UUS!
Liitu kohe!
📢 VIIMANE KUTSE! | LAO AIATEHNIKA -30% TAVAHINNAST | KASUTA KOODI "LASTCALL" 📢
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
kuni 30kg pakkidele, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
search
Valik erialaseid artikleid ja videosid tööriistadest, hooldusest ja remondist.

Muudetava kambrimahuga rullipressid McHale V8

05.11 2020 09:04

Viimase kümne aastaga on seeriast McHale V6 saanud eelistatud masin 0,6–1,68 m suuruste rullide valmistamiseks. Nagu alati, on McHale oma kliente kuulda võtnud ja vastanud Ühendkuningriigi, Austraalia, Ameerika, Prantsusmaa ja Poola turgudelt saabunud palvetele, et hakata tootma muudetava kambrimahuga rullipressi suurema läbimõõduga rullide valmistamiseks.

Viimasel kolmel aastal on McHale teinud koostööd nende turgudega oma suurima muudetava kambrimahuga rullipressi konstrueerimisel ja katsetamisel, milleks on kuni 1,9 m läbimõõduga rulle valmistav V8.

Uuel muudetava kambrimahuga rullipressil McHale V8 on hulk häid omadusi:

 1. Suurem etteanne
  1. Uus kogur – valida saab kurvteega ja kurvteeta koguri variandi vahel
  2. Suuremad külgmised etteandeteod
  3. Suurem rootor
 2. Vastavalt vaalu suurusele ja kujule ise kohanduv etteanne
 3. Valitavad lõiketerad
 4. Ummistuse eemaldamise süsteem langetatava rootorialuse põhja abil
 5. Rullikamber kolme rasketesse töötingimustesse sobiva konveierilindiga
 6. Suure jõudlusega võrgusüsteem
 7. Automaatne määrimine
 8. Uus paneelikonstruktsioon
 9. Juhtpult Expert Plus
 10. Rullilaud

Uus muudetava kambrimahuga rullipress McHale V8 on varustatud rasketeks töötingimusteks ette nähtud osadega, mis tagavad pika tööea, suure töökindluse ja masina, mis peab vastu ka kõige sitkemate põllukultuuride koristamisel ja kõige raskematel pinnastel.

McHale’i turundus- ja müügijuht Martin McHale:

„Oleme laiendanud meie muudetava kambrimahuga rullipresside valikut uute rullipresside McHale V8 näol, mis on kogu maailmas tunnustatud ideaalse kuju ja suure tihedusega rullide valmistamise poolest. Meie uued mudelid V8940 ja V8950 on tõstnud rullide pressimise uuele tasemele tänu suuremale tihedusele, suuremale rullisuurusele, paremale etteandele ja lihtsamale hooldusele.“

Uue muudetava kambrimahuga rullipresside seeria McHale V8 omadused on järgmised:

Suurem etteanne

Kõigil V8 rullipressidel on uus kogur, milleks võib valida kas 5 piireaga kurvteega variandi või 6 piireaga kurvteeta variandi koos kahekordse vaalurulliga.

Sellel uuel McHale V8 rullipresside koguril on hulk uusi funktsioone. McHale on suurendanud külgmisi etteandetigusid, mis suunavad saagi rootorisse ja suurendavad ühtlasi sisselaske parandamiseks rootori läbimõõtu. Ka rootorialuse põhja kaldenurk on ümber kujundatud nii, et tõhustada saagi voolu kambrisse.

Kohanduv etteanne

Kõik uue V8 seeria rullipressid on varustatud uue kohanduva etteandega, mis on spetsiaalselt konstrueeritud nii, et see võimaldab etteandealal automaatselt kohanduda materjalivoo muutustega.

Sellel põhjakonstruktsioonil on mitmeid eeliseid:

 • Parem saagi etteanne
 • Väiksem ummistuste risk
 • Rootorialune põhi on isereguleeruv, et masin saaks ebaühtlasi vaale paremini käidelda.

Valitavad lõiketerad

McHale V8950 standardvarustusse kuulub 15 lõiketeraga lõikeplokk. Kui masinal McHale V8950 töötavad kõik 15 lõiketera, on teoreetiliselt võimalik saavutada umbes 65 mm lõikepikkus. Rullipressi V8950 lõiketerasid saab sisse ja välja lülitada traktorikabiinist.

Saadaval on valitav lõiketerasüsteem, mis koosneb kahest lõiketerakomplektist. Komplektidega on võimalik valida erinevate lõiketerakonfiguratsioonide vahel, kus korraga saab töötada 0, 7, 8 või 15 lõiketera.

Langetatava rootorialuse põhja abil toimiv ummistuste kõrvaldamise süsteem

Kuna rullide pressimise tingimused ei ole alati ideaalsed, võivad tekkida ebaühtlase kujuga vaalud, mis võivad viia ummistusteni. McHale’i muudetava kambrisuurusega rullipresside seeria on varustatud langetatava rootorialuse põhjaga, mille abil saab ummistusi kõrvaldada kolme lihtsa sammuga.

 • Ummistuse korral hoiatab libisemissiduri heli juhti, kes saab traktorikabiinist rootorialust põhja hüdrauliliselt langetada.
 • See laiendab etteandekanalit ja jõuülekande taasühendamisel saab ummistuse tekitanud saagi lasta läbi etteandesüsteemi.
 • Seejärel saab tõsta põhja algasendisse tagasi ja jätkata rullide pressimist.

Rullikamber

Kõigi V8 seeria masinate standardvarustuses on kolm rasketeks töötingimusteks ette nähtud konveierilinti. Lindid on äärmiselt kulumiskindlad ja sünteetilise materjaliga tugevdatud, et nad suudaks rullikambris olevale materjalile suurt survet avaldada ja sellele vastu pidada.

Rullipressid V8940 ja V8950 suudavad valmistada rulle suurusega 0,6 m (2’) kuni 1,98 m (6’ 3“). Mõlemal masinal saab rullisuurust reguleerida miinimumsuurusest ülespoole 10 mm (2/5“) haaval.

Kõik McHale V8940 masinad on varustatud primaarse ajamiga, mis aitavad lindil ja materjalil pöörelda. Mudelile McHale V8950 on paigaldatud sekundaarne ajam. Kui rasketes tingimustes (nt märg lühike rohi) primaarne ajam libiseb, lülitub sisse sekundaarne ajam, et materjal jätkaks kambris pöörlemist.

Suure jõudlusega võrgusüsteem

Suure jõudlusega võrgusüsteem on äärmiselt töökindel ja sellega saab võrku lõputult reguleerida, sellel on võime võtta kuni 1310 mm laiuseid võrgurulle ja mähkida 180°etteanderulli ümber, et vältida etteande ajal võrgu libisemist.

Lihtne, kuid väga tõhus võrgusüsteem on kompromiss liikuvale rullile, võimaldades võrgurulli selle pealekandmise ajal pöörata, et võrk kanduks peale ühtlaselt. Juht saab võrgu pingsust reguleerida juhtpuldi abil mugavalt ja ohutult traktorikabiinist väljumata.

Automaatne määrimine

Mudelite McHale V8940 ja V8950 standardvarustusse kuuluvad käsitsi määrimise plokid. Muutuva kambrisuurusega rullipressile McHale V8950 on lisavarustusena võimalik paigaldada automaatse määrimise süsteemi. See süsteem toimetab mõõdetud määrdekoguse rullipressi ümber laiali iga kord, kui rullikambrist rull väljub.

Uus paneelikonstruktsioon

Visuaalselt on uue muudetava kambrisuurusega rullipresside seeria V8 masinatel uus ilme, mis koosneb ülespoole avanevatest kahekihilistest vastupidavatest paneelidest, et masina komponentidele oleks parem juurdepääs.

Juhtpult Expert Plus

Muudetava kambrisuurusega rullipresside seeria McHale V8 on varustatud uue juhtpuldiga Expert Plus, millel on suur graafiline näidik. Juhtpuldi abil saab juht traktorikabiinist reguleerida järgmist:

- Südamiku suurust ja rulli suurust

- Südamiku tihedust ja rulli tihedust

- Pealekantava võrgu kihtide arvu

Uus juhtpult Expert Plus annab juhile ka võimaluse valida pehme ja kõva rullisüdamiku vahel sõltuvalt klientide esitatud nõuetest.

Uus rulli kuju näidik annab täpsema näidu rulli kuju kohta. Andur tuvastab rulli vormumise kambris ja näitab juhile juhtpuldi kaudu reaalajas infot selle kohta, kumba kambri poolt tuleb parima kujuga rulli saamiseks täita.   

Rullilaud

Rasketeks töötingimusteks ettenähtud teleskoopkanali tüüpi rullilauaga saab rullipressidel McHale V8940 ja V8950 võrguga kaetud suure tihedusega rull eralduda masinast puhtalt. Kõikidele masinatele on paigaldatud väljutusandur, mis teavitab juhti, kui rull on väljunud rullikambrist ja möödunud rullilauast.

Ettevõtte McHale asutasid vennad Padraic ja Martin McHale. Ettevõte on välja arenenud põllumajandusmasinate jaekauplusest, mis tegutseb tänini. See taust on tänu otsesele kokkupuutele lõpptarbijaga loonud suurepärase aluse põllumajandusmasinate konstrueerimiseks ja tootmiseks.
 

1989. aastal alustas ettevõte rullikiletajate tootmist ettevõttes Co. Mayo. Sellest alates on ettevõte kasvanud meeletu kiirusega. Eksport moodustab 90% müügist ja masinaid müüakse üle 55 riigis. Edu on toonud ettevõtte spetsialiseerumisfilosoofia, rohke testimine ja tugev tootearendus koos lõppklientidega ning pühendumus investeerida teadus- ja arendustegevustesse ning uusimatesse tootmistehnoloogiatesse ja seadmetesse.
 

Iirimaa lääneosa on masinate katsetamiseks ideaalne koht, kus maastik ja kliima on masinate jaoks nõudlikum kui kuskil mujal Euroopas. Ettevõte on nüüd oma piirkonna üks suurimaid tööandjaid ja tootmine toimub selleks otstarbeks ehitatud 30 000-ruutmeetrises tehases, kus kasutatakse uusimaid laseril ja robotitel põhinevaid tootmistehnoloogiaid ning mille tööd on tunnustatud ISO 9002 sertifikaadiga.
 

Ettevõttel on lai valik söödavarumismasinaid: tootevalikusse kuulub niidukite seeria Pro Glide, keskvaalutite seeria McHale, fikseeritud kambrisuurusega rullipresside seeria F5000, muudetava kambrisuurusega rullipresside seeria V6, valik ümarate ja kandiliste rullide mähkijaid, põhulaoturite ja silo etteandeseadmete seeria koos rullide käitlemise ja tükeldamise vahenditega. McHale’i lipulaevaks on kombipress McHale Fusion.

Seeriasse Fusion kuuluvad McHale Fusion 3, McHale Fusion 3 Pro, McHale Fusion 3 Plus ja McHale Fusion Vario.

Küsi pakkumist Stokkeri põllumajandustehnika müügispetsialistilt

Uudised

Kõik Uudised
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-18.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna siit või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Aiatehnika+t%C3%BChjendusm%C3%BC%C3%BCk+-30%25
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun