Open MenuKõik kategooriadOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Laadur-ekskavaator 4CX, JCB

4CX&JCB , C
 • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
 • OHUTU VALIK
 • KVALITEETNE TÖÖKESKKOND
 • KOMPROMISSITU TUGEVUS
 • UUENDUSLIK HÜDRAULIKASÜSTEEM
 • KOMPROMISSITU JÕUÜLEKANNE
 • KOMPROMISSITU JÕUÜLEKANNE
 • OHUTU VALIK
 • KOMPROMISSITU TUGEVUS
 • KVALITEETNE TÖÖKESKKOND
 • VÄHEM HOOLDUST, ROHKEM TÖÖD
 • Kasutusjuhendid / manused
 • Sarnased tooted
 • Uuendatud mootor ja kütusefilter ennetavad mootori kulumist ning pikendavad meie EcoMAX mootori tööiga.

  JCB 4CX seadme puhul kuuluvad igapäevased kapotialused kontrolltoimingud minevikku - kõik mootori kontrollid teostatakse automaatselt CANBUS elektroonilise mootorihalduse süsteemi poolt.

  Pakkumaks veelgi efektiivsemat kasutuskogemust, edastab JCB uus multifunktsionaalne töövahendite juhtpaneel 4CX mudeli hetkel kehtivat ja keskmist kütusetarbimist ning hooldusvigu ja kriitilisi tõrkeid.

  LiveLink telemaatika edastab täpseid ja ajakohaseid andmeid masina seisukorra kohta.

  Lisaks pikendab süsteem tööaega, võimaldades masinaid lihtsalt hooldada võimalikult soodsal hetkel.

  4CX mudeli võimendiga pidurid kasutavad olemasolevat hüdraulikat, vähendades halduskulusid ja igapäevaseid kontrolltoiminguid.

  Suur 150-liitrine kütusepaak on täielikult roostekindel, takistades rooste teket kütusepaagis ja kaitstes kütusesüsteemi.

  Lisaks on paak turul saadaolevatest suurim, pikendades tankimisintervalle ja suurendades tootlust.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX Eco seadmesse sisenemine on lihtne ja ohutu - sellel on suured käepidemed, lai uks ja avatud sõrestikuga astmed, mis ennetavad mustuse kogunemist.

  Valikvarustuses unikaalsed teepadjad ennetavad maapinna kahjustamist 4CX seadme poolt ja välistavad vajaduse kulukate paranduste järele.

  Võimendiga pidurid pakuvad efektiivset ja ohutut peatumist liigsete pedaalivajutusteta.

  Uued tagatulede kaitsed pakuvad töökeskkonnas täiendavat kaitset teie 4CX tagumise kopaga laadurile.

  Lisaks saate oma 4CX Eco seadmel silma peal hoida tänu JCB LiveLink telemaatika süsteemile, mis kaitseb teie äri loata kasutamise ja sõidukite varguse eest.

  JCB tagumise kopaga seadmetel on alati olnud oma klassi parim pidurdusvõime, kuid 4CX viib selle uuele tasemele.

  Meie auto pidurite eeskujul disainitud võimendiga pidurid pakuvad proportsionaalset pidurdamist terve pedaali liikumisteekonna vältel, võimaldades ülimat juhitavust ja minimaalset pingutust.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX on disainitud võimaldamaks tootlikku ja väsimuseta tööpäeva.

  Kabiini alused on kummist ja kabiin on isoleeritud mürast ja vibratsioonist.

  JCB 4CX Eco kabiin on inspireeritud autotööstusest ja seega käepäraselt tuttav.

  Soojendusega õhkvedrustusega iste, soojendusega esiklaas ja sooja joogi masin on kõigest mõned näited kabiini kvaliteetsest funktsionaalsusest.

  Ergonoomilised istmel paiknevad ekskavaatorit meenutavad juhtseadmed võimaldavad juhtimist mõne sõrmeliigutusega, suurepärast mugavust ja võrreldamatut manööverdusvõimet.

  Suurema mugavuse ja materjali pudenemise vähendamise saavutamiseks vähendab 4CX mudeli Smoothride System (SRS) rappumist teel liikudes.

  Meie kaeveasendi taastamise funktsiooni abil saate aga kopa kiiresti kaeveasendisse tagasi viia.

  Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab ökonoomsust kuni 1% võrra.

  Valikvarustuses käsitöövahendite toitega saab mitmekülgsust suurendada, kasutades 4CX seadet vooluallikana käsitöövahenditele, nagu puurid, purustid, lõikurid ja isegi pumbad.

  JCB 4CX tagumise kopaga laadurid tagavad vaikse töökeskkonna nii sees kui ka väljas.

  4CX Eco juhtseadmed hõlmavad LCD ekraani, millel on toodud masina töötunnid, hooldust puudutav info, kütusetase ja süsteemi hoiatused.

  360° vaade läbi toonitud klaaside toetab mugavust, tootlust ja ohutust.

  Meie uuendusliku disainiga ühes tükis tagumine aken võimaldab JCB 4CX käitajatel näha kaevandamise käigus otse süvendisse.

  Käitajate mugavuse tagamiseks 4CX Eco mudelis pakume valikvarustuses ühilduvat traditsioonilist manuaalset juhtimissüsteemi kolme valitava juhtimisjärgnevusega - JCB X, SAE+ ja ISO+.

  Kabiinis on isegi külmakarp.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX Eco sillad ja ülekanne on disainitud tulema toime 12 000 töötunniga; tugevad sillad on ehitatud pidama vastu tõsistele koormustele.

  Ainuüksi tagumisel sillal on staatilise koorma taluvus 25 000 kg ning liikuva koorma taluvus 12 500 kg.

  Me kasutame 4CX mudeli nõelal pingevabastusega tootmist, mis tähendab, et kuumutame materjale 16 tunni vältel temperatuurini 650?C ja tagame sellega metalli ühtlase kuumutamise, kahekordistades nõela tööiga.

  4CX Eco mudeli tootmiseelne testimine hõlmas 100 000 laadimistsüklit, 500 000 kaevandamistsüklit, 360 000 käiguvahetustsüklit, laialdast testimist ebatasasel pinnal strukturaalse tugevuse tagamiseks ja tuhandeid tunde vastupidavustestimist.

  Lisaks viisime 4CX mudelil läbi laialdase EMC (elektromagnetilise ühilduvuse) testimise; see välistab mobiiltelefonide ja raadiote signaalide mõju masinale.

  Igale uuele JCB 4CX seadmele rakendatakse tootmisliinil ligikaudu 600 toimivuskontrolli.

  Meie komponentide materjale testitakse ekstreemsetel temperatuuridel, kokkupuutel kemikaalide, soola, õli ja valgusega.

  Nii saame tagada nende vastupidavuse kõige keerukamates oludes.

  Täiendavaks jäikuseks ja voolikute kaitseks on 3CX Eco seadmel u-kujulisele pressile keevitatud lame plaat.

  See pakub tugevust laiuses ja pikkuses.

  4CX mudeli robotkeevitusega ühes tükis kere suurendab tugevust ja vähendab kaalu.

  Hüdraulikavoolikud sobivad töötamiseks temperatuurini -40°C ja kõik JCB 4CX mudeli materjalid on testitud ekstreemsetel temperatuuridel ja kokkupuutes kemikaalide, soola, õli ja päikesevalgusega maksimaalse kaitse tagamiseks.

  + Kuva rohkem
 • Uus võimas muudetava vooluga pump lühendab JCB 4CX seadme tsükliaegu, säästab kütust ning muudab manuaalse juhtimisega tagumiste koppadega seadmetel juhtimise lihtsamaks.

  Meie uus ja parem Powerslide hõlmab suuremat hüdraulilist rammi, mis genereerib suurema võimsuse tagumise kopaga ekskavaatori kiireks ja sujuvaks ümberpaigutamiseks.

  JCB 4CX Eco veojõud on suurem kui eales varem, pakkudes tohutut tõukejõudu laadimistööde tarbeks.

  See on võimalik tänu uue muutuva vooluga pumbaga võimsuse haldamisele.

  4CX seadme 4 rammiga isetasanduv laadur kohandab koppa automaatselt nii tõstmise kui ka langetamise tsükli ajal ning manuaalne kohandamine ei ole vajalik.

  Lisaks on nähtavus eesmise seadise suunas takistusteta, iseäranis kõrgele laadimise korral.

  Valikvarustuses kombineeritud haamer ja kahesuunaline vooluring pakub optimaalset madala voolu kiiruse ja suure voolu kiirusega hüdraulika võimsust madala tagumise survega mitmekülgsete lisaseadmete kasutamiseks.

  JCB uus hüdrauliline kiirliides muudab lisaseadmete vahetamise 4CX mudelil kiireks, ohutuks ja vastavaks praegustele ja tulevastele seaduslikele nõuetele.

  JCB 4CX mudeli laadimisotsa kaeveasendi taastamise funktsioon viib kopa automaatselt laadimisasendisse ning valitav ülekande katkestamine suunab maksimaalse hüdraulilise võimsuse mootorist laaduri poomidesse.

  + Kuva rohkem
 • 4CX mudeli uus EcoMAX mootor on JCB poolt disainitud, testitud ja toodetud toimima ideaalselt koos JCB sildade ja käigukastitega.

  T4i vastavusega EcoMAX mootor genereerib maksimaalse võimsuse ja jõumomendi pööretel 1200p/min, sobitudes reaktsioonilt ja kütusesäästult ülekande ja hüdraulikaga.

  Lisaks saab EcoMAX mootorit seadistada töötama madalama kvaliteediga kütustega ning seega saab tagumise kopaga laadureid edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab seadme jääkväärtust.

  JCB 4CX mootorid on testitud ja järeleproovitud.

  Alates 2004 aastast oleme me tootnud 200 000 DIESELMAX mootorit ning oleme testinud EcoMAX mootorit 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates rakendustes ja keskkondades.

  Parima laadimisvõime, tootluse ja liikumiskiiruse saavutamiseks genereerib JCB 4CX EcoMAX mootor võimsuse 81kW (109hj) ja jõumomendi 516Nm.

  JCB unikaalne TorqueLock süsteem on kõigi 81kW (109hj) powershift 4CX mudelite standardvarustuses.

  Kombineerituna meie valikvarustuses 6 käiguga Autoshift ülekandega aitab see teil säästa kuni 25% kütust ja 10% transpordile kuluvat aega.

  Valikvarustuses piiratud libisemisega diferentsiaal tagab JCB 4CX mudeli ülima haarduvuse ja töövõime ning piirab rehvide kulumist.

  4CX JCB tagumise kopaga laadur on varustatud EcoRoad tehnoloogiaga, pakkudes tohutut efektiivsust ja tootlust teel liikudes.

  Kütusetarbimine on väiksem, samal ajal kui masina kiirus ja tööala on 10% suuremad.

  JCB 4CX mudelil on 3 roolimisrežiimi ja suur 1,3m³ kopa mahutavus, tagades võrreldamatu tootluse.

  Meie 6 käiguga autoshift ülekanne põrandale kinnitatud kallutuslülitiga annab 4CX mudelile suure tõmbevõime.

  + Kuva rohkem
 • 4CX mudeli uus EcoMAX mootor on JCB poolt disainitud, testitud ja toodetud toimima ideaalselt koos JCB sildade ja käigukastitega.

  T4i vastavusega EcoMAX mootor genereerib maksimaalse võimsuse ja jõumomendi pööretel 1200p/min, sobitudes reaktsioonilt ja kütusesäästult ülekande ja hüdraulikaga.

  Lisaks saab EcoMAX mootorit seadistada töötama madalama kvaliteediga kütustega ning seega saab laadurekskavaatoreid edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab seadme jääkväärtust.

  JCB 4CX mootorid on testitud ja järeleproovitud.

  Alates 2004.

  aastast oleme me tootnud 200 000 DIESELMAX mootorit ning oleme testinud EcoMAX mootorit 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates rakendustes ja keskkondades.

  Parima laadimisvõime, tootluse ja liikumiskiiruse saavutamiseks genereerib JCB 4CX EcoMAX mootor võimsuse 81kW (109hj) ja jõumomendi 516Nm.

  JCB unikaalne TorqueLock süsteem on kõigi 81kW (109hj) powershift 4CX mudelite standardvarustuses.

  Kombineerituna meie valikvarustuses 6 käiguga Autoshift ülekandega aitab see teil säästa kuni 25% kütust ja 10% transpordile kuluvat aega.

  Valikvarustuses piiratud libisemisega diferentsiaal tagab JCB 4CX mudeli ülima haarduvuse ja töövõime ning piirab rehvide kulumist.

  4CX JCB laadurekskavaator on varustatud EcoRoad tehnoloogiaga, pakkudes tohutut efektiivsust ja tootlust teel liikudes.

  Kütusetarbimine on väiksem, samal ajal kui masina kiirus ja tööala on 10% suuremad.

  JCB 4CX mudelil on 3 roolimisrežiimi ja suur 1.

  3m³ kopa mahutavus, tagades võrreldamatu tootluse.

  Meie 6 käiguga autoshift ülekanne põrandale kinnitatud kallutuslülitiga annab 4CX mudelile suure tõmbevõime.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX Eco seadmesse sisenemine on lihtne ja ohutu - sellel on suured käepidemed, lai uks ja avatud sõrestikuga astmed, mis ennetavad mustuse kogunemist.

  Valikvarustuses unikaalsed teepadjad ennetavad maapinna kahjustamist 4CX seadme poolt ja välistavad vajaduse kulukate paranduste järele.

  Võimendiga pidurid pakuvad efektiivset ja ohutut peatumist liigsete pedaalivajutusteta.

  Uued tagatulede kaitsed pakuvad töökeskkonnas täiendavat kaitset teie 4CX laadurekskavaatorile.

  Lisaks saate oma 4CX Eco seadmel silma peal hoida tänu JCB LiveLink telemaatika süsteemile, mis kaitseb teie äri loata kasutamise ja sõidukite varguse eest.

  JCB laadurekskavaatori seadmetel on alati olnud oma klassi parim pidurdusvõime, kuid 4CX viib selle uuele tasemele.

  Meie auto pidurite eeskujul disainitud võimendiga pidurid pakuvad proportsionaalset pidurdamist terve pedaali liikumisteekonna vältel, võimaldades ülimat juhitavust ja minimaalset pingutust.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX Eco sillad ja ülekanne on disainitud tulema toime 12 000 töötunniga, tugevad sillad on ehitatud pidama vastu tõsistele koormustele.

  Ainuüksi tagumisel sillal on staatilise koorma taluvus 25 000 kg ning liikuva koorma taluvus 12 500 kg.

  Me kasutame 4CX mudeli noolel pingevabastusega tootmist, mis tähendab, et kuumutame materjale 16 tunni vältel temperatuurini 650?C ja tagame sellega metalli ühtlase kuumutamise, kahekordistades noole tööiga.

  4CX Eco mudeli tootmiseelne testimine hõlmas 100 000 laadimistsüklit, 500 000 kaevandamistsüklit, 360 000 käiguvahetustsüklit, laialdast testimist ebatasasel pinnal strukturaalse tugevuse tagamiseks ja tuhandeid tunde vastupidavustestimist.

  Lisaks viisime 4CX mudelil läbi laialdase EMC (elektromagnetilise ühilduvuse) testimise, see välistab mobiiltelefonide ja raadiote signaalide mõju masinale.

  Igale uuele JCB 4CX seadmele rakendatakse tootmisliinil ligikaudu 600 toimivuskontrolli.

  Meie komponentide materjale testitakse ekstreemsetel temperatuuridel, kokkupuutel kemikaalide, soola, õli ja valgusega.

  Nii saame tagada nende vastupidavuse kõige keerukamates oludes.

  Täiendavaks jäikuseks ja voolikute kaitseks on 3CX Eco seadmel u-kujulisele pressile keevitatud lame plaat.

  See pakub tugevust laiuses ja pikkuses.

  4CX mudeli robotkeevitusega ühes tükis kere suurendab tugevust ja vähendab kaalu.

  Hüdraulikavoolikud sobivad töötamiseks temperatuurini -40°C ja kõik JCB 4CX mudeli materjalid on testitud ekstreemsetel temperatuuridel ja kokkupuutes kemikaalide, soola, õli ja päikesevalgusega maksimaalse kaitse tagamiseks.

  + Kuva rohkem
 • JCB 4CX on disainitud võimaldamaks tootlikku ja väsimuseta tööpäeva.

  Kabiini alused on kummist ja kabiin on isoleeritud mürast ja vibratsioonist.

  JCB 4CX Eco kabiin on inspireeritud autotööstusest ja seega käepäraselt tuttav.

  Soojendusega õhkvedrustusega iste, soojendusega esiklaas ja sooja joogi masin on kõigest mõned näited kabiini kvaliteetsest funktsionaalsusest.

  Ergonoomilised istmel paiknevad ekskavaatorit meenutavad juhtmasinad võimaldavad juhtimist mõne sõrmeliigutusega, suurepärast mugavust ja võrreldamatut manööverdusvõimet.

  Suurema mugavuse ja materjali pudenemise vähendamise saavutamiseks vähendab 4CX mudeli Smoothride System (SRS) rappumist teel liikudes.

  Meie kaeveasendi taastamise funktsiooni abil saate aga kopa kiiresti kaeveasendisse tagasi viia.

  Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab ökonoomsust kuni 1% võrra.

  Valikvarustuses käsitöövahendite toitega saab mitmekülgsust suurendada, kasutades 4CX seadet vooluallikana käsitöövahenditele, nagu puurid, purustid, lõikurid ja isegi pumbad.

  JCB 4CX laadurekskavaatorid tagavad vaikse töökeskkonna nii sees kui ka väljas.

  4CX Eco juhtmasinad hõlmavad LCD ekraani, millel on toodud masina töötunnid, hooldust puudutav info, kütusetase ja süsteemi hoiatused.

  360° vaade läbi toonitud klaaside toetab mugavust, tootlust ja ohutust.

  Meie uuendusliku disainiga ühes tükis tagumine aken võimaldab JCB 4CX operaatoritel näha kaevandamise käigus otse süvendisse.

  operaatorite mugavuse tagamiseks 4CX Eco mudelis pakume valikvarustuses ühilduvat traditsioonilist manuaalset juhtimissüsteemi kolme valitava juhtimisjärgnevusega - JCB X, SAE+ ja ISO+.

  Kabiinis on isegi külmakarp.

  + Kuva rohkem
 • Uuendatud mootor ja kütusefilter ennetavad mootori kulumist ning pikendavad meie EcoMAX mootori tööiga.

  JCB 4CX seadme puhul kuuluvad igapäevased kapotialused kontrolltoimingud minevikku - kõik mootori kontrollid teostatakse automaatselt CANBUS elektroonilise mootorihalduse süsteemi poolt.

  Pakkumaks veelgi efektiivsemat kasutuskogemust, edastab JCB uus multifunktsionaalne töövahendite juhtpaneel 4CX mudeli hetkel kehtivat ja keskmist kütusetarbimist ning hooldusvigu ja kriitilisi tõrkeid.

  LiveLink telemaatika edastab täpseid ja ajakohaseid andmeid masina seisukorra kohta.

  Lisaks pikendab süsteem tööaega, võimaldades masinaid lihtsalt hooldada võimalikult soodsal hetkel.

  4CX mudeli võimendiga pidurid kasutavad olemasolevat hüdraulikat, vähendades halduskulusid ja igapäevaseid kontrolltoiminguid.

  Suur 150-liitrine kütusepaak on täielikult roostekindel, takistades rooste teket kütusepaagis ja kaitstes kütusesüsteemi.

  Lisaks on paak turul saadaolevatest suurim, pikendades tankimisintervalle ja suurendades tootlust.

  + Kuva rohkem
 

Sarnased tooted

 
Stokker on Baltikumi suurim tööriistakeskus ulatudes 32 kauplusega ja 20,000 m2 teenindus-pinnaga üle kolme riigi. Kaubavalikusse kuulub üle 250,000 erineva toote.
 
 
 
 
 
Sisene e-poodi
Unustasid parooli?


Ei ole veel registreerunud? Loo uus kliendikonto

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Sisene ID-kaardiga >

Sisene läbi Facebook´iLogi sisse läbi Google´i