UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Kompaktlaadur POWERBOOM 155, JCB
Kompaktlaadur POWERBOOM 155, JCB
Kompaktlaadur POWERBOOM 155, JCB

Kompaktlaadur POWERBOOM 155, JCB

155&JCB , B
 • Unikaalne Poweboom tõstukinool ja külguks
 • 60% parem nähtavus, kuni 46% suurem kabiin kui konkurentidel
 • Selged ja intuitiivsed tõstuki juhtnupud ja kabiini paigutus
 • Efektiivne JCB Kohler KDI T4F mootor
 • Radiaaltõstuki konfiguratsioon
 • Lühemad tööseisakud tänu lihtsale hooldusele ja kallutatavale kabiinile
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 42 kW
  • Töökaal: 2955 kg
  • Liikumiskiirus: 9,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)
  • Tõstekõrgus: 2,84 m
  • Tõstevõime: 1406 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Väikese platvormiga 703 kg tõstevõimega JCB 155 radiaaltõstega ratastel kompaktlaadur hõlmab meie unikaalset ühe noole ja külguksega disaini. Ameerikas (ratastel kompaktlaadurite kodumaal) disainitud mugavusele, ohutusele, ökonoomsusele, tootlikusele ja vastupidavusele keskenduv 155 mudeli võimekas 42 kW JCB Diesel by Kohler mootor on katsetatud, testitud ja tõestatud. Uusim JCB tooteseeria hõlmab ka roomikutel ja ratastel kompaktlaadurite valdkonnas revolutsioonilist unikaalset ja omanäolist Powerboom tõstukinoolt. Ühe tõstukinoole kasutamisega tagame me teile parima turul saadaval oleva tootlikkuse, nähtavuse, ohutuse, mugavuse, mitmekülgsuse ja käitaja ligipääsu.
 • 135 & 155 operator entering ca
   • HOOLDUS
   • OPERAATORI MUGAVUS
   • TASUV INVESTEERING
   • TUGEVUS JA VASTUPIDAVUS
   • UNIKAALNE DISAIN
   • VÕIMSUS JA TOIMIMINE
   • JCB EcoMAX mootor ei vaja DPF filtrit, mis lihtsustab hooldust ja vähendab käitamiskulusid. Väikese platvormiga ratastel või roomikutel kompaktlaadurid on varustatud Kohler KDI T4i mootoriga, millel on hooldust mittevajav diisel oksüdatsioonikatalüsaator (DOC). Kõik meie laaduri igapäevase hoolduse punktid on kergesti ligipääsetavad suure tagumise hooldusluugi kaudu. Hüdraulikasüsteemis kasutatakse ümarristlõikega tihendusrõngaid ja need sisaldavad 38 protsenti vähem komponente kui teised süsteemid. Lõpptulemuseks on lühemad tööseisakud. Keerukamate hooldustoimingute korral tagab meie kallutatav kabiin valutu ligipääsu võtmetähtsusega komponentidele. Üks inimene suudab edukalt kabiini kallutada ja anda ligipääsu teie ratastel/roomikutel kompaktlaaduri sisikonnale. Prügi väljutamiseks tähtsamatest komponentidest, nagu jahutussüsteem, võite masinale lisada suunda muutva ventilaatori, mis muudab õhuvoolu suunda automaatselt iga 30 minuti järel. Antud funktsiooni saab ühtlasi juhtida vasakpoolsel juhtpaneelil paikneva nupu abil. Suurematel ratastel või roomikutel kompaktlaaduritel on standardvarustuses õhu juurdevoolu puhastussüsteem, mis hoiab jääkide kogunemise õhufiltris minimaalsel tasemel. See omakorda pikendab hooldusintervalle.
   • Sisenemine JCB 155 ratastel kompaktlaadurisse toimub ukse kaudu, mis on rohkem kui kaks korda suurem konkurentide pakutavast. Meie kabiin on sõna otseses mõttes omaette klassist; meie suure platvormiga masinatel on käitaja keskkond 33% suurem. Väikese platvormiga mudelitel on kabiin aga lausa 46% suurem. Optimaalse mugavuse saavutamiseks on masinatel täielikult kohandatav vedrustusega iste (või valikuline soojendusega õhkvedrustusega iste). Samal ajal on kõigi kabiiniga varustatud mudelite ventilatsioon suurepärane tänu vasakul küljel paiknevale avatavale aknale. Mugavad servoga juhtmasinad muudavad roomikutel või ratastel kompaktlaaduri käitamise lihtsamaks. Parempoolsel juhtpaneelil paikneb masina diagnostika, elektrooniline drossel ja kompaktlaaduri süütelüliti. Kolm sätet võimaldavad operaatoritel valida juhtkangi tundlikkust; nii saab juhtseadmeid kiiresti ja konkreetselt ülesannete või oludega kohandada. Erinevate masina suvandite juhtnupud paiknevad ergonoomiliselt katuse tasapinnal kohakuti käitaja silmadega. Ergonoomika parandamiseks pakume me ka valikulisi vahetatavaid ISO/H-järgnevusega juhtnuppe. Valikuline multifunktsionaalne juhtkang võimaldab operaatoritel kasutada laia valikut hüdraulilisi lisaseadmeid. Kabiini muudavad veelgi paremaks töökeskkonnaks käepärane hoiupaik vasakpoolse käetoe sees ja 12V pistikupesa.
   • JCB Tier 4i EcoMAX mootor kasutab kuni 9% vähem kütust kui Tier 3 masinad, säästes teie raha. Lisaks saavutab see maksimaalse jõumomendi madalatel pööretel, pakkudes kütusesäästu läbi transmissiooni ja hüdraulikapumba. EcoMAX ei vaja kulukat väljalaskegaaside järeltöötlust või kuumuskindlaid määrdeõlisid ja säästab seega hooldusele kuluvat raha. Mis veelgi olulisem, mootorit saab ümberseadistada töötamaks madala kvaliteediga kütustega ja seega saab tõstukit edasi müüa kõikjale maailmas, tõstes seadme jääkväärtust. Valikuline 2-käiguline käigukast võimaldab teie roomikutel või ratastel kompaktlaaduril saavutada kiiremat sõidu- ja tsükliaega. Jahutus on äärmiselt efektiivne. Madala temperatuuriga õhku imetakse sisse jahutussüsteemi kohalt ja väljutatakse külgede ja tagaosa kaudu; see parandab üldist toimimist. Valige üks meie väiksematest roomikutel või ratastel kompaktlaaduritest ja leiate oma seadmelt Kohler KDI T4F mootori, millel on hooldust mittevajav diisel oksüdatsioonikatalüsaator (DOC) ning parem jõumoment ja kütusesäästlikkus. KDI mootoritel on edasiarendatud sisepõlemissüsteem, mis vähendab märkimisväärselt heitgaase ja kütusetarbimist; sarnaselt JCB EcoMAX mootoritele ei vaja ka need mootorid väljalaskegaaside järeltöötlust, nagu DPF. Seega kahanevad jooksvad kulud ja hooldusvajadus. ECOMAX MOOTOR: Ratastel 225, 260, 280, 300, 330 Roomikutel 225T, 260T, 300T, 320T KOHLER MOOTOR: Ratastel 135, 155, 175, 190, 205 Roomikutel 150T, 190T, 205T
   • JCB 155 ratastel kompaktlaadurile lisab jõudu meie unikaalne PowerBoom disain – ühel küljel asuv tõstepoom, millele on lisatud kõrgtugevdatud metallplaadid täiendava jäikuse saavutamiseks, ning mis sisaldab 20% rohkem terast kui konkureerivad kahe tõstepoomiga masinad. PowerBoom struktuur pakub turvalist kanalit hüdraulikavoolikutele, kaitstes neid kahjustuste eest. Kütusepaagi kaitseks paikneb see tõstuki raami sees; olemas on ka kergesti ligipääsetav täitmiskork. Optimaalse täpsuse ja ehituskvaliteedi tagamiseks kasutame me võtmetähtsusega komponentide tootmisel arendatud tootmis- ja koosteprotsesse. JCB mootoritehnoloogia on katsetatud ja tõestatud; alates 2004. aastast oleme me ehitanud 200 000 DIESELMAX mootorit. Samaväärse kasutusea tagamiseks on EcoMAX T4i / Stage 3B mootorit testitud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates valdkondades ja keskkondades. Suur tõstukinoole põiktala pakub täiendavat tugevust, mis on äärmiselt oluline, kui kasutate standardset mehhaanilist kiirhaakeseadist või valikulist hüdraulilist varianti. Teie ratastel või roomikutel kompaktlaaduri uks on disainitud jäigaks ja vastupidavaks, lisades strukturaalset tugevust ja jäikust. Ka ühes tükis raam suurendab jäikust ja kasutusiga. Olge valmis kohtuma sepistatud terasest sildadega ja tugeva ketiga (100 HS LP mudelitel, 80 HS SP mudelitel).
   • JCB ainulaadne vasakpoolne sissepääsu süsteem võimaldab teie ratastel või roomikutel kompaktlaaduri operaatoritele ligipääsu masinale ronimata sealjuures üle suurte kohmakate seadmete või toestamata tõstukinoole alt. JCB 155 seadme varuväljapääs paikneb masina esiosas ja mitte väikese tagaakna kaudu, nagu traditsiooniliste kahelt küljelt toestatud tõstukinoolega mudelite puhul. 270° vaateväli tähendab, et meie tõstukite nähtavus on kuni 60% parem konkurentide pakutavast (ligikaudu 165°). JCB unikaalne PowerBoom disain ei vaja tagumist tugevdustoru vertikaaltõstega masinatel ja seega on nähtavus veelgi parem. Me kasutame võre asemel lamineeritud klaasi, pakkudes operaatoritele takistusteta nähtavust kõigis suundades. Lisaks paikneb käitaja silmade kõrgusel standardvarustuses olev tahavaatepeegel, mis lihtsustab nähtavust tahapoole. PowerBoom tehnoloogia ühe toestava poomiga madal disain tähendab, et nähtavus on suurepärane nii vasakule kui ka paremale teie roomikutel või ratastel kompaktlaadurist. JCB roomikutel või ratastel kompaktlaaduri vaateväli on niivõrd hea, kuna meie EcoMAX mootor ei vaja mahukat järeltöötlust, muutes masina kompaktsemaks.
   • JCB Smoothride System (SRS) võimaldab noolel ja raskusel liikuda sõltumatult raamist, tagades parema haakumise raskuse külge ja operaatori mugavuse. See omakorda tähendab kiiremaid laadimistsükleid ja transpordile kuluvat aega. Valikvarustuse paralleeltõste aitab hoida koormat maapinnaga paralleelselt, mis on vajalik euroaluste tõstmiseks. Standardvarustuses olevad mehhaanilised või valikulised hüdraulilised kiirhaakeseadised on disainitud vastavalt kõige karmimatele JCB standarditele; need võimaldavad lisaseadmete kiiret ja efektiivset vahetamist. Mitmekülgse toimimise absoluutse tipptaseme saavutamiseks saate te tänu meie efektiivsele hüdraulikasüsteemile valida 31 erineva lisaseadme vahel. Meie valikulise 7-suunalise multifunktsionaalse juhtkangiga saavad operaatorid kasutada veelgi enam erinevaid hüdraulilisi lisaseadmeid. Radiaaltõstuk pakub paremat geomeetriat kaevamisel ja suuremat ulatust tõstetsükli keskel (ideaalne kaevandamiseks), samal ajal kui vertikaaltõstuk pakub maksimaalset tõstevõimet maksimaalsetel kõrgustel ja kaugustel, muutes tõstuki ideaalseks laadimisel ja transpordis.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Kompaktlaadur POWERBOOM 150T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 155, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 210T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300T, JCB
MudelKompaktlaadur POWERBOOM 150T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 155, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 210T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300T, JCB
Tootekood150T&JCB155&JCB210T&JCB215&JCB215T&JCB250&JCB250T&JCB270&JCB270T&JCB300&JCB300T&JCB
Mootori võimsus42 kW42 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW
Töökaal3691 kg2955 kg4021 kg3290 kg4127 kg3726 kg4818 kg3937 kg4991 kg4213 kg5089 kg
Liikumiskiirus9,0 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)12,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20,0 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20,0 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)
Tõstekõrgus2,85 m2,84 m2,85 m2,84 m2,85 m2,90 m2,88 m2,90 m2,88 m3,02 m2,99 m
Tõstevõime1943 kg1406 kg2403 kg1915 kg2729 kg2293 kg3502 kg2471 kg3624 kg2889 kg3913 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.