Open MenuTooted e-poesOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Teguderohket aastat 2017!

02.01 2017 15:41

Head kliendid!

 

Möödunud aasta oli Mecro jaoks oluline verstapost – kevadel möödus 25 aastat päevast, mil avasime Tallinnas Laki tänaval oma esimese poe. Tänaseks on äri, mis sai alguse kirest tööriistade, masinate ja mootorispordi vastu, kasvanud Baltikumi suurimaks professionaalseid tööriistu pakkuvaks ettevõtteks.

Alanud 2017. aasta on meie jaoks märgilise tähendusega – 20 aastat tagasi alustasid 7 esimest tööriistakeskust uue kaubamärgi Stokkeri all oma tegevust. Tänaseks on meil üle Baltikumi 31 Stokker tööriistakeskust. Lisaks tööriistade müügile ja hooldusele on meie valikus ka suuremad ehitus- ning põllumajandusmasinad, puidutööpingid. Samuti pakume oma klientidele finantseerimislahendusi.

Kogu see kasv on saanud võimalikuks tänu teile, kes olete hinnanud kvaliteetseid töövahendeid ning teinud koostööd meie keskuste ning müügiesindajatega. Teie nõudlikkus on kannustanud meid tooma turule uusi tooteid ning muutma tõhusamaks oma hooldust ja teenindust.

Soovin teile Team Stokkeri nimel edukat uut aastast!

 

Priit Prints

Mecro AS tegevjuht

 

 
Sisene e-poodi
kasutajanimi
parool


Kui oled Stokker tööriistakeskuste klient, aga pole e-poodi varem kasutanud, ei tea oma parooli või oled selle unustanud, siis telli endale parool. Ei tea e-poe parooli või soovid seda muuta ?
Sisene ID-kaardiga

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID- kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Loo uus kliendikonto