Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search

Uudised

search
Valik erialaseid artikleid ja videosid tööriistadest, hooldusest ja remondist.

Stokkeri tootevalikus Black&Deckeri tööriistad

04.11 2016 11:21

Kui vaadata päris kaugele tagasi, siis kõigele panid aluse kolm meest: Frederick Stanley, Duncan Black ja Alonzo Decker. 1843 aastal avas Frederick Stanley väikese töökoja New Britain`is, Connecticutis, kus valmistas polte, hingesid ja muid metallitooteid sepistatud terasest. S. Duncan Black ja Alonzo G. Decker avasid oma töökoja aastal 1910 Baltimore`s, Marylandis.

Kuus aastat hiljem muutsid nad maailma, nõutades esimese patendi kaasaskantavale elektrilisele käsitööriistale. Ja alates sellest on nende asutatud firma muutnud ajaloo käiku tänase päevani välja. 

Mõlemad firmad kasvasid paralleelselt palju aastakümneid ja aastal 2010 nad ühinesid, moodustades firma StanleyBlack&Decker Inc, mille poolt toodetud tööristadele ja pakutavatele lahendustele on kindlad tööstusettevõtted, professionaalid ja eratarbijad üle kogu maailma.

StanleyBlack&Decker on maailma suurim elektri- ja käsitööriistade ning tööriistakastide tootja. Meie portfoolio ühed tuntumad brändid on Black+Decker ja Stanley. Black+Decker´i valikust leiate põhiliselt kodumeistrile asendamatut tööriistaparki ning muuhulgas antud brändile kuulub au olla maailma esimese akutrelli ja hekipügaja leiuataja.

Juba rohkem kui 105 aastat töötavad meie insenerid selle kallal, et pakkuda Sulle mugavat ja Sinu tervisele ohutut tehnoloogialahendust, lihtsustamaks igapäevatoimetusi nii kodus kui aias.

1914 Patendeeritud maailma esimene püstol trell

Huvitavaid fakte veel! Black&Deckeri trellita oleks 1971a NASA Kuu kosmoseekspeditsioon olemata olnud. Nimelt nende trelli abil võeti Kuu pinnalt proove.

Black&Decker tarnib 30 komponenti iga iPhone jaoks, see tähendab 150000 ühikut igapäevaselt

Black&Decker on keevitanud ja inspekteerinud õli –ja gaasijuhtmeid rohkem, kui terve tiiru jagu ümber maailma

Tarnib 3500 iseläbistuvat neeti iga alumiiniumkerega Range Rover Evoque kokkupanemiseks, mis teeb üle 150000 auto jaoks aastasVaata Black&Deckeri tootevalikut siit »

Tooted

Uudised

Kõik Uudised
 

Liitu 25 000 professionaaliga nii tööl kui majapidamises

Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
Täname teid uudiskirjaga liitumast!
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Logi oma kontole sisse e-posti aadressiga, millega registreerusid püsikliendiks
Oled Stokkeri klient, aga unustasid salasõna või ei tea seda?


Ei ole veel Stokkeri klient? Registreeru püsikliendiks

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi FacebookiSisene läbi Google