UUS!
Liitu kohe!
Aprillist kõik Stokkerid avatud ka laupäeviti!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Miniekskavaator 86C 86C-I, JCB
Miniekskavaator 86C 86C-I, JCB

Miniekskavaator 86C 86C-I, JCB

Tootekood: 86C&JCB   , C
 • Oma klassi parim mugavus
 • Suurepärane nähtavus
 • 100% terasest kere
 • Suurepärane hooldatavus
 • 500-tunnised määrdeintervallid
 • Stage IIIB/Tier 4 JCB Diesel by Kohler mootor
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 48 kW
  • Töökaal: 8600 kg
  • Laadimis kõrgus: 5395 mm
  • Kaevesügavus: 4372 mm

  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB on roomikekskavaatoreid tootnud rohkem kui 48 aastat. Meie uusimad 85Z ja 86C miniekskavaatorid tuginevad antud kogemusele ja tarkusele, olles robustsed, tugevad ja vastupidavad järeleandmisteta töövõimes. JCB 85Z ja 86C on suure töövõimega tootlikud miniekskavaatorid. Suurim võimsus ja jõumoment mootori madalal kiirusel tagab efektiivsed tsüklid ning mitmesugused uuenduslikud funktsioonid võtavad igast kütusetilgast maksimumi. Oleme alati uskunud, et suure töövõime fundamentaalne osa on mugav ergonoomiline töökeskkond. Seega kogete, et 86Z või 86C mudeli kabiin ja juhtnupud on töötamiseks suurepärased ka pikemate vahetuste korral. Turvaline töökoht on iga omaniku prioriteet, valutult ja kiiresti hooldatav tehnika on samuti oluline. Nii 85Z kui ka 86C kaitsevad seadmeid, käitajaid ja kõrvalseisjaid ning pakuvad suurepärast hooldatavust - vähendades tööseisakuid. Meie roomikekskavaatorid pakuvad teile rohkemat kui lihtsalt suurt töövõimet ja pikki hooldusintervalle. Masinad, nagu 85Z ja 86C, hõlmavad ka ülimat kvaliteedi ja hinna suhet, nii töökeskkonnas kui ka sellest väljas.
 • 9448
   • HOOLDUS
   • MADALAD HALDUSKULUD
   • MUGAVUS
   • OHUTUS
   • STRUKTURAALNE TUGEVUS
   • TOOTLIKKUS
   • JCB miniekskavaatoritel on turu parim SAE hooldusreiting osaliselt tänu rutiinsetele kontrolltegevustele, mida saab läbi viia valutult spetsiaalsete tööriistadeta, ning õhkamortidega 30? kallutatavale kabiinile. Kõik kaevenoole ja kopa määrdeintervallid on oma klassi parimad 500-tunnised tänu meie grafiiti sisaldavatele pronkspuksidele, mis säästavad aega ja raha. Avara teraskapoti all saab JCB mini kütusepaaki täita maapinnalt ning see on veelgi lihtsam tänu välisele diisli indikaatorile. Valikvarustuses automaatse peatumisfunktsiooniga täitepump vähendab kütuselekkeid ja suurendab turvalisust. Kaetud pingutusseade takistab pinnase kogunemist ning saha voolikud lõpevad esipaneeli juures ja on seega lihtsasti vahetatavad. Kaheosaline põrandamatt on eemaldatav lihtsamaks puhastamiseks ning libisemisvastane sõrestikplaat võimaldab ohutut sisenemist ja väljumist ning lisaks pikaajalist kaitset kere värvile. Meie 450mm/600mm terasroomikud on poltidega kummipatjade tarbeks valmis puuritud. Samuti saab lisada spetsiaalsed Road Liner padjad (GeoGrip), mis võimaldavad üksikute osade asendamist kahjustuste korral.
   • JCB 8-tonniste ekskavaatorite koormustunnetusega hüdraulikasüsteem tarbib võimsust üksnes vajadusel, säästes kütust siis, kui seda kõige rohkem vajate. Patenteeritud peaaegu olematu survega tagasivoolusüsteem suurendab kütusesäästu veelgi, sest pump ei pea enne töö alustamist kohanduma nii kõrge survega. Samuti hõlmab seda unikaalset funktsionaalsust kütusesäästuks, mis langetab mootori pöörded automaatselt ooterežiimile ja vähendab mürataset, kui käitaja käetugi on tõstetud. Auto idle funktsiooni saab seadistada aktiveeruma vahemikus 2 kuni 30 sekundit pärast juhtnuppude kasutamise lõpetamist, et suurendada kütusesäästu. Kaks kaeverežiimi (kaasa arvatud ECO maksimaalseks efektiivsuseks ning heavy maksimaalseks tootlikuseks) võimaldavad sobitada töövõime teie rakendusega. Maailma juhtiva haagisekskavaatori JCB 3CX mudeliga identne kopa varda geomeetria tagab lisaseadmete laialdase ühilduvuse. Kuna töökeskkonnas esineb mõnikorda kahjustusi, siis kasutame me seadmel läbivalt lehtklaasist aknaid, vähendades asenduskulusid.
   • Kabiin on hämmastavalt avar ning suur uks võimaldab lihtsat ja ohutut ligipääsu. Kabiinist seest leiate senises 6% rohkem ruumi, küllaldaselt hoiustamisruumi, telefoni aluse, hoiustamisvõrgud ja topsihoidja. Raadio, 12V telefoni laadija, võimas soojendus akna niiskuse eemaldusega ning kõrge töövõimega konditsioneer koos 9 ventilaatoriga moodustavad tervikpildi. operaatori mugavuse tagamsieks terve päeva vältel on seadmel täielikult kohandatav vedrustusega iste ning valikvarustuses soojendusega õhkvedrustusega iste koos sõltumatute kohandatavate asenditega. Lülitid paiknevad ergonoomiliselt kristallselge informatiivse värvilise LCD kuva ümber ning lisavarustuses on saadaval ka tagurdamiskaamera. Standardvarustuses elektroproportsionaalsel kiire voolu liinil on 10 valitavat voolukiirust täielikuks kohandumiseks lisaseadmetega ja sujuvaks juhtimiseks. Kabiinis paiknev lüliti võimaldab ühe- või kahesuunalist sekundaarvoolu lihtsasti käitada. Hüdroventiili plokk on raamist eraldatud kummist kinnitustega, vähendades müra ja vibratsiooni. Lisaks on see kergesti ligipääsetav küljele avaneva kapoti kaudu. Standardvarustuses oleva ergonoomilise elektrohüdraulilise saha juhtimisega saavutavad operaatorid sujuva ja täpse kontrolli tasandamisel.
   • Valikvarustuses esiklaasi kaitsed pakuvad operaatoritele meelerahu, samal ajal kui noole ja valikvarustuses ka töötulede kaitsed katavad haavatavaid komponente ohtlikes töötingimustes. Mõlema masina stabiilsus on oma klassi parim tänu suurele roomiku raami laiusele ja madalale raskuskeskmele. Tagamaks hüdraulikasüsteemi käitamine üksnes turvalisus lukustatud asendis, nõuab JCB unikaalne 2GO süsteem käitajalt kinnitust töö alustamiseks. JCB 86C ja 85Z mudelitel on suurepärane esiosa nähtavus tänu 70/30 esiklaasi jaotusele. Lisaks on seadmetel selge nähtavus eesmise parempoolse roomiku suunas lihtsaks ja turvaliseks kaevamiseks ja manööverdamiseks. Kokkuvõttes pakume me senisest 11% paremat nähtavust. Tõeliselt 0-raadiusega 85Z vähendab kokkupõrkeohtu kitsastes tingimustes. Ohutumaks tõstmiseks on valikvarustuses saadaval noole, saha ja kopa vooliku purunemise kontrollventiilid.
   • Meie täielikult robotkeevitusega nõel ja neljast plaadist koosnev kopp on valmistatud suure tõmbetugevusega terasest ning sisemised põrkeplaadid tagavad pika tööea. Meie miniekskavaatorite kere on valmistatud täielikult pressitud terasest ühegi plastikkomponendita ning on seega tugev ja kergesti parandatav. Nendel uusimatel 8-tonnistel masinatel on tugev harjapost, mis sisaldab vastupidavaid asendatavate puksidega teljepolte hooldusvajaduse optimeerimiseks. Lisaks on see ohutu asukoht kõigile ekskavaatori voolikutele. Oleme kasutanud üksnes proovitud ja katsetatud tootjate komponente, nagu JCB Diesel by Kohler mootor, Nachi ja Bosch-Rexroth hüdraulikasüsteemi komponendid ja Bridgestone'i roomikud. Kõrge kvaliteediga 450mm lukustuvate lülidega kummist roomikud tulevad toime ka kõige ekstreemsemas keskkonnas. Tugev noole silinderkaitse pakub suurepärast kaitset ning valikvarustuses on saadaval ka kopa ja plunžeri kaitsed keerukamate rakenduste tarbeks.
   • Uuel 8T tooteseerial on JCB Diesel by Kohler ühisanumdiisel Stage IIIB/Tier 4 final vastavusega mootor. Antud mootoril on DOC, turboülelaadur ja vahejahuti. Võimsus on nüüd 48kW kõigest 2200p/min juures ning jõumoment on 300Nm. See mootor ei vaja DPF filtrit, vähendades hooldusvajadust, suurendades tööaega ja parandades kütusesäästu. Veojõud ja 5km/h liikumiskiirus on oma klassi parimad, tagades kopa kõrge töövõime ja kiire liikumise. Tootlikkuse suurendamiseks kohanduvad meie automaatlülitusega mootorid automaatselt maastikuga, kasvatades tootlikkust ja vähendades käitaja väsimist. ZTS või CTS? Tootlikkus on parem mõlemal mudelil. CTS-i puhul tänu täiendavale stabiilsusele, tõstevõimele ja suuremale kaeveosale ning ZTS-i puhul, kuna käitaja ei pea mõtlema ümbrusele, mis omakorda kiirendab tööd iseäranis kitsastes tingimustes. JCB pakub mõlemaid mudeleid kliendi vajadustele vastamiseks. Kvaliteetne suletud keskmega pump ja klapp pakub paremat voolu jagamist sujuvaks, täpseks ja tasakaalustatud juhtimiseks multifunktsioneerimise korral. Mitmekülgsus on osa pakkumisest: meie kaks abiliini genereerivad nii kiiret kui ka madalat hüdraulika voolu mitmesuguste lisaseadmete tarbeks. Uus saha profiil ja nurk pakuvad suurt töövõimet vähese pinnase kuhjumisega puhastamise lihtsustamiseks; kombineerituna kooniliste tõstepunktidega, mis paiknevad tera serva taga ja on seega suurepäraselt kaitstud. Me pakume ka sahatera hõljumise valikut, mis võimaldab maapinna paremat tasandamist ja efektiivset töökoha puhastamist. Koos kaldsahateraga kraavi täitmise kiirendamiseks.

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun