UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Õlifilter vibroplaatidele AMMANN/WACKER, Hifi Filter

Õlifilter vibroplaatidele AMMANN/WACKER, Hifi Filter

SO1385&HIFI , A
ALCO MD479
AMMANN 280199210
AUSA 869000002
BALDWIN FILTERS P7259
BOMAG 5727382
BOMAG 5727383
BUSSE & KUNTZE OE277
CARQUEST 84255
DIGOEMA DGM02
DIGOEMA DGMO2
DIVERSE 640112085
FBN HI102220
FILTRATION FTL1003
FLEETGUARD LF3794
FLEETGUARD LF7934
GREYFRIARS 576P
HANSEAT HL3794
HATZ 000001480000
HATZ 0148000
HATZ 01480000
HATZ 01480001
HATZ 03795700
HATZ 03795700
HATZ 108685
HATZ 148000
HATZ 1480000
HATZ 1480001
HATZ 37950
HATZ 3795700
HATZ P25NE172
HIFI SO1385
HIFIJURA FILTRATION SO1385
MANN HUMMEL H432
MANN AND HUMMEL H432
MICRONIC-FILTER 4L0188
NAPA GOLD 7255
PRO FILTERS DH9385
RE FILTERS RL3580
SAKURA O7950
SAKURA O7950
SCHUPP HY9385
SDMO 330120282
TECNOCAR OP385
WACKER 94930
WEBER 40030564
WISMET WHE26480
WIX 57255
WOODGATE WGL9104
Loe kogu tootekirjeldust →
6.38 €
Hind püsikliendile 6.06 €
Kogus
tk
Kogus laos: 5 tk, vaata saadavust →
lisa ostukorvi
  • Tootekirjeldus
  • Saadavus
  • Vaata alternatiivi
  • Saatmisviis
 

Sarnased tooted

 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.