Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search

Uudised

search
Valik erialaseid artikleid ja videosid tööriistadest, hooldusest ja remondist.

Stokkeri valikus nüüd Loctite tooted

03.12 2015 08:49

 

Nüüd on Stokkeris saadaval lai valik Loctite tooteid- hermeetikud, silikoonid, liimid, tehnilised puhastusvahendid, määrded jpm. Loctite kaubamärk on tunnustatud üle maailma, alates 1997 aastast kuulub ta Henkelile. Kõik kasulikud asjad sünnivad mõne probleemi lahendamisest nii ka Loctite. Nimelt tutvustas ennast Loctite avalikkuse ees ametlikult 26 juuli 1956 pressikonverentsil New Yorgi ülikooliklubis lubades leida lahenduse igivanale probleemile - loksuvad poldid ja mutrid masinates ja seadmetes -, mille puhul tarbijad ei uskunud, et sellele üldse kunagi lahendus suudetakse leida.

Kogu oma tegevuse jooksul on Loctite pidevalt loonud uusi turge, avastades võimalusi seal, kust keegi teine ei ole osanud otsida. Alates firma loomisest, mille alustalaks sai n-ö lahendamatu probleemi lahendanud toode, on Loctite saavutanud uuenduste kaudu edu. 

Loctite-i tooted pakuvad lahendusi liimitehnoloogia ja -tootmise kõikides sektorites. Neid kasutatakse elektroonikas, autotööstuses, metallitööstuses, lennunduses, biomeditsiinis ja paljudes teistes tööstusharudes. Loctite tooteportfelli kuuluvad erinevad hermeetikud, silikoonid, liimid, tehnilised puhastusvahendid, eeltöötlusvahendid, määrded jpm.

Loctite-i tooteid turustatakse üle maailma rohkem kui 80 riigis, seeläbi on Henkel liimide, hermeetikute ja muude spetsiaalkemikaalide arendaja ning tootjana kindlustanud endale juhtpositsiooni.

Lisaks Loctite kaubamärgile leiab nüüd Stokkeri tooteportfellist ka Teroson kaubamärki kandvaid tooteid, mis on mõeldud igat liiki sõidukite hooldus- ja remondiprobleemide lahendamiseks. Need on need samad tooted, mida kasutavad suurimad autotootjad autode ehitamiseks ja mida kasutatakse ka sportautode puhul üle kogu maailma. Nende hulka kuuluvad liimid ja hermeetikud, autoklaasiliimid, tooted müra vähendamiseks, korrosioonikaitseks, plastiremondiks ja kere pahteldamiseks. Paljud nimetatud toodetest on juhtivate autotootjate(Ford, GM, Chrysler) poolt heaks kiidetud autoremondimaterjalidena.

 

Vaata kindlasti ka tutvumishindadega pakkumisi allpool 

Tooted

Uudised

Kõik Uudised
 

Liitu 25 000 professionaaliga nii tööl kui majapidamises

Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
Täname teid uudiskirjaga liitumast!
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Logi oma kontole sisse e-posti aadressiga, millega registreerusid püsikliendiks
Oled Stokkeri klient, aga unustasid salasõna või ei tea seda?


Ei ole veel Stokkeri klient? Registreeru püsikliendiks

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi FacebookiSisene läbi Google