UUS!
Liitu kohe!
Kaup kätte paari tunniga! E-poest laosolevale kaubale sama päeva tarne Tallinnas ja lähiümbruses E-R 8.00-20.00. Vaata kaarti
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedUusKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
JCB-535-95-01

Teleskooplaadur 535-95 INDUSTRIAL, JCB

535IND&JCB , C
 • Efektiivne ja produktiivne T4 Final JCB EcoMAX mootor
 • Disainitud ülimaks manööverdamiseks ja mitmekülgsuseks
 • Mugav, produktiivsust suurendav käitaja keskkond
 • Pikad hooldusintervallid ja lihtne hooldus
 • Regeneratiivne hüdraulika, Auto Smooth Ride, Bucket Control ja palju muud

Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55-81 kW
  • Töökaal: 8020 kg
  • Liikumiskiirus: 33 km/h
  • Tõstekõrgus: 9,5 m
  • Tõstevõime: 3500 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 535-95 INDUSTRIAL on täissuuruses 3-astmeline teleskooplaadur, mille ulatus on 9,5 m. Selles töötab väga võimekas EcoMAX-i mootor ja see toetub kerele, mis on loodud koorma kandmiseks ja stabiilsuse tagamiseks. Küljele paigaldatud JCB mootor on ühendatud JCB telgede ja käigukastiga, et tagada ülekandemehhanismi töökindlus. Masina mitmekülgsemaks ja tõhusamaks kasutamiseks ning investeeringu väärtuse tõstmiseks pakume suurt valikut lisaseadiseid. Saadaval on ka kolm sõidure˛iimi, mida on kasutuse hõlbustamiseks lihtne ja kiire vahetada, ning üks servo kontrollib ranget pöörderaadiust ja tagab suurepärase manööverdatavuse. Ja kuna tegemist on JCB teleskooplaaduriga, siis on selle jääkväärtus mõistagi kõrge – maailma parimate teleskooplaaduritena on meie INDUSTRIAL Loadallid alati nõutud ja seetõttu väärtuslikud.
 • JCB-535-95-02
   • OHUTU JA TURVALINE
   • SUJUV KÄITAMINE
   • TASUV INVESTEERING
   • TUGEVUS JA VASTUPIDAVUS
   • ÜLIM TÖÖVÕIME, ÜLIM TOOTLUS
   • Käesolevate teleskooplaadurite kabiini ligipääs on väga ohutu tänu kolmele puutepunktile, ergonoomilise paigutusega käsipuudele ja astmetele. JCB INDUSTRIAL Loadall seadmel on vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV-d), mis kaitsevad ramme kokkuvarisemise eest vooliku purunemise korral. Täiendava ohutuse saavutamiseks kaitseb kõrvalseisjaid meie standardvarustuses tagurdamisalarm. noole ja käänmiku madal profiil tähendab, et Loadall seadme operaatoritel on suurepärane nähtavus igas suunas. Tahtmatu käitamine kuulub minevikku tänu meie käitaja kohalolu lülitile; see funktsionaalsus takistab teleskooplaaduri liikumist, kui käitaja on istmelt lahkunud. Valige eesmised ja ülemise võre kaitsed täiendavaks kaitseks teleskooplaadurile kukkuvate objektide eest. Meie turvasüsteem on Thatchami tunnustusega (sõltub territooriumist) ning seega võivad teie kindlustusmaksed madalamad olla. JCB LiveLink telemaatika GPS-süsteem edastab väärtuslikke reaalajas andmeid teie teleskooplaaduri asukoha kohta. Geofencing häiresignaalid tagavad masina kasutamise üksnes teie määratud piirkonnas.
   • Standardvarustuses täielikult proportsionaalne ühtne servoga juhtkang võimaldab kiiret ja täpset juhtimist. INDUSTRIAL Loadall masinad on lihtsasti kasutatavad kõigile operaatoritele, alates algajatest kuni ekspertideni; kabiin on intuitiivne ja lihtne tänu selgetele töövahenditele ja tuttavlikule auto stiilis juhtnuppude paigutusele. Taustvalgusega lülitid võimaldavad kristallselget tuvastamist ka pimedas ning nüüd pakume valikvarustuses eesmisi, tagumisi, noole ja haagise LED töötulesid nähtavuse optimeerimiseks teleskooplaaduri käitamisel öisel ajal või valgustamata tingimustes, nagu eemal paiknevad hooned. 7 kiirusega soojendusventilaator loob kõige mugavama ja tootlikuma teleskooplaaduri käitaja keskkonna. Juhtimisasendi kohandamiseks valige lihtsasti kohandatav kallutatav teleskooproolisammas. Nende teleskooplaadurite nähtavus kõigis suundades on suurepärane tänu otseklaasimisele, suurele katusevõrele ja madala profiiliga kapotile. Päikesepaistelistel päevadel peegeldab teie Loadall seadme standardvarustuses toonitud kabiini klaas 30% päikeseenergiast, suurendades operaatori mugavust. Meie uus agressiivse stiiliga teleskooplaaduri kapott ei ole üksnes kosmeetiline; jahutusventilaatori õhuvool on nüüd suunatud üles, vähendades tolmu kogunemist. Väline ukse ülaosa haak on samuti uus - nüüd saab ülemise ukse sulgeda väljast.
   • JCB INDUSTRIAL Loadall masinad tuginevad meie efektiivse disaini programmil, mis tähendab, et kütusesääst on kuni 18% suurem Tier 3 mudelitega võrreldes. Armatuurlaual paiknev LED ekraan edastab Loadall seadme operaatoritele kasulikku infot efektiivseks tööks, nagu kütuse tase, kütusekasutus alates eelmisest tankimisest ja hetkel kehtiv kütusetarbimine. Uuenduslik nutikas hüdraulika tehnoloogia aitab väärtuslikust kütusest maksimumi võtta. Noole langetamisel ja tagasitõmbamisel rakendatakse gravitatsiooni enneolematu energiasäästu tagamiseks. Tänu legendaarsele tootlusele, ehituskvaliteedile ja usaldusväärsusele on nõudlus JCB Loadall seadmete järele kõikjal maailmas suur. Teie teleskooplaaduri mootorit saab seadistada töötama madala kvaliteediga kütustega, võimaldades seadme edasimüüki mitmesugustes erinevates regioonides ja tõstes jääkväärtust veelgi. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab kütusesäästu kuni 2% võrra. Tänu tippvõimsuse ja jõumomendi saavutamisele madalatel mootori kiirustel 1300-1400p/min suudab EcoMAX pakkuda sobituvat kütusesäästu ülekande ja hüdraulikaga.
   • Seadmel on vastupidav tagurpidi U-kujuline nõel, täiskeevitusega plaadid ja suured noole kattuvused rohkem kui 1m ulatuses. Täiendava tugevuse saavutamiseks oleme vähendanud liigend- ja survepunktide arvu meie integreeritud noole otsal ja ühes tükis plaadil. Meie INDUSTRIAL teleskooplaadurite voolikud on maksimaalseks kaitseks paigutatud noole sisse; mootori katted on kaitstud kahjustuste eest, paiknedes kere küljel ja olles süvendatud. INDUSTRIAL Loadall masinad, mille tõstekõrgus on 7m või rohkem, on varustatud üles volditud tagatuledega, tagades tulede puhtuse ja kaitse kahjustuste eest. Ühes tükis täiskeevitusega kere rõhub maksimaalsele tugevusele ja minimaalsele kaalule, samal ajal kui tugevad teljetoed aitavad JCB INDUSTRIAL teleskooplaaduril toime tulla pideva raske koorma käitlemisega kaasneva survega. Nõel paikneb madalal kerel, pakkudes äärmiselt jäika struktuuri ja maksimaalset nähtavust tahasuunas. Kesksed tõstmise, kallutamise ja jätkurammid ennetavad noole väänamist ning neid hoiavad omal kohal kesksed läbistavad valud, mis tagavad veelgi suurema strukturaalse tugevuse. EcoMAX mootoreid on testitud rohkem kui 200 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades. Meie teleskooplaaduritel on JCB toodetud hüdraulikasilindrid, sillad, ülekanded ja mootorid, mis on kõik disainitud töötama ideaalses harmoonias optimaalse usaldusväärsuse tagamiseks. Uus INDUSTRIAL Loadall tooteseeria on läbinud karmi testimisprogrammi, mis hõlmab kere, noole ja teiste võtmetähtsusega komponentide pikaajalist ülekoormamist, külmas kliimas testimist ning ülekande korduvat kasutamist tuhandete tsüklite vältel. Meie INDUSTRIAL Loadall seadmete kaitseks korrosiooni eest pika perioodi vältel katame me kabiini enne värvimist elektroforeetilise sulamiga.
   • JCB INDUSTRIAL Loadall seade on äärmiselt hea manööverdusvõimega; kompaktne veermik ja suured rooliluku nurgad säästavad teie väärtuslikku aega, iseäranis kitsastes tingimustes. Smart Hydraulics funktsionaalsus aitab tagada kõige kiiremad tsükliajad, hoides tootluse kõrgena samal ajal kui meie Auto Smooth Ride süsteem (SRS) parandab koorma haakuvust ja mugavust (ja omakorda tootlust) kiirel liikumisel teedel või põldudel. Spetsiaalse juhtkangil paikneva nupu kaudu käitatav JCB Auto Bucket Control tehnoloogia aitab mõõta kopast või sõnnikuhargilt eemaldatava materjali kogust või materjali täielikult väljutada. Materjal väljutatakse kiiresti ja kontrollitud moel. INDUSTRIAL teleskooplaaduril on kolm valitavat roolimisrežiimi. Seadmel on kahe ratta roolimine, mis sobib ideaalselt kiireks liikumiseks teel; nelja ratta roolimine kitsastes tingimustes töötamiseks; ning külgmine roolimine seintele või hoonetele lähedale manööverdamiseks. Juhtkangile kinnitatud manuaalne või automaatne käikude vahetamine tähendab, et käike, kiirust ja suunda saab muuta kiiresti ja lihtsalt. Jalgpiduril paiknev valitav ülekande kalluti võimaldab ülimat multifunktsionaalsust ja suuremat mootori kiirust laadimisel või ümberpaigutamisel. Pidurdamisel on toeks kõigi rataste servo. Nende Loadall seadmete standardvarustuses sisalduvad lisapoolid, mis võimaldavad seadmete kasutamist mitmesuguste lisaseadmetega, tagades seega maksimaalse mitmekülgsuse. Kabiinil on nüüd ka rõhu vabastamise nupp eesmiste ja tagumiste hüdraulika lisateenuste tarbeks. INDUSTRIAL teleskooplaaduritel on neljarattavedu haarduvuse tagamiseks kõigis tingimustes (2WD saab valida ühe nupuvajutusega rehvide kulumise ja kütusetarbimise vähendamiseks). Töövõime parandamiseks keerukal maastikul võite valida piiratud libisemisega diferentsiaali. Noole otsa niisutus vähendab materjalikadu, parandades noole tõstmise ja tagasitõmbamise sujuvust. Uus efektiivne EcoMAX Tier 4 Final mootor genereerib võimsuse ja jõumomendi mootori madalatel kiirustel, pakkudes suurepärast reaktsiooni, ja suur valik JCB teleskooplaadurite mudeleid tähendab, et leiate ideaalse masina oma vajaduste tarbeks. Tänu muudetava geomeetriaga turbosüsteemile, mis tagab suurepärase töövõime madalatel pööretel, suudab JCB EcoMAX Tier 4 Final mootor pakkuda paremat kütusesäästu*. JCB Q-Fit alusvanker teeb lisaseadmete vahetamise kiireks ja lihtsaks. Kiire vooluga kahe abiteenuse valik suurendab teie lisaseadmete tootlust, kuid ei vähenda primaarset võimsust. Antud funktsionaalsus aitab ühtlasi jahutada hüdraulikaõli. * Mudelist sõltuv

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 926, JCBKahveltõstuk 930, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
MudelTeleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 926, JCBKahveltõstuk 930, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
Tootekood516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB926&JCB930&JCB940&JCB525&JCB531&JCB535-95&JCB540-140&JCB541IND&JCB526&JCB527&JCB
Mootori võimsus35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55-93 kW55-81 kW55-93 kW55-81 kW81 kW81 kW
Töökaal3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5910 kg6340 kg7500 kg5490 kg7060 kg8215 kg10880 kg7850 kg6270 kg5900 kg
Liikumiskiirus26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h29,7 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m4,5 m4,5 m6,0 m7,0 m9,5 m13,8 m7,0 m5,6 m5,8 m
Tõstevõime1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2600 kg3000 kg4000 kg2500 kg3100 kg3500 kg4000 kg4100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.