UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Frontaallaadur 411, JCB
Frontaallaadur 411, JCB
Frontaallaadur 411, JCB
Frontaallaadur 411, JCB
JCB 411 Wheel Loader - A Day at Work

Frontaallaadur 411, JCB

Tootekood: 411&JCB   , C
 • 4,4-liitrine JCB EcoMAX mootor muudetava geomeetriaga turbosüsteemiga
 • Tugev struktuur toimetulekuks kõige keerukamate töödega
 • 4 käiguga lülitatav manuaalne/automaatne ülekanne
 • Uusim Command Plus kabiini disain operaatori mugavuse tagamiseks
 • Uuenduslik hüdraulikasüsteem võimaldab efektiivset ja võimsat käitamist
 • DPF-i vajaduseta mootor säästab aega ja raha
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 81.3 kW
  • Töökaal: 8784 kg
  • Liikumiskiirus: 50 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3569 mm
  • FTTL: 5091 kg
  Tehnilised andmed

  Masina max töökaal: 8 722 kg
  Pikkus ilma tööorganiga: 5 341 mm
  Laius: 2 204 mm
  Kõrgus: 3 057 mm
  Mootori võimsus 81 (108) kW (Hj)
  Silindrite arv: 4
  Max. Tõstejõud otse kopaga: 7 236 kg
  Max. Tõstejõud täispöördel kopaga: 6 129 kg
  Max. Tõstekõrgus kopa lõikeplaadini: 3 341 mm

  Masina komplektsus
  - Servo juhtimine
  - Rehvid GOODYEAR SGL 15.5-25
  - Juhikaalu järgi reguleeritav iste
  - Kabiin põhjamaade soojendusega, kabiini õhufilter
  - Konditsioneer
  - Tagasikäigu helisignaal, massilüliti, turvavöö
  - Sõidu- ja töötuled, lisatöötuled
  - Vilkur, tagasivaatepeegelid, päikesesirm
  - Kiirkinnitus
  - SRS Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB mõistab, et frontaallaadur on oluline igas tööprotsessis. Seetõttu on uus JCB 411 toodetud rõhuasetusega kvaliteedil ja usaldusväärsusel. Lisaks on antud seade äärmiselt tootlik, ülimalt suure töövõimega ning ei vaja ajakulukat DPF-i hooldust. Ehk kõige suurem muutus antud frontaallaaduri juures on JCB uusima Command Plus kabiini lisamine, mis pakub sõna otseses mõttes oma klassi parimat mugavust, nähtavust, ergonoomikat ja madalaid müratasemeid. Lisaks võite oodata parimat hooldatavust ja ohutust.
 • A_WLS_411_15
   • COMMAND PLUS
   • EFEKTIIVSUS
   • HOOLDUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
   • OHUTUS
   • TOOTLUS JA TÖÖVÕIME
   • 411 frontaallaaduri ROPS struktuur on uudne; A-sambad on kabiini tagaosaga võrdse laiusega, pakkudes avaramat sisemust ja laia esiklaasi. Lülitid ja lisanupud paiknevad nüüd parempoolsel A-sambal. Menüüde juhtimiseks on seadmel kaks värvilist LCD ekraani, milledest üks võib funktsioneerida valikvarustuses tahavaatekaamerana. Teie JCB lihtsa, spetsiaalse menüü keskkonna kasutamine on lihtne tänu intuitiivsele valikvarustuses keeratavale juhtnupule. Standardvarustuses on JCB 411 frontaallaadur varustatud soojendusega välispeeglitele, mida saab elektrooniliselt kohandada kabiinist seest. Saadaval on ka kumerpeeglid parima vaatevälja pakkumiseks. Täiesti uus ventilatsioonisüsteem hõlmab üheksat niiskust eemaldavat ventilaatorit ja kuute käitaja ventilaatorit nähtavuse ja operaatori mugavuse tagamiseks igal hetkel. Lisaks on seadme müratasemed madalamad. Kõik juhtnupud paiknevad istmel ja liiguvad isegi vastavalt istme vedrustusele. Samuti saate valida operaatoritele kõige sobivama juhtsüsteemi: valikus on ühe juhtkangiga seadistus või mitme kangiga seadistus, kusjuures mõlemad kasutavad elektrilist hüdraulikasüsteemi ülima täpsuse pakkumiseks. operaatorite ergonoomika põhjaliku uurimise tulemusena oleme välja arendanud Command Driving Position lahenduse, mis hõlmab optimaalset paigutust erineva kuju ja suurusega juhtide tarbeks.
   • Kuna seadmel puudub DPF, siis puuduvad ka ebavajalikud kütusetorud ja potentsiaalselt ohtlikud regenereerimisprotsessiga kaasnevad temperatuurid. DPF-i taastamiseks vajaminevat kütust kasutatakse hoopis produktiivseks tööks. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, suurendades kütusesäästu, samal ajal kui paarisventilaator kohandab automaatselt frontaallaaduri mootori kiirust sõltuvalt õhutemperatuurist, optimeerides jahutust, säästes kütust ja vähendades müra. Meie 4 käiguga ülekanne pakub teile erinevaid käike mitmesuguste rakendustega kohandumiseks. Lisaks saab laaduri käitaja ühe nupuvajutusega lülituda manuaalse ja automaatse käiguvahetuse vahel.
   • Ligipääs uue JCB 411 frontaallaaduri mootorile on lihtne tänu kompaktsele ühes tükis kapotile. Ligipääs diisli ja DEF-i mahutitele on samuti lihtne; kaks täitepunkti on eraldatud, et vältida juhuslikku ristsaastet. Loputusvedeliku, mootoriõli ja jahutusvedeliku taset saab kontrollida kabiinist ning kõik teised rutiinsed kontroll- ja määrdepunktid paiknevad maa tasapinnal. See teeb elu lihtsamaks ja ohutumaks. Tsüklondisainiga mootori ventilaatori puhastusfilter on tavapärasest õhufiltrist neli korda võimekam. Antud süsteemi tööiga on pikem, sest komponente on vähem ja efektiivsus on suurem, kaitstes teie frontaallaaduri mootorit liigse kulumise eest. Tõestamaks EcoMAX mootorite kvaliteeti oleme me neid testinud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades. Seadmel on suur 116-liitrine kütusepaak, mis tagab maksimaalsed töötunnid tankimiskordade vahel. Enamus Tier 4 Final/Stage IV mootoreid kasutavad DPF filtrit, mis toob asendusvajaduse korral kaasa raha- ja ajakulu. EcoMAX mootor ei vaja DPF-i, vähendades seega hooldus- ja halduskulusid. CommandPlus kabiin edastab teateid masina seisukorra kohta ja reaalajas häiresignaale ning kaitseb nii masinat kui ka juhti. Intuitiivne "abi funktsioon" selgitab masina funktsioone uutele või kogenematutele juhtidele ning seega ei ole kasutusjuhiste lugemine vajalik.
   • JCB 411 ratalaaduri liigendil on tugev karpristlõige, tugev keskne polt ja suur puks ning kaks koonusrull-laagrit alumistel karpristlõikega liigenditel. Antud seadistus tuleb suurepäraselt toime vertikaalse ja horisontaalse koormusega. Piiratud elementide analüüs ning põhjalik vastupidavuse ja kere testimine tagavad struktuuri tugevuse ja vastupidavuse. Külmkambris testimine tagab seadme käivitumise temperatuuril kuni -20°C. Kõrge taluvus ning poltide ja pukside täpne paiknemine on tagatud JCB täppismasinaehituse tehnikatega. Uusimad tootmisprotsessid, nagu robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ning innovatiivseid koostetehnikad, aitavad saavutada parima võimaliku kvaliteedi. Tugev valatud tagumine vastukaal kaitseb teie JCB 411 ratastel laaduri tagaosa, tagatulesid ja jahutusplokki kahjustuste eest. Voolikud on põhjalikult paigutatud ja klammerdatud läbi liigendi, kaugel eemal ohtlikest kohtadest. Roolirammid paiknevad kõrgel ja on kaitstud potentsiaalsete löökide ja teiste kahjustuste eest. Täiendavaks kaitseks on seadmele lisatud löögikindlad poritiibade servad ja äärised. Käesoleva frontaallaaduri sisemised terasest vedelikupaagid on täielikult kaitstud lekete eest, mis on tunduvalt efektiivsem lahendus kui osade konkurentide pakutavad plastikust paagid.
