Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETE-poodJärelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu StokkerPRO
searchOtsi
SP4032

Õlifilter, SF-Filter SP4032&SF , C

6.00 €
Hind StokkerPRO kliendile 5.70 €
Vali kogus
tk
Telli toode
Eeldatav tarne 31.08.2019
Vaata alternatiivi >>
  • Tootekirjeldus
  • Saadavus keskustes
  • AGRINET LTD 11900535100YANMAR
    ALCO SP961ISUZUMITS
    AMC 7700695604
    AMC 7704349452
    AMC L3593A
    AMC MO3593A
    AMC O7313
    AMC OC12080
    AMC OC15050
    AMC OF2009
    AMC OF2009
    AMC PF7914302
    AMC RF7914802
    AMC SFO193
    AMC SFO4459
    AMC SFO7440
    AMC Y12915035151
    AMS/OIL EAO20
    ATLAS COPCO M81
    ATLAS M81
    AUTO EXTRA 61857092
    AUTO PRIDE CF565AP
    BALDWIN B1421
    BALDWIN FILTERS B7243
    BERGERAT MONNOYEUR E6804
    BIG A FILTER 91092
    BOBCAT M3974113
    CARQUEST 84092
    CARQUEST RED B4612
    CARQUEST RED R84092
    CARQUEST RED R84092MP
    CASITE CF565
    CHAMPION F110
    CHARLES MACHINE 194692
    CHARLES MACHINE 451251
    CLUB CAR 1027033
    DONALDSON P502009
    DONALDSON P550162
    EXMAN 7700695604
    EXMAN 7700695604
    EXMAN 7704349452
    EXMAN L3593A
    EXMAN MO3593A
    EXMAN O7313
    EXMAN OC12080
    EXMAN OC15050
    EXMAN OF2009
    EXMAN RF7914802
    EXMAN SFO193
    EXMAN SFO4459
    EXMAN SFO7440
    EXMAN Y12915035151
    FEDERATED LF461F
    FEDERATED LF565F
    FLEETGUARD LF3537
    FORD 9576P550162
    FORD 9613320
    FPZ CF6
    FRAM PH5010A
    FREIGHTLINER DNP550162
    GEHL 5.49E+13
    GENERAC 670570304
    GENERAC 99600
    GIANT 3203100
    GRAINGER 2DPD7
    GRAINGER 2FAG7
    GRANIT 33270004
    GRANIT 33270013
    GROVE 9414100886
    GUD Z218
    GUTBROD 14145
    GUTBROD 9225017
    HAKO 61055
    HASTINGS LF146
    HASTINGS LF461
    HASTINGS PREMIUM FILTERS LF565
    HAVAM HD0162
    HENGST FILTER H13W01
    HENGST H13W01
    HIFI SO6067
    HONDA 15400611003
    HONDA 15400679013
    HONDA 15400679023
    HONDA 15400PR3T010
    HONDA 16235PC1013
    HYUNDAI 2630035056
    HYUNDAI 2630035056
    HYUNDAI 2630035500
    HYUNDAI 2630035500
    HYUNDAI 2630035501
    HYUNDAI 2630035501
    HYUNDAI 2630035502
    HYUNDAI 2630035502
    HYUNDAI 2630035503
    HYUNDAI 2630035503
    INGERSOLL RAND 36791911
    INGERSOLL RAND 36870574
    INGERSOLL RAND 54477096
    INTRUPA 23017
    INTRUPA 83354X
    INTRUPA 83476
    INTRUPA IF4014
    ISEKI 5.67E+11
    ISEKI NOKI CO. 566302E11
    ISUZU 5860001790
    ISUZU 8941357470
    ISUZU 8941494180
    ISUZU 8944304111
    ISUZU 8944567410
    ISUZU 8944567411
    ISUZU 8944567412
    ISUZU 897406660
    JOHN DEERE AM101318
    KIA 2630035502
    KIA 263003E010
    KIA 263003E010
    KOHLER 229841
    KUKJE MACHINERY HRA1102000A3
    MAHLE OC230
    MAHLE OC500
    MAHLE ORIGINAL OC500
    MANN-FILTER 6742259010
    MANN-FILTER 6742259030
    MAZDA 32414300
    MAZDA 37023802
    MENZI MUCK 825001
    MITSUBISHI 3454001300
    MITSUBISHI 3454011300
    MITSUBISHI MD136466
    MITSUBISHI MD322508
    MITSUBISHI MD352626
    MITSUBISHI MZ690116
    NAPA GOLD 7092
    NAPA PROSELECT 27092
    NIPPARTS J131301
    NIPPARTS J1315002
    NIPPARTS J1315015
    NIPPARTS J1317003
    NIPPARTS J131703
    NISSAN 4012500290
    NISSAN 43001000
    O & K 2906684
    OPEL 650393
    PARTS MASTER 67092
    PROBST 26900004
    PROTEC 183
    PROTEC 183MP
    RATIOPARTS 30046
    ROBIN 2176580110
    ROTARY 196681
    SAVARA OLD 928229
    SDMO 330160213
    SF FILTER SP5260
    SUBARU 420335400
    SUBARU 420335410
    SUBARU 420335500
    SYSTEMS MATERIAL HANDLING KO3EB6611711
    TOKYO ROKI LFS807
    TORO 1045167
    TORO 429030
    TORO 674330
    UFI 2313300
    UFI 2327100
    UNITED CENTRAL INDUSTRIAL SUPP 688324
    VENIERI 2077001
    VIC C403
    VMC LF550162
    WEGA 61055
    WEIDEMANN 166501001
    WEIDEMANN 5166001001
    WINKLER 26500049500
    WISMET WOS19013
    WIX 57092
    WIX FILTERS 51334
    WYTWORNI PP484
    YALE 524228505 Pildid on illustreeriva tähendusega.
    + kuva rohkem
  • Eeldatav tarne 31.08.2019
  • Saatmisviis
 

Sarnased tooted

 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu StokkerPRO
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.
overstock+pop