UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Laadur-ekskavaator 3CX, JCB

Laadur-ekskavaator 3CX, JCB

3CX&JCB , B
 • Täiesti uus 55/68kW Stage IIIB/Tier 4f EcoMAX mootor
 • Läbinisti uudne elektrooniline mootorihalduse süsteem
 • Valikvarustuses TorqueLock kütusesäästuks kuni 25% (3CX Contractor mudelil standardvarustuses)
 • Eelmistest mudelitest 9% parem kütusesääst
 • Eelmistest mudelitest 6% suurem jõumoment
 • Uus Powerslide tehnoloogia kiiremaks ja lihtsamaks kaeveseadme liigutamiseks
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55-68 kW
  • Töökaal: 8135 kg
  • Liikumiskiirus: 41,8 km/h
  • Kaevesügavus: 5,46 m
  • Tõstekõrgus: 3,20 m
  Mootor:
  JCB ECOMAX 4,4 L töömahuga, 4 silindriline, turbodiisel mootor.
  Mootori võimsus: 68 (91) kW (HP) Tier 4F DEF
  Kübemefiltri ja DOC vaba

  Ülekanne ja veermik:
  Neljaratta vedu, kaheratta pööramine
  4-käiguline Syncroshuttle manuaalnet käigukast, maksimaalne kiirus 41 km/h
  Rehvid 400/70-20 & 480/80-26 Michelin Power CL

  Hüdraulika:
  Muutuva tootlikusega kolbpump 165 L/min
  Lisahüdraulika planeerkopale või hüdrovasarale

  Varustus:
  Esirataste poritiivad
  Avatav esikopp lõikeplaadiga, maht 1,1 m³
  Laadurkopp tagasi kaeveasendisse (Return To Dig)
  Külgnihutamisega kaeveseade
  Ekskavaatori noole pikendus - Extradig - kaevesügavus 5,80m
  Kaevamiskopp
  Soojendusega kabiin, juhi kaalu järgi reguleeritav iste
  Esi-, taga-, suuna-, stopp-, numbri- ja töötuled
  Kollane vilkur, sigaretisüütaja, kell
  Massilüliti, tagurdamise helisignaal, peeglid, MP3-raadio,
  Rattavõti, määrdeprits
  Laadurkopp säilitab paralleelsuse tõstmisel ja laskumisel, "parallel-lift"
  JCB telemaatikal põhinev seiresüsteem "LiveLink"

  AUTOMATE pakett:
  Auto Check automaatne vedelikude kontroll süsteem, kontrollib jahutusvedeliku, aknapesuvedeliku, mootoriõli, kütuse taseme, filtrite seisundit mootoris, õli survet ja mootori temperatuuri.
  Auto Drive hoiab pidevat kiirust sõidu ajal
  Auto Idle kontrollib koormust ja viib masina mootori ja õli pumba töö ökonoomsesse asendisse 3 sekundi jooksul, peale koormuse kadumist
  Auto SRS Laaduri amortisaatori automaatne rakendumine ettemääratud kiiruse juures Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 3CX on number üks laadurekskavaator terves maailmas (koos JCB 4CX mudeliga). 3CX on JCB efektiivse disainifilosoofia tulem, vastates tänapäeva tõusvatele kütusehindadele ja keskkonnaprobleemidele oma klassi parima efektiivsuse ja madalate halduskuludega. Kokkuvõttes oleme me rakendanud uuenduslikke tehnoloogiaid, et võtta maksimumi igast kütusetilgast. Tulemus? Tavapärase teel liikumise, laadimise, kaevamise ja ootetsüklite ajal pakub võimsa Ecomax mootoriga varustatud 3CX JCB laadurekskavaator keskmist kütusesäästu kuni 16% ning vähem heitmeid koos madalate müratasemetega. Kuna tankimiskorrad on harvemad, siis on ka tööpäevad pikemad ja tulemuslikumad. Ent JCB 3CX mudeli efektiivsus ja teised kasutegurid ei lõpe sellega.
   • KOMPROMISSITU JÕUÜLEKANNE
   • KVALITEETNE TÖÖKESKKOND
   • OHUTU VALIK
   • TUGEVUS: EI MINGIT JÄRELEANDMI
   • UUENDUSLIK HÜDRAULIKASÜSTEEM
   • 3CX mudeli uus EcoMAX mootor on JCB poolt disainitud, testitud ja toodetud toimima ideaalselt koos JCB sildade ja käigukastitega. Stage IV/Tier 4f EcoMAX mootor genereerib maksimaalse võimsuse ja jõumomendi pööretel 1200p/min, sobitudes reaktsioonilt ja kütusesäästult ülekande ja hüdraulikaga. Kuna 55kW EcoMAX ei kasuta heitgaaside järeltöötlust, siis ei vaja see kulukaid kuumuskindlaid määrdeõlisid või Adblue vedelikku, säästes hoolduskulusid. Lisaks saab EcoMAX mootorit seadistada töötama madalama kvaliteediga kütustega ning seega saab laadurekskavaatoreid edasi müüa erinevates regioonides, mis suurendab seadme jääkväärtust. JCB 3CX mootorid on testitud ja järeleproovitud. Alates 2004. aastast oleme me tootnud 200 000 DIESELMAX mootorit ning oleme testinud EcoMAX mootorit 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates rakendustes ja keskkondades. Parima laadimisvõime, tootluse ja liikumiskiiruse saavutamiseks genereerib JCB 3CX EcoMAX mootor võimsuse 81kW (109hj) ja jõumomendi 516Nm. JCB unikaalne TorqueLock süsteem on kõigi 81kW (109hj) powershift 3CX mudelite standardvarustuses. Kombineerituna meie valikvarustuses 6 käiguga Autoshift ülekandega aitab see teil säästa kuni 25% kütust ja 10% transpordile kuluvat aega. Valikvarustuses piiratud libisemisega diferentsiaal tagab JCB 3CX mudeli ülima haarduvuse ja töövõime ning piirab rehvide kulumist. 3CX JCB laadurekskavaator on varustatud EcoRoad tehnoloogiaga, pakkudes tohutut efektiivsust ja tootlust teel liikudes. Kütusetarbimine on väiksem, samal ajal kui masina kiirus ja tööala on 10% suuremad.
   • JCB 3CX on disainitud võimaldamaks tootlikku ja väsimuseta tööpäeva. Kabiini alused on kummist ja kabiin on isoleeritud mürast ja vibratsioonist. JCB 3CX Eco kabiin on inspireeritud autotööstusest ja seega käepäraselt tuttav. Soojendusega õhkvedrustusega iste, soojendusega esiklaas ja sooja joogi masin on kõigest mõned näited kabiini kvaliteetsest funktsionaalsusest. Ergonoomilised istmel paiknevad ekskavaatorit meenutavad juhtmasinad võimaldavad juhtimist mõne sõrmeliigutusega, suurepärast mugavust ja võrreldamatut manööverdusvõimet. Suurema mugavuse ja materjali pudenemise vähendamise saavutamiseks vähendab 3CX mudeli Smoothride System (SRS) rappumist teel liikudes. Meie kaeveasendi taastamise funktsiooni abil saate aga kopa kiiresti kaeveasendisse tagasi viia. Kõrged pidurid vähendavad hõõrdumist teel liikumise ja ümberpaigutamise käigus, mis parandab ökonoomsust kuni 1% võrra. Valikvarustuses käsitöövahendite toitega saab mitmekülgsust suurendada, kasutades 3CX seadet vooluallikana käsitöövahenditele, nagu puurid, purustid, lõikurid ja isegi pumbad. JCB 3CX töökeskkond on vaikne nii sees kui ka väljas - seda iseäranis 55kW (74hj) mudelite puhul, mis on oma valdkonnas kõige vaiksemad. 3CX Eco juhtmasinad hõlmavad LCD ekraani, millel on toodud masina töötunnid, hooldust puudutav info, kütusetase, süsteemi hoiatused ja hetkel kehtiv kütusekasutus. 360° vaade läbi toonitud klaaside toetab mugavust, tootlust ja ohutust. Meie uuendusliku disainiga ühes tükis tagumine aken võimaldab JCB 3CX operaatoritel näha kaevandamise käigus otse süvendisse ja jääda kuivaks märgades tingimustes.
   • JCB 3CX Eco seadmesse sisenemine on lihtne ja ohutu - sellel on suured käepidemed, lai uks ja avatud sõrestikuga astmed, mis ennetavad mustuse kogunemist. Valikvarustuses unikaalsed teepadjad ennetavad maapinna kahjustamist 3CX seadme poolt ja välistavad vajaduse kulukate paranduste järele. Võimendiga pidurid pakuvad efektiivset ja ohutut peatumist liigsete pedaalivajutusteta. Uued tagatulede kaitsed pakuvad töökeskkonnas täiendavat kaitset teie 3CX laadurekskavaatorile. Lisaks saate oma 3CX Eco seadmel silma peal hoida tänu JCB LiveLink telemaatika süsteemile, mis kaitseb teie äri loata kasutamise ja sõidukite varguse eest.
   • JCB 3CX Eco sillad ja ülekanne on disainitud tulema toime 12 000 töötunniga; tugevad sillad on ehitatud pidama vastu tõsistele koormustele. Ainuüksi tagumisel sillal on staatilise koorma taluvus 25 000 kg ning liikuva koorma taluvus 12 500 kg. Me kasutame 3CX mudeli noolel pingevabastusega tootmist, mis tähendab, et kuumutame materjale 16 tunni vältel temperatuurini 650?C ja tagame sellega metalli ühtlase kuumutamise, kahekordistades noole tööiga. 3CX Eco mudeli tootmiseelne testimine hõlmas 100 000 laadimistsüklit, 500 000 kaevandamistsüklit, 360 000 käiguvahetustsüklit, laialdast testimist ebatasasel pinnal strukturaalse tugevuse tagamiseks ja tuhandeid tunde vastupidavustestimist. Lisaks viisime 3CX mudelil läbi laialdase EMC (elektromagnetilise ühilduvuse) testimise; see välistab mobiiltelefonide ja raadiote signaalide mõju masinale. Igale uuele JCB 3CX seadmele rakendatakse tootmisliinil ligikaudu 600 toimivuskontrolli. Meie komponentide materjale testitakse ekstreemsetel temperatuuridel, kokkupuutel kemikaalide, soola, õli ja valgusega. Nii saame tagada nende vastupidavuse kõige keerukamates oludes. Täiendavaks jäikuseks ja voolikute kaitseks on 3CX Eco seadmel u-kujulisele pressile keevitatud lame plaat. See pakub tugevust laiuses ja pikkuses. 3CX mudeli robotkeevitusega ühes tükis kere suurendab tugevust ja vähendab kaalu. Hüdraulikavoolikud sobivad töötamiseks temperatuurini -40°C ja kõik JCB 3CX mudeli materjalid on testitud ekstreemsetel temperatuuridel ja kokkupuutes kemikaalide, soola, õli ja päikesevalgusega maksimaalse kaitse tagamiseks.
   • Uus võimas muudetava vooluga pump lühendab JCB 3CX seadme tsükliaegu ning säästab kütust võrreldes manuaalse juhtimisega tagumiste koppadega. Lisaks teeb muudetav pump kangide liigutamise kergemaks, lihtsustades seega juhtimist. Meie uus ja parem Powerslide hõlmab suuremat hüdraulilist rammi, mis genereerib suurema võimsuse ekskavaatori kiireks ja sujuvaks ümberpaigutamiseks. JCB 3CX Eco veojõud on suurem kui eales varem, pakkudes tohutut tõukejõudu laadimistööde tarbeks. See on võimalik tänu uue muutuva vooluga pumbaga võimsuse haldamisele. 3CX seadme 4 rammiga isetasanduv laadur kohandab koppa automaatselt nii tõstmise kui ka langetamise tsükli ajal ning manuaalne kohandamine ei ole vajalik. Lisaks on nähtavus eesmise seadise suunas takistusteta, iseäranis kõrgele laadimise korral. Valikvarustuses kombineeritud haamer ja kahesuunaline vooluring pakub optimaalset madala voolu kiiruse ja suure voolu kiirusega hüdraulika võimsust madala tagumise survega mitmekülgsete lisaseadmete kasutamiseks. JCB uus hüdrauliline kiirliides muudab lisaseadmete vahetamise 3CX mudelil kiireks, ohutuks ja vastavaks praegustele ja tulevastele seaduslikele nõuetele. EcoDig on äärmiselt efektiivne muutuva vooluga pump, mis genereerib kiire hüdraulika voolu ja suure surve mootori madalatel kiirustel, säästes kütust, vähendades heitmeid, piirates mootori kulumist ja pikendades tankimisintervalle.

Sobivad lisad

Sobivad varuosad

Aku 12V 120Ah 1000A SAE laetud, JCB

Aku 12V 120Ah 1000A SAE laetud, JCB

Kogus laos: 3
243.4 €
Püsikliendihind 231.23 €
Kabiini õhufilter P21 3CX/4CX, JCB

Kabiini õhufilter P21 3CX/4CX, JCB

Kogus laos: 49
23.1 €
Püsikliendihind 21.95 €
Õhufilter sisemine, 444-le CP, JCB

Õhufilter sisemine, 444-le CP, JCB

Kogus laos: 40
28.6 €
Püsikliendihind 27.17 €
Puks kopale 3CX/4CX-ile (G), JCB

Puks kopale 3CX/4CX-ile (G), JCB

Kogus laos: 34
20.1 €
Püsikliendihind 19.09 €
Olive, JCB

Olive, JCB

Kogus laos: 25
1.9 €
Püsikliendihind 1.80 €
Õhufilter välimine 444-le, JCB

Õhufilter välimine 444-le, JCB

Kogus laos: 24
67.1 €
Püsikliendihind 63.74 €
Tagatule klaas 3CX/4CX-le, JCB

Tagatule klaas 3CX/4CX-le, JCB

Kogus laos: 23
21 €
Püsikliendihind 19.96 €
Kütusefiltri element, JCB

Kütusefiltri element, JCB

Kogus laos: 19
20.5 €
Püsikliendihind 19.48 €
Õlifilter turbo mootoritele, JCB

Õlifilter turbo mootoritele, JCB

Kogus laos: 17
14.4 €
Püsikliendihind 13.68 €
Nipple grease 90 deg. angle, JCB

Nipple grease 90 deg. angle, JCB

Kogus laos: 17
3.6 €
Püsikliendihind 3.42 €
Relee 35/20A 12V, kollane, JCB

Relee 35/20A 12V, kollane, JCB

Kogus laos: 17
17 €
Püsikliendihind 16.15 €
Tolmukaitse puksile -le, JCB

Tolmukaitse puksile -le, JCB

Kogus laos: 17
7.2 €
Püsikliendihind 6.84 €
kuva rohkem

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Laadur-ekskavaator 1CX, JCBLaadur-ekskavaator 1CXT, JCBLaadur-ekskavaator 3CX Compact, JCBLaadur-ekskavaator 3CX, JCBLaadur-ekskavaator 4CX, JCB
MudelLaadur-ekskavaator 1CX, JCBLaadur-ekskavaator 1CXT, JCBLaadur-ekskavaator 3CX Compact, JCBLaadur-ekskavaator 3CX, JCBLaadur-ekskavaator 4CX, JCB
Tootekood1CX&JCB1CXT&JCB3CXCOMPACT&JCB3CX&JCB4CX&JCB
Mootori võimsus36,3 kW36,3 kW55 kW55-68 kW81 kW
Töökaal3254 kg4342 kg6070 kg8135 kg8585 kg
Liikumiskiirus11 km/h7,5 km/h40 km/h41,8 km/h38,1 km/h
Kaevesügavus3,08 m3,08 m4,33 m5,46 m5,53 m
Tõstekõrgus2,59 m2,65 m2,98 m3,20 m3,18 m
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.