Open MenuKõik kategooriadOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Roomikekskavaator JCB JS240LC

JS240&JCB , C
 • OPERAATORI MUGAVUS JA OHUTUS
 • TUGEVUS
 • TOOTLIKKUS
 • HOOLDUS
 • Kasutusjuhendid / manused
 • Sarnased tooted
 • Oleme disaininud JCB JS240 roomikekskavaatorid mugavaks, ohutuks, ergonoomiliseks, lihtsaks ja intuitiivselt juhitavateks.

  See on meelepärane 360 ekskavaatori operaatoritele, kuid tähendab teile veelgi rohkem, sest lihtne kasutamine tagab suurema tootluse.

  Pehmendustega noole ja kopa otsad ennetavad laadimisega kaasnevaid lööke, kaitsevad masinat ja suurendavad operaatori mugavust, samal ajal kui 6 viskoosset kummialust vähendavad müra ja vibratsiooni.

  70/30 esiklaasi jaotus, mis võimaldab selget nähtavust eesmise parempoolse roomiku suunas pluss suur lamineeritud klaasist katuseaken tagavad suurepärase nähtavuse igas suunas.

  Kõigi aspektide kontrolli all hoidmiseks on JCB JS240 roomikekskavaatoritel tasakaalustatud noole pööramine ja elektroonilise/hüdraulilise juhtimisega pöörde pidurdamine.

  Funktsioonide lülitid on alati käeulatuses ning hõlmavad soojenduse ja kliimaseadme juhtpaneele, samal ajal kui külgmine seadis funktsioneerib ka osana immobilisaatori koodi sisestusest.

  + Kuva rohkem
 • Enne roomikekskavaatori soetamist tahab klient kindel olla, et seade on piisavalt tugev kõigi vajalike tööde teostamiseks.

  Õnneks on tugevus ja vastupidavus JCB JS240 mudelil tagatud.

  Me kasutame piiratud elementide analüüsi koos laialdase raami ja vastupidavuse testimisega, mis garanteerib nende 360 ekskavaatorite pikaealisuse.

  JCB JS240 seadme sarrustatud nool ja kopp on valmistatud suure tõmbetugevusega terasest koos ühes tükis ümbrisplaatide ja sisemiste põrkeplaatidega, mis tagavad vastupidavuse.

  JS240 24-tonnise ekskavaatori tugev alusvanker on täiskeevitusega X-raami struktuur, tagades pikaajalise vastupidavuse isegi kõige nõudlikumatel rakendustel, ning jäik ülemine raam pakub maksimaalset vastupidavust ja tuge.

  JS240 roomikekskavaatorite torn keevitatakse seejärel nii ülemise kui ka alumise alusvankri raami külge ning jäigad ja vastupidavad uksed pakuvad täiendavat tugevust.

  + Kuva rohkem
 • Raha ja aja säästmine on olulisem kui eales varem ning seega on JCB JS240 roomikekskavaatorid disainitud just selle eesmärgiga.

  Meie Tier 4 vastavusega Isuzu mootoril on suur võimsusreiting (140 kW), ent kuna mootor genereerib kõrge jõumomendi madalatel pööretel, siis on see ka väga kütusesäästlik.

  Massiivne 192kN kopa rebimisvõime teeb meie JS240 360 ekskavaatorid lähimatest konkurentidest 15% tootlikumaks.

  Veelgi enam, laadimiskopa rebimisvõime 179kN on konkurentidega võrreldes kuni 39% suurem.

  Spetsiaalne JS tooteseeria kiirliidese süsteem teeb lisaseadmete vahetamise kiireks ja lihtsaks.

  Samaaegne liikumine ja kaevamine on sujuv ja kiire tänu intuitiivsele multifunktsionaalsele juhtimissüsteemile ning neli käitamisrežiimi võimaldavad JS240 eksavaatori operaatoritel kohandada töövõime iga rakendusega.

  Auto, Economy, Precision ja Lifting režiimid pakuvad väga erinevaid optimeeritud sätteid.

  + Kuva rohkem
 • Oleme tootnud JCB JS240 roomikekskavaatorid rõhuasetusega minimaalsel hooldusvajadusel ja lihtsal hooldusel.

  See teeb antud masinad taskukohaseks, efektiivseks ja ülimalt tootlikuks.

  Kapott avaneb ja sulgub lihtsalt tänu gaassilindritele ning hooldusala on suur ja lai, pakkudes head ligipääsu.

  1000-tunnised noole ja kopa määrimisintervallid ja 5000-tunnised õlivahetuse intervallid tagavad nende 360 ekskavaatorite maksimaalse tööaja.

  JS240 24-tonnise ekskavaatori määrimispunktid on keskse paigutusega, tehes ligipääsu kõrgematele puksidele ohutuks ja lihtsaks.

  Sama kehtib filtrite puhul (mootoriõli, hüdraulikaõli ja kütus).

  Kuna JS240 roomikekskavaatori mootori radiaator, hüdraulika jahuti ja vahejahuti paiknevad kõrvuti, siis saab neid eraldiseisvalt hooldada, kuid siiski kergesti puhastada.

  + Kuva rohkem
 

Sarnased tooted

 
Stokker on Baltikumi suurim tööriistakeskus ulatudes 32 kauplusega ja 20,000 m2 teenindus-pinnaga üle kolme riigi. Kaubavalikusse kuulub üle 250,000 erineva toote.
 
 
 
 
 
Sisene e-poodi
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i