UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Kahveltõstuk TLT30D, JCB
Kahveltõstuk TLT30D, JCB
Kahveltõstuk TLT30D, JCB
JCB TLT 30D Teletruk - Test Drive Working Review | diggersandtractors.com

Kahveltõstuk TLT30D, JCB

Tootekood: TLT30&JCB   , C
 • Valikus 35,6 kW diiselmootor või 43 kW LPG mootor (või 46 kW diiselmootor High Lift mudelil)
 • 3000 kg tõstevõime ja 4m tõstekõrgus (4 m 4WD mudelil või 5,15 High Lift mudelil)
 • Kergesti ligipääsetavad komponendid ja hoolduskontrolli piirkonnad
 • High Lift mudel suurema tõstekõrguse tarbeks
 • 2000kg tõstevõime kõrgusel 2m
 • Standardvarustuses täielik tõstevõime torni liigutamata, ligikaudu 1450mm.
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 37 kW
  • Töökaal: 5100 kg
  • Liikumiskiirus: 20 km/h
  • Tõstekõrgus: 4,0 m
  • Tõstevõime: 3000 kg
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • TLT30 vastukaaluga kahveltõstuk on tugev ja äärmiselt mitmekülgne töövahend kaaluga kuni 5380 kg. Need tööstuslikud kahveltõstukid pakuvad valikuvõimalust diiselmootori (30D 2x4) või LPG (30G 2x4) mootorite, High Lift (30D HL 2x4) mudeli või isegi 4WD (30D 4x4) vahel. Nende maksimaalne tõstevõime on 3000 kg ja maksimaalne tõstmiskõrgus 5,15m, etteulatuva tõsteulatusega 3,32m. High Lift mudelile lisab võimsust uus Tier 4/Stage IIIB JCB Diesel by Kohler 46kW (62hj) mootor. JCB 30D 2wd ja 4wd mudelitele annab võimsuse aga Perkins 37 kW (50 hj) diiselmootor. 30G saab võimsuse GM 43 kW (57 hj) LPG mootorilt. Meie unikaalne teleskoopnõel toob mitmeid kasutegureid. Konkurentsitult parima nähtavuse tagab Teletruki külgmine nool, mis tähendab, et puudub nähtavust takistav torn ja töökeskkonna ohutus on garanteeritud. Masina etteulatumine võimaldab laadimist teostada ühel küljel, vähendades topelttööd ja kaitstes käitajaid ohtliku keskkonna eest. Nii on laadimiseks vaja 50% vähem ruumi, mis on teretulnud kitsastes tingimustes. Veose pööramine 111 kraadi muudab alusteta kaupade transpordi märkimisväärselt lihtsamaks ja turvalisemaks.
 • TLT_30D_09_A
   • HOOLDUS
   • KAUBANDUSE TOOTESEERIA
   • KULUDE SÄÄSTMINE
   • MUGAVUS
   • OHUTUS
   • WASTEMASTER TOOTESEERIA
   • Kahveltõstukide puhul on esmase tähtsusega maksimaalne tööaeg. Teletruk on toodetud just selle eesmärgiga, pikkade hooldusintervallidega ja kvaliteetsete komponentidega. Maapinnalt ligipääs kõigile peamistele komponentidele ja hooldusintervallide kontrolltoimingutele on kiire ja lihtne küljele avaneva ukse ja kallutatava kabiini kaudu. Igapäevaste kontrolltoimingute eiramisele ei ole mingit vabandust tänu suurepärasele ligipääsule külgmise hooldusluugi kaudu. Ka Teletruki akule pääseb kergesti ligi ilma spetsiaalsete tööriistadeta. Täielikult kaetud hüdroajamisüsteem kõrvaldab tavapärased avatud veovõlli ja väliste piduritega kaasnevad probleemid. Täiendava meelerahu saavutamiseks on JCB Teletruki standardvarustuses kaheaastane, 3000 töötunni JCB garantii.
   • JCB Industrial on disaininud neljast Teletruk kahveltõstukist koosneva tooteseeria spetsiaalselt ehituskaupade sektori tarbeks. JCB tegi nelja masina väljaarendamisel tihedat koostööd Builders Merchants Federationiga (BMF) ning kõik masinad hõlmavad täiendatud nimekirja standardvarustusest. Masinad on esimesed omalaadsete seas, millel on uhkelt kuvatud BMF-i logo. Neli Teletruki mudelit on 30DTCR 2wd, 30D4x4, 35DTCR 2wd ja 35D4x4. Masinatel on täielikult kaetud hüdroajamisüsteem ning valikuvõimalus kahe- ja neljarattaveoliste mudelite vahel muudab kompaktlaadurid ideaalseks nii siledapinnalistes müügihoovides kui ka karmimates tingimustes, mis ei ole sobilikud traditsioonilisele kahveltõstukile. JCB Teletruk võimaldab täita, ladustada ja laadida paindlikke "suuri kotte" lihtsal ja efektiivsel moel kõigest ühe masinaga.
