Lincoln Electric on maailma juhtiv ettevõte kaarkeevitustoodete, kaarkeevituse robotsüsteemide, plasma- ja gaaslõikamisseadmete väljatöötamise, arendamise ja tootmise valdkonnas ning omab maailmas juhtivat kohta kõva- ja pehmejoodiste turul.
Lincolni peakorter asub Ameerika Ühendriikides Ohio osariigis Clevelandis, kuid ettevõtte tootmisüksused, sealhulgas tütarettevõtted, tootmisühisused ja ühisettevõtted, asuvad enam kui 20 riigis ning firma ülemaailmne müügiesinduste võrk hõlmab enam kui 160 riiki. Lincolnil on maailmas kokku üle 9000 töötaja.

Olles tunnustatud kui keevitusekspert (The Welding Experts®), pakub ettevõte kõige moodsamal tehnoloogial põhinevaid tooteid ja lahendusi.
Juba algusaastatel hakkas Lincoln esimesena välja tooma kaarkeevituse kulumaterjalide ja seadmete uuendatud tehnoloogiaid ja täiustusi.
Lincoln peab ülal sektori kõige jõulisemat ja ulatuslikumat uurimis- ja tootearendus-programmi. Neid püüdlusi toetab David C. Lincolni nimeline tehnoloogiakeskus, mis on kõige moodsam selletaoline uurimiskeskus, samuti mitmed uurimis- ja arenduskeskused mujal maailmas. Kaarkeevitus on asendamatult vajalik paljudel tegevusaladel. Näiteks kasutatakse kaarkeevitust metallide töötlemiseks transpordi, ehituse, tööstustootmise, naftakeemia ja muudes valdkondades.

Metalltoodete valmistamisel ulatuvad kaarkeevituse kasutusalad tarbeseadmete tootmisest kuni rasketehnika ja konstruktsiooniterase valmistamiseni. Kaarkeevitus on põhiline ühendamismeetod ehituses ja muude tööstuskonstruktsioonide puhul, sealhulgas ka nafta- ja gaasijuhtmete rajamisel ning naftatöötlemistehaste ehitamisel.
Lincoln Electricu tooted ja lahendused mängivad selliste tegevusalade ja infrastruktuuride arengus olulist rolli.

| LINCOLN AMETLIK TOOTEKATALOOG SIIN |