LogoPÕHJAMAISTES TINGIMUSTES SÜNDINUD RÕIVABRÄND
Põhjamaistes ja karmides ilmastikutingimustes vajavad inimesed vastupidavaid ja mugavaid rõivaid. Seejuures on oluline, et tulemuseks oleks südamega loodud kvaliteetsed rõivad, mida on lausa lust kanda! Nii sündiski HUPPA – tänaseks juba rahvusvaheline ettevõte. Huppa missiooniks on luua kvaliteetseid rõivaid, mis väljendavad kandja isikupära ja stiili.

MIKS ME SEDA TEEME?
Meie usume, et perekonna harmoonia saab alguse igapäevastest asjadest. Seetõttu oleme pühendanud oma aastakümnete pikkuse tegevuse just lasterõivaste arendamisele. Peame oma töös oluliseks pühendumust ja kirge. Meie juhtivtöötajad on lasterõivaste alal töötanud juba üle 20 aasta ja tänu pikaajalisele kogemusele ja valdkonnatunnetusele, saame juhinduda oma missioonist – luua maailma parimaid rõivaid.

PIKAAJALISED KOGEMUSED
Ajalugu ja pikaajalised kogemused on meie valdkonnas äärmiselt olulised, kuid oma igapäevatöös vaatame tulevikku ja tegeleme rõivaste funktsionaalsuse, turvalisuse ja disaini arendamisega.

MITTE AINULT LASTELE
Meie lugu sai alguse lasterõivastest. Aastal 2018 alustasime ka meestele ja naistele mõeldud rõivaste arendamist, mis kannavad endas samu omadusi. Meeste ja naiste kollektsioonides leiab erinevaid mustreid ja värvitoone, nii klassikalisi kui silmatorkavaid – selleks, et iga inimene saaks väljendada oma isikupära.

ÜLERÕIVAD KOGU PERELE
Usume, et inimese heaolu ja tugeva tervise aluseks on värske õhk ja liikumine. Loome rõivaid, mis hoiavad sind ja sinu pere soojas ja kuivana. Huppa rõivaid kandes tunnete end mugavalt ja turvaliselt ning saate keskenduda olulistele asjadele elus ning väljendada oma loomingulisust mängides ja liikudes.

Oleme oma töös kirglikud ja otsime pidevalt uusi tehnilisi lahendusi. Käime ajaga kaasas ja hoiame end kursis maailma juhtivate materjalitootjate uusimate saavutuste ja tehnoloogia arenguga.