   • JCB TLT30 puhul on tootlikkus seadmesse ehitatud tänu teleskoopnoolele. Teletruk säästab teie jaoks kuni 30% jooksvad kuludelt võrreldes torniga kahveltõstukiga. See tuleneb tavapärasest aja-, ruumi- ja kütusesäästust, mis kaasneb ühelt küljelt laadimisega. Töökeskkonnas saab säästa kuni 50% laadimisruumi. Ülejäänud ruumi saab kasutada teisteks toiminguteks ja puudub igasugune vajadus kulutada aega sõidukite ümberpaigutamisele töökohal. Tänu suurele pakilabidale saab lahtiseid objekte koguda vastavalt vajadusele, säästes pakendatud materjalide laadimisele kuluvat aega ja pakiladude ruumi. Teletruk tuleb sageli töökeskkonnas toime viie erineva seadme ülesannetega - traditsiooniline torniga kahveltõstuk, kompaktlaadur, kompaktne teleskooplaadur, kahvellaadur ja ratastel kompaktlaadur. See aitab vähendada teie sõidukite haldamise ja käitamise kulusid. Vastukaaluga kahveltõstuk on ühtlasi varustatud kiire ja lihtsa lisaseadme vahetamise süsteemiga; lisaseadmeid saab vahetada vähem kui 30 sekundiga kabiinist seest, kasutades JCB Changezee süsteemi, mis säästab nii aega kui ka sõidukite käitamiskulusid.
   • Teletruki ergonoomika parandamisse on panustatud palju, tagades suurepärase operaatori mugavuse terve tööpäeva vältel ning võimaldades saavutada sellest unikaalselt mitmekülgsest masinast maksimaalne tootlikkus. Juba juhtnupud on ergonoomilise disainiga, kõik on käe ulatuses ja ekraanid on selgelt nähtavad igasugustes valgusoludes. Lisaks on JCB Teletruk varustatud multifunktsionaalse juhtkangiga. Teletruki tootevalikus on mitmeid kabiini versioone, alates lihtsast sõrestikust kuni täielikult klaasitud ja madala kabiinini, pakkudes kõige mugavamaid töötingimusi mistahes kliima või tingimuste tarbeks.
   • Teletruki unikaalne külgnool võimaldab enneolematut nähtavust ettesuunas, kuna vaadet ei blokeeri torn, nagu tavapärastel kahveltõstukitel. Teleskoopnoole etteulatumine võimaldab veokit tühjaks laadida ühelt küljelt ja seega ei pea kahveltõstuk liikuma veoki teisele küljele, tagades jalakäijate ohutuse ja eraldatuse. Kui tekib vajadus parkida transpordiveok teeserva, siis saab Teletruki abil kogu laadimistoimingu läbi viia ühel küljel, liikumata avalikule teele. Lähtuvalt EL-i tööstustõstukite direktiivist EN 15000 võimaldab meie kohastuv koormuskontroll koos koormusmomendi indikaatori (L.M.I) süsteemiga võimaldavad koormust ohutult hallata ja vähendavad seadme ülekoormamise ohtu. Vooliku purunemise kontrollventiilid takistavad surve kadumist hüdraulikasilindrites, hoides noole paigal ja sekkudes ekstreemse süsteemi vea korral. Kabiini struktuur on vastavuses nii ROPS kui ka FOPS nõuetega, hõlmates täiendavaid ohutusfunktsioone, esiklaasi kaitset, valikulist katuse kaitset, standardvarustuses sülerihma ja valikulist kiirusepiirajat. Ka JCB Teletruki sisenemine ja masinast väljumine on ohutu ja lihtne tänu laiale astmele ja suurele käepidemele.
   • Wastemaster Teletruk on disainitud spetsiaalseid oma valdkonna vajadusi silmas pidades. JCB Teletruk on ideaalne lahendus prügi ja taaskasutuse sektoris tänu oma robustsele disainile, tootmisele ja suurele töövõimele. Ülima kaitse tagamiseks keerukates tolmustes keskkondades töötavatele masinatele pakub JCB erinevaid Wastemaster varustuskomplekte konkreetsete rakenduste tarbeks. Need hõlmavad tugevat keret, kaitsmeid, kõrgetasemelisi õhufiltreid, laia tuumaga radiaatorit, vastukaalu täiendusi, tulekustutit, panoraampeeglit ja kabiinisisest jahutusvedeliku temperatuurimõõdikut. 2015. aastal alustati Wastemaster Plus mudeli tootmist, mis hõlmab täiendavat funktsionaalsust, nagu blokeeriv turvavöö, mis tähendab, et käitaja ei saa masinat käivitada enne turvavöö kinnitamist, igas suunas paiknevad LED töötuled ja kaks täiendavat madalal paiknevat LED valgustit, mis tagavad käitajale parema nähtavuse ja turvalisuse. Õhu juurdevoolu kaitse ja ventiilibloki kaitse, mis takistavad jääkide kogunemist õhu juurdevoolu juurde või jääkide sisenemist mootorisse ning täiendavad silmatorkavad vastukaalu täiendused ja iseloomulikud Wastemaster märgid, mis tagavad masina nähtavuse. Wastemaster mudelid on saadaval järgnevates seadistustes: TLT 30D 4x4, TLT 30D TCR, TLT 30G TCR, TLT 35D 4x4 TLT 35D TCR

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun