UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Teleskooplaadur 525-60, JCB
Teleskooplaadur 525-60, JCB
Teleskooplaadur 525-60, JCB
Teleskooplaadur 525-60, JCB

Teleskooplaadur 525-60, JCB

525&JCB , B
 • Tõstevõime 2500kg tagasitõmmatud noolega, 1750kg maksimaalsel kõrgusel
 • Ei vaja Tier 4 Final nõuetele vastamiseks heitgaaside järeltöötlust
 • Mugav, lihtsasti käitatav ja valutult hooldatav
 • 6m tõstekõrgus, 800kg tõstevõime 3,4m ettesirutumisel
 • Laialdased ohutusmeetmed, iseäranis suurepärane nähtavus
 • Kompaktsed möödud parimaks manööverdamiseks
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55 kW
  • Töökaal: 5490 kg
  • Liikumiskiirus: 25 km/h
  • Tõstekõrgus: 6,0 m
  • Tõstevõime: 2500 kg
  Tehnilised andmed

  Masina max. töökaal: 5580 kg
  Tõstekõrgus: 6000 mm,
  Tõstejõud: 2500 kg
  Kõrgus: 1970 mm
  Laius: 1890 mm
  Max kiirus: 25 km/h
  Pöörderaadius: 3,00 m
  Mootor: JCB Diesel by Kohler 55 kw
  Kütusepaagi maht: 75 l
  Valmistajariik: Inglismaa

  Masina komplektsus

  - Baasmasin JCB 525-60
  - Pidev nelikvedu
  - Hüdrostaatiline jõuülekanne reversi lülitiga
  - Rehvid 12-16,5
  - Soojendusega klaasitud kabiin, kabiini õhufilter, päikesekaitsed, juhikaalu järgi reg. iste
  - Massilüliti, tagurdamise helisignaal, peeglid, raadio
  - Lisavarustuse kiirlukustus
  - Tagumie mehaaniline haakekonks
  - Lisahüdraulika välavõte noolel
  - Esi-, taga-, suuna-, stopp-, numbri- ja töötuled
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Kõik JCB teleskooplaadurid pakuvad ülimat tootlust ja 525-60 AGRI Loadall ei ole erand. Suurepärane nähtavus ja manööverdusvõime, mitmekülgne töövõime, suur võimsus ja uuendustest lähtuv efektiivsus on kõik osa sellest komplektist. Lisaks rõhuvad kõik selle JCB Loadall seadme komponendid tugevusele, vastupidavusele ja usaldusväärsusele. Samuti on 525-60 AGRI teleskooplaaduri jooksvad kulud madalad, ohutusmeetmed karmid, varguskaitse kõrgtehnoloogiline, hooldus lihtne ning kabiin oma klassi kõige ergonoomilisem. JCB Loadall masinad tulevad toime kõigi põlluharija vajadustega - valida saab AGRI ja AGRI Plus mudelite vahel. Kõigil mudelitel on hulk tunnustatud uuendusi, nagu meie Smart Hydraulics pakett, mis kombineerituna erinevate käigukasti või mootori valikutega moodustavad parima masina teie majapidamise tarbeks.
 • 17375
   • EFEKTIIVNE DISAIN
   • HOOLDUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS, VAS
   • MUGAVUS JA KASUTUSLIHTSUS
   • OHUTUS JA TURVALISUS
   • TOOTLUS JA TÖÖVÕIME
   • 525-60 AGRI Loadall on varustatud võimsa JCB Diesel by Kohler T4 Final (EPA vastavusega) mootoriga, mis genereerib jõumomendi 300Nm kõigest 1400p/min juures ning ei vaja kulukat DPF või AdBlue järeltöötlust. Kuna mootor toodab maksimaalse jõumomendi juba 1400p/min juures, siis sobitub mootor kütusesäästu poolest ülekande ja hüdraulikaga. Enamik Tier 4 Final mootoritest kasutavad DPF filtrit või selektiivset katalüütilist reduktsiooni (SCR), mis vajavad täiendavat AdBlue vedelikku - käesolev JCB Diesel by Kohler mootor seda ei vaja. JCB Loadall seadme uudne välimus ei ole üksnes kosmeetiline; jahutusventilaatori õhuvool on suunatud üles, vähendades ajakulukat tolmu kogunemist.
   • Kõik igapäevased kontrolltoimingud ja määrdepunktid paiknevad mugavalt JCB 525-60 AGRI teleskooplaaduri maa tasapinnal. Tänu gaasitoega silindrile on kapoti avamine ja sulgemine lihtne. Sisemine hooldusala on suur ja piisavalt lai, võimaldamaks suurepärast ligipääsu mootori kolmele küljele. Loadall seadme diiselpaak on kergesti ligipääsetav ja täidetav maa tasapinnalt. Lisaks on täitekaelal sisseehitatud eelfilter, mis kaitseb ebakvaliteetse kütuse eest. Hüdraulikavoolikud kulgevad läbi noole ja on seega maksimaalselt kaitstud. Roolirammid paiknevad ohutus kohas kõrgel sillal. See kaitseb neid kahjustuste eest ja vähendab tööseisakuid. Kuna 525-60 AGRI teleskooplaaduri kulumispadjad kasutavad kuiva määrdeaine süsteemi, siis vajavad need hooldust üksnes iga 500 tunni järel (võrreldes 250 tunniga tavapärastel konkureerivatel masinatel). Käesoleva masina vedelikufiltrid (mootoriõli, hüdraulikaõli ja kütus) on kiiresti kättesaadavad sujuvaks hoolduseks. Ka õhufilter on ligipääsetav ning kaheelemendiline konstruktsioon lihtsustab puhastamist.
   • Kõige kõrgema kvaliteedi saavutamiseks meie teleskooplaaduritel kasutame me uusimaid tootmisprotsesse, nagu robotmasinaehitus ja täppisvärvimine ning innovatiivseid koostetehnikaid. Uus JCB Loadall tooteseeria on läbinud karmi testimisprogrammi, mis hõlmab kere, noole ja teiste võtmetähtsusega komponentide pikaajalist ülekoormamist ning ülekande korduvat kasutamist tuhandete tsüklite vältel. Võite olla kindlad 525-60 AGRI Loadall seadme pikaajalises kaitses korrosiooni vastu, sest kõik JCB kabiinid kaetakse enne värvimise alustamist elektroforeetilise sulamiga. Ühes tükis täiskeevitusega kere panustab tugevusele ja vähendab kaalu. Lisaks on masinal suured noole kattuvused kuni 0,7m; hüdraulika silindritel on hõõrdkeevitusega aasotsad täiendavaks tugevuseks ning kõik puksid kasutavad tugevaid polte. Tugevad teljetoed maandavad pideva raske materjali käitlemisega kaasneva tohutu koormuse ning läbistavad valud toestavad pöörd- ja laiendramme üldise strukturaalse tugevuse parandamiseks. Oleme seadmele lisanud vastupidava tagurpidi U-kujulise noole täiskeevitusega plaatidega. Täiendava tugevuse saavutamiseks oleme vähendanud liigend- ja survepunktide arvu meie integreeritud noole otsal ja ühes tükis plaadil.
   • JCB 525.60 AGRI Loadall seadmel on suur, avar kabiin laia uksega; sees paikneb raadiokõlar ja küllaldaselt hoiustamisruumi. Standardvarustuses toonitud klaasid peegeldavad 30% päikeseenergiast, suurendades mugavust. Käesoleval teleskooplaaduril on täiesti uudsed töövahendid ja kõrgeraldusega TFT ekraan. Intuitiivse paigutusega juhtnuppudel on taustvalgus optimaalseks tuvastamiseks öisel ajal. Lisaks saate valida erinevate istme variantide vahel, sobitumaks iga operaatori ja rakendusega. Loadall seadme kohandamiseks mistahes kliimatingimustega, võite valida kabiini koos konditsioneeriga või ilma, tagades ideaalse töökeskkonna. JCB 525-60 AGRI juhtimine on mugav, täpne ja sujuv: seadmel on elektrilise servoga juhtnupud koos proportsionaalsete lisadega. JCB proportsionaalse pideva voolu funktsioon võimaldab operaatoritel programmeerida erinevaid voolukiiruseid erinevate lisaseadmete tarbeks.
   • JCB uuenduslik kohastuv koormuskontroll takistab automaatselt 525-60 AGRI teleskooplaaduri ette kaldumist suure koormuse korral. Kõrvalseisjaid kaitseb meie standardvarustuses tagurdamisalarm ning sellel Loadall seadmel on ka vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV-d), mis kaitsevad ramme kokkuvarisemise eest vooliku purunemise korral. Täiendavaks meelerahuks on selle teleskooplaaduri kabiin ROPS (Rollover Protection System) ja FOPS (Falling Objects Protection System) sertifitseeritud, tagades käitaja pideva kaitse. Nähtavus on igas suunas suurepärane tänu suurele katusevõrele, avanevale tagaaknale, kinnitatavale ukse ülemisele osale ning kompaktsele JCB Diesel by Kohler mootorile, millel on madal kaldus kapott. Nähtavus tahasuunas on oma klassi parim tänu meie unikaalsele madala profiiliga tagumisele raamile ja noolele. Kabiinile kinnitatud eesmised ja tagumised töötuled pakuvad suurepärast nähtavust. Ohutuse suurendamiseks (iseäranis kõrgele laadimisel pimedates tingimustes) valige meie noolele kinnitatud töötuled. JCB LiveLink telemaatika GPS-süsteem edastab väärtuslikke reaalajas andmeid teie teleskooplaaduri asukoha kohta. Geofencing häiresignaalid tagavad masina kasutamise üksnes teie määratud piirkonnas. 525-60 AGRI teleskooplaaduri noole käänmik paikneb madalal ja noole välimine osa on kitsas; see võimaldab enneolematult head nähtavust parempoolsete tagumiste ja eesmiste rataste suunas ning üle madala profiiliga kapoti.
   • Parima haarduvuse ja töövõime saavutamiseks keerukates oludes oleme me JCB 525-60 AGRI teleskooplaadurile lisanud suurhõõrdediferentsiaali ja 4WD standardvarustuses. Meie uuenduslik erineva kiiruse ülekande funktsioon võimaldab operaatoritel määrata liikumiskiiruse - vajalik täiendus hüdraulika lisaseadmete, nagu siluharjad või täiteämbrid, kasutajatele. Hüdroülekanne muudab täpse manööverdamise lihtsaks ka kitsastes tingimustes. Jõuülekanne toimib paralleelselt pidurdussüsteemiga; jalgpiduril paiknev ülekande kalluti võimaldab ülimalt multifunktsionaalsust ja suuremat võimsust laadimisel ja ümberpaigutamisel. Madal kõrgus 1970mm ja kitsas laius 1840mm võimaldavad JCB Loadall seadmel ligipääsu ka kõige väiksematesse töökeskkondadesse. Kompaktne veermik ja suured rooliluku nurgad tagavad kitsa pöörderaadiuse ja ülima manööverdusvõime. teleskooplaaduri operaatorid saavad kiiresti ja lihtsalt manööverdada tänu suunamuutustele, mida saab teostada roolisambal oleva lülitikangi või juhtkangil oleva lüliti abil. JCB 525-60 AGRI teleskooplaaduril on kolm valitavad 4 ratta juhtimise režiimi. Kahe ratta juhtimine on ideaalne teel liikumiseks; nelja ratta juhtimine pakub suurepärast manööverdusvõimet kitsastes tingimustes; ning külgjuhtimine võimaldab liikuda takistustele lähedale või neist eemale.

Sobivad varuosad

Kütusefilter 5mic, JCB

Kütusefilter 5mic, JCB

Kogus laos: 5
53 €
Püsikliendihind 50.35 €
Kütusefilter KOHLER PSPQ, JCB

Kütusefilter KOHLER PSPQ, JCB

Kogus laos: 5
111.3 €
Püsikliendihind 105.73 €
Mootori õlifilter KOHLER, JCB

Mootori õlifilter KOHLER, JCB

Kogus laos: 4
31.6 €
Püsikliendihind 30.01 €
Pooltelje laager, JCB

Pooltelje laager, JCB

Kogus laos: 3
197.9 €
Püsikliendihind 188.00 €
Välimine õhufilter, JCB

Välimine õhufilter, JCB

Kogus laos: 2
69.4 €
Püsikliendihind 65.93 €
Õhufilter välimine, JCB

Õhufilter välimine, JCB

Kogus laos: 2
91 €
Püsikliendihind 86.45 €
Kiirliide (E) 3/4 UNF 1/2 SAE, JCB

Kiirliide (E) 3/4 UNF 1/2 SAE, JCB

Kogus laos: 2
103.6 €
Püsikliendihind 98.41 €
Kiirliide (I) SAE-5, JCB

Kiirliide (I) SAE-5, JCB

Kogus laos: 1
64.3 €
Püsikliendihind 61.08 €
Sisemine õhufilter, JCB

Sisemine õhufilter, JCB

Kogus laos: 1
49.6 €
Püsikliendihind 47.11 €
Hüdraulika servofilter LOADALL, JCB

Hüdraulika servofilter LOADALL, JCB

Kogus laos: 3
140.06 €
Püsikliendihind 133.06 €
Tihend servofiltrile, JCB

Tihend servofiltrile, JCB

Kogus laos: 1
3.9 €
Püsikliendihind 3.71 €
MAP andur, JCB

MAP andur, JCB

Tellimisel eeldatav tarne 09.11.2020
225.2 €
Püsikliendihind 213.95 €
kuva rohkem

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 540-170, JCBTeleskooplaadur 540-180, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
MudelTeleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95 INDUSTRIAL, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 540-170, JCBTeleskooplaadur 540-180, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
Tootekood516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB525&JCB531&JCB535IND&JCB535-95&JCB540-140&JCB540-170&JCB540-180&JCB541IND&JCB526&JCB527&JCB
Mootori võimsus35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55-93 kW55-81 kW55-81 kW55-93 kW55-93 kW55 kW55-81 kW81 kW81 kW
Töökaal3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5490 kg7060 kg8020 kg8215 kg10880 kg12060 kg11380 kg7850 kg6270 kg5900 kg
Liikumiskiirus26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h29 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m6,0 m7,0 m9,5 m9,5 m13,8 m16,7 m17,5 m7,0 m5,6 m5,8 m
Tõstevõime1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2500 kg3100 kg3500 kg3500 kg4000 kg4000 kg4000 kg4100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.