo. Nende Loadall seadmete standardvarustuses sisalduvad lisapoolid, mis võimaldavad seadmete kasutamist mitmesuguste lisaseadmetega, tagades seega maksimaalse mitmekülgsuse. Kabiinil on nüüd ka rõhu vabastamise nupp eesmiste ja tagumiste hüdraulika lisateenuste tarbeks. AGRI teleskooplaaduritel on neljarattavedu haarduvuse tagamiseks kõigis tingimustes (2WD saab valida ühe nupuvajutusega rehvide kulumise ja kütusetarbimise vähendamiseks). Töövõime parandamiseks keerukal maastikul võite valida piiratud libisemisega diferentsiaali. Noole otsa niisutus vähendab materjalikadu, parandades noole tõstmise ja tagasitõmbamise sujuvust. Uus efektiivne EcoMAX Tier 4 Final mootor genereerib võimsuse ja jõumomendi mootori madalatel kiirustel, pakkudes suurepärast reaktsiooni, ja suur valik JCB teleskooplaadurite mudeleid tähendab, et leiate ideaalse masina oma vajaduste tarbeks. Tänu muudetava geomeetriaga turbosüsteemile, mis tagab suurepärase töövõime madalatel pööretel, suudab JCB EcoMAX Tier 4 Final mootor pakkuda paremat kütusesäästu*. JCB Q-Fit alusvanker teeb lisaseadmete vahetamise kiireks ja lihtsaks. Kiire vooluga kahe abiteenuse valik suurendab teie lisaseadmete tootlust, kuid ei vähenda primaarset võimsust. Antud funktsionaalsus aitab ühtlasi jahutada hüdraulikaõli.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskoop-frontaallaadur TM180, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM220, JCBTeleskooplaadur 535-95 AGRI, JCBTeleskooplaadur 536-60 AGRI, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320, JCBTeleskooplaadur 550-80 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 560-80 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 560-80 AGS, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320S, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM420, JCBTeleskooplaadur 538-60 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGS, JCB
MudelTeleskoop-frontaallaadur TM180, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM220, JCBTeleskooplaadur 535-95 AGRI, JCBTeleskooplaadur 536-60 AGRI, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320, JCBTeleskooplaadur 550-80 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 560-80 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 560-80 AGS, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320S, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM420, JCBTeleskooplaadur 538-60 AgriPlus, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGRI PRO, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGS, JCB
TootekoodTM180&JCBTM220&JCB535AG&JCB536-60AG&JCBTM320&JCB550AG+&JCB560AG+&JCB560AGS&JCBTM320S&JCBTM420&JCB538-60AG+&JCB542PRO&JCB542AGS&JCB
Mootori võimsus48 kW54,5 kW81 kW91 kW93 kW93-108 kW93-108 kW93-108 kW108 kW108 kW
Töökaal7726 kg8576 kg8020 kg7200 kg8160 kg10530 kg10775 kg10775 kg8160 kg9530 kg
Liikumiskiirus20 km/h40 km/h33 km/h33 km/h40 km/h33 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,3 m4,4 m9,5 m6,2 m5,2 m8,1 m7,9 m7,9 m5,2 m5,1 m
Tõstevõime1800 kg2200 kg3500 kg3600 kg3200 kg4999 kg6000 kg6000 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.