UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB
Laadur-ekskavaator 4CX, JCB

Laadur-ekskavaator 4CX, JCB

4CX&JCB , B
 • Täiesti uus Stage 4/Tier 4F EcoMAX mootor
 • Oma klassi parim tagumise kopa töövõime - suurem kogus materjali ühes tunnis
 • 3 roolimisrežiimi, kaasa arvatud 4 ratta roolimine ja krabijooks
 • Eelmistest mudelitest 6% suurem jõumoment
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 81 kW
  • Töökaal: 8585 kg
  • Liikumiskiirus: 38,1 km/h
  • Kaevesügavus: 5,53 m
  • Tõstekõrgus: 3,18 m
  Mootor:
  JCB ECOMAX 4,4 L töömahuga, 4 silindriline, turbodiisel mootor.
  Mootori võimsus: 81 (109) kW (HP) Tier 4F DEF
  Kübemefiltri ja DOC vaba

  Ülekanne ja veermik:
  4-käiguline poolautomaatne Powershift käigukast, maksimaalne kiirus 38 km/h
  Hüdromuhvi lukustus (TorqueLock)
  Neljaratta juhtimine ja vedu, võimalik "koerajooks"
  Rehvid 16,9*28 Michelin Power CL

  Hüdraulika:
  Muutuva tootlikusega kolbpump 165 L/min
  Lisahüdraulika planeerkopale või hüdrovasarale

  Varustus:
  Esirataste poritiivad
  Avatav esikopp lõikeplaadiga, maht 1,1 m³
  Laadurkopp tagasi kaeveasendisse (Return To Dig)
  Külgnihutamisega kaeveseade
  Ekskavaatori noole pikendus - Extradig - kaevesügavus 5,80m
  Kaevamiskopp
  Soojendusega kabiin, juhi kaalu järgi reguleeritav iste
  Esi-, taga-, suuna-, stopp-, numbri- ja töötuled
  Kollane vilkur, sigaretisüütaja, kell
  Massilüliti, tagurdamise helisignaal, peeglid, MP3-raadio,
  Rattavõti, määrdeprits
  Laadurkopp säilitab paralleelsuse tõstmisel ja laskumisel, "parallel-lift"
  JCB telemaatikal põhinev seiresüsteem "LiveLink"

  AUTOMATE pakett:
  Auto Check automaatne vedelikude kontroll süsteem, kontrollib jahutusvedeliku, aknapesuvedeliku, mootoriõli, kütuse taseme, filtrite seisundit mootoris, õli survet ja mootori temperatuuri.
  Auto Drive hoiab pidevat kiirust sõidu ajal
  Auto Idle kontrollib koormust ja viib masina mootori ja õli pumba töö ökonoomsesse asendisse 3 sekundi jooksul, peale koormuse kadumist
  Auto SRS Laaduri amortisaatori automaatne rakendumine ettemääratud kiiruse juures
  Auto Throttle Naaseb automaatselt eelseadistatud pöörete juurde kui tööd jätkatakse kaeveseadmega


  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Uus auhinnatud EcoMAX mootor

  Nelja ratta juhtimisega JCB 4CX on suurim laadurekskavaatori mudel meie tootevalikus ning selle uudse toote aluseks on tõepoolest meie rohkem kui 60-aastane kogemus laadurekskavaatori seadiste turuliidrina, tuues kaasa küllaldaselt parendusi töövõimes, mugavuses, ohutuses ja efektiivsuses.

  Meie uus auhinnatud EcoMAX mootor vastab Stage IV/Tier 4f nõuetele vajamata DPF-i või SCR-i: kompaktne seadis pakub enneolematut nähtavust ja manööverdusvõimet.


  4CX Eco kõrgus maapinnalt on suur ja selle 4 ratast on võrdse suurusega, võimaldades seadmel tulla toime raske maastikuga teistest laadurekskavaatoritest paremini.
 • 16767
   • KOMPROMISSITU JÕUÜLEKANNE
   • KOMPROMISSITU TUGEVUS
   • KVALITEETNE TÖÖKESKKOND
   • OHUTU VALIK
   • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
   • 4CX mudeli uus EcoMAX mootor on JCB poolt disainitud, testitud ja toodetud toimima ideaalselt koos JCB sildade ja käigukastitega. T4i vastavusega EcoMAX mootor genereerib maksimaalse võimsuse ja jõumomendi pööretel 1200p/min, sobitudes reaktsioonilt ja kütusesäästult ülekande ja hüdraulikaga. Lisaks saab EcoMAX mootorit seadistada töötama madalama kvaliteediga kütustega ning seega saab laadurekskavaatoreid edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab seadme jääkväärtust. JCB 4CX mootorid on testitud ja järeleproovitud. Alates 2004. aastast oleme me tootnud 200 000 DIESELMAX mootorit ning oleme testinud EcoMAX mootorit 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates rakendustes ja keskkondades. Parima laadimisvõime, tootluse ja liikumiskiiruse saavutamiseks genereerib JCB 4CX EcoMAX mootor võimsuse 81kW (109hj) ja jõumomendi 516Nm. JCB unikaalne TorqueLock süsteem on kõigi 81kW (109hj) powershift 4CX mudelite standardvarustuses. Kombineerituna meie valikvarustuses 6 käiguga Autoshift ülekandega aitab see teil säästa kuni 25% kütust ja 10% transpordile kuluvat aega. Valikvarustuses piiratud libisemisega diferentsiaal tagab JCB 4CX mudeli ülima haarduvuse ja töövõime ning piirab rehvide kulumist. 4CX JCB laadurekskavaator on varustatud EcoRoad tehnoloogiaga, pakkudes tohutut efektiivsust ja tootlust teel liikudes. Kütusetarbimine on väiksem, samal ajal kui masina kiirus ja tööala on 10% suuremad. JCB 4CX mudelil on 3 roolimisrežiimi ja suur 1.3m³ kopa mahutavus, tagades võrreldamatu tootluse. Meie 6 käiguga autoshift ülekanne põrandale kinnitatud kallutuslülitiga annab 4CX mudelile suure tõmbevõime.
   • JCB 4CX Eco sillad ja ülekanne on disainitud tulema toime 12 000 töötunniga; tugevad sillad on ehitatud pidama vastu tõsistele koormustele. Ainuüksi tagumisel sillal on staatilise koorma taluvus 25 000 kg ning liikuva koorma taluvus 12 500 kg. Me kasutame 4CX mudeli noolel pingevabastusega tootmist, mis tähendab, et kuumutame materjale 16 tunni vältel temperatuurini 650?C ja tagame sellega metalli ühtlase kuumutamise, kahekordistades noole tööiga. 4CX Eco mudeli tootmiseelne testimine hõlmas 100 000 laadimistsüklit, 500 000 kaevandamistsüklit, 360 000 käiguvahetustsüklit, laialdast testimist ebatasasel pinnal strukturaalse tugevuse tagamiseks ja tuhandeid tunde vastupidavustestimist. Lisaks viisime 4CX mudelil läbi laialdase EMC (elektromagnetilise ühilduvuse) testimise; see välistab mobiiltelefonide ja raadiote signaalide mõju masinale. Igale uuele JCB 4CX seadmele rakendatakse tootmisliinil ligikaudu 600 toimivuskontrolli. Meie komponentide materjale testitakse ekstreemsetel temperatuuridel, kokkupuutel kemikaalide, soola, õli ja valgusega. Nii saame tagada nende vastupidavuse kõige keerukamates oludes. Täiendavaks jäikuseks ja voolikute kaitseks on 3CX Eco seadmel u-kujulisele pressile keevitatud lame plaat. See pakub tugevust laiuses ja pikkuses. 4CX mudeli robotkeevitusega ühes tükis kere suurendab tugevust ja vähendab kaalu. Hüdraulikavoolikud sobivad töötamiseks temperatuurini -40°C ja kõik JCB 4CX mudeli materjalid on testitud ekstreemsetel temperatuuridel ja kokkupuutes kemikaalide, soola, õli ja päikesevalgusega maksimaalse kaitse tagamiseks.
   • JCB 4CX on disainitud võimaldamaks tootlikku ja väsimuseta tööpäeva. Kabiini alused on kummist ja kabiin on isoleeritud mürast ja vibratsioonist. JCB 4CX Eco kabiin on inspireeritud autotööstusest ja seega käepäraselt tuttav. Soojendusega õhkvedrustusega iste, soojendusega esiklaas ja sooja joogi masin on kõigest mõned näited kabiini kvaliteetsest funktsionaalsusest. Ergonoomilised istmel paiknevad ekskavaatorit meenutavad juhtmasinad võimaldavad juhtimist mõne sõrmeliigutusega, suurepärast mugavust ja võrreldamatut manööverdusvõimet. Suurema mugavuse ja materjali pudenemise vähendamise saavutamiseks vähendab 4CX mudeli Smoothride System (SRS) rappumist teel liikudes. Meie kaeveasendi taastamise funktsiooni abil saate aga kopa kiiresti kaeveasendisse tagasi viia. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab ökonoomsust kuni 1% võrra. Valikvarustuses käsitöövahendite toitega saab mitmekülgsust suurendada, kasutades 4CX seadet vooluallikana käsitöövahenditele, nagu puurid, purustid, lõikurid ja isegi pumbad. JCB 4CX laadurekskavaatorid tagavad vaikse töökeskkonna nii sees kui ka väljas. 4CX Eco juhtmasinad hõlmavad LCD ekraani, millel on toodud masina töötunnid, hooldust puudutav info, kütusetase ja süsteemi hoiatused. 360° vaade läbi toonitud klaaside toetab mugavust, tootlust ja ohutust. Meie uuendusliku disainiga ühes tükis tagumine aken võimaldab JCB 4CX operaatoritel näha kaevandamise käigus otse süvendisse. operaatorite mugavuse tagamiseks 4CX Eco mudelis pakume valikvarustuses ühilduvat traditsioonilist manuaalset juhtimissüsteemi kolme valitava juhtimisjärgnevusega - JCB X, SAE+ ja ISO+. Kabiinis on isegi külmakarp.
   • JCB 4CX Eco seadmesse sisenemine on lihtne ja ohutu - sellel on suured käepidemed, lai uks ja avatud sõrestikuga astmed, mis ennetavad mustuse kogunemist. Valikvarustuses unikaalsed teepadjad ennetavad maapinna kahjustamist 4CX seadme poolt ja välistavad vajaduse kulukate paranduste järele. Võimendiga pidurid pakuvad efektiivset ja ohutut peatumist liigsete pedaalivajutusteta. Uued tagatulede kaitsed pakuvad töökeskkonnas täiendavat kaitset teie 4CX laadurekskavaatorile. Lisaks saate oma 4CX Eco seadmel silma peal hoida tänu JCB LiveLink telemaatika süsteemile, mis kaitseb teie äri loata kasutamise ja sõidukite varguse eest. JCB laadurekskavaatori seadmetel on alati olnud oma klassi parim pidurdusvõime, kuid 4CX viib selle uuele tasemele. Meie auto pidurite eeskujul disainitud võimendiga pidurid pakuvad proportsionaalset pidurdamist terve pedaali liikumisteekonna vältel, võimaldades ülimat juhitavust ja minimaalset pingutust.
   • Uuendatud mootor ja kütusefilter ennetavad mootori kulumist ning pikendavad meie EcoMAX mootori tööiga. JCB 4CX seadme puhul kuuluvad igapäevased kapotialused kontrolltoimingud minevikku - kõik mootori kontrollid teostatakse automaatselt CANBUS elektroonilise mootorihalduse süsteemi poolt. Pakkumaks veelgi efektiivsemat kasutuskogemust, edastab JCB uus multifunktsionaalne töövahendite juhtpaneel 4CX mudeli hetkel kehtivat ja keskmist kütusetarbimist ning hooldusvigu ja kriitilisi tõrkeid. LiveLink telemaatika edastab täpseid ja ajakohaseid andmeid masina seisukorra kohta. Lisaks pikendab süsteem tööaega, võimaldades masinaid lihtsalt hooldada võimalikult soodsal hetkel. 4CX mudeli võimendiga pidurid kasutavad olemasolevat hüdraulikat, vähendades halduskulusid ja igapäevaseid kontrolltoiminguid. Suur 150-liitrine kütusepaak on täielikult roostekindel, takistades rooste teket kütusepaagis ja kaitstes kütusesüsteemi. Lisaks on paak turul saadaolevatest suurim, pikendades tankimisintervalle ja suurendades tootlust.

Sobivad lisad

Aerosoolvärv kollane 400ml, JCB

Aerosoolvärv kollane 400ml, JCB

Kogus laos: 12
33.4 €
Püsikliendihind 31.73 €
Kinniti värvile 4222/0602, 1l, JCB

Kinniti värvile 4222/0602, 1l, JCB

Kogus laos: 2
48.4 €
Püsikliendihind 45.97 €
Aerosoolvärv must -le, JCB

Aerosoolvärv must -le, JCB

Kogus laos: 3
38.9 €
Püsikliendihind 36.96 €
kuva rohkem

Sobivad varuosad

Aku 12V 120Ah 1000A SAE laetud, JCB

Aku 12V 120Ah 1000A SAE laetud, JCB

Kogus laos: 5+
243.4 €
Püsikliendihind 231.23 €
Õlifilter, Hifi Filter

Õlifilter, Hifi Filter

Kogus laos: 2
11.86 €
Püsikliendihind 11.27 €
O-rõngas 17.04X3.53mm, JCB

O-rõngas 17.04X3.53mm, JCB

Kogus laos: 50+
0.5 €
Püsikliendihind 0.48 €
Vaskseib M10, JCB

Vaskseib M10, JCB

Kogus laos: 41
2.2 €
Püsikliendihind 2.09 €
Õhufilter välimine 444-le, JCB

Õhufilter välimine 444-le, JCB

Kogus laos: 30
67.1 €
Püsikliendihind 63.74 €
Filter SCR (AdBlue) süsteemile, JCB

Filter SCR (AdBlue) süsteemile, JCB

Kogus laos: 5+
131.9 €
Püsikliendihind 125.30 €
Plate brake friction, JCB

Plate brake friction, JCB

Kogus laos: 25
32.4 €
Püsikliendihind 30.78 €
Padi ülemine 6mm, punane (G), JCB

Padi ülemine 6mm, punane (G), JCB

Kogus laos: 24
20.1 €
Püsikliendihind 19.09 €
Puks kopale 3CX/4CX-ile (G), JCB

Puks kopale 3CX/4CX-ile (G), JCB

Kogus laos: 24
20.1 €
Püsikliendihind 19.09 €
Relee 35/20A 12V, kollane, JCB

Relee 35/20A 12V, kollane, JCB

Kogus laos: 23
17 €
Püsikliendihind 16.15 €
Pad wear, JCB

Pad wear, JCB

Kogus laos: 20
19.9 €
Püsikliendihind 18.90 €
kuva rohkem

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Laadur-ekskavaator 1CX, JCBLaadur-ekskavaator 1CXT, JCBLaadur-ekskavaator 3CX Compact, JCBLaadur-ekskavaator 3CX, JCBLaadur-ekskavaator 4CX, JCB
MudelLaadur-ekskavaator 1CX, JCBLaadur-ekskavaator 1CXT, JCBLaadur-ekskavaator 3CX Compact, JCBLaadur-ekskavaator 3CX, JCBLaadur-ekskavaator 4CX, JCB
Tootekood1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Mootori võimsus36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Töökaal3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Liikumiskiirus11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Kaevesügavus3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Tõstekõrgus2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.