UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Miniekskavaator 90Z 90Z-I, JCB
Miniekskavaator 90Z 90Z-I, JCB
JCB 90Z-1

Miniekskavaator 90Z 90Z-I, JCB

Tootekood: 90Z&JCB   , C
 • Oma klassi parim mugavus
 • Suurepärane nähtavus
 • 100% terasest kere
 • Suurepärane hooldatavus
 • 500-tunnised määrdeintervallid
 • Stage IIIB/Tier 4 JCB Diesel by Kohler mootor
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55,0 kW
  • Töökaal: 8923 kg
  • Laadimis kõrgus: 5320 mm
  • Kaevesügavus: 4137 mm

  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Uue põlvkonna JCB 90Z on sõna otseses mõttes üks karmimaid ekskavaatoreid meie tootevalikus. Lisaks pakub see enneolematut võimsust, mitmekülgsust ja tootlikkust. Mis veelgi olulisem, kuna madalad halduskulud on teie jaoks tähtsad, siis on need ekskavaatorid disainitud pidades silmas taskukohaseid käitamiskulusid ning maksimaalset tööaega, keskendudes ülimale operaatori mugavusele, karmidele ohutusmeetmetele ning lihtsale kuluefektiivsele hooldatavusele. Kokkuvõttes kasutasime me oma 50 aasta pikkust kogemust, et luua masinad, mis vastavad täielikult teie vajadustele.
 • 17209
   • EFEKTIIVSUSE KASV
   • MUGAVAD EELISTUSED
   • OHUTUSEST RÄÄKIDES
   • PARIM HOOLDUSKOGEMUS
   • PARIM TÖÖVÕIME
   • TUGEVAIM KONKURENT
   • 90Z miniekskavaatori JCB Diesel by Kohler mootori kütusepõletamine on nii puhas, et seade ei vaja DPF filtrit. See vähendab hooldusvajadust, pikendab tööaega ja parandab kütusesäästu. Mootori pöörded langevad käitaja käetoe tõstmisel automaatselt 950 p/min juurde. Kombineerituna Auto Idle funktsiooniga suurendab see kokkuhoidu ja vähendab müra; seda saab seadistada aktiveeruma, kui juhtnuppe teatud perioodi vältel ei kasutata. Koormustunnetusega hüdraulikasüsteem tarbib võimsust üksnes vajadusel ning seega säästavad need JCB ekskavaatorid kütust siis, kui seda kõige rohkem vajate. 90Z ja 100C miniekskavaatoritel on kaks erinevat kaeverežiimi (efektiivsust suurendav ECO või tootlikkust suurendav Heavy), võimaldades teil sobitada töövõime iga toiminguga. JCB patenteeritud peaaegu olematu survega tagasivoolusüsteem suurendab kütusesäästu, lubades hüdropumbal tööd alustada madalamal survel. noole ja kopa ideaalse sobitamisega oleme me nendel JCB masinatel loonud optimaalse kaeveosa geomeetria, võimaldades teil valutult töötada ja laadida kitsastes tingimustes.
   • Oleme suurendanud meie 9-tonniste ekskavaatorite kabiine. See tähendab, et leiate küllaldaselt ruumi hoiustamiseks, telefoni aluse, hoiustamisvõrgud ja topsihoidja. Suur uks võimaldab lihtsat ja turvalist ligipääsu kabiinile. Teie 90Z miniekskavaatori 3 erineva kiirusega soojendus ja akna niiskuse eemaldus koos 9 kohandatava ventilaatoriga tagab mugava ja produktiivse töökeskkonna. Meie standardvarustuses täielikult kohandatav vedrustusega iste pakub suurt mugavust; soojendusega õhkvedrustusega valikul on aga sõltumatud kohandatavad asendid parima ergonoomika saavutamiseks. Meie intuitiivsete lülitite keskel paikneb informatiivne värviline LCD kuva ning saate lisada ka tagurdamiskaamera. Nende miniekskavaatorite hüdroventiili plokk on raamist eraldatud kummist kinnitustega, vähendades seega kabiini müra ja vibratsiooni. Ventiiliplokk on siiski ligipääsetav küljele avaneva kapoti kaudu. Standardvarustuses ergonoomiline elektrohüdrauliline saha juhtimine tagab sujuva ja täpse tasandamise, samal ajal kui lühikesed roomikud haaravad hammasratta igast lülist, vähendades vibratsiooni ja müra ning tagades samas JCB 90Z mudeli äärmiselt sujuva liikumise.
   • Lisada saab esiklaasi kaitsed koos noole ja kabiini töötulede kaitsetega. Valikvarustuses noole, saha ja kopa vooliku purunemise kontrollventiilid (HBCV-d) muudavad tõstetööd veelgi ohutumaks. Ohutuskangi lukk isoleerib hüdraulikafunktsioonid nende JCB kaevurite soovimatu liikumise ennetamiseks. Tagamaks hüdraulikasüsteemi käitamine üksnes turvalisus lukustatud asendis, nõuab JCB 2GO süsteem käitajalt kinnitust töö alustamiseks. JCB 90Z miniekskavaatoril on selge nähtavus eesmise parempoolse roomiku suunas tänu 70/30 esiklaasi jaotusele. Nii on kaevamine ja manööverdamine ohutum. Kokkupõrkeohu vähendamiseks kitsastes tingimustes valige ZTS ekskavaator. Kõigil masinatel paikneb kabiini uks kokkutõmmatuna vastukaalu mõõtmetes. Nii on see töö ajal kindlalt kaitstud. Nende JCB kaevurite stabiilsus on oma klassi parim. See ei ole sugugi üllatav arvestades mõlemal mudelil sisalduva laia roomikute raamiga ja madala raskuskeskmega. Kere on valmistatud 100% tugevast pressitud terasest, olles seega vastupidav ja lihtsasti parandatav. 90Z ekskavaatoril on kasutatud üksnes lehtklaasist aknaid, sest neid on kahjustuste korral soodsam asendada.
   • Kopa ja kaevenoole määrdeintervallid on nendel ekskavaatoritel oma klassi parimad 500-tunnised, säästes teie aega ja raha. See on võimalik tänu grafiiti sisaldavatele pronkspuksidele. Kütuselekete vähendamiseks ja ohutuse suurendamiseks võite oma JCB 90Z seadmele lisada ka valikvarustuses automaatse peatumisfunktsiooniga täitepumba. Võtmetähtsusega komponendid, nagu pöördühendus, pöördsilinder, eemaldatavad külgäärised ja täitepaneel on tänu kallutatavale kabiinile kergesti ligipääsetavad. Tera serva taga paiknevad koonilised saha tõstepunktid muudavad ekskavaatori tõstmise võrdlemisi valutuks. Suurepärane SAE hooldusreiting tähendab, et JCB 90Z miniekskavaatoritel on pikem tööaeg. Meie masinad on paremini hooldatavad tänu funktsionaalsustele, nagu õhkamortidega 30-kraadi all kallutatav kabiin, mis on käitatav spetsiaalsete töövahenditeta. Nendel JCB ekskavaatoritel on värvikoodidega hüdraulikavoolikud, mis muudavad tuvastamise lihtsaks. Kõik saha voolikud lõpevad esipaneeli juures, mis tähendab, et voolikute asendamine on lihtne. Sujuvad puhastustoimingud nii 90Z miniekskavaatori välispinnal kui ka sees; kaetud pingutusseade ja avatud raamiga alusvankri disain koos kallutatud roomikute jalastega ennetavad materjalide kogunemist ning kaheosalist põrandamatti on lihtne eemaldada.
   • Uute JCB 10-tonniste ekskavaatorite tuumaks on JCB Diesel by Kohler ühisanumdiisel Stage IIIB/Tier 4 Final vastavusega mootor, mis hõlmab DOC-d, turboülelaadurit ja vahejahutit. Võimsust on tõstetud 55kW-ni 2000p/min juures ning seade toodab jõumomendi 305Nm 1500p/min juures. Pakume teile oma klassi parimat veojõudu ja liikumiskiirust (4,6km/h 90Z puhul), tagades küllaldase saha võimekuse ja suure liikumiskiiruse. Tootlikuse suurendamiseks ja käitaja väsimuse vähendamiseks kohandub meie automaatmaandusega mootor automaatselt maastiku muutustega. Tohutu 188° kopa pöörderaadius tagab suurepärase pinnase haarde veokite laadimise ajal. 90Z miniekskavaatori saab varustada vajalikus pikkuses noolega vahemikus 1,65-2,25m. 3 valitavat pikkust 1,65m, 2,1m ja 2,25m pakuvad suuremat töövõimet ja rohkem mitmekülgsust. Meie miniekskavaatori nõel koosneb kahest osast ja pakub täpset haaret, suurt kaevevõimet ja suurepärast laadimisulatust. Kaks abiliini nii kõrge kui ka madala hüdraulika vooluga on 90Z ja 100C standardvarustuses, võimaldades käitada mitmeid mitmekülgsust suurendavaid lisaseadmeid. Proportsionaalne elektrooniline abiliini juhtimine täieliku kohandatavusega tähendab, et lisaseadmete käitamine on sujuvam. Oleme miniekskavaatorite saha profiili ja nurka täielikult muutnud, parandades töövõimet ja vähendades pinnase kogunemist. Tõstepunktid on nüüd koonilised ja paiknevad tera serva taga, olles seega kaitstud.
   • Lihtsustatud portaalmasti konstruktsioon ja piiratud elementide analüüs võimaldasid meil luua parima tugeva miniekskavaatori struktuuri. Seega kombineerib JCB 90Z vastupidavuse enesekindlust sütitava stabiilsusega. Täielikult robotkeevitusega suure tõmbetugevusega terasest nõel ja kopp, mis sisaldavad põrkeplaate pakkumaks pikka ja valutut tööiga. Strukturaalse tugevuse suurendamiseks koosneb meie puhas ja elegantne kopp kõigest neljast plaadist. Tugeva noole silinderkaitsega ja valikvarustuses kopa ja plunžeri kaitsetega JCB 90Z miniekskavaator võimaldab nautida maksimaalset ekskavaatori noole kaitset ka kõige karmimates tingimustes. Ekskavaatori voolikud on ohutult suunatud läbi tugeva harjaposti, mis on tänu asendatavatele puksidele äärmiselt vastupidav. Kasutades uusimaid ümarristlõikega tihendusrõngaid (ORFS) läbivalt terves hüdraulikasüsteemis oleme me vähendanud potentsiaalseid lekkeid. Kvaliteetsed komponendid on 90Z miniekskavaatorite standardvarustuses. Seadistuse nimekiri sisaldab JCB Diesel by Kohler mootoreid, Nachi ja Bosch-Rexroth hüdraulikat ning Bridgestone'i roomikuid. JCB miniekskavaatorite töövõime tagamiseks kõikjal oleme me need varustanud kvaliteetsete lukustuvate lülidega 450mm kummist roomikutega. Valikvarustuses 450mm/600mm terasroomikud on kummipatjade tarbeks valmis puuritud. Samuti võite valida spetsiaalsed Road Liner padjad (Bridgestone GeoGrip).

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun