UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Ratasekskavaator JS20MH, JCB
Ratasekskavaator JS20MH, JCB
Ratasekskavaator JS20MH, JCB

Ratasekskavaator JS20MH, JCB

Tootekood: JS20MH&JCB   , C
 • Hüdrauliliselt tõstetav kabiin parimaks nähtavuseks
 • Kvaliteetsed komponendid tagavad usaldusväärsuse
 • Tugevus, vastupidavus ja usaldusväärsus eelkõige
 • Dieselmax mootor genereerib suure võimsuse ja jõumomendi madalatel pööretel
 • Karmid ohutusmeetmed kaitsevad käitajaid ja kõrvalseisjaid
 • Pikad hooldusintervallid ja lihtne hooldus
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 93 kW
  • Töökaal: 20720 kg
  • Liikumiskiirus: 25 km/h
  • Kaevesügavus: 2893 mm

  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB JS20MH ratastel materjalikäitlusmasin on disainitud rõhuasetusega maksimaalsel tootlusele ja maksimaalsel ohutusel. Tootluse suurendamiseks genereerib JS20MH mudel maksimaalse võimsuse ja jõumomendi madalatel pööretel ning tööaja pikendamiseks leidub küllaldaselt vastupidavust suurendavaid ja hooldusvajadust vähendavaid funktsioone. Käesolev ratastel materjalikäitlusseade pakub ühtlasi mugavat ja seega produktiivsust suurendavat käitaja keskkonda. JS20MH seadme, selle käitaja ja töökeskkonna ohutuse tagamiseks on seade varustatud mitmesuguste kaitseseadmetega ning valikvarustuses pakutavad lisamasinad on samuti rabava mitmekülgsusega.
 • A_JS_20W_MH_2
   • INTEGREERITUD TURVALISUS
   • MAKSIMAALNE TOOTLUS, MINIMAALS
   • MUGAV EELISTUS
   • TUGEVUS SEES JA VÄLJAS
   • VALIKULINE TÄIENDAV TURVALISUS
   • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
   • JS20MH seadme kapott avaneb eest taha, tagades lihtsa ja ohutu ligipääsu mootori hooldamiseks, samal ajal kui valitav sõltumatu stabilisaatori käitamine teeb rakendamise lihtsaks ja ohutuks. Käesoleva ratastel materjalikäitlusseadme maapinnalt teostatavad hoolduskontrollid tagavad rutiinse hoolduse ohutuse. Maksimaalseks nähtavuseks on tagumisel vastukaalul punased ja valged märgised; JS20MH seadme sees saavad JS20MH operaatorid kasutada kabiinis paiknevad tahavaatekaamera ekraani. JS20MH seadmel on ka väline kabiini langetamise süsteem; seda saab hädaolukorras käitada otse maapinnalt. JS20MH pakub kaitset libisemise ja komistamise eest; seadme astmetel ja platvormidel on libisemisvastased mulgustatud terasest plaadid optimaalseks haarduvuseks isegi märgades või jäistes tingimustes. Masina soovimatu liikumisega kaasnevate vigastuste ennetamiseks isoleerib JCB 2GO süsteem täielikult hüdraulikasüsteemi - JS20MH seadet saab käivitada üksnes ohutus lukustatud asendis kahe eraldiseisva sisendi kaudu. Vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV-d) ennetavad noole ja kopa langemist vooliku purunemise korral. Käitaja ohutuse tagamiseks oleme me antud funktsionaalsuse lisanud ka kabiini tõstvale hüdraulikasüsteemile.
   • JS20MH mudeli kabiini saab hüdraulika toel tõsta 2,1m võrra, tehes seadme ideaalseks kõrgete külgedega konteinerite laadimiseks. Täiendav nähtavus vähendab kahjustusi, suurendab tootlust ja parandab ohutust. 97kW JCB Dieselmax T3 vastavusega mootor genereerib suure jõumomendi mootori madalal kiirusel, ühildudes kütusesäästult transmissiooni ja hüdraulikasüsteemiga. Täiendavaks säästmiseks vähendab JCB automaatne ooterežiiim tehnoloogia mootori kiirust, kui hüdraulikasüsteem ei ole kasutusel. Kütusesäästu suurendamiseks on JS20MH ratastel materjalikäitlusseadmel edasiarendatud hüdraulika tehnoloogia, kaasa arvatud optimeeritud hüdraulikapumba sätted, edasiarendatud pooli disain ning kõrgtehnoloogiline elektrooniline haldustarkvara. JS20MH raamil on keskne torni pööramise funktsioon, mis tagab tavapäraste ratasekskavaatoritega võrreldes parema 360-kraadise stabiilsuse. Sorteerige, käidelge, haarake või pressige: JS20MH on äärmiselt mitmekülgne. Veelgi enam, spetsiaalsele 5,7m sirgele poomile saab lisada 4m gooseneck kopa maksimaalse sirutusulatuse saavutamiseks või 3,6m materjali käitlemise kopa maksimaalse haardefunktsiooni saavutamiseks.
   • JS20MH ratastel materjalikäitlusseadme servoga juhtkangid on kerged, intuitiivsed ja sujuvad; abiseadmete juhtnupud on täielikult proportsionaalsed; ning pööramine on tasakaalustatud elektroonilise pöörde pidurdamisega. Täielikult kohandatav roolisammas, avar põrandapind ning suured edasi/tagasi liikumise ja pidurdamise pedaalid teevad JS20MH seadme manööverdamise lihtsaks ja täpseks. JS20MH seadme suur lamineeritud klaasist katuseaken (valikvarustuses katuse kaitsega) pakub optimaalset nähtavust kõrgel töötamisel. 70/30 esiklaasi jaotus pakub takistusteta nähtavust ette suunas; lisaks saate valida 2. taseme FOPS kaitsed. Ülerõhuga kabiin takistab mustuse ja tolmu kogunemist ning kabiinis on ka kliimaseade. Mugavuse ja tootluse tagamiseks terve tööpäeva vältel on JS20MH seadme käitaja iste soojendusega ja õhkvedrustusega. JS20MH seadme kabiinil on 6 viskoosset kummialust müra ja vibratsiooni vähendamiseks. Töörežiim on valitav elektroonilise AMS kuvari kaudu ning seega saab käitaja JS20MH seadet kiiresti konkreetsete vajadustega kohandada.
   • Ülima usaldusväärsuse tagamiseks on JS20MH ratastel materjalikäitlusseadme tootmisel kasutatud üksnes oma valdkonna parimaid komponente, nagu JCB mootor, Kawasaki pumbad ning ZF sillad ja ülekanne. JS20MH poom ja kopp on toodetud suure tugevusega terasest ühes tükis plaatide ja sisemiste põrkeplaatidega, mis tagavad pika tööea ja vastupidavuse. Eesmised ja tagumised stabilisaatorid on täiskeevitusega, pakkudes maksimaalset jäikust ja stabiilsust. Lisaks keevitame me JS20MH seadme keskse torni nii ülemise kui ka alumise alusvankri raami külge maksimaalse tugevuse saavutamiseks. Tugev ülemine raam pakub maksimaalset vastupidavust ja tuge, samal ajal kui suletud karpristlõikega pöörlev raam suurendab tugevust, vähendab survet ja on löökide suhtes äärmiselt vastupidav, mis on ratastel materjalikäitlusseadme puhul ülimalt oluline. JS20MH seadme uksed on tugevad, jäigad ja vastupidavad. Lisaks oleme eesmistele ja tagumistele tulekomplektidele ning töötuledele paigaldanud võimsad teraskaitsed. Me kasutame piiratud elementide analüüsi ning laialdast kere ja vastupidavuse testimist, tagamaks JS20MH ratastel materjalikäitlusseadme pika tööea.
   • Valikvarustuses liikumisalarmid ja täiendavad vilkuvad märgutuled suurendavad töökeskkonna ohutust nii operaatoritele kui ka kõrvalseisjatele; külgmine kaamera pakub nähtavust paremale poole; ja rataste blokeerimine ennetab JS20M ratastel materjalikäitlusseadme soovimatut liikumist. Meie valikvarustuses ohutusäärised kaitsevad JS20MH struktuuri ülemisel osal hooldustöid teostavaid töölisi. Täiendav kabiini õhufiltreerimissüsteem pakub kaitset ebameeldiva või saastunud õhu eest Valikvarustuses esiklaasi ja katuse kaitsmed kaitsevad löökide eest ning mõlema komplekti lisamine tagab 2. taseme FOPS kaitse. Lisaks aitab esiklaasi võre kaitsta lendavate jäätmete eest. Noole liikumise piiraja funktsioon ennetab lisaseadmete kokkupuudet teie JS20MH kabiiniga (või madala hoone katusega). Pakume ka EL-i standardile EN474 vastavaid tõstekomplekte operaatorite ja kõrvalseisjate kaitseks kraanatööde ajal. Täiendavad ohutusvalikud hõlmavad lähedusalarmi, mis hoiatab käitajaid lähedal paiknevate isikute eest, kusjuures alarmid salvestatakse ja neid saab kaugjälgmise teel analüüsida. Lisaks kaitseb tulekustutussüsteem masinaid, operaatoreid ja töökeskkonda.
   • Mootori radiaator, vahejahuti ja hüdraulikasüsteemi õli jahuti paiknevad kõrvuti, tehes nende hoolduse ja puhastamise lihtsaks. Hoolduse täiendavaks lihtsustamiseks on JS20MH ligipääsetav Turbo 2 eelpuhasti ja lihtsasti puhastatav mootori õhufilter. JS20MH seadme kapott avaneb ja sulgub lihtsalt tänu gaassilindritele ning hooldusala on suur ja lai, pakkudes head ligipääsu. Hooldusprotsessi kiiruse, ohutuse ja lihtsuse suurendamiseks oleme JS20MH seadme peamised määrimispunktid grupeerinud maapinna tasemel. Kasutasime grafiiti sisaldavaid pronkspukse ning pikendasime JS20MH seadme noole ja kopa määrdeintervalle 1000 tunnini, säästes seega loomulikult aega ja raha. JS20MH seadme filtrid (mootoriõli, hüdraulikasüsteemi õli ja kütus) on keskse paigutusega kiireks ja lihtsaks hoolduseks, samal ajal kui JCB Plexus õlifiltri süsteem pikendab õli kasutusiga 5000 tunnini, filtreerides hüdraulikasüsteemi vedelikku pidevalt 2 mikromeetri tasemele, vähendades saastumise ohtu.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun