UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
5OUTLETKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
searchOtsi
1_JCB_320T_Exterior_09-02-10 9

Kompaktlaadur POWERBOOM 325T, JCB 325T&JCB , C

 • Unikaalne Poweboom tõstukinool ja külguks
 • 60% parem nähtavus, kuni 46% suurem kabiin kui konkurentidel
 • Laialdane täiendav kaitse, kaasa arvatud 2. taseme FOPS
 • Efektiivne JCB EcoMAX mootor tootab 2400 p/min juures 74hj
 • Metsatööde lõikepea ja 15 000 naelase tõstevõimega vints
 • Lühemad tööseisakud tänu lihtsale hooldusele ja kallutatavale kabiinile
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 55 kW
  • Töökaal: 5608 kg
  • Liikumiskiirus: 7,7 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)
  • Tõstekõrgus: 2,99 m
  • Tõstevõime: 4148 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Metsandustööd on rasked ja ohtlikud ning seega esitleb JCB teile 325T Forestmaster kompaktlaadurit. Forestmaster on toodetud just selle väljakutse tarbeks ja pakub teile uuenduslikkust, ergonoomikat ja ohutust, mida ootaksite igalt JCB kompaktlaadurilt - unikaalne küljelt sisenemine, avar käitaja keskkond, oma klassi parim tootlikkus ja nähtavus koos mitmete spetsiaalsete funktsioonidega. Tegemist on tugevalt armeeritud kompaktlaaduriga, hõlmates näiteks karmi FOPS kaitset ja tugevat võtmetähtsusega komponentide katet. Sellel seadmel on pakkuda veel palju muud, kaasa arvatud metsatööde lõikepea ja edasiarendatud jahutussüsteem.
 • OctopusTracked
   • OPERAATORI MUGAVUS
   • TASUV INVESTEERING
   • TOODETUD METSA TARBEKS
   • TUGEVUS JA VASTUPIDAVUS
   • UNIKAALNE DISAIN
   • VÕIMSUS JA TOIMIMINE
   • Sisenemine JCB 325T Forestmaster kompaktlaadurisse toimub ukse kaudu, mis on rohkem kui kaks korda suurem konkurentide pakutavast. Meie kabiin on sõna otseses mõttes omaette klassist; me pakume konkurentidest 33% suuremat käitaja keskkonda. Optimaalse mugavuse saavutamiseks on masinatel täielikult kohandatav vedrustusega iste (või valikuline soojendusega õhkvedrustusega iste). Samal ajal on kõigi kabiiniga varustatud mudelite ventilatsioon suurepärane tänu vasakul küljel paiknevale avatavale aknale. Mugavad servoga juhtmasinad muudavad kompaktlaaduri käitamise lihtsamaks. Parempