Open MenuTooted e-poesOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Stokkeri valikus nüüd Loctite tooted

03.12 2015 08:49

 

Nüüd on Stokkeris saadaval lai valik Loctite tooteid- hermeetikud, silikoonid, liimid, tehnilised puhastusvahendid, määrded jpm. Loctite kaubamärk on tunnustatud üle maailma, alates 1997 aastast kuulub ta Henkelile. Kõik kasulikud asjad sünnivad mõne probleemi lahendamisest nii ka Loctite. Nimelt tutvustas ennast Loctite avalikkuse ees ametlikult 26 juuli 1956 pressikonverentsil New Yorgi ülikooliklubis lubades leida lahenduse igivanale probleemile - loksuvad poldid ja mutrid masinates ja seadmetes -, mille puhul tarbijad ei uskunud, et sellele üldse kunagi lahendus suudetakse leida.

Kogu oma tegevuse jooksul on Loctite pidevalt loonud uusi turge, avastades võimalusi seal, kust keegi teine ei ole osanud otsida. Alates firma loomisest, mille alustalaks sai n-ö lahendamatu probleemi lahendanud toode, on Loctite saavutanud uuenduste kaudu edu. 

Loctite-i tooted pakuvad lahendusi liimitehnoloogia ja -tootmise kõikides sektorites. Neid kasutatakse elektroonikas, autotööstuses, metallitööstuses, lennunduses, biomeditsiinis ja paljudes teistes tööstusharudes. Loctite tooteportfelli kuuluvad erinevad hermeetikud, silikoonid, liimid, tehnilised puhastusvahendid, eeltöötlusvahendid, määrded jpm.

Loctite-i tooteid turustatakse üle maailma rohkem kui 80 riigis, seeläbi on Henkel liimide, hermeetikute ja muude spetsiaalkemikaalide arendaja ning tootjana kindlustanud endale juhtpositsiooni.

Lisaks Loctite kaubamärgile leiab nüüd Stokkeri tooteportfellist ka Teroson kaubamärki kandvaid tooteid, mis on mõeldud igat liiki sõidukite hooldus- ja remondiprobleemide lahendamiseks. Need on need samad tooted, mida kasutavad suurimad autotootjad autode ehitamiseks ja mida kasutatakse ka sportautode puhul üle kogu maailma. Nende hulka kuuluvad liimid ja hermeetikud, autoklaasiliimid, tooted müra vähendamiseks, korrosioonikaitseks, plastiremondiks ja kere pahteldamiseks. Paljud nimetatud toodetest on juhtivate autotootjate(Ford, GM, Chrysler) poolt heaks kiidetud autoremondimaterjalidena.

 

Vaata kindlasti ka tutvumishindadega pakkumisi allpool 

Tooted

Uudised

Kõik Uudised
 
Sisene e-poodi
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i