UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Frontaallaadur 457, JCB
Frontaallaadur 457, JCB
Frontaallaadur 457, JCB
Frontaallaadur 457, JCB
Frontaallaadur 457, JCB
JCB 457 HT wheel loader

Frontaallaadur 457, JCB

Tootekood: 457&JCB   , B
 • Tier 4 / Stage IV ilma DPF-ita
 • Uus automaatne ühes tükis kapott
 • Eelmisest mudelist 16% parem kütusesääst
 • Uus JCB CommandPlus kabiin
 • Uus MTU 7,7-liitrine 193kW (258hj) mootor

Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 193 kW
  • Töökaal: 20534 kg
  • Liikumiskiirus: 40,5 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 4307 mm
  • FTTL: 12504 kg
  Tehnilised andmed
  Kaal: 20 152 kg
  tõstekõrgus harkidega: 4 154 mm
  tõstejõud otse: 15 925 kg
  tõstejõud täispöördel: 13 438 kg
  mootor: turbolaadimisega 6 silindriline Cummins diiselmootor, 210 (282) kW (HP) Tier 5
  hüdraulika: elektrooniliselt juhitav muudetava nurgaga kolbpump 220 bar-i ja 2x153 l/min
  käigukast: ZF automaatkäigukast: 5 kiirust edasi(max 38,7 km/h) ja 3 tagasi
  sillad: ZX avatud diferentsiaaliga
  laadur: Standard Lift 4 silindriga paralleeltõste, servo juhtimisega

  Standardvarustus
  hüdraulilise ajamiga automaatse reversiga ventilaator
  elektrisüsteem 24v ,kõrgsurvepesu ja tolmu kindel IP 67
  rehvid JCB EARTHMOVER GPR 23.5R25: L3 RADIAL
  Automaatse lülitusega esikopa amortisaator (SRS)
  Hüdrauliline kiirühendus (Volvo tüüpi)
  2 hüdroväljavõtet laadurseadmel, juhitakse joysticku pealt
  Tsentraalne määrimisseade
  Põhjakaitsmed
  Soojendusega välispeeglid
  LED tänavasõidu tuled ees ja taga, töötuled, vilkur, tagurdamise helisignaal,
  LiveLink JCB jälgimisseade
  Kabiin: (High Spec Cab) soojendus, toonitud klaasid FOPS/ROPS (ümberminemise ja peale kukkumise kaitse)
  kabiinis 12v väljavõte
  tahavaatekaamera koos lisa infoekraaniga,
  Soojendusega õhkiste
  eraldi asetsevad näidikud (temperatuur, laadimine ohutuled...)
  Kliimaseade
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Täiesti uus JCB 457 pakub teile rabavat stiili, nähtavust, võimsust, kiirust, tugevust, efektiivsust ja kvaliteeti. Seadmel on uus võimas MTU diiselmootor, mis vastab Tier 4 / Stage IV nõuetele vajamata sealjuures kulukat ja ebaefektiivset DPF-i süsteemi. Uus JCB CommandPlus kabiin tagab operaatorite ülima mugavuse ja tootluse. Võrreldamatu nähtavus, kohandatav juhtimisasend ja istmel paiknevad juhtnupud tagavad parima juhitavuse. Uuenduslik disain pakub lihtsamat hooldusligipääsu maapinnalt ühes tükis automaatselt avaneva kapoti kaudu. Kohandatud hoolduspaketid ja parim edasimüüjate tugi loovad tervikpildi. See masin on disainitud ja toodetud ülimaks frontaallaaduriks.
 • C_WLS_457_27
   • COMMANDPLUS
   • HOOLDUS
   • KIIRUS
   • OHUTUS
   • TUGEVUS
   • VÕIMSUS
   • Märkate koheselt JCB 457 mudeli kohandatud disainiga ROPS struktuuri; see võimaldas ühildada A-sammaste laiused kabiini tagaosaga, pakkudes avaramat kabiini ja panoraamvaatega esiklaasi. Laaduri juhtimine on lihtsam kui eales varem - kõik juhtnupud paiknevad istmel ja liiguvad koos istme vedrustusega. Kõik lülitid ja lisanupud paiknevad nüüd parempoolsel A-sambal, tagades parema ligipääsetavuse. Teie 457 mudeli menüüde juhtimiseks on seadmel kaks värvilist LCD ekraani, milledest üks võib funktsioneerida tahavaatekaamera ekraanina. Selle lihtsa, spetsiaalse menüü keskkonna kasutamine on lihtne tänu intuitiivsele valikvarustuses keeratavale juhtnupule. Valige parim juhtimissüsteem oma frontaallaaduri operaatoritele; me pakume ühte juhtkangi või mitme kangiga seadistust, mis on mõlemad elektrohüdraulilised. Müratase kabiinis on nüüd kõihest 68 dB(a). Täiesti uus ventilatsioonisüsteem hõlmab üheksat niiskust eemaldavat ventilaatorit ja kuute käitaja ventilaatorit nähtavuse ja operaatori mugavuse tagamiseks igal hetkel. Lisaks on seadme müratasemed madalamad. Operaatorite ergonoomika põhjaliku uurimise tulemusena oleme välja arendanud Command Driving Position lahenduse spetsiaalselt 457 frontaallaaduri tarbeks, mis hõlmab optimaalset paigutust erineva kuju ja suurusega juhtide tarbeks.
   • Ligipääs uue JCB 457 mootorile on lihtne tänu suurele automaatselt avanevale ühes tükis kapotile. Ligipääs diisli ja DEF-i paakidele on samuti lihtne lukustatava võre kaudu masina tagaosas. Käesoleva frontaallaaduri pidurdussüsteem on praktiliselt hooldusvajaduseta tänu täielikult hüdraulilise kahe vooluringiga süsteemile. Enamus Tier 4 Final mootoreid kasutavad kulukat DPF filtrit, mis võib vajada asendamist, kulutades teie raha ja aega. Uue JCB 457 mudeli MTU mootor ei vaja DPF-i, vähendades seega teie hooldus- ja halduskulusid. Standardvarustuses jahutusplokk on suur ühepoolne seade, mis võimaldab kiiret, lihtsat ja ohutut puhastamist. Piduri-, rooli- ja hüdraulikasüsteemi survet saab kergesti kontrollida tänu grupeeritud portidele. Peamine kaitsmekarp ja releed on paigutatud otse ukse kõrvale. Kasutasime uue JCB 457 frontaallaaduri tootmisel üksnes parimaid komponente (MTU mootor, ZF ülekanne ja sillad, Rexroth pumbad ja Parker ventiiliplokid) ning seega on pikk hooldusiga seadmesse sisse ehitatud.
   • Uuele JCB 457 mudelile paigutatud MTU 6R1000 7,7-liitrine mootor genereerib võimsuse 193kW (258hj) ja jõumomendi 1150Nm (6% rohkem kui meie eelmine mudel). Lisaks leiab see kõik aset madalatel pööretel, tagades kütusesäästu. Frontaallaaduri DPF filtri asendamisele aja ja raha kulutamise pärast ei pea muretsema; MTU mootor vajab üksnes heitgaaside retsirkulatsiooniklappi (EGR) ja selektiivset katalüütilist reduktsiooni (DOC). See suurendab ühtlasi kütusesäästu. Kahe võimsat muudetava töömahuga kolbpumbaga hüdraulikasüsteem pakub tohutut vooluhulka 323 l/min, mis tagab kiired tsükliajad ja suurepärase multifunktsionaalsuse. Tänu maksimaalse rebimisjõule 172kN suudab see rataslaadur teostada äärmiselt raskeid laadimistöid. Valige endale sobivaim laaduri poom: Z-tüüpi sidusmehhanism (ZX) rebimisjõu suurendamiseks või suur jõumoment (HT) paralleelseks tõstmiseks ja töötamiseks mitme lisaseadmega. Tõstekõrguse ja maksimaalse tõstekõrguse valikud varustavad teie 457 seadme rakenduste tarbeks, mis hõlmavad kõrgele laadimist. frontaallaaduri uuenduslik elektrooniline haldussüsteem suudab teostada progressiivse siduri katkestamise laaduri efektiivseks ja tootlikuks juhtimiseks. Antud funktsioon kontrollib veojõudu ülekande kaudu, juhtides maksimaalse võimsuse laaduri hüdraulikasüsteemi ning vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist. Uuel JCB 457 frontaallaaduril on kolm silla valikut: avatud diferentsiaalid kõva pinnase korral; piiratud libisemisega diferentsiaalid pehme ja mudase pinnase korral; või avatud diferentsiaalid eesmise diferentsiaali automaatse lukustumisega erinevate tingimuste korral.
   • Kui plaanite kasutada uut JCB 457 frontaallaadurit karjääris töötamiseks, siis valige spetsiaalne karjääri ohutuspakett, mis hõlmab sinist vilkuvat tagurdamistuld, rohelist käitaja kohalolu indikaatorit, taga paikneva objekti tuvastussüsteemi ja silmatorkavaid väliseid märgiseid. Astmed on kallutatud ja võrdsete vahedega ning täiendatud mugavalt paigutatud käepidemetega, mis pakuvad kolme puutepunkti igal hetkel. Uuel JCB 457 mudelil on tahavaatepeeglid kinnitatud A-sammaste ette, parandades nähtavust. Sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja kapoti peeglid kombineerituna pakuvad suurepärast vaadet frontaallaaduri iga nurga suunas. Uued eesmiste poritiibade katted on hoolikalt disainitud ja viimistletud pritsmete vähendamiseks. See suurendab ohutust ja vähendab jääkide kogunemist teie frontaallaaduril. Uue 457 mudeli kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu, süsiniku ja P3 – HEPA tagastusfiltrite vahel. Ukse hinged paiknevad nüüd B-sambal; see lihtne muutus loob märkimisväärselt parema ligipääsetavuse suurema ja laiema ukseava kaudu. Ühtlasi tähendab see, et ligipääs laaduri katuse tagaosale on ohutum.
   • Kõik JCB frontaallaadurid, kaasa arvatud uus 457 mudel hõlmavad piiratud elementide analüüsi ja kere testimist kuni miljoni tsükli vältel maksimaalse tugevuse ja vastupidavuse saavutamiseks. Külmkambris testimine tagab seadme käivitumise temperatuuril kuni -20°C. Kõrge taluvus ning poltide ja pukside täpne paiknemine on tagatud JCB täppismasinaehituse tehnikatega. Uusimad tootmisprotsessid, nagu robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ning innovatiivseid koostetehnikad, aitavad saavutada parima võimaliku kvaliteedi. MTU mootoril on küllaldaselt võimsust igapäevaste laadimistööde teostamiseks ning tugev konstruktsioon, mis tuleb toime järskude muutustega koormuses tööülesannete vahetamisel. Selle frontaallaaduri liigendil on tugev karpristlõige, tugev keskne polt ja suur puks ning kaks koonusrull-laagrit alumistel karpristlõikega liigenditel. Antud seadistus tuleb suurepäraselt toime nii vertikaalse kui ka horisontaalse koormusega. Tugev valatud tagumine vastukaal kaitseb teie JCB 457 frontaallaaduri tagaosa, tagatulesid ja jahutusplokki kahjustuste eest. Voolikud on põhjalikult paigutatud ja klammerdatud läbi liigendi, kaugel eemal ohtlikest kohtadest. Frontaallaadurit saab seadistada ka keerukate rakenduste tarbeks, nagu näiteks jäätmekäitlus või söövitavate materjalide käitlemine.
   • Uue JCB 457 frontaallaaduri MTU mootor pakub madalatel pööretel küllaldaselt jõumomenti ning säilitab selle suures vahemikus. Kasutasime masina ehitamisel kergeid materjale ja seega on võimsuse ja kaalu suhe suurepärane. Kütuse säästmiseks saab mootori väljalülitamise funktsioon rakendada pidureid ja masina välja lülitada pärast seadistatud aja möödumist. Hüdrauliline jahutusventilaator reageerib automaatselt õhutemperatuurile ja kohandab frontaallaaduri ventilaatori kiirust jahutuse optimeerimiseks ja kütusetarbimise vähendamiseks. See vähendab ühtlasi töökeskkonna müra. Valige jõumomendi lukustamisega 5 käiguga ülekanne ning saate 100% efektiivsuse käikudel kaks kuni viis ning lühemad käiguvahemikud mootori madala kiiruse tagamiseks. Tulemuseks on parem kütusesääst. Rataste kiirusel pidurdamine tähendab, et uue JCB 457 frontaallaaduri pidurid pöörlevad ratastega samal kiirusel, vähendades kuumust ja lohisemist ning parandades ökonoomsust. JCB uuenduslikud muudetava töömahuga kolbpumbad on sisendiks koormustundlikule ventiiliplokile, mis tarbib võimsust üksnes vajadusel. Ventiiliplokis paiknevad laadimiseta pooliklapid võimaldavad poome langetada gravitatsiooni ja mitte hüdraulikasüsteemi toel; see vähendab kütusetarbimist veelgi.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun