Kutsume Sind Stokkeri puidutööseadmete avamisnädalale 21-25 mai!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search

Ajalugu

05.06 2015 14:11

Stokker on AS-le Mecro kuuluv kaubamärk, mille all tegutseb Baltikumis 32 tööriistakeskust. AS Mecro alustas oma tegevust 1991. aasta märtsis. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil.

Mecro ja Stokker ärimaastikul

Alustasime 1991. aastal koos teiste edasipüüdlike ettevõtetega, kellest tänaseks on välja kasvanud Eesti ärimaastiku liidrid. Mecro nimele registreeriti tolleaegse Hansapanga esimene arveldusarve. Läbi aastate oleme olnud esindatud Eesti ettevõtete TOP 100-s. 2011. aasta andmete põhjal platseerus AS Mecro Äripäeva Eesti ettevõtete TOP 100-s kaubandusfirmadest kõige kõrgemale kohale, samal aastal võitsime 2011. a hulgikaubanduse TOPi ning 2014. aastal platseerusime tublil 3. kohal. 

Töötajad

25. aastaga on kahemehefirmast välja kasvanud üle 450. töötajaga Baltikumi juhtiv tööriistu ning masinaid turustav ettevõte. Kogu grupis kokku töötab üle 500 inimese. Meie meeskond on äärmiselt mehine – üle 90% töötajatest on mehed. Kolmveerandil meie meeskonnast on Stokkeris töötamise staaži enam kui 5 aastat ning kolmandik töötajatest on kuulunud meie ridadesse enam kui 10 aastat. Selle lojaaluse taga peitub üks ühine nimetaja - kõik on vähemal või suuremal määral meistrimehed ja tööriistafännid, olgu tegemist tootejuhi või müüjaga: kes veedab vaba aega mootorrattaid ehitades või uunikume restaureerides, kellel on oma värkstuba. 

Tööriistakeskused

Esimeses kaupluses, mis avati 1991. aastal Laki tänaval Mecro nime all, oli põrandapinda 50 m2 ja tooteid 15. tarnijalt. 1997. aastal tõi Mecro turule Stokkeri kaubamärgi, mille all hakkasid tegutsema Mecrole kuuluvad tööriistapoed ning mõned frantsiisilepingu alusel tegutsevad edasimüüjad. Tänaseks katab 31 tööriistakeskusest koosnev müügikett kogu Baltikumi. Tööriistakeskustes on kokku põrandapinda 19 000 m2 ja ladude all 5 500 m2, erinevaid  kaubaartikleid on umbes 100 000.

Team Stokker

Oleme meeskond. Meie meeskonna tuumik on ühtne ja tugev - samu väärtusi oleme jaganud enam kui viisteist aastat. Stokkeri tuumikusse kuuluvad tööriistakeskuste müüjad, kliendihaldurid, tootejuhid, mehhaanikud, tugipersonal ja teised. Meeskonna liikmed on teiega sõna otseses mõttes sina peal. Kogemused ja oskusteave ühinevad siin traditsioonidega.

Meeskonna selgroog ja kontseptsioon on lugu, mis algab sõnadega „Tööriistal ja tööriistal on vahe“. Meie klientide jaoks avaldub see lugu läbi meie kogemuse - soovitame ainult neid tööriistu, mille headuses oleme ise veendunud. Lisame loosse ka meeskonna õpihimu, tööriistade kasutamiskogemuse isetegemise kaudu ning armastuse heade tööriistade vastu. Koostöö, kogemus ja valmidus neid Sinule pakkuda – see on usaldusväärne tööriistu tundev ja armastav meeskond nimega TEAM STOKKER

 

Liitu Stokkeri uudiskirjaga. Saa parimatest pakkumistest teada enne teisi!

Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
Täname teid uudiskirjaga liitumast!
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Logi sisse oma kontole
Unustasid salasõna?


Ei ole veel Stokkeri klient? Registreeru püsikliendiks

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi FacebookiSisene läbi Google