UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Teleskoop-frontaallaadur TM220, JCB
Teleskoop-frontaallaadur TM220, JCB
Teleskoop-frontaallaadur TM220, JCB

Teleskoop-frontaallaadur TM220, JCB

TM220&JCB , C
 • Stage IIIB/Tier 4 Final vastavusega JCB Diesel by Kohler mootor
 • Hüdrostaatiline ajam lihtsaks juhtimiseks
 • Tugev ja mitmekülgne rõhutatud roolimissüsteem koos külgnihkega
 • 54,5 kW võimsust ja 300 Nm jõumoment
 • Suurepärane nähtavus igas suunas ja parim operaatori mugavus
 • Lihtsasti hooldatav ja ohutult käitatav
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 54,5 kW
  • Töökaal: 8576 kg
  • Liikumiskiirus: 40 km/h
  • Tõstekõrgus: 4,4 m
  • Tõstevõime: 2200 kg
  - masina kaal 6495 kg
  - JCB by KOHLER uue põlvkonna diiselmootor Tier5 võimsusega 55 kW (74HP)
  - Maksimaalne kiirus 40 km/h.
  - JCB sillad raskete töötingimuste jaoks
  - kopa paraleelsuse säilimine tõstmisel "parallel lift"
  - esilaaduri amortisaator SRS
  - kabiin soojendusega, kabiini õhufilter,
  - servo"joystick" juhtimine reversi lülitiga
  - sõidu- ja töötuled, lisatöötuled( 4 eesja 4 taga)
  - tagasikäiguhelisignaal, massilüliti, turvavöö
  - 1 lisahüdraulika liin
  - Rehvid MICHELIN XMCL 400/70 R20
  - vilkur, tagasivaate peegel
  - stereo
  - EURO kiirühendus

  JCB telemaatikal põhinev seiresüsteem "LiveLink"
  JCB LiveLink on tarkvarasüsteem, mis võimaldab JCB masinate
  omanikul masinaid jälgida ja hallata. Süsteem kogub masinate kohta teavet ja saadab selle (mobiilandmeside tehnoloogia abil) turvalisse andmekeskusse.
  Kasutajail on juurdepääs haldusinfole veebi, e-posti või mobiiltelefoni kaudu
  http://www.jcb.com/customersupport/livelink.pdf
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • TM220 on äärmiselt produktiivne ratastel teleskooplaadur kompaktsete mõõtude, töövõime, mitmekülgsuse ja JCB-le omase teleskoopnoolega, mis tagab suure tõstekõrguse. Seade on varustatud 55,4kW mootoriga, mis genereerib jõumomendi 300 Nm ning annab jõudu 2 käiguga hüdrostaatilisele ülekandele maksimaalse tõstekõrgusega 4562 mm. Käesoleval laadimisseadmel on lisaks kõrge kvaliteediga komponendid, mugavus ja külluslikult ergonoomikat, suurepärane ehituskvaliteet, karmid ohutustasemed ja sujuv hooldatavus. Kokkuvõttes on tegemist ideaalse suure tõstevõimega töövahendiga nii põllumajanduse kui ka ehituse valdkonnas.
 • TM 220 Action 1
   • HOOLDUS
   • JÕUÜLEKANDE JÕUDLUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
   • MUGAVUS JA KASUTUSLIHTSUS
   • OHUTUS JA TURVALISUS
   • TÄIELIK TOOTLUS
   • Enamus T4i mootoreid kasutavad DPF filtrit või SCR-i, mis vajavad kulukat AdBlue vedelikku või kuumuskindlaid määrdeõlisid. Uus JCB disainitud Kohleri mootor seda ei vaja, vähendades hooldus- ja käituskulusid. JCB TM220 operaatoritel ja haldajatel on ligipääs olulisele infole, nagu masina tööajad, kütusetarbimine ja häiresõnumid, ühe nupuvajutusega kabiinis asuval ekraanil ja JCB LiveLink telemaatikasüsteemi kaudu. JCB TM220 mudelil on tsüklondisainiga eelfilter, mis suurendab õhu filtreerimist ja pikendab vastavalt hooldusintervalle. Suur ühes tükis kapott võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu kõigile igapäevastele kontrollpunktidele ning ka teie ratastel teleskooplaaduri mootorile ja jahutusplokile. Teie kohalik JCB edasimüüja pakub kõiki varuosasid teie TM220 laadimisseadme tarbeks, kaasa arvatud JCB Diesel by Kohleri mootori komponente. Lisaks kattuvad käesoleva mudeli osad komponendid teiste JCB mudelitega, mis tähendab, et varuosade saadavus on veelgi parem. Stiilne ja uuenduslik armatuurlaua keskne ekraan kombineerib analoognupud ja värvilise LCD ekraani, mis suudab kuvada seadme seisukorra üksikasju, hooldusvajadust, käitamisinfot ja muud.
   • JCB ja Kohler on tootnud TM220 mudelile ülima ratastel teleskooplaaduri mootori. See on Stage IIIB/Tier 4i vastavusega, kasutades üksnes DOC-id, samal ajal kui võimsus ja jõumoment madalatel pööretel tagavad kütusesäästu. Seadme mõõtmed on kompaktsed ja pöörderaadiused väiksed. Mootori muutuva kiirusega vändast juhitav jahutusventilaator hoiab optimaalset kiirust kõigi nõudmiste tarbeks, kasutamata sealjuures liigselt mootori võimsust. Võimsus suunatakse efektiivselt maapinnale uuendusliku kere kaudu, mille kõigi komponentide vahel valitseb ideaalne harmoonia. Me pakume JCB TM220 mudelile mitmeid silla valikuid, kaasa arvatud avatud diferentsiaalid tugevale pinnasele ja piiratud libisemisega diferentsiaalid pehmele mudasele pinnasele. Meie 100% vahetatav esisilla diferentsiaalluku valik pakub ülimat haarduvust mudas ning ei genereeri põikjõudu, kahjustamata maapinda, kui funktsionaalsus ei ole kasutuses. Seda saab aktiveerida ka liikudes ja koormat transportides. Tänu hüdrostaatilisele ajamisüsteemile on TM220 ratastel teleskooplaadur lihtsasti käitatav ka kogenematutele juhtidele. See tähendab, et masina ülekoormamise ja liigse kütusekulu risk on väiksem.
   • Oleme TM220 ratastel teleskooplaaduril kasutanud üksnes kõige kvaliteetsemaid mootori, jõuülekande ja silla komponente tootjatelt, nagu DANA ja Bosch. Käesoleval laadimisseadmel on tugev kere ja parim võimalik kaalujaotus; kõik see võimaldab väliste jõudude optimaalset taluvust. Me mõistame, et materjalide laadimine võib olla raske ning kasutame seetõttu tugevat keskset liigendit, mis võngub ±40°. Täppismasinaehitus tagab käesolevatel laadimisseadmetel kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise. TM220 ratastel teleskooplaaduri tõestatud ja testitud teleskoopnool on äärmiselt vastupidav, hõlmates suuri kattuvaid liigendeid, laialdast roostekaitset, tugevat U-profiili ning kindlat kinnituspunkti kerel. Tagumised tuled paiknevad tugeva vastukaalu ümbrise sees, olles kaitstud löökide eest, ja hüdraulikavoolikud on hoolikalt suunatud, korralikult klammerdatud ja paigutatud eemale potentsiaalsetest ohtlikest punktidest. Me kasutame uusimaid tootmisprotsesse, piiratud elementide analüüsi ja laialdast testimist, et saavutada kõige kõrgem kvaliteet. Külmkambris testimine tagab käivitumise ka temperatuuril -20°C.
   • JCB TM220 ratastel teleskooplaaduril on mugav ja ruumikas kabiin, mille müratase on eelmisest mudelist madalam. Juhtimisasend on disainitud pidades silmas optimaalset nähtavust igas suunas, mida ei tõkesta komponendid, nagu summutid. Meie kallutatav teleskooproolisammas on kergesti kohandatav ning kõik töövahendid käesoleva laadimisseadme juhtimiseks on istme haardeulatuses, mis ennetab vajadust töö aega informatsiooni otsimisele kulutada. Tänu standardvarustuses täielikult avanevale parempoolsele aknale saab JCB TM220 seadme operaatoritele osaks parem õhuvahetus, olles samas siiski tolmu eest kaitstud. Käesolev kompaktne laadimisseade on varustatud ergonoomilise juhtkangi süsteemiga mugavaks ja intuitiivseks juhtimiseks. Kohandatav voolu juhtimine teeb abivoolu kohandamise lihtsaks ka liikumise ajal. Voolu kiirus kuvatakse ekraanil ning seega saavad operaatorid alati leida sobiva sätte, mis tagab suurema säästlikuse.
   • JCB TM220 ratastel teleskooplaadur on varustatud uue immobilisaatori valikuga, mis ennetavad varastamist teie masinapargis. Astmed on kaldu, võrdsete vahedega ja mugavalt paigutatud käepidemetega, et operaatoritel oleks JCB TM220 seadmesse sisenedes või sellest väljudes alati kolm puutepunkti. heitgaaside järeltöötluseta on meie JCB Diesel by Kohler mootorid äärmiselt kompaktsed, tagades enneolematu nähtavuse. Kaldus tagumine kapott pakub takistusteta vaatevälja ning summuti ja õhu juurdevoolu filter ei takista seda. Oleme seadmele lisanud kabiinis paikneva kaheastmelise kiirliidese isolatsioonisüsteemi, et takistada lisaseadmete soovimatut vabastamist TM220 laadimisseadmel. JCB valikvarustuses Smoothride System (SRS) võimaldab ohutut ja kiiret teel liikumist. Süsteem on lihtsasti käitatav klahvlüliti abil ning seda saab automaatselt aktiveerida vastavalt liikumiskiirusele või määrata pidevalt aktiivseks.
   • JCB rõhutatud roolimissüsteem hõlmab lihtsasti kasutatavat küljele nihkumist, mis on ideaalne kaubaaluste paigutamiseks. JCB TM220 mudel on äärmiselt mitmekülgne frontaallaadur, mis tuleb toime mitmete ülesannetega, hõlmates küllaldaselt valikuid ideaalse lahenduse loomiseks teie vajadustele ning tohutut ühilduvate lisaseadmete valikut. Varustage oma ratastel teleskooplaadur meie uue puksiirvalikuga ning saate puksiirlati koos tagumise elektrivarustuse ja hüdraulikaga, mis võimaldab pukseerida kuni 3,5 tonni ja kanda tagumisi lisaseadmeid, nagu soolapuisturid. Võimsuse jaotamisega ülekande ja hüdraulika vahel võimaldab meie nihkuv pedaal täpset, efektiivset ja sujuvat koorma käitlemist. Meie laadimiskopad on veelgi mitmekülgsemad, kui kasutate nii eesmisi kui ka tagumisi lisaseadmeid; näiteks võite kombineerida lumesaha ja tagumise puisturi.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Teleskoop-frontaallaadur TM180, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM220, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320, JCBTeleskooplaadur 560-80 AGS, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320S, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM420, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGS, JCBTeleskooplaadur 536-95 AGS, JCBTeleskooplaadur 538-60 AgriPlus, JCB
MudelTeleskoop-frontaallaadur TM180, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM220, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320, JCBTeleskooplaadur 560-80 AGS, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM320S, JCBTeleskoop-frontaallaadur TM420, JCBTeleskooplaadur 542-70 AGS, JCBTeleskooplaadur 536-95 AGS, JCBTeleskooplaadur 538-60 AgriPlus, JCB
TootekoodTM180&JCBTM220&JCBTM320&JCB560AGS&JCBTM320S&JCBTM420&JCB542AGS&JCB536AGS&JCB538-60AG+&JCB
Mootori võimsus48 kW54,5 kW93 kW93-108 kW108 kW108 kW
Töökaal7726 kg8576 kg8160 kg10775 kg8160 kg9530 kg
Liikumiskiirus20 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h40 km/h
Tõstekõrgus4,3 m4,4 m5,2 m7,9 m5,2 m5,1 m
Tõstevõime1800 kg2200 kg3200 kg6000 kg3200 kg4100 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.