UUS!
Liitu kohe!
OLEME AVATUD! Loe lähemalt
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
OutletJärelmaksTeenusedE-poodKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 49€ (kuni 30 kg)
Minu Stokker
Logi sisse/Tule kliendiks
searchOtsi
Miniekskavaator 48Z-1, JCB
Miniekskavaator 48Z-1, JCB
Miniekskavaator 48Z-1, JCB
Miniekskavaator 48Z-1, JCB

Miniekskavaator 48Z-1, JCB

48Z&JCB , B
 • 0-raadiusega masin parimaks manööverdamiseks
 • Kõrge kvaliteediga komponendid ja tugev struktuur tagavad pika tööea
 • Ideaalne kaevenoole geomeetria pakub parimat tõstevõimet
 • Standardvarustuses säästlik Perkinsi mootor, valikvarustuses T4F seade
 • Uus ja suurem kabiin, ergonoomilised juhtnupud ja garanteeritud mugavus
 • Patenteeritud ja uuenduslik hüdraulikasüsteem maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 36 kW
  • Töökaal: 4792 kg
  • Laadimis kõrgus: 4001 mm
  • Kaevesügavus: 3532 mm

  1. Tehnilised andmed
  Täismass: 4792 kg
  Mootori võimsus: 36 KW, 225 NM
  Kütusepaagi maht 76 l
  Hüdraulika süsteem: elektrooniliselt juhitav muutliku tootlikusega kolbpump max. 126 l/min
  Masina kõrgus 2,5 m
  Haaramiskaugus 5,7 m
  Kaevesügavus: 3,5 m
  Laadimiskõrgus 4 m
  Lühike vastukaal (Zero Tail Swing)

  2. Standardvarustus
  -JS seeria masinate kabiin, ventilatsiooni ja soojendusega
  -Konditsioneer
  -Kaks liikumiskiirust 3 ja 4,6 km/t
  -Planeerimissahk laiusega 1962 mm
  -Kummist roomikud laiusega 400 mm
  -Monopoom, käsivars (dipper) 1450 mm
  -JCB servo juhtimine
  -Lisahüdraulika haamrile ja planeerimiskopale
  -Kaevamiskopp laiusega 600 mm
  -Mehaaniline kiirühendus
  -Töötuled, kollane led vilkur
  -Radio valmidus
  -Määrdeprits
  -Massilüliti
  -JCB telemaatikal põhineva seiresüsteemi "LiveLink" kasutamis võimalus
  -Elektrisüsteemi tööpinge 12V, elektrijuhtmestik kõrgendatud isolatsiooniga
  -Generaator ja starter kaitstud tolmu ja niiskuse eest
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Roomikutega ekskavaatorid on olnud JCB tooteperekonna osa rohkem kui 50 aastat. Pikaajalise kogemuse ja tarkuse toel välja arendatud uusimad miniekskavaatorid, nagu 48Z-1, ületavad isegi teie kõige suuremaid ootuseid. Lihtsalt öeldes on see üks tugevamaid ja võimekamaid miniekskavaatoreid, mida me eales tootnud oleme. See on äärmiselt tootlik, kompaktne, paindlik, uuenduslik ja säästlik. Lisaks on see ka äärmiselt ohutu ja kergesti hooldatav.
 • 2_MINI_48Z-1 (2)
   • UUE PÕLVKONNA EFEKTIIVSUS
   • UUE PÕLVKONNA HOOLDUS
   • UUE PÕLVKONNA JUHTSÜSTEEM
   • UUE PÕLVKONNA TUGEVUS
   • UUE PÕLVKONNA TURVALISUS
   • UUE PÕLVKONNA TÖÖVÕIME
   • Kuna töökeskkondades esineb kahjustusi, siis kasutame me tervel uuel JCB 48Z-1 miniekskavaatoril lehtklaasist aknaid ning 100% terasest keret, vähendades seega potentsiaalseid paranduskulusid. Tänu oma klassi parimatele 500-tunnistele määrimisintervallidele on tööseisakud minimaalsed. Mis veelgi parem, meie uus monitooringusüsteem väljastab teateid teie ekskavaatori diagnostika kohta. Mootori pöörded langevad käitaja käetoe tõstmisel, säästes kütust ja langetades müratasemeid. Lisaks aitab kütust säästa ühe nupuvajutusega aktiveeruv ooterežiim. Samal ajal saab programmeeritavat automaatset ooterežiimi aktiveerida, kui juhtnuppe ei ole teatud ajaperioodi vältel aktiveeritud. Seadistage oma 48Z-1 mini mootori kiirust erinevatele hüdraulika vooludele, lülitudes lihtsalt nelja erineva režiimi vahel: Light, Eco, Heavy ja Heavy Plus. Nii leiate sobiva töövõimsuse iga rakenduse jaoks. Patenteeritud madala survega tagasivoolusüsteem suurendab kütusesäästu veelgi, sest pump ei pea enne töö alustamist kohanduma väga kõrge survega- Koormustundlik hüdraulika on selle miniekskavaatori standardvarustuses. See uuenduslik funktsioon tähendab, et hüdraulikasüsteem tarbib võimsust üksnes vajadusel, säästes kütust siis, kui seda kõige rohkem vajate.
   • Kõik kaeveosa ja saha määrdeintervallid JCB 48Z-1 miniekskavaatoril on oma klassi parimad 500-tunnised tänu grafiiti sisaldavatele pronkspuksidele; loomulikult säästab see teie aega ja raha. Avatud raamiga alusvanker kallutatud roomikujalastega teeb puhastamise lihtsamaks. Uuel JCB 48Z-1 mudelil puuduvad plastikust välispaneelid; selle asemel on kasutatud 100% tugevat pressitud terast. Värvikoodidega hüdraulikavoolikud teevad tuvastamise lihtsaks, samal ajal kui saha voolikuid on lihtne vahetada, sest need lõpevad esipaneeli juures. Avar teraskapott ja välised kütuseindikaatorid lihtsustavad selle miniekskavaatori paagi täitmist maapinnalt. Valige automaatse peatumisfunktsiooniga täitepump, et vähendada kütuselekkeid ja suurendada turvalisust. Ekskavaatori kabiini põranda tõstmiseks tuleb eemaldada vaid kaks polti, avades nii ligipääsu peamise juhtklapi poolidele, hüdraulika ühendustele ning mitmetele teistele komponentidele nende kontrollimiseks või asendamiseks.
   • Uuel JCB 48Z-1 miniekskavaatoril on senisest veelgi suurem kabiin, küllaldaselt hoiustamisruumi, telefoni alus, laadimisvõrk ja topsihoidja. Kabiini sissepääs on valutu ja ohutu tänu suurele uksele. Meie uus luksuslik täielikult kohandatav vedrustusega iste tagab ekskavaatori operaatori mugavuse; meie soojendusega õhkvedrustusega valikul on aga sõltumatud kohandatavad asendid parima ergonoomika saavutamiseks. Kabiinis on raadio, 12V telefoni laadija ja võimas soojendus akna niiskuse eemaldusega. Tervikpildi loob suure töövõimega konditsioneer* 8 ventilaatoriga. JCB miniekskavaatoritel on uuenduslik keeratav juhtnupp ja lihtsad puutelülitid spetsiaalselt disainitud sujuvaks juhtimiseks. Standardvarustuses oleva ergonoomilise elektrohüdraulilise saha juhtimisega saavutavad operaatorid sujuva ja täpse kontrolli tasandamisel. Tänu kabiinis paiknevale mugavale lülitile saate te kiiresti lülituda ühe- ja kahesuunalise sekundaarvoolu vahel. Ohutuse suurendamiseks on masinal Thatchami tunnustusega immobilaiser**, mis takistab soovimatut käivitamist. Tarkvarasüsteem Livelink ja Datatag** miniekskavaatoritel võimaldab teil seada virtuaalse perimeetri ja masina tööpiirangud. Livelink süsteemi ja immobilaiseri kombinatsiooni oluline kasutegur on PIN-koodide kaughaldussüsteem, mis võimaldab seadme kasutust lubada või keelata. Süsteemi saab programmeerida kuni 14 erinevat PIN-koodi, pakkudes võimalust kohandada käitaja eelistusi, sidudes iga koodiga eraldi lisarežiimi. Konkreetsete lisaseadmete voolusätteid saab sujuvalt kohandada ja programmeerida koos sisseehitatud mäluga, mis salvestab teie sätteid ja võimaldab need kiiresti taastada. Informatsioon, nagu hoolduse ja masina diagnostika, aitab käitajal masina staatusel silma peal hoida. Häiresignaalid ja hooldusintervalli loendurid hoiavad teid olukorraga kursis ning potentsiaalsed tööseisakud on alati teada. Reaalajas kütusetarbimise näit annab käitajale ülevaate masina toimimisest igas rakenduse faasis. *Konditsioneer on valikvarustuses. ** Sõltub regioonist
   • Tänu piiratud elementide analüüsi disainiga tugevale struktuurile ning lihtsustatud portaalmastile on selle miniekskavaatori alusvanker nii vastupidav kui ka enesekindlust sütitav. Meie puhas neljast plaadist koosnev kopp pakub täiendavat strukturaalset tugevust ja vastupidavust. Täielikult robotkeevitusega nõel ja kopp on valmistatud suure tõmbetugevusega terasest ning noole sees paiknevad põrkeplaadid tagavad pika tööea. Valikvarustuses tugev harjapost sisaldab vastupidavaid asendatavate puksidega teljepolte hooldusvajaduse optimeerimiseks. Lisaks on see ohutu asukoht kõigile ekskavaatori voolikutele. Tugev noole silinderkaitse ning valikvarustuses kopa ja plunžeri kaitsmed tagavad ekskavaatori noole maksimaalse kaitse ka kõige karmimate tööde tarbeks. Me kasutame üksnes tunnustatud tootjate komponente, kaasa arvatud Perkinsi mootorid, Nachi ja Bosch-Rexroth hüdraulikasüsteemi komponendid ja Bridgestone'i roomikud. Hüdraulikasüsteem hõlmab uudseid ümarristlõikega tihendusrõngaid, mis tagavad tihendite suurepärase toimimise.
   • Uue JCB 48Z-1 miniekskavaatori kabiin on täielikult vastavuses ROPS ja TOPS nõuetega. Veelgi suurema kaitse pakkumiseks nii kabiinile kui ka käitajale võite valida uuele masinale ka löögikindla klaasi. Standardvarustuses nõel ja valikvarustuses töötulede kaitsed pakuvad ohtlikus keskkonnas suurepärast kaitset haavatavatele komponentidele. JCB ohutuskangi lukk isoleerib täielikult miniekskavaatori hüdraulika funktsioonid soovimatu liikumise takistamiseks. Meie unikaalne 2GO süsteem tagab miniekskavaatori hüdraulika käitamise üksnes ohutus lukustatavas asendis kahe erineva sisendi kaudu. Ülekoormuse kuval on tulpdiagramm rohelisest punaseni, andes märku ülekoormuse lähenemisest või ületamisest. Limiidini jõudes kõlab häiresignaal ja ekraan vilgub käitaja hoiatamiseks. Lai roomikute raam ja madal raskuskese võimaldab JCB 48Z-1 mudelil pakkuda hämmastavat stabiilsust. See võimas JCB mini pakub paremat nähtavust kui meie eelnev JCB 8045, tagades lihtsama ja ohutuma kaevamise ja manööverdamise. Osaliselt on see saavutatud tänu 70/30 esiklassi jaotusele.
   • 0-raadiusega JCB 48Z-1 miniekskavaator suudab manööverdada ka kõige kitsamates tingimustes, sest masina tagaosa ei ulatu roomikutest kaugemale. Euroopas saate te JCB mini ostmisel valida kahe mootori vahel. Esiteks pakuma efektiivset 2,2-liitrist Perkinsi 404D-22 mootorit, mis väljastab 35,7kW 2000p/min juures. Samuti võite valida Tier 4 Final/Stage 3B mootori. Roomikute liikumine on sujuv ja täpne, tagades suurema töövõime saha rakendamisel ja suurema liikumiskiiruse. Tootlikkuse suurendamiseks kohanduvad meie automaatlülitusega mootorid automaatselt maastikuga, kasvatades tootlikkust ja vähendades käitaja väsimist. Teie JCB 48Z-1 ekskavaator on suuteline pakkuma tohutut kopa rebimisjõudu kuni 29kN. Lisaks oleme me noole ja kopa ideaalse sobitamisega loonud optimaalse kaeveosa geomeetria, võimaldades teil valutult töötada ja laadida kitsastes tingimustes. Kopa pöörderaadius on tohutu 181?, pakkudes veokite laadimisel suurepärast pinnase haaret. Valige sobiv kopa pikkus vastavalt teie rakendusele vahemikus 1,45-1,82m ning mitmekülgsus on tagatud. Selle ekskavaatoriga on sujuv, täpne ja tasakaalustatud multifunktsionaalsus lihtne tänu kvaliteetsele suletud keskmega hüdraulikasüsteemile, mis parandab voolu jagamist.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Ei tea oma salasõna?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Logi sisse SmartId-ga
 • Stokkeri e-poodi saavad kasutada kõik Stokkeri kliendid.
 • Kui oled klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.


Ei ole veel klient? Loe lisa või registreeru →Hakka kliendiks.