UUS!
Liitu kohe!
KÄSITÖÖRIISTAD VÄHEMALT -25%. VAATA LÄHEMALT! KAMPAANIA LÕPEB
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Kahveltõstuk 930, JCB
Kahveltõstuk 930, JCB
Kahveltõstuk 930, JCB
Kahveltõstuk 930, JCB

Kahveltõstuk 930, JCB

930&JCB , C
 • 4,4-liitrine EcoMAX T4 Final vastavusega mootor madalatel pööretel võimsuse ja jõumomendiga
 • Võimas ja mitmekülgne hüdraulikasüsteem
 • Toodetud vastavalt kõrgetele standarditele pikaealiseks tootluseks
 • Puudub heitgaaside järeltöötluse vajadus
 • Torni kõrgus vahemikus 3,6 kuni 5,5 m
 • Mugav, ohutu ja lihtsasti hooldatav
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55 kW
  • Töökaal: 6340 kg
  • Liikumiskiirus: 29,7 km/h
  • Tõstekõrgus: 4,5 m
  • Tõstevõime: 3000 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • 6340 kg kaaluvale JCB 930 RTFL mudelile annab võimsuse meie äärmiselt efektiivne 55kW EcoMAX mootor ning selle tõstevõime on 3000 kg. Sellel on mitmeid torni valikuid vahemikus 3,6 kuni 5,5 m, et saaksite sobitada 930 RTFL tõstekõrguse teie vajadustega. Lisaks pakub JCB Synchro Shuttle ülekanne kiiret ja mugavat suunamuutust ning külgnihke funktsioon võimaldab materjalide täpset paigutamist tellingutele.
 • 1_RTFL_930_01_A
   • DISAINITUD EFEKTIIVSEKS
   • KVALITEETNE PROTSESS
   • MADALAD HOOLDUSKULUD, PIKAD IN
   • MUGAVALT ÜLIMUSLIK
   • SÕITKE OHUTULT
   • ÜLETAMATU TOOTLIKKUS
   • Meie uus suurem kõrgsurvega hüdropump teeb teie maastiku-kahveltõstuki võimsusest efektiivse tõstejõu, tagades suurema jõudluse; tsükliajad on kuni 51% võrra lühemad. JCB uus 55kW kõrge jõumomendiga EcoMAX mootor suurendab nii tootlikkust kui ka efektiivsust. Lisaks ei vaja EcoMAX heitgaaside järeltöötlust ning kulukad kuumuskindlad määrdeained või AdBlue ei ole vajalikud; nii säästate hoolduskuludelt. T4 Final vastavusega JCB kahveltõstuki aluseks on meie Efficient Design programm ja seega kasutab see kuni 11% vähem kütust kui Tier 3 55kW mudel. Tippvõimsus ja jõumoment genereeritakse madalatel mootori pööretel ning ka EcoMAX mudeli ülekanne ja hüdraulikasüsteem on kütusesäästlikud. Lihtne ja robustne 4 käiguga sünkroonkäigukast tagab tippkiiruse 29km/h. 4WD JCB RTFL seadme saab ühe lülitivajutusega 2WD režiimi lülitada, vähendades kütusetarbimist ja rehvide kulumist, kui 4WD ei ole vajalik - näiteks teel liikumise ajal.
   • Meie maastiku-kahveltõstuki hüdraulika silindritel on hõõrdkeevitusega aasotsad täiendavaks tugevuseks ning kõik puksid kasutavad tugevaid polte. Tornid on toodetud tugevast karpterasest ja I-profiili terasest koos tugevate kettide ja rull-laagritega. JCB kahveltõstuki ühes tükis täiskeevitusega raam keskendub tugevusele ja vähendab kaalul samal ajal kui sillad on samad tugevad komponendid, mida kasutame meie haagisekskavaatoritel ja Loadall seadmetel. Nagu kõik JCB masinad, läbivad ka meie maastiku-kahveltõstukid karmi testimise, mis hõlmab kere, torni ja teiste võtmetähtsusega komponentide pikaajalist ülekoormamist ning ülekande korduvat kasutamist tuhandete tsüklite vältel. Me kasutame uusimaid tootmisprotsesse, nagu robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ning innovatiivseid koostetehnikaid, et saavutada parim võimalik kvaliteet. Hüdraulilised rammid, kabiinid, sillad, ülekanded ja mootorid on kõik valmistatud JCB poolt ning seega võite optimaalses usaldusväärsuses ja töövõimes kindlad olla. Kabiini elektroforeetiline töötlemine enne värvimist tagab kahveltõstukite pikaajalise korrosioonivastase kaitse. JCB mootorid on testitud ja usaldatud. Alates 2004. aastast oleme me tootnud 200 000 DIESELMAX mootorit ning oleme testinud meie uut EcoMAX toodet 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates rakendustes ja keskkondades.
   • Igapäevaseid kontrolltegevusi ja määrimist saab kergesti läbi viia maapinnalt. Kõik filtrid (mootoriõli, kütuse, käigukasti, hüdraulikasüsteemi õli ja õhu) paiknevad üksteise lähedal kiiremaks hoolduseks. Õhufiltril on tsüklondisain, mis väljutab tsentrifugaaljõu toel tolmu ja jääke, pakkudes puhtamat õhku ja õhufiltri pikemat tööiga. Uue JCB maastiku-kahveltõstuki hüdraulikasüsteemi paak on äärmiselt ligipääsetav ning seda saab täita maapinnalt. Sama kehtib diislipaagi kohta, millel on lisaks sisseehitatud eelfilter kaitseks musta kütuse eest. Gaasitoestusega silindrid muudavad JCB kahveltõstuki kapoti avamise lihtsaks ning suur lai hooldusala pakub mugavat ligipääsu mootori mõlemale küljele. Enamus Tier 4 Final mootoreid vajavad heitgaaside järeltöötlust, nagu diisliosakeste filter (DPF) või SCR, kuid EcoMAX mootor seda ei vaja; see tähendab, et te ei pea muretsema kulukate kuumuskindlate määrdeõlide või AdBlue vedeliku tasemete säilitamise pärast. Meie maastiku-kahveltõstukite tootlikkuse säilitamiseks oleme me tööseisakud miinimumini viinud; seega on hooldusintervallid pikad. JCB LiveLink telemaatikatehnoloogia pakub kasutegureid, nagu reaalajas andmed masinate kaugelt monitooringuks ja haldamiseks. Lisaks saate võimalikke probleeme monitoorida ja kiiresti lahendada oma JCB edasimüüja abil, suurendades seega produktiivsust terve tööpäeva vältel.
   • JCB maastiku-kahveltõstuki avar kabiin hõlmab vasak- ja parempoolseid käepidemeid ning avaraid uksi; standardvarustuses toonitud klaas peegeldab 30% päikeseenergiast; ning uus 3 erineva kiirusega soojendusventilaator eemaldab aknalt udu/jää. Mugavaks töötamiseks terve päeva vältel pakume me nii vedrustusega kui ka õhkvedrustusega valikuid, mida saab kohandada vastavalt käitaja või tööülesande vajadustega. Koorma tõstmisel või paigutamisel muudab meie valikvarustuses külgnihke alus ülesande veelgi lihtsamaks. Müratasemed kabiinis on madalamad. Uued taustvalgusega laserpiiretega lülitid lihtsustavad tuvastamist ja nähtavust öösel, samal ajal kui lihtsad juhtkangid tagavad täieliku kontrolli torni ja abifunktsioonide üle. Nähtavus on suurepärane tänu otseklaasimisele, kokkutõmmatavatele tagumistele ustele, madalale kapotile, kabiini kõrgele positsioonile, suurele katusevõrele, kitsale tornisektsioonile ning suurtele eesmistele ja tagumistele akendele. Valikvarustuses eesmised ja tagumised töötuled pakuvad ülimat nähtavust. 0-raadiusega disain tähendab, et kui JCB kahveltõstuki tagumine rehv on täispöördel takistusest möödunud, siis võite olla kindel, et ka tagumine vastukaal möödub sellest. Seega on meie masinad ideaalsed töötamiseks kitsastes tingimustes. JCB maastiku-kahveltõstukeid müüakse kõikjal maailmas ning me pakume nii kabiiniga (konditsioneeriga ja ilma) kui ka sõrestikuga mudeleid sobitumaks erinevate kliimadega.
   • Ergonoomilised paigutatud käepidemed ja kaks kabiini astet võimaldavad käitajale kiiret, lihtsat ja ohutut ligipääsu JCB maastiku-kahveltõstukisse ning kolm puutepunkti on pidevalt saadaval. Torni rammidele on lisatud hüdraulika kiiruskaitse, mis vähendab langemiskiirust vooliku purunemise korral. 5,5m kõrgune torn on varustatud automaatse piirdeklapiga, mis vähendab tõstevõimet kõrgemal kui 4,5m ohutuse ja stabiilsuse tagamiseks. Nende JCB kahveltõstukite standardvarustuses on tagurdamisalarm ning meie istme ohutuse lüliti deaktiveerib edasi/tagasi liikumise juhtnupud, kui käitaja ei istu. Kõik meie RTFL-ide kabiinid on FOPS (Falling Object Protection System) sertifikaat, tagades käitaja täieliku kaitse igal ajahetkel. Käitaja täiendavaks kaitseks kukkuvate jääkide eest valige meie esiklaasi kaitse. Uue JCB maastiku-kahveltõstuki müratasemed on märkimisväärselt madalamad - tõstukis sees 76dB(A) ja väljas 103dB(A). See vähendab töökeskkonna mürasaastet, võimaldades töötamise igas asukohas igal ajahetkel. JCB LiveLink telemaatikasüsteem edastab reaalajas masina asukoha andmeid ja Geofencing häiresignaale; nii saate jälgida masina tegevust ja kaitsta oma investeeringut. Lisaks on Suurbritannias ja Iirimaal JCB seadmete standardvarustuses Cesar jälgimissüsteem. Ühilduvat JCB immobilisaatorit saab aktiveerida võtme või koodiga; lisaks rakendub see automaatselt teatud aja möödudes mootori väljalülitamisest. Antud tehnoloogia kaitseb teie masinat ja aitab ühtlasi märkimisväärselt vähendada kindlustusmaksete suurust.
   • JCB maastiku-kahveltõstuki 4,4-liitrine EcoMAX T4 Final vastavusega mootor toodab maksimaalse võimsuse (74hj/55kW) ja jõumomendi (400Nm) kõigest 1200 p/min juures, pakkudes suurepärast reaktsiooni. Fixed geometry turbo parandab töövõimet madalatel pööretel veelgi, suurendades võimsust ja veojõudu. JCB maastiku-kahveltõstuki saab sobitada mistahes rakenduse ja maastikuga. 930 mudeli tõstevõime on 3000kg; rehvid on saadaval suure diameetriga haarduvusega või tööstuslikena; pikad tõstekahvlid mõõdus 1067mm või 1200mm; ning 2WD või 4WD valik. Me pakume valikvarustuses ühekordset või topelt torni tuge; see omakorda võimaldab kasutada mitmesuguseid produktiivsust suurendavaid valikuid. Kuna erinevad rakendused vajavad erinevas suuruses torni, siis saab valida 3,6, 4,5 või 5,5 variantide vahel. JCB kahveltõstukitel on kaks erinevat alusvankri varianti: IIIB klassi ITA või sarrusvanker. JCB vertikaalse integreerituse strateegia raames ehitame me iga maastiku-kahveltõstuki mootori, ülekande, hüdraulikasüsteemi ja kabiini nii, et need toimiksid ideaalses harmoonias. Tulemuseks on minimaalne kompromiss ja optimaalne võimekus. Vasakpoolsele tulbale kinnitatud lüliti pakub käitajale kiiret ja lihtsat kontrolli suuna üle, samal ajal kui kõigile ratastele rakenduvad servoga pidurid võimaldavad sujuvat ja tundlikku pidurdamist (viimane on 930 mudeli puhul valikvarustuses).

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 926, JCBKahveltõstuk 930, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
MudelTeleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 926, JCBKahveltõstuk 930, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
Tootekood516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB926&JCB930&JCB940&JCB525&JCB531&JCB535-95&JCB540-140&JCB541IND&JCB526&JCB527&JCB
Mootori võimsus35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55-93 kW55-81 kW55-93 kW55-81 kW81 kW81 kW
Töökaal3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg5910 kg6340 kg7500 kg5490 kg7060 kg8215 kg10880 kg7850 kg6270 kg5900 kg
Liikumiskiirus26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h29,7 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m4,5 m4,5 m6,0 m7,0 m9,5 m13,8 m7,0 m5,6 m5,8 m
Tõstevõime1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg2600 kg3000 kg4000 kg2500 kg3100 kg3500 kg4000 kg4100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.
K%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6riistad+-25%25+pop-up+