   • Uuel JCB 411 frontaallaaduril on tahavaatepeeglid kinnitatud A-sammaste ette, parandades nähtavust. Sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja kapoti peeglid kombineerituna pakuvad suurepärast vaadet igas suunas. Laaduri astmed on kallutatud ja võrdsete vahedega ning täiendatud mugavalt paigutatud käepidemetega, mis pakuvad kolme puutepunkti igal hetkel. Libisemist ennetavad liikumisteed ja täiendavad käepidemete valikud võimaldavad masinas ohutult liikuda. Täismõõdus poritiibade katted on hoolikalt disainitud ettesuunatud pritsmete vähendamiseks kõigi rehvitüüpide korral. See suurendab ohutust ja vähendab jääkide kogunemist teie frontaallaaduril. Kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu ja süsinikfiltrite vahel. Aku ja tööriistakarp on turvalisuse suurendamiseks lukustatavad. Meie valikvarustuses tahavaatekaamera kuvab kabiinis paikneval värvikuvaril selge vaate seadme taga toimuvast. JCB valikvarustuses LED tuled tagavad parima nähtavuse pimedates tingimustes. Punased ja valged vastukaalu valiku märgised suurendavad masina nähtavust mööduvatele sõidukitele ja kõrvalseisjatele.
   • JCB 411 frontaallaaduril on 123 l/min kahe hammasrataspumbaga hüdraulikasüsteem kiirete tsükliaegade ja suurepärase multifunktsionaalsuse tagamiseks. Muudetava geomeetriaga turbosüsteem tagab samal ajal suurema töövõime mootori madalatel kiirustel, parandades tsükliaegu ja veojõudu. Käesolev laadimisseade on varustatud JCB EcoMAX 4,4-liitrise mootoriga, mis genereerib maksimaalse võimsuse (80 kW/108hj) ja jõumomendi (516 Nm) madalatel pööretel, tagades seega suurepärase reaktsiooni. Samas ei pea muretsema aja ja raha kulutamise pärast diisliosakeste filtrite (DPF-ide) vahetamisel. EcoMAX vastab Tier 4 Final/Stage IV nõuetele, kasutades üksnes heitgaaside retsirkulatsiooniklappi (EGR) ja selektiivset katalüütilist reduktsiooni (SCR). Antud seadistus suurendab ühtlasi kütusesäästu. Erinevate silla valikutega saab töövõimet kohandada iga rakendusega. · Avatud diferentsiaalid on ideaalsed kõva pinnase korral. · Piiratud libisemisega diferentsiaaliga sillad suurendavad veojõudu ja on ideaalsed pehme mudase pinna korral. Standardne suure jõumomendiga laaduri poom võimaldab teostada paralleelset tõstmist ning kasutada küllaldaselt lisaseadmeid, kusjuures lisaseadmete nähtavus on suurepärane igal kõrgusel. Ülekande katkestamise funktsionaalsus katkestab siduri laaduri efektiivseks ja tootlikuks juhtimiseks. Antud funktsioon kontrollib veojõudu ülekande kaudu, juhtides maksimaalse võimsuse teie frontaallaaduri kopa hüdraulikasüsteemi ning vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun