UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Frontaallaadur 419, JCB
Frontaallaadur 419, JCB
Frontaallaadur 419, JCB

Frontaallaadur 419, JCB

Tootekood: 419&JCB   , C
 • Kõrge võimsuse ja kaalu suhe parima töövõime tagamiseks
 • 6 käiguga 48km/h ülekanne jõumomendi lukustusega
 • Mugav töökeskkond terveks päevaks ja JCB Smoothride koorma vedrustus
 • T4F / Stage IV 6,7-liitrine mootor, mis genereerib 183hj ja 841Nm
 • Suure jõumomendiga (HT) laadurseadis kõrgele tõstmise võimekusega
 • Cumminsi mootor, ZF ülekanne/sillad, Rexroth pumbad, Husco ventiiliplokid
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 129 kW
  • Töökaal: 10613 kg
  • Liikumiskiirus: 50 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3700 mm
  • FTTL: 6695 kg
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 419S frontaallaadur on disainitud rõhuasetusega maksimaalsel tootlusel põllumajanduse valdkonnas. 419S mudel on toodetud suure võimsuse ja kaalu suhtega ning kasutades üksnes parimaid komponente, nagu Cumminsi mootor, ZF ülekanne ja sillad ning Rexroth pumbad, tagades seadme pika tööea. 183hj, 841Nm ja 180 l/min hüdrauliline ringlus pakuvad maksimaalset töövõimet. Mugavus on tagatud terveks tööpäevaks - mugav käitaja on ju tootlik. Lisaks on see ohutu, hooldatav ning tänu funktsioonidele, nagu Eco režiim ja automaatne ooterežiim, ka äärmiselt kütusesäästlik.
 • JCB-419-02
   • COMMAND PLUS
   • SÕITKE OHUTULT
   • TÕHUSA DISAINIGA
   • VÕITMATU JÕUDLUS
   • VÄHENÕUDLIK JA VASTUPIDAV
   • 419S frontaallaaduri ROPS/FOPS struktuur on uudne; A sambad on kabiini tagaosaga võrdse laiusega, pakkudes avaramat sisemust ja laia esiklaasi. Lülitid ja lisanupud paiknevad nüüd parempoolsel A-sambal. Menüüde juhtimiseks on seadmel kaks värvilist LCD ekraani, milledest üks võib funktsioneerida tahavaatekaamerana. Teie JCB lihtsa, spetsiaalse menüü keskkonna kasutamine on lihtne tänu intuitiivsele valikvarustuses keeratavale juhtnupule. Standardvarustuses on JCB 419S frontaallaadur varustatud soojendusega välispeeglitele, mida saab elektrooniliselt kohandada kabiinist seest. Täiesti uus ventilatsioonisüsteem hõlmab üheksat niiskust eemaldavat ventilaatorit ja kuute käitaja ventilaatorit nähtavuse ja operaatori mugavuse tagamiseks igal hetkel. Lisaks on seadme müratasemed madalamad. Kõik juhtnupud paiknevad istmel ja liiguvad isegi vastavalt istme õhkvedrustusele. Samuti saate valida operaatoritele kõige sobivama juhtsüsteemi: valikus on ühe juhtkangiga seadistus või mitme kangiga seadistus, kusjuures mõlemad kasutavad elektrilist hüdraulikasüsteemi ülima täpsuse pakkumiseks. operaatorite ergonoomika põhjaliku uurimise tulemusena oleme välja arendanud Command Driving Position lahenduse, mis hõlmab optimaalset paigutust erineva kuju ja suurusega juhtide tarbeks.
   • Uuel JCB 419S frontaallaaduril on tahavaatepeeglid kinnitatud A-sammaste ette, parandades nähtavust. Sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja tahavaatekaamera kombineerituna pakuvad suurepärast vaadet igas suunas. Kaldu ja võrdsete vahedega astmed mugavalt paigutatud käepidemetega tagavad ohutu ligipääsu frontaallaadurile. Libisemist ennetavad liikumisteed ja täiendavad käepidemete valikud võimaldavad frontaallaaduri operaatoritel ohutult masinale ronida. DPF-i hõlmavad mootorid on tuleohtlikud, sest regenereerimisel tekitab mootor suurt kuumust. Uus 419S mudel ei kasuta DPF-i ja seega ei pea sellepärast muretsema. Kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu ja süsinikfiltrite vahel.
   • JCB 419S-i automaatse tühikäigu funktsioon taastab 30 sekundit pärast jõudeaega mootori kiiruse 750 p/min, säästurežiim aga piirab mootori kiirust 1800 pöördeni minutis, et vähendada kütusekulu. Mõlemal juhul on tootlikkus muljet avaldav. Lukustutava pöördemomendiga ja 6 kiirusega käigukastiga saate rataslaaduriga lõigata kasu maksimaalsest tootlikkusest igal käigul töötades. Lähedasemad käigusuhted tagavad mootori väiksema kiiruse igal käigul, et parandada jõudlust ja vähendada kütusekulu ning suurendada tõukejõudu. JCB 419S-i hüdrauliline jahutusventilaator reageerib automaatselt välistemperatuurile ja reguleerib ventilaatori kiirust jahutuse optimeerimiseks ning kütusekulu ja mürataseme vähendamiseks. JCB uuenduslikud kolbpumbad varustavad toitega koormustundlikku klapiplokki, mis tarbib toidet vaid nõudmisel, tagades laaduri täpse ja tõhusa juhtimise. Koormamata rulliklapid langetavad tõstekäppasid gravitatsioonijõuga (mitte hüdrojõuga), vähendades kütusekulu. Meie regeneratiivne mahalaadimisringlus parandab tsükliaegu. See on ka säästlikum, kuna hüdrojõudu kasutatakse vähem. Kõrged tagurduspidurid vähendavad vedeliktakistust teel sõites ja ümberlaadimisel, mis tõstab kütuse tootlikkust. JCB Smoothride’i koormavedrustus piirab löökkoormust, vähendades seeläbi materjali loksumist ja struktuuri pinget, muutes samas juhtimise mugavamaks. Haardumiskiirus on reguleeritav kabiinist uusimate moodsate Command Plusi juhtseadistega.
   • Rataslaaduri 6,7-liitrine Cummins QSB mootor toodab võimsust 136 kW (183 hj) maksimaalse pöördemomendiga 841 Nm kiirusel vaid 1500 pööret/min, et tagada suurepärane reaktsioon. Seade ühildub T4F/IV-ga, ilma et oleks vaja kasutada diisli tahmafiltrit (DPF). JCB 419S-i tsükliajad on kiired: muutuva geomeetriaga turbolaadur tagab suurema jõudluse mootori väiksemal kiirusel, samas kui võimsa muutuva tootlikkusega kolbpumba hüdraulika suudab tsirkuleerida 180 l/min. JCB valikuline kiirhaakeseadis muudab lisaseadiste vahetamise rataslaaduritel kiireks ja tõhusaks. Kiirhaakeseadis ühildub ka eriotstarbeliste lisaseadistega. JCB 419S-i suure pöördemomendiga (HT) tõstekäpa disain võimaldab valida paralleelse ja mitteparalleelse tõsteasendi vahel ning tagab suurepärase nähtavuse laaduri otsale – see sobib täiuslikult mitme lisaseadise kasutamiseks. Valige HT kõrge tõstekäpp ja saate rataslaadurit kasutada töötamiseks kõrgustes (kopa, haagis ja laoturi laadimine). Optimaalsete tsükliaegade ja tõhususe tagamiseks (kiirendamisel, mäest üles sõitmisel ja teel liiklemisel) pakub meie 6 kiirusega käigukast pöördemomendi konverteri lukustust igal käigul. JCB uuendusliku elektroonilise juhtimissüsteemiga saab lahutada siduri piduripedaali kaudu, et laaduri töö oleks tõhus ja tootlik. See funktsioon juhib veojõudu käigukasti kaudu, suunates laaduri hüdraulikasse maksimaalset võimsust ning vähendades sõidupiduri kulumist ja kütusekulu. Rataslaadur JCB 419S on algusest peale loodud parimate tulemuste saavutamiseks põllumajanduses. Võimsuse ja kaalu suur suhe ning suurhõõrdediferentsiaaliga (LSD) teljed sobivad täiuslikult kasutamiseks põllumajanduses.
   • Ühes tükis kapotiga uue rataslaaduri JCB 419S mootorile pääseb hõlpsasti ligi. Samuti on lihtne masina tagaosas paikneva DEF-paagi kasutamine. Elektrooniline jälgimissüsteem edastab reaalajas hoiatusi masina seisundi kohta. See kaitseb nii rataslaadurit 419S kui ka kasutajat. Valikuline automaatne määrdekomplekt tegeleb rataslaaduri määrdenõuetega ning standardne jahutusseade ja programmeeritav ümber pööratav ventilaator tagavad tõhusa jahutuse keskkondades, kus on palju lenduvat prahti. Kuna rataslaaduris JCB 419S kasutatakse parimaid komponente, nagu Cumminsi mootor, ZF-i käigukast ja teljed, Rexrothi pump ning Husco klapiplokk, on selle kasutusiga pikk. Täishüdrauliline kahe ajamiharuga pidurdussüsteem mitme õlisse sukeldatud kettaga muudab selle laaduri pidurdussüsteemi sisuliselt hooldusvabaks. Enamik Tier 4 Finali / Stage IV mootoreid kasutavad diisli tahmafiltrit (DPF), mille vahetamine võib olla kallis ja ajamahukas. Cumminsi mootoris ei ole DPF-i, mis vähendab hooldus- ja käituskulusid.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun