Plymovent on maailma juhtiv keevitussuitsu äratõmbe- ja filtreerimissüsteemide tootja.
Juba üle 40 aasta valmistab ta kõrge kvaliteediga tooteid, mis kaitsevad mitte ainult keevitajaid, vaid ka lähedal töötavaid inimesi, kellel on oht keevitussuitsu sisse hingata.

Keevitussuits, lihvimistolm, õliudu - metallitööstuses tekib igasuguseid saasteaineid. Keevitajatele ja nendes piirkondades töötavatele inimestele avaldavad nimetatud saasteained mõju. Ohtude vähendamiseks on tähtis tervislike ja ohutute töötingimuste loomine. Oluline on rakendada kaitsemeetmeid. Lausa nii oluline, et kaitsemeetmete reguleerimiseks on kehtestatud ranged rahvusvahelised standardid. Keevitussuitsu, kübemeid ja sulametallijääke tuleb käsitleda tõhusalt professionaalsete äratõmbe- ja filtreerimissüsteemide abil. See tagab töötajatele parema enesetunde ja tõstab nende tööviljakust. Tulemuseks on suurem tootlikkus ja haiguspäevade arvu vähenemine.

Aastakümnete jooksul õhupuhastusvaldkonnas töötamisega omandatud kogemus on aidanud Plymoventil välja töötada täiesti usaldusväärse lähenemise, mida nimetatakse tehniliselt läbitöötatud lahenduseks. See lahendus tagab tööruumides puhta õhu kulusäästliku ja lihtsasti hooldatava süsteemi abil. See protsess hõlmab mitu etappi alates analüüsist ja projekteerimisest kuni tarnimise, paigaldamise, kasutuselevõtu ja hoolduseni, mis kõik sisalduvad ühes tarnepaketis. Plymovent - puhas õhk töökohal.