UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Frontaallaadur 413, JCB
Frontaallaadur 413, JCB
Frontaallaadur 413, JCB

Frontaallaadur 413, JCB

Tootekood: 413&JCB   , C
 • Spetsiaalselt disainitud põllumajanduse nõuete tarbeks
 • Standardvarustuses 6 käiguga ülekanne ja LSD sillad
 • Suurepärane nähtavus igas suunas ja parim operaatori mugavus
 • Auhinnatud EcoMAX mootor tagab töövõime ja ei vaja järeltöötlust
 • Võimsad muudetava töömahuga kolbpumbad efektiivsete ja kiirete tsükliaegade saavutamiseks
 • Kõrged pidurid ja elektrooniliselt hallatav siduri katkestamine
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 108.3 kW
  • Töökaal: 9053 kg
  • Liikumiskiirus: 50 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3579 mm
  • FTTL: 5153 kg
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 413S on disainitud pakkuma parimat tootlust ja efektiivsust põllumajanduses. See kvaliteedist ja usaldusväärsusest lähtuv frontaallaadur pakub suurt võimsust ja jõumomenti ning võimalust liigutada rohkem materjali väiksemate kuludega. Seadme EcoMAX mootor tähendab, et käesolev laadimisseade vastab Tier 4i/Stage 3B nõuetele heitgaaside järeltöötluseta, samal ajal kui avar kabiin hõlmab piisavalt mugavust kõigi operaatorite nõuetele vastamiseks. Lisaks on tegemist äärmiselt ohutu masinaga, mille lihtne hooldus ja madalad nõuded lühendavad tööseisakuid.
 • JCB-413-02
   • EFEKTIIVSUS
   • HOOLDUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
   • MUGAVUS
   • OHUTUS
   • TOOTLUS JA TÖÖVÕIME
   • Käesoleva JCB 413S laadimisseadme Tier 4i EcoMAX mootor kasutab meie Tier 3 mootoritega võrreldes vähem kütust, säästes teie raha. Lisaks ei kasuta see heitgaaside järeltöötlust, mis tähendab, et kulukad kuumuskindlad määrdeained ei ole vajalikud. EcoMAX genereerib suure võimsuse ja jõumomendi mootori madalal kiirusel, ühildudes kütusesäästult ülekande ja hüdraulikasüsteemiga. Mootor töötab ka madala kvaliteediga kütustega, võimaldades masinat edasi müüa erinevates regioonides ja tõstes seega jääkväärtust. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab teie laadimisseadme kütusesäästu. 413S mudeli muudetava töömahuga kolbpumbad on sisendiks koormustundlikule ventiiliplokile, mis tarbib võimsust üksnes vajadusel, pakkudes täpset ja efektiivset laaduri juhtimist. JCB 413S frontaallaaduri mootori paarisventilaator kohandab oma kiirust automaatselt sõltuvalt õhutemperatuurist, optimeerides jahutust, säästes kütust ja vähendades müra. Meie regenereeriv kallutusvooluring parandab frontaallaaduri tsükliaegu; lisaks suurendab see säästlikkust, vähendades hüdraulikasüsteemi võimsuse tarbimist. Lisaks teeb proportsionaalne kohandatav tugisüsteemi voolu kiirus spetsiaalsete lisaseadmete kasutamise lihtsamaks. 6 käiguga ülekanne on 413S mudeli standardvarustuses. Käigud tagavad töövõime ja efektiivsuse igal kiirusel parima tootluse saavutamiseks aias ja teel.
   • Kiire ja lihtne ligipääs mootorile ja jahutusplokile on tagatud tänu 413S laadimisseadme suurele ühes tükis kapotile. Maapinnalt ligipääsetavad igapäevased kontrollpunktid ja määrdepunktid teevad elu veelgi lihtsamaks ja turvalisemaks. Kuna EcoMAX kasutab uuenduslikku JCB Clean Burn tehnoloogiat, siis on mootor Tier 4i/Stage 3B vastavusega vajamata järeltöötlust, nagu DPF või SCR. See omakorda tähendab, et AdBlue vedeliku hooldus ei ole vajalik, vähendades hooldus- ja käituskulusid. Laia tuumaga ühepoolne jahutusplokk tagab maksimaalse võimekuse ning laseb väiksemad materjaliosad läbi, vajades seega vähem puhastamist. Tsüklondisainiga õhupuhasti ja õhu juurdevoolu puhastussüsteem vähendavad jääkide kogunemist õhufiltris, pikendades hooldusintervalle veelgi. Elektrooniline jälgimissüsteem edastab reaalajas infot masina seisukorra kohta, kaitstes nii JCB 413S frontaallaadurit kui ka selle juhti. Valikvarustuses automaatse määrimise komplektiga hoolitseb teie laadimisseade ise oma määrdeaine vajaduste eest. Täielikult hüdrauliline kahe vooluringiga pidurisüsteem mitme õliga immutatud kettaga tagab 413S frontaallaaduri sisuliselt hooldusvajaduseta tööea.
   • Tõestamaks meie EcoMax mootorite kvaliteeti oleme me neid testinud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal, kaasa arvatud laadimisseadmetel, kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades. Piiratud elementide analüüs ja kere testimine tagavad ülima strukturaalse tugevuse ja vastupidavuse, samal ajal kui robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ja innovatiivsed koostetehnikad aitavad saavutada parima võimaliku kvaliteedi. Külmkambris testimine tagab seadme käivitumise temperatuuridel kuni -20?C. frontaallaaduri kapoti, süvendis paiknevate tagatulede ja jahutusploki kaitseks löökide eest oleme lisanud täislaiuses tagumise vastukaalu. JCB 413S hüdraulikasüsteemi paak ja kütusepaak on mõlemad kere sees, pakkudes kaitset ja strukturaalset tugevust. Liigendil on tugev karpristlõige, mis on märkimisväärselt tugevam ühest katteplaadist, ja voolikud on hoolikalt suunatud ja klammerdatud läbi liigendi. Roolirammid paiknevad kõrgel ja on kahjustuste eest kaitstud. Täppismasinaehitus tagab kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise; liigendil on tugev keskne polt ja suur puks ning lisaks kaks koonusrull-laagrit, mis tulevad toime nii vertikaalse kui ka horisontaalse koormusega.
