Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Pos.Fig.Product
Abdeckung1AAbdeckung
5912306001
5912306001&SCHEP
Steckbolzen10ASteckbolzen
5912306010
5912306010&SCHEP
11AVorderrad Teil 11
5912306011
5912306011&SCHEP
12AKunststoffscheibe Teil 12
5912306012
5912306012&SCHEP
Bundschraube  Teil 1313ABundschraube Teil 13
5912306013
5912306013&SCHEP
14ARadhalterung Teil 14
5912306014
5912306014&SCHEP
Sechskantschraube, M10x7015ASechskantschraube, M10x70
02093152
02093152&SCHEP
Sechskantmutter selbstsichernd, M1016ASechskantmutter selbstsichernd, M10
02098506
02098506&SCHEP
Wellendichtring Kurbelwelle  Teil 16, TC 23x42x716BWellendichtring Kurbelwelle Teil 16, TC 23x42x7
5912306045
5912306045&SCHEP
Zugfeder Teil 1717AZugfeder Teil 17
5912306015
5912306015&SCHEP
Sechskantschraube, M8x20 DIN933 8.8 verzinkt18ASechskantschraube, M8x20 DIN933 8.8 verzinkt
02093365
02093365&SCHEP
18BSechskantschraube mit Flansch
5912001025
5912001025&SCHEP
Keilriemen, Z-640 x 10x6,5  GB1154419AKeilriemen, Z-640 x 10x6,5 GB11544
5912306016
5912306016&SCHEP
19BZylinderkopf Teil 19
5912306034
5912306034&SCHEP
Messer außen rechts  Teil 22AMesser außen rechts Teil 2
5912306002
5912306002&SCHEP
20,21BEin-/Auslassventil kpl. Teil 20+21
5912306033
5912306033&SCHEP
Scheibe, A 10.521AScheibe, A 10.5
02902109
02902109&SCHEP
22AKeilriemenscheibe Motor Teil 22
5912306017
5912306017&SCHEP
23BVentilfeder Teil 23
5912306032
5912306032&SCHEP
Passfeder, A5x5x2824APassfeder, A5x5x28
01688522
01688522&SCHEP
25BFührungsplatte Teil 25
5912306031
5912306031&SCHEP
26ASECHSKANTSCHRAUBE MIT FLANSCH, M8x30
02692110
02692110&SCHEP
26BKipphebel kpl. Teil 26
5912306030
5912306030&SCHEP
Vergaser kpl., huayi 1P65F Ø16 Euro227BVergaser kpl., huayi 1P65F Ø16 Euro2
5912306055
5912306055&SCHEP
Motorhalterung27AMotorhalterung
5912306065
5912306065&SCHEP
Sechskantmutter selbstsichernd, M1028ASechskantmutter selbstsichernd, M10
02098506
02098506&SCHEP
Benzinschlauch mit 2 Clip, Ø11/Ø8.528BBenzinschlauch mit 2 Clip, Ø11/Ø8.5
5911201029
5911201029&SCHEP
Schlauchschelle29BSchlauchschelle
3908301119
3908301119&SCHEP
29AMotor kpl., 140cc
5912306018
5912306018&SCHEP
3AKreiselmesser Teil 3
5912306003
5912306003&SCHEP
Sechskantschraube, M8x4031ASechskantschraube, M8x40
02093369
02093369&SCHEP
32BHutmutter, M6
02098606
02098606&SCHEP
Kupplungshebel kpl. Teil 32+3032,3AKupplungshebel kpl. Teil 32+30
5912306019
5912306019&SCHEP
Kupplungsbowdenzug, 1350mm mit Feder und Z-Haken33AKupplungsbowdenzug, 1350mm mit Feder und Z-Haken
5912306020
5912306020&SCHEP
Handgriffstange links Teil 3434AHandgriffstange links Teil 34
5912306060
5912306060&SCHEP
Handgriff35AHandgriff
5912306021
5912306021&SCHEP
35BKurbelwelle Teil 35
5912306043
5912306043&SCHEP
Sechskantmutter selbstsichernd, M1036ASechskantmutter selbstsichernd, M10
02098506
02098506&SCHEP
Sechskantmutter selbstsichernd, M6, verzinkt, DIN98537ASechskantmutter selbstsichernd, M6, verzinkt, DIN985
02098504
02098504&SCHEP
Gashebel mit Bowdenzug kpl., 1240mm mit Z-Haken / Gashebel37 - 42 / 44AGashebel mit Bowdenzug kpl., 1240mm mit Z-Haken / Gashebel
5912306022
5912306022&SCHEP
Scheibe, A638AScheibe, A6
02012504
02012504&SCHEP
Getriebe kpl.4AGetriebe kpl.
5912306004
5912306004&SCHEP
40BDichtung Kurnelwellengehäuse Teil 40
5912306044
5912306044&SCHEP
Nockenwelle41BNockenwelle
5912306036
5912306036&SCHEP
Sechskantschraube, M6x5042ASechskantschraube, M6x50
02093353
02093353&SCHEP
43AHandgriffstange rechts Teil 43
5912306061
5912306061&SCHEP
Kabelclip45AKabelclip
3911201013
3911201013&SCHEP
Sechskantschraube, M8x35 DIN 93346ASechskantschraube, M8x35 DIN 933
02093368
02093368&SCHEP
Führungsteil  Teil 4747AFührungsteil Teil 47
5912306023
5912306023&SCHEP
Scheibe, A8Ø23/8x248AScheibe, A8Ø23/8x2
02902108
02902108&SCHEP
Federring, Ø8,1 / Ø14,8 x 4,6 From A8, verzinkt, DIN12749AFederring, Ø8,1 / Ø14,8 x 4,6 From A8, verzinkt, DIN127
02012707
02012707&SCHEP
Kotflügel links5AKotflügel links
5912306005
5912306005&SCHEP
50BZylinderfußdichtung Teil 50
5912306035
5912306035&SCHEP
Konsole50AKonsole
5912306066
5912306066&SCHEP
Federstecker, 4 mm51AFederstecker, 4 mm
05003803
05003803&SCHEP
52AKeilriemenscheibe Getriebe
5912306024
5912306024&SCHEP
Scheibe, A10 Ø20/Ø10x2,4, verzinkt, DIN144053AScheibe, A10 Ø20/Ø10x2,4, verzinkt, DIN1440
02144006
02144006&SCHEP
Einfüllstutzen53BEinfüllstutzen
5912306046
5912306046&SCHEP
54BZylinderkopfdeckel Teil 54
5912306028
5912306028&SCHEP
Getriebegehäuse54AGetriebegehäuse
5912306064
5912306064&SCHEP
Einstellstange55AEinstellstange
5912306025
5912306025&SCHEP
55BZylinderkopfdichtung Teil 55
5912306029
5912306029&SCHEP
Zündkerze, F7RTC56BZündkerze, F7RTC
3904601090
3904601090&SCHEP
56,57ASpannrolle kpl. mit Feder Teil 56+57
5912306026
5912306026&SCHEP
Sechskantschraube, M8x16 8.8 DIN933 verzinkt58ASechskantschraube, M8x16 8.8 DIN933 verzinkt
02093364
02093364&SCHEP
Ölmesstab58BÖlmesstab
5912306047
5912306047&SCHEP
Kotflügel rechts59AKotflügel rechts
5912306027
5912306027&SCHEP
6AAbdeckstutzen Teil 6
5912306006
5912306006&SCHEP
60BSchwungscheibe Teil 60
5912306049
5912306049&SCHEP
Scheibe, A8Ø23/8x261AScheibe, A8Ø23/8x2
02902108
02902108&SCHEP
61BLüfterrad Teil 61
5912306050
5912306050&SCHEP
Sechskantschraube, M8x25, 8.8, verzinkt, DIN93362ASechskantschraube, M8x25, 8.8, verzinkt, DIN933
02093366
02093366&SCHEP
Zündspule, LiHua 1P65F65BZündspule, LiHua 1P65F
5912306048
5912306048&SCHEP
69-72BDichtungssatz Vergaser
5912306054
5912306054&SCHEP
Federstecker7AFederstecker
5912306007
5912306007&SCHEP
Wellendichtring  Teil 7, TCR 25,4x38x7 A1 37BWellendichtring Teil 7, TCR 25,4x38x7 A1 3
5912306039
5912306039&SCHEP
73BAbdeckblech
5912306042
5912306042&SCHEP
75BDichtung Auspuff Teil 75
5912306052
5912306052&SCHEP
Luftfilter kpl.79BLuftfilter kpl.
5912306056
5912306056&SCHEP
8AKreiselmesser links
5912306009
5912306009&SCHEP
8,10-12BKolben kpl. Teil 8+10-12
5912306038
5912306038&SCHEP
Abdeckung Motor82BAbdeckung Motor
5912306053
5912306053&SCHEP
83BSchutzkorb Auspuff Teil 83
5912306057
5912306057&SCHEP
Benzinfilter85BBenzinfilter
5912306041
5912306041&SCHEP
Auspuff kpl., Euro286BAuspuff kpl., Euro2
5912306058
5912306058&SCHEP
87,84BTank kpl. Teil 87+84
5912306040
5912306040&SCHEP
Messer außen links9AMesser außen links
5912306008
5912306008&SCHEP
9BKolbenringe (1Satz=5Stück) Teil 9
5912306037
5912306037&SCHEP
91BKabel 100 mm Teil 103
5907701073
5907701073&SCHEP
92BKabel 75 mm Teil 102
5907701072
5907701072&SCHEP
Starterkit93BStarterkit
5911241043
5911241043&SCHEP
Zündkerzenschlüssel mit Stifto. Abb.BZündkerzenschlüssel mit Stift
3904601093
3904601093&SCHEP
Benzin Handpumpeo. Abb.BBenzin Handpumpe
7907600001
7907600001&SCHEP
Luftfiltereinsatzo. Abb.BLuftfiltereinsatz
5911238018
5911238018&SCHEP
Tellerfeder, 16/8.2x0.6o.Abb.ATellerfeder, 16/8.2x0.6
01209305
01209305&SCHEP
o.Abb.ALinsen Flanschkopf Schraube, ULF-M8X10
05005311
05005311&SCHEP
Beipackbeutel für Motorhackeo.Abb.ABeipackbeutel für Motorhacke
5912306062
5912306062&SCHEP
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
  • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
  • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
  • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun