UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Roomikekskavaator JZ140, JCB
Roomikekskavaator JZ140, JCB
Roomikekskavaator JZ140, JCB

Roomikekskavaator JZ140, JCB

JZ140&JCB , C
 • Liikuva tagaosa puudumine suurendab ohutust ja käitaja kindlustunnet
 • Testitud ja tõestatud DPF-i vajaduseta EcoMAX mootor tagab suurepärase tootluse
 • Vaikne, ergonoomiline ja mugav käitaja keskkond
 • Tugev konstruktsioon kvaliteetsete komponentidega kõigega toimetulekuks
 • Lihtne ja intuitiivne hooldus

Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 81 kW
  • Töökaal: 15515 kg
  • Kaeveulatus: 8787 mm
  • Kaevesügavus: 6055 mm

  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Uus JCB JZ140 on äärmiselt tootlik piiratud liikuva tagaosaga roomikekskavaator. Piiratud liikuv tagaosa tagab tavapärase ekskavaatoriga võrreldes suurema ohutuse, sest manööverdusvõime on suurepärane, iseäranis kitsastes tingimustes. Ent kasutegurid ei lõpe sellega. JCB JZ140 tõestab end teile äärmiselt efektiivse ja uuendusliku masinana, hõlmates uusimat EcoMAX mootorit ja parimat hüdraulikasüsteemi. Lisaks on kabiin ja juhtnupud uskumatult intuitiivsed, ergonoomilised ja mugavad ning ekskavaatori hooldamine ja haldamine on väga lihtne.
 • JZ140_2
   • KOMPAKTSEM VASTUKAAL, SUUREM O
   • MUGAVUS
   • TUGEVUS
   • TÖÖVÕIME JA TOOTLUS
   • Vähem hooldust, rohkem tööd
   • Piiratud tagaosa liikuvusega seadistus sobib ideaalselt töötamiseks linnakeskkonnas või kitsastes tingimustes. Kuna JCB JZ140 ekskavaatori tagaosa liikumist on lihtsam hoomata ja kontrollida, siis on ohutus ja käitaja kindlustunne märkimisväärselt suuremad. Käesolev roomikekskavaator on spetsiaalselt toodetud rakendustele, nagu linnas paiknevad ehitusplatsid, teetööd, majaehitus, metsatööd, jäätmekäitlus, raudteed ja ärihooned. JCB JZ140 ekskavaatori standardvarustuses on tahavaatekaamera ning valikvarustuses ka külgvaatekaamera. Täiesti uus astmete paigutus parandab ligipääsu ülemisele struktuurile. Peamine ventiiliplokk asub astmete all ning on seega lihtsasti kontrollitav. 70/30 esiklaasi jaotus tagab JCB JZ140 roomikekskavaatorite suurepärase nähtavuse otsesuunas. Selge nähtavus eesmise parempoolse roomiku suunas tagab lihtsa ja turvalise kaevamise ja manööverdamise. Valikvarustuses ääris suurendab masina tagaosal töötamise ohutust. Lisaks on valikvarustuses roheline turvavöö tuli ning LED valgustid ohutuse ja tootluse suurendamiseks.
   • JCB JZ140 roomikekskavaatori 7-tolline värviline multifunktsionaalne ekraan on loetav kõigis tingimustes ning edastab kohest teavet ja hõlmab ka kohandatavat avakuva. Meie uus põhitöövahendi valimise süsteem (standardvarustuses) võimaldab operaatoritel seadistada ühesuunalise tugi ja haamri vooluringi vastavalt voolutugevuse vajadustele. Valitud vool saavutatakse, kohandades automaatselt mootori pöördeid hüdraulikateenuse käitamisel. JCB SMART Control pakub ligipääsu mitmesugustele töörežiimidele, kusjuures manuaalselt valitav High Plus režiim tagab ülima tootluse. JZ140 loob vaiksema töökeskkonna nii sees kui ka väljas. Kuna müratasemed on nüüd seadmes sees 72dB(A) ja väljas 99dB(A), siis saate seda ekskavaatorit kasutada kõikjal ja igal ajal. Kabiinil on 6 viskoosset kummialust, mis vähendavad müra ja vibratsiooni, ning see on surve all mustuse ja tolmu kõrvaldamiseks. Lisaks on kabiinis avar hoiustusalus, küllaldaselt põrandapinda ja suured kõrge haarduvusega pedaalid. Kliimaseade võimaldab kabiini temperatuuri täpselt seadistada värske või ringluse õhuga. Niiskuse eemaldamise/sulatuse funktsioonid hoiavad JZ140 ekskavaatori esiklaasi puhtana.
   • JCB JZ140 ekskavaatori sarrustatud nool ja kopp on valmistatud suure tõmbetugevusega terasest koos sisemiste põrkeplaatidega, mis tagavad vastupidavuse. Lisaks paigaldame kopa otsa tugevad kulumisribad, mis suurendavad vastupidavust veelgi. Meie edasiarendatud tootmis- ja koosteprotsessid annavad tulemuseks ülimalt täpselt ja kvaliteetselt koostatud komponendid. Seejärel lisame seadmele oma valdkonna parimad komponendid, nagu JCB EcoMAX mootor, Berco käitusmasinad, Kawasaki pumbad ja Kayaba peamised juhtklapid. Meie mootorid on katsetatud ja tõestatud; alates 2004. aastast oleme me ehitanud 200 000 DIESELMAX mootorit. Samaväärse kasutusea tagamiseks on JZ140 mudeli EcoMAX T4i / Stage IIIB mootorit testitud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates valdkondades ja keskkondades. JCB JZ140 roomikekskavaatori tugev alusvanker kasutab täiskeevitusega X-raami konstruktsiooni, tagades pikaajalise vastupidavuse isegi kõige keerukamatel rakendustel. Suletud karpristlõikega pöörlev raam suurendab tugevust ja vähendab survet. Lisaks on see äärmiselt vastupidav löökide suhtes ning tuleb toime ekskavaatoritele esitatavate karmide nõuetega. JCB JZ140 roomikekskavaatori tugev jäik ülemine raam pakub maksimaalset vastupidavust ja tuge, samal ajal kui seadme jäik vastupidav ukse disain tagab täiendava tugevuse ja jäikuse. JCB sahaterad on nüüd veelgi tugevamad ja vastupidavamad tänu parendatud tootmisprotsessile.
   • JCB täiesti uus lihtsasti kasutatav kiirliidese süsteem teeb lisaseadmete vahetamise kiiremaks ja lihtsamaks ning see on spetsiaalselt disainitud JS roomikekskavaatorite tooteseeriale. Standardvarustuses sahatera suurendab mitmekülgsust tasandamisel. Valige valikvarustuses kummist pehmenduspadjad ning kasutage JCB JZ140 ekskavaatorit tundlikul pinnal, nagu asfalt, seda kahjustamata. Samaaegne liikumine ja kaevamine on sujuv ja kiire tänu intuitiivsele multifunktsionaalsele käitamisele. Proportsionaalsed juhtmasinad võimaldavad täpset juhtimist lisaseadmete korral ja toimingutel, kus on vajalikud täpsed kohandused. JCB JZ140 on kindel ja stabiilne töövahend kiirete tsükliaegade saavutamiseks, samal ajal kui massiivne kopa rebimisvõime 92kN vastavalt kiirete tsükliaegadega muudab selle ekskavaatori äärmiselt tootlikuks kõigi rakenduste juures. Kuna JCB EcoMAX mootoril puudub DPF, siis on hoolduskulud madalamad. JCB uuenduslik hüdraulika regenereerimissüsteem tähendab, et õli on silindrites korduvkasutuses, mis tagab kiiremad tsükliajad ja madalama kütusetarbimise. Seadmel on terve hulk hüdraulikaliine valikuid, kaasa arvatud haamer, tugi ja madal vool. Ülima mitmekülgsuse tagamiseks on need tugivalikud saadaval proportsionaalsete juhtseadmetega.
   • Koondatud määrdefunktsioon teeb hoolduse kiiremaks ja selgemaks. Kuna JCB JZ140 mudeli EcoMAX mootor ei vaja heitgaaside järeltöötlust, siis ei ole kulukad kuumuskindlad määrdeõlid vajalikud. Kohandatud filtrite paigutus tähendab, et selle ekskavaatori mootoriõli, hüdraulikasüsteemi õli ja kütuse filtrid on keskse paigutusega kiireks ja lihtsaks hooldamiseks. Ka õhufilter on kergesti leitav ning kahe elemendi konstruktsioon lihtsustab puhastamist. Mootori radiaator, hüdraulikasüsteemi jahuti ja vahejahuti paiknevad kõrvuti, tagades eraldiseisva hoolduse ja samas lihtsa puhastamise. JCB kabiinis paiknev jälgimisseade kontrollib käivitamisel teie roomikekskavaatori õli ja jahutusvedeliku tasemeid ning süsteemi veateateid. Erinevalt enamikest Tier 4i mootoritest ei kasuta JCB EcoMAX DPF filtrit või SCR-i, säästes täiendavatelt halduskuludelt. Meie laia tuumaga jahutusploki valikul on laiemad ribid kulukate jahutusploki ummistuste ennetamiseks. Uuenduslik rekalibreerimise valik võimaldab EcoMAX mootoritel töötada madalama kvaliteediga kütustega. See tähendab, et teie JZ140 ekskavaatorit saab edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab jääkväärtust. Oleme JZ140 mudelil kõrvaldanud visibowl stiilis eelpuhasti vajaduse meie uue valikvarustuses puhastusfiltri süsteemiga. Antud süsteem kasutab jahutusventilaatori imemisvõimet raskemate osakeste eemaldamiseks sisselaskesüsteemist.

Sobivad varuosad

Mootori õlifilter JS-le, JCB

Mootori õlifilter JS-le, JCB

Kogus laos: 14
48 €
Püsikliendihind 45.60 €
Tihend, JCB

Tihend, JCB

Kogus laos: 1
-55%
14.4 €
32 €
Seal oil, JCB

Seal oil, JCB

Küsi tarneaega siit
33.7 €
Püsikliendihind 32.02 €
Gasket gear case, JCB

Gasket gear case, JCB

Küsi tarneaega siit
82.8 €
Püsikliendihind 78.66 €
Gasket gear case, JCB

Gasket gear case, JCB

Küsi tarneaega siit
89.2 €
Püsikliendihind 84.73 €
Polt, JCB

Polt, JCB

Küsi tarneaega siit
20.3 €
Püsikliendihind 19.28 €
Gasket, JCB

Gasket, JCB

Küsi tarneaega siit
44 €
Püsikliendihind 41.81 €
Gasket, JCB

Gasket, JCB

Küsi tarneaega siit
81 €
Püsikliendihind 76.96 €
Polt, JCB

Polt, JCB

Küsi tarneaega siit
21.9 €
Püsikliendihind 20.81 €
EGR-i jahuti tihend, JCB

EGR-i jahuti tihend, JCB

Küsi tarneaega siit
20 €
Püsikliendihind 19.01 €
Klamber -le, JCB

Klamber -le, JCB

Küsi tarneaega siit
8.9 €
Püsikliendihind 8.46 €
Mutter, JCB

Mutter, JCB

Kogus laos: 2
-39%
1.92 €
3.16 €
JZ140LC kütusemõõdik, JCB

JZ140LC kütusemõõdik, JCB

Küsi tarneaega siit
224.54 €
Püsikliendihind 213.31 €
'FUEL SENDER', JCB

'FUEL SENDER', JCB

Küsi tarneaega siit
431.17 €
Püsikliendihind 409.61 €
Tikkpolt, JCB

Tikkpolt, JCB

Küsi tarneaega siit
6.4 €
Püsikliendihind 6.07 €
kuva rohkem

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Roomikekskavaator 150X, JCBRoomikekskavaator JZ140, JCBRoomikekskavaator JS180, JCBRoomikekskavaator JS190, JCBRoomikekskavaator 210X, JCBRoomikekskavaator 220X, JCBRoomikekskavaator JS300, JCBRoomikekskavaator JS330, JCBRoomikekskavaator JS370, JCB
MudelRoomikekskavaator 150X, JCBRoomikekskavaator JZ140, JCBRoomikekskavaator JS180, JCBRoomikekskavaator JS190, JCBRoomikekskavaator 210X, JCBRoomikekskavaator 220X, JCBRoomikekskavaator JS300, JCBRoomikekskavaator JS330, JCBRoomikekskavaator JS370, JCB
Tootekood150X&JCBJZ140&JCBJS180&JCBJS190&JCB210X&JCB220X&JCBJS300&JCBJS330&JCBJS370&JCB
Mootori võimsus81 kW81 kW93 kW93 kW129 kW129 kW180 kW210 kW210 kW
Töökaal16170 kg15515 kg19150 kg20197 kg22561 kg23461 kg31490 kg33764 kg36746 kg
Kaeveulatus8841 mm8787 mm8908 mm9223 mm9859 mm9859 mm11291 mm11860 mm11760 mm
Kaevesügavus6063 mm6055 mm6252 mm6598 mm6694 mm6694 mm7637 mm8190 mm8070 mm
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.