UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen SearchOpen Account
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedUusKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
17101
17102

Miniekskavaator 65R, JCB

65R&JCB , C
 • Oma klassi parim mugavus
 • Suurepärane nähtavus
 • 100% terasest kere
 • Suurepärane hooldatavus
 • 500-tunnised määrdeintervallid
 • Stage 3A Perkins 404D-22 mootor
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 35,7 kW
  • Töökaal: 6601 kg
  • Laadimis kõrgus: 4216 mm
  • Kaevesügavus: 4011 mm

  Mootor:
  PERKINS 404D-22 diisel mootor.
  Mootori võimsus: 33,1 kW Tier 3

  Tehniline kirjeldus:
  Kaal: 6 601 kg
  Kaevesügavus: 4,01 m
  Laadimiskõrgus: 4,16 m
  alusraam 2,49 m pikk ja 2,0 m lai
  sahk 2,18 m lai ja 0,41 m kõrge
  roomikute laius 400 mm, kummiroomik
  2 sõidukiirust - Kiire 4,7 km/t, Aeglane 2,6 km/h, maksimaalne veojõud 54,5 kN
  servo juhtimine
  mononool 2,9 m ja käsivars (dipper) 1,9 m

  Hüdraulika:
  Muutuva tootlikusega kolbpump 145 L/min
  Proportsionaalse juhtimisega lisahüdraulika planeerimiskopale või hüdrovasarale

  Varustus:
  noolel ja sahal grafiitpuksid, määrdeintervalliga 500 töötundi
  töötuled, kollane vilkur
  soojendusega kabiin, müraisolatsioon, juhi kaalu järgi reguleeritav iste
  toonitud klaasid, päikesesirm
  10 mälupesa erinevate lisaseadmete kasutamiseks
  värviline LCD ekraan masina ja mootori parameetrite kontrolliks
  automaatne pöörete kontroll
  2 kaevamise režiimi (Ökonoomne ja raske)
  massilüliti
  raadio
  JCB telemaatikal põhinev seiresüsteem "LiveLink"


  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • 50 aasta pikkusele kogemusele tuginedes on JCB uue põlvkonna 65R ja 67C 6-tonnises klassis kõige tugevamad ja suurima töövõimega miniekskavaatorid, mida me eales tootnud oleme. Need on ülima täpsusega arendatud vastavalt meie klientide vajadustele ning seega toovad need mudelid kaasa kuhjaga töövõimet, mitmekülgsust ja tootlikkust. Lisaks pakuvad need JCB ekskavaatorid teile madalaid halduskulusid, ülimat ergonoomikat, karme turvalisusfunktsioone ja lihtsat hooldust. Seega, kui otsite 6-tonnist ekskavaatorit, siis leiate, et käesolev uue põlvkonna tooteseeria on 6-tonnises kategoorias omaette klassist.
 • 17102
   • KVALITEETAEG
   • MUGAVALT ÜLIMUSLIK
   • OHUTU VALIK
   • ROHKEM VÄÄRTUST
   • SUUREPÄRANE TÖÖVÕIME
   • TEIE TEENISTUSES
   • Oleme selle parima võimsa ekskavaatori struktuuri disainimisel rakendanud lihtsustatud portaalmasti konstruktsiooni ja piiratud elementide analüüsi. See kere garanteerib JCB 65R vastupidavuse kombineerituna enesekindlust sütitava stabiilsusega. Meie neljast plaadist koosnev puhas ja elegantne kopp pakub täiendavat strukturaalset tugevust. Nõel ja kopp on täiskeevisega suure tõmbetugevusega terasest valmistatud üksus. Sisemised põrkeplaadid garanteerivad pika hoolduseluea. Maksimaalne ekskavaatori noole kaitse on tagatud kõigi rakendusviiside ajal, kuna JCB 65R miniekskavaatoril on tugev noole silinderkaitse ning valikvarustuses pakume ka kopa ja plunžeri kaitseid. Meie tugev harjapost vastupidavate asendatavate pukside on toodetud kestma. Lisaks kasutame seda kõigi ekskavaatori voolikute ohutuks paigaldamiseks. Hüdraulikasüsteemi tihendid on uusimad O-ring tihendid (ORFS), vähendades lekete ohtu. 65R miniekskavaatorile annavad jõudu tõeliselt kvaliteetsed komponendid, nagu Perkinsi mootor, Nachi ja Bosch-Rexroth hüdraulikasüsteem ning Bridgestone'i roomikud. Kõrgekvaliteedilised lukustuvate lülidega kummist roomikud tagavad nende JCB mini mudelite töövõime kõikjal. Valikvarustuses 400mm/600mm terasroomikud on kummipatjade tarbeks valmis puuritud ning lisaks pakume teile spetsiaalseid Bridgestone'i GeoGrip Road Liner patju.
   • JCB 6-tonnise ekskavaatori kabiin on nüüd veelgi avaram küllaldase hoiustamisruumi, telefoni aluse, laadimisvõrgu ja topsihoidjaga. Kabiini sissepääs on valutu ja ohutu tänu suurele uksele. 65R miniekskavaatoril on raadio, 12V telefoni laadija, võimas soojendus akna niiskuse eemaldusega ning kõrge töövõimega konditsioneer koos 9 ventilaatoriga. Kummist kinnitused isoleerivad hüdroventiili ploki miniekskavaatorite kerest. See vähendab kabiinisisest müra ja vibratsiooni, kuid ventiiliplokk on endiselt ligipääsetav küljele avaneva kapoti kaudu. Tänu kabiinis paiknevale mugavale lülitile saate te kiiresti lülituda ühe- ja kahesuunalise sekundaarvoolu vahel. Lülituge 10 erineva kiiruse vahel elektroproportsionaalsel kiire voolu liinil mitmesuguste lisaseadmete sujuvaks juhtimiseks. Täielikult kohandatav vedrustusega iste tagab operaatori mugavuse; meie soojendusega õhkvedrustusega valikul on aga sõltumatud kohandatavad asendid parima ergonoomika saavutamiseks. Meie lülitid paiknevad intuitiivselt informatiivse värvilise LCD kuva ümber ning lisavarustuses on saadaval ka tagurdamiskaamera. Tänu meie standardvarustuses elektrohüdraulilisele saha juhtimisele võivad operaatorid sujuvas ja täpses tasandamises kindlad olla. Vibratsiooni ja müra vähendamiseks ning võimalikult sujuva sõidukogemuse pakkumiseks haaravad lühikesed roomikud hammasratta igast lülist.
   • JCB 65R miniekskavaatori kabiin on täielikult vastavuses ROPS ja TOPS nõuetega. Valikvarustuses kaitsmed noolele ja kabiini töötuledele pakuvad kaitset ohtlike rakenduste korral; samuti võite lisada valikvarustuses noole, saha ja kopa vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV). Käesolevate JCB ekskavaatorite hüdraulikafunktsioonid saab täielikult isoleerida JCB ohutuskangi lukuga, takistades soovimatut liikumist. JCB unikaalne 2GO süsteem tagab miniekskavaatori hüdraulika käitamise üksnes ohutus lukustatavas asendis kahe erineva sisendi kaudu. JCB 65R pakub paremat nähtavust kui meie eelnevad 6-tonnised mudelid osaliselt tänu 70/30 esiklaasi jaotusele, mis võimaldab selget nähtavust eesmise parempoolse roomiku suunas lihtsaks ja ohutuks kaevamiseks ja manööverdamiseks. RTS kompaktekskavaator vähendab suuresti kokkupõrkeohtu kitsastes töötingimustes. Kõigil mudelitel paikneb kabiini uks kokkutõmmatuna vastukaalu mõõtmetes, olles seega kaitstud potentsiaalsete käitamise ajal tekkivate kahjustuste eest. Suur roomikuraami laius ja madal raskuskese tagab mõlemale JCB kaevurile oma klassi parima stabiilsuse. Töökeskkondades võib esineda õnnetusi ning seega oleme 65R ekskavaatorile lisanud lehtklaasist aknad.
   • Stage 3A turgude tarbeks on 65R mudelil Perkinsi 404D-22 mootor; vaikne 2,2-liitrine seade, mis toodab 2600 p/min juures 35,7kW ning pakub madalamaid käitamiskulusid väikeses efektiivses pakendis. Meie Below Idle funktsioon tähendab, et mootori pöörded langevad veelgi, kui käitaja käetugi on tõstetud. Nii kahanevad kütusekulu ja müratasemed. Auto Idle funktsiooni saab seadistada aktiveeruma, kui teie 65R juhtnupud ei ole aktiveeritud 2 kuni 30 sekundi vältel. Nendel 6-tonnistel ekskavaatoritel on koormustajuga hüdraulika, mis tarbib võimsust vaid vajadusel ning te säästate kütust siis, kui seda kõige rohkem vajate. Leidke sobiv töövõime igale rakendusele tänu 65R miniekskavaatorite kahele eraldi kaeverežiimile - ECO maksimaalse efektiivsuse nimel ja heavy maksimaalse tootlikuse saavutamiseks. Meie peaaegu olematu survega tagasivoolusüsteem on patenteeritud ja seda ei leia te kuskilt mujalt. Kokkuvõttes pakub see täiendavad kütusesäästu, sest hüdropump ei pea enne töö alustamist kohanduma väga kõrge survega. Oleme nendel JCB ekskavaatoritel saavutanud optimaalse kaeveosa geomeetria, sobitades noole ja kopa hoolikalt teineteisega. Antud ülim tasakaal võimaldab teil valutult töötada kitsastes tingimustes.
   • Uusimale 6-tonnisele JCB 65R ekskavaatorile annab jõudu ühisanumdiisel JCB Diesel by Kohler Stage IIIB/Tier 4 vastavusega mootor. DOC, turboülelaaduri ja vahejahuti abil oleme me saavutanud mootori võimsuse 38,4kW kõigest 2200p/min juures ning lisaks on saadaval 300Nm jõumoment. JCB 65R mudeliga on veojõud ja 5km/h liikumiskiirus oma klassi parimad ning kopa jõud ja kiire liikumine on tagatud. Meie automaatmaandusega mootorid aitavad suurendada tootlikkust ja vähendada käitaja väsimust, kohandudes automaatselt muutustega maastikul. JCB 65R miniekskavaator pakub veokite laadimise ajal suurepärast pinnase haaret tänu kopa pöörderaadiusele 188°. Absoluutse mitmekülgsuse saavutamiseks võite määratleda ideaalse noole pikkuse, vajemikus 1,65-2,0m. Igal masinal on saadaval 2 noole valikut; 1,65m mõlemal mudelil ja 1,9m 65R mudelil või 2m 67C mudelil, pakkudes paremat töövõimet ja suuremat mitmekülgsust. JCB miniekskavaatori 2-osaline nõel pakub täpset haaret, suurt kaevevõimet ja suurepärast laadimisulatust. Kui teil on vajadus töötada mitmete paindlikkust suurendavate lisaseadmetega, siis on 65R mudelil kaks abiliini nii kõrge kui ka madala hüdraulika vooluga. Neid liine saab proportsionaalselt käitada elektriseadmete kaudu, pakkudes täielikku kohandatavust lisaseadmete optimaalseks juhtimiseks. Pakkumaks ideaalset tasakaalu suure töövõime ja lihtsasti puhastatava väheste jääkidega seadme vahel, oleme me miniekskavaatorite saha profiili ja nurga täielikult muutnud. Koonilised tõstepunktid paiknevad tera serva taga ning on seega kaitstud.
   • Grafiiti sisaldavad pronkspuksid pakuvad nendele 6-tonnistele JCB ekskavaatoritele oma klassi parimaid 500-tunniseid kopa ja kaevenoole määrdeintervalle, säästes teie aega ja raha. JCB 65R mudeli kütusepaagi täitmine maapinnalt on lihtne tänu laia avausega teraskapotile ja välisele diisli indikaatorile. JCB valikvarustuses automaatse peatumisfunktsiooniga täitepump vähendab kütuselekkeid ja suurendab turvalisust. JCB 65R miniekskavaatoril on turu parim SAE hooldusreiting tänu uudsetele funktsionaalsustele, nagu 30 kraadi all kalduv kabiin (ei vaja spetsiaalseid töövahendeid), mis teevad elu lihtsamaks. Nendel JCB ekskavaatoritel on värvikoodidega hüdraulikavoolikud lihtsaks tuvastamiseks. Saha voolikuid on aga lihtne vahetada, kuna need lõpevad esipaneeli juures. Puhastustoimingud on valutud nii 65R miniekskavaatori välispinnal kui ka sees; kaetud pingutusseade ja avatud raamiga alusvankri disain koos kallutatud roomikute jalastega ennetavad materjalide kogunemist ning kaheosalist põrandamatti on lihtne eemaldada. Suur kontrollkate võimaldab lihtsat ligipääsu võtmetähtsusega komponentidele, nagu pöördühendus, pöördlaager, eemaldatavad külgäärised ja täitepaneel. Ekskavaatori tõstmine on sujuv tänu tera serva taga paiknevatele koonilistele tõstepunktidele.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Miniekskavaator 19C, JCBMiniekskavaator 15C, JCBMiniekskavaator 16C, JCBMiniekskavaator 18Z, JCBMiniekskavaator 8026 CTS 8026, JCBMiniekskavaator 8025 ZTS, JCBMiniekskavaator 8035 ZTS, JCBMiniekskavaator 65R, JCBMiniekskavaator 48Z, JCBMiniekskavaator 51R, JCBMiniekskavaator 55Z, JCBMiniekskavaator 57C, JCBMiniekskavaator 67C, JCBMiniekskavaator 85Z-2 85Z-I, JCBMiniekskavaator 100C, JCB
MudelMiniekskavaator 19C, JCBMiniekskavaator 15C, JCBMiniekskavaator 16C, JCBMiniekskavaator 18Z, JCBMiniekskavaator 8026 CTS 8026, JCBMiniekskavaator 8025 ZTS, JCBMiniekskavaator 8035 ZTS, JCBMiniekskavaator 65R, JCBMiniekskavaator 48Z, JCBMiniekskavaator 51R, JCBMiniekskavaator 55Z, JCBMiniekskavaator 57C, JCBMiniekskavaator 67C, JCBMiniekskavaator 85Z-2 85Z-I, JCBMiniekskavaator 100C, JCB
Tootekood19C&JCB15C&JCB16C&JCB18Z&JCB8026&JCB8025&JCB8035&JCB65R&JCB48Z&JCB51R&JCB55Z&JCB57C&JCB67C&JCB85Z&JCB100C&JCB
Mootori võimsus11,7 kW11,7 kW11,7 kW11,7 kW18,4 kW20,9 kW23,6 kW35,7 kW36 kW36 kW36 kW36 kW41 kW48 kW55,0 kW
Töökaal1835 kg1589 kg1674 kg1674 kg2867 kg2806 kg3651 kg6601 kg4792 kg5112 kg5366 kg5483 kg6760 kg8300 kg9733 kg
Laadimiskõrgus2598 mm2598 mm2598 mm2598 mm
Kaevesügavus2426 mm2426 mm2426 mm2426 mm3050 mm2832 mm3512 mm4011 mm3532 mm3652 mm3843 mm4077 mm4070 mm3625 mm4555 mm
Laadimis kõrgus3220 mm3158 mm3482 mm4216 mm4001 mm4088 mm4274 mm4456 mm4281 mm4946 mm5490 mm
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.