   • JCB 413S laadurseadme kallutatavat teleskooproolisammast saab kergesti kohandada. Lisaks saavad operaatorid valida endale ideaalse juhtimissüsteemi: mitu kangi, kang ja eraldi lisakang või meie uus juhtkang ja elektrohüdrauliline proportsionaalne lisaseade. Stiilne ja uuenduslik armatuurlaua keskne ekraan kombineerib analoognupud ja värvilise LCD ekraani, mis suudab kuvada seadme seisukorra üksikasju, hooldusvajadust, käitamisinfot ja muud. Konditsioneeri ja automaatse kliimaseadme juhtvalikud aitavad luua ideaalse töötemperatuuri. Kabiin on mootorist isoleeritud esipaneeli ja õhukambriga, vähendades müra ja kuumust. Valitavad laadimisseadise fikseerimisasendid võimaldavad operaatoritel määrata kõrguse piiranguid, kaeve- ja tõstefunktsioonidesse naasmist ohutuse ja tootluse suurendamiseks. 3 või 4 pooliga hüdraulikasüsteem ja kiirliides võimaldavad kasutada mitmeid lisaseadmeid täiendava mitmekülgsuse saavutamiseks. JCB Smoothride vedrustus pehmendab 413S frontaallaaduri lööke ja vähendab seega materjali pudenemist ja strukturaalset survet, suurendades samal ajal operaatori mugavust. 3 osast koosnev lamineeritud esiklaas pakub suurepärast nähtavust, samal ajal kui sisepeeglid, soojendusega välispeeglid, valikvarustuses tahavaatekaamera ja kaldus tagumine kapott võimaldavad head nähtavust seadme taha. Valige seadmele sobiv iste: mehhaaniline või õhkvedrustusega, vinüülkatte või kangaga või isegi Actimo XXL valik. Sellel istmel on soojendusega õhkvedrustus, alaselja tugi, käetoed, seljatoe laiendus ja peatugi, mis on kõik täielikult kohandatavad.
   • Astmed on kallutatud ja võrdsete vahedega ning täiendatud mugavalt paigutatud käepidemetega, mis pakuvad kolme puutepunkti igal hetkel. 413S laadimisseade pakub enneolematut nähtavust; meie EcoMAX mootor ei vaja kohmakat järeltöötlust ning on seega äärmiselt kompaktne, paiknedes kaldus tagumise kapoti all, kusjuures summuti ja õhu juurdevoolu filter on mõlemad peidetud. frontaallaaduri kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu, süsiniku ja P3 – HEPA tagastusfiltrite vahel. JCB 413S laadimisseadmel on sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja kapoti peeglid, mis tagavad parima nähtavuse igas suunas. Meie valikvarustuses tahavaatekaamera kuvab kabiinis paikneval värvikuvaril selge vaate seadme taga toimuvast. Kabiinis paiknev elektrooniline kaheastmeline kiirliidese isolatsioonisüsteem kaitseb lisaseadmete soovimatu vabastamise eest. Hoolimata laadimisseadmel kasutatavatest ratastest ja rehvidest on nii masina esi- kui ka tagaosa kaitstud täismõõdus põrkeraudadega, mis on integreeritud tugeva kerega.
   • JCB 413S laadimisseadet saab kasutada karmide rakenduste tarbeks, nagu jäätmekäitlus või söövitavate materjalide käitlemine. Lisavoolu kiirus on samuti täielikult kohandatav liikumise ajal lisaseadmete täpseks juhtimiseks; valida saab isegi pideva voolu pöörlevatele lisaseadmetele. JCB auhinnatud EcoMAX 4,4-liitrine mootor annab käesolevale frontaallaadurile võimsuse 93 kW (125 hj) ja 550 Nm; muudetava geomeetriaga turbosüsteem suurendab töövõimet mootori madalatel kiirustel, parandades tsükliaegu ja veojõudu. 413S on disainitud pidades silmas põllumajanduse valdkonna vajadusi. Suur võimsuse ja kaalu suhe, 6 käiguga ülekanne ja LSD sillad sobituvad ideaalselt põllumajanduse rakendustega; ühilduv laia tuumaga jahutus ja tsüklondisainiga eelfilter võimaldavad seadmel toime tulla ka kõige tolmusemas keskkonnas. Nutikas JCB elektrooniline haldussüsteem suudab siduri katkestada piduripedaali kaudu, tagades frontaallaaduri efektiivse ja tootliku töö. Antud funktsionaalsus juhib veojõudu ülekande kaudu ja suunab maksimaalse võimsuse laadurisse, vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist. JCB 413S laadimisseadme muudetava töömahuga kolbpump tagab voolukiiruse 156 l/min ülimaks multifunktsionaalsuseks. Paralleelse tõstmise ja arvukate lisaseadmete toetamiseks on antud frontaallaaduril suure jõumomendiga (HT) laaduri poom ning võimalus lisada Super HT poom rakenduste, nagu puistepunkrite ja veokite laadimine tarbeks. Oleme taganud JCB 413S mudelil suurepärase nähtavuse ette suunas, samal ajal kui meie valikvarustuses kiirliides teeb lisaseadmete vahetamise lihtsaks ja efektiivseks (isegi eriotstarbeliste lisaseadmete korral).

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun