Open MenuTooted e-poesOpen SearchOpen CartOpen Account
X

STOKKER Väärtushinnangud

22.09 2015 10:03

Töötajad

Hindame töötajaid, kes on ausad ja lojaalsed, pühendunud oma tööle ning soovivad areneda koos ettevõttega. Eelistame oma arvamust omavaid tugevaid ja loovaid isiksusi, kelle mõtete ja ideede rohkus on olnud meie pikaaegse edu võti. Väärtustame töötajates isiklikku initsiatiivi ja tegutsemistahet. Muutused saavad alata Sinust enesest. Uuenduste ja arenguga käivad kaasas ka eksimused ja kuna tegijal juhtub nii mõndagi, siis selleks, et tulevikus vigu vältida, ei tohi neid salata ega peita, vaid tunnistada ja analüüsida.

Ootame oma töötajatelt abivalmidust ning sallivust teiste inimeste ja ideede suhtes. Eripära ja oma arvamus on alati parem, kui selle puudumine.

Edu võti ei ole üksikutes staarides, vaid meeskonnatöös - tähtede meeskonnas mängib igaüks kindlat lüli ahelas. Usume, et hea tervis ja tasakaalus isiklik elu on eelduseks tööalasele edukusele, seetõttu väärtustame sportimist ning eelistame kaasata töövälisel ajal toimuvatele ühisüritustele töötajaid koos peredega.

 

Kliendid

Meie põhitegevus on suunatud klientidele, pakkudes neile läbi pikaajalise ja usaldusväärse partnerlussuhte võimalust keskenduda oma põhitegevusele ning aidates neil olla kasumlikud. Usaldust on kliendi silmis raske võita ja kerge kaotada, seetõttu oleme oma klientide suhtes ausad ning peame kinni oma lubadustest. Teame, et meievaheline koostöö on edukas alles siis, kui mõlemad pooled tunnevad end võitjana.

 
Sisene e-poodi
kasutajanimi
parool


Kui oled Stokker tööriistakeskuste klient, aga pole e-poodi varem kasutanud, ei tea oma parooli või oled selle unustanud, siis telli endale parool. Ei tea e-poe parooli või soovid seda muuta ?
Sisene ID-kaardiga

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID- kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Loo uus konto