UUS!
Väärtustades Sinu aega.
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
1_550_80_01S

Teleskooplaadur 550-80, JCB 550&JCB , C

 • Täiesti uus Stage IIIB/Tier 4i EcoMAX mootor
 • Eelmisest mudelist kuni 10% parem kütusesääst
 • Uus istme ohutuslüliti deaktiveerib edasiliikumise/tagurdamise, kui käitaja ei istu
 • Suur võimsus ja jõumoment madalatel pööretel
 • Uued töövahendid, kõrglahutusega TFT ekraan ja taustvalgusega lülitid
 • Uued telemaatilised ja immobilisaatoriga turvafunktsioonid hõlmavad kaughaldust
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 93-108 kW
  • Töökaal: 10530 kg
  • Liikumiskiirus: 40 km/h
  • Tõstekõrgus: 8,1 m
  • Tõstevõime: 4999 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 550-80 on meie tootevaliku üks kõige võimsamaid teleskooplaadureid. Meie uue EcoMAX mootoriga varustatud mudel rõhub maksimaalsele võimekusele, võimsusele ja tootlusele. EcoMAX vastab Stage IIIB/Tier 4i nõuetele kasutamata sealjuures kohmakat DPF-i, mis toob omakorda kaasa kasutegurid, nagu suurepärane nähtavus, madalad halduskulud ja pikem tööaeg. Tagasiside tulemusena oleme lisanud z-tüüpi sidusmehhanismi (mis moodustab meie kõige tugevama teleskoopnoole) ning saavutanud sel moel suure jõu. Masinal on meie uus kiire vooluga õli tagasivool, mis annab tulemuseks kiiremad tsükliajad, kiirendades noole langetamist ja kokku tõmbamist.
 • A_THL_550-80_10
   • OHUTU JA TURVALINE
   • SUJUV KÄITAMINE
   • TASUV INVESTEERING
   • TUGEVAIM KONKURENT
   • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
   • ÜLIM TÖÖVÕIME, ÜLIM TOOTLUS
   • Kiireks, lihtsaks ja ohutuks ligipääsuks on JCB 550-80 mudelil kolme puutepunktiga ligipääs. Vooliku purunemise kontrollventiilid rammidel ennetavad kokkuvarisemist vooliku purunemise korral ning JCB kohanduv koormuskontrolli süsteem aktiveerub automaatselt noole funktsioonide juhtimiseks teie 550-80 Loadall stabiilsuse tagamiseks. 550-80 mudeli istme ohutuslüliti deaktiveerib liikumise ja tagurdamise, kui käitaja istmelt lahkub; see ennetab soovimatut liikumist. JCB 550-80 on varustatud külgpeeglite ja tahavaatepeeglite täiskomplektiga, suurendades nähtavust igas suunas ja vastavust ohutusnõuetele. Täiendava ohutuse tagamiseks on standardvarustuses ka tagurdamisalarm. Meie Loadall seadme turvasüsteem omab Thatchami tunnustust (sõltuvalt piirkonnast). Seadmel on Cesar Datatag (Suurbritannia sõidukitel), JCB LiveLink telemaatiline jälgimissüsteem ja immobilisaator. Lisaks meelerahu suurendamisele võivad antud meetmed vähendada ka kindlustusmaksete suurust. 550-80 ühilduv immobilisaator rakendub teatud perioodi järel pärast mootori väljalülitamist. Valige endale sobivaks aktiveerimismeetodiks võti või 4-kohaline kood. 550-80 Loadall seadme immobilisaator sünkroonib alati enne mootori käivitamist ECU-ga, pakkudes täiendavat varguskaitset. Taustvalgusega lülitid on selgelt nähtavad isegi öösel või halva nähtavusega tingimustes.
   • Uued töövahendid ja kõrglahutusega TFT ekraan moodustavad uue 550-80 Loadall seadme kabiinis intuitiivse autole sarnaneva paigutuse, samal ajal kui taustvalgusega lülitid on kristallselged ka pimedas. 550-80 teleskooplaaduri nähtavus on suurepärane tänu nutikalt paigutatud jõuülekandele ja kallutatud kapotile. 550-80 Loadall seadme uus välimus ei ole üksnes kosmeetiline; jahutusventilaatori õhuvool on nüüd suunatud üles, vähendades tolmu kogunemist. Väline ukse ülaosa haak on uus - nüüd saab ülemise ukse sulgeda väljast. Päikesepaistelistel päevadel peegeldab standardvarustuses toonitud kabiini klaas 30% päikeseenergiast, suurendades operaatori mugavust. Parandatud tagumise akna tihend võimaldab tugevat sulgemist; nii ei pääse tolm ja jäägid 550-80 mudeli kabiini. Tootlust suurendav 7 kiirusega ventilaator optimeerib 550-80 teleskooplaaduri kabiini soojendust ja jahutamist. Kabiin on üks suurimaid oma kategoorias, hõlmates klassi parimat madalat mürataset; suurepärast õhuvoolu, ventilatsiooni ja niiskuse eemaldamist; valikvarustuses konditsioneeri; täielikult kohandatavat roolisammast ja valikvarustuses vedrustusega istet.
   • JCB EcoMAX mootor toodab suure võimsuse ja jõumomendi isegi madalatel mootori kiirustel 1400-1400p/min, mis tähendab, et JCB Construction Loadall suudab pakkuda sobituvat kütusesäästu ülekande ja hüdraulikaga. Kuna EcoMAX ei kasuta heitgaaside järeltöötlust, siis ei vaja see kulukaid kuumuskindlaid määrdeõlisid või Adblue vedelikku, säästes hoolduskulusid. Lisaks saab EcoMAX mootorit seadistada töötama madalama kvaliteediga kütustega ning seega saab 550-80 mudelit edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab seadme jääkväärtust. JCB 550-80 teleskooplaadur on suurepärane investeering mitmest aspektist ja sugugi mitte vähem rahaliselt - tohutu ülemaailmne nõudlus, legendaarne tootlus ja ülim ehituskvaliteet moodustavad maksimaalse väärtuse edasimüügiks. 550-80 standardvarustuses on 4WD tehnoloogia, mis tagab küllaldase haarduvuse ja töövõime isegi pehmetes ja mudastes piirkondades. Lisaks on jalgpiduril valikvarustuses ülekande kalluti ülimaks multifunktsionaalsuseks laadimisel või ümberpaigutamisel.
   • JCB 550-80 Loadall on varustatud vastupidava tagurpidi U-kujulise noolega ja täiskeevitusega plaatidega. Täiendava tugevuse saavutamiseks oleme vähendanud liigend- ja survepunktide arvu meie integreeritud noole otsal ja ühes tükis plaadil. 550-80 mudeli nõel paikneb madalal keres, pakkudes tugevat struktuuri ja maksimaalset nähtavust tahasuunas. Voolikud kulgevad maksimaalse kaitse tagamiseks läbi noole, samal ajal kui noole kattuvus on kuni 1,0m maksimaalse tugevuse ja vastupidavuse saavutamiseks. Küljel paiknevad süvendatud kapotid ja üles volditud tagumised tuled on disainitud vähendamaks teie teleskooplaaduri kahjustusi töökeskkonnas. Uus 550-80 teleskooplaadur on läbinud karmi testimisprogrammi, mis hõlmab kere, noole ja teiste võtmetähtsusega komponentide pikaajalist ülekoormamist ning ülekande korduvat kasutamist tuhandete tsüklite vältel. Tõestamaks meie EcoMAX mootorite kvaliteeti oleme me neid testinud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimatel rakendustel ja keskkondades. Ühes tükis täiskeevitusega kere suurendab JCB 550-80 mudeli tugevust ja vähendab seadme kaalu.
   • Kõik 550-80 Loadall seadme igapäevased kontrolltegevused ja määrimised on teostatavad maapinnalt; mootoriõli, hüdroõli ja kütuse filtrid on mugava keskse paigutusega. Ka õhufilter on ligipääsetav ja lihtsasti puhastatav. Mootori kolme külje kiireks ja lihtsaks kontrollimiseks on käesoleval teleskooplaaduril suur ja lai hooldusala, millele pääseb ligi õhkamortidega kapoti kaudu. Ligipääs 550-80 Loadall seadme akule on valutu (ja ei eelda spetsiaalseid töövahendeid) lukustatava katte kaudu, mis avaneb süütevõtmega. Ka diislipaak on ligipääsetav ning seda saab täita maapinnalt. Kaitseks madala kvaliteediga kütuse eest on täitekaela integreeritud eelfilter. Kuivmäärdega süsteem tähendab, et 550-80 mudeli kulumispadjad on äärmiselt vastupidavad hooldusintervalliga 500 tundi - võrdluses konkurentide tavapäraste masinate 250 tunniga. Enamik Tier 4i mootoreid kasutavad DPF filtrit või SCR-i, mis vajab AdBlue vedeliku taseme jälgimist, kuid EcoMAX seda ei vaja. 550-80 mudeli kabiini õhu juurdevoolu filter on äärmiselt ligipääsetav ja kergesti asendatav.
   • 550-80 Loadall seadeon äärmiselt hea manööverdusvõimega teleskooplaadur; kompaktne veermik ja suur rooliluku nurk säästab väärtuslikku aega töökeskkonnas liikumisel. JCB uus efektiivne EcoMAX T4i mootor genereerib võimsuse ja jõumomendi mootori madalatel kiirustel, pakkudes suurepärast reaktsiooni, ja suur valik Construction Loadall seadmete mudeleid tähendab, et leiate ideaalse masina oma vajaduste tarbeks. 550-80 mudeli nähtavus tahasuunas on suurepärane tänu madalale noole profiilile ja madalale noole käänmikule. Oleme lisanud 81kW ja 93kW Loadall mootoritele muutuva kiirusega jahutusventilaatori. Meie vertikaalse integreerituse strateegia tähendab, et iga uue teleskooplaaduri mootor, ülekanne, hüdraulilised rammid ja kabiin töötavad ideaalses harmoonias. Seega on antud võtmetähtsusega komponendid disainitud JCB poolt minimaalse kompromissi ja optimaalse töövõime nimel. JCB Smoothride System (SRS) pehmendab noole lööke ja suurendab operaatori mugavust (ja seega tootlust) suuremal kiirusel teel või ebatasasel pinnal liikudes. 550-80 Loadall seadmel on kolm valitavat roolimisrežiimi. Seadmel on kahe ratta roolimine, mis sobib ideaalselt kiireks liikumiseks teel; nelja ratta roolimine kitsastes tingimustes töötamiseks; ning külgmine roolimine seintele või hoonetele lähedale manööverdamiseks. Uus z-tüüpi sidusmehhanism annab 550-80 mudeli kopale 6,7 tonni jõudu ning muutuva kiirusega jahutusventilaator ja hüdraulika regenereerimine toetavad efektiivsust.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 540-170, JCBTeleskooplaadur 540-200, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
MudelTeleskooplaadur 516-40, JCBKahveltõstuk TLT25D, JCBKahveltõstuk TLT30D, JCBTeleskooplaadur 520-40, JCBKahveltõstuk TLT35D, JCBKahveltõstuk 940, JCBTeleskooplaadur 525-60, JCBTeleskooplaadur 531-70, JCBTeleskooplaadur 535-95, JCBTeleskooplaadur 540-140, JCBTeleskooplaadur 540-170, JCBTeleskooplaadur 540-200, JCBTeleskooplaadur 541-70 INDUSTRIAL 541-70, JCBTeleskooplaadur 526-56, JCBTeleskooplaadur 527-58, JCB
Tootekood516&JCBTLT25&JCBTLT30&JCB520&JCBTLT35&JCB940&JCB525&JCB531&JCB535-95&JCB540-140&JCB540-170&JCB540-200&JCB541IND&JCB526&JCB527&JCB
Mootori võimsus35 kW37 kW37 kW37,5 kW46 kW55 kW55 kW55-93 kW55-81 kW55-93 kW55-93 kW55-93 kW55-81 kW81 kW81 kW
Töökaal3421 kg4220 kg5100 kg4400 kg5500 kg7500 kg5490 kg7060 kg8215 kg10880 kg12060 kg12985 kg7850 kg6270 kg5900 kg
Liikumiskiirus26 km/h20 km/h20 km/h20 km/h20 km/h29,7 km/h25 km/h33 km/h33 km/h33 km/h33 km/h29 km/h33 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,0 m4,0 m4,0 m4,0 m4,4 m4,5 m6,0 m7,0 m9,5 m13,8 m16,7 m20,0 m7,0 m5,6 m5,8 m
Tõstevõime1600 kg2500 kg3000 kg2000 kg3500 kg4000 kg2500 kg3100 kg3500 kg4000 kg4000 kg4000 kg4100 kg2600 kg2700 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Sisene StokkerPRO´sse
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient?Liitu StokkerPRO´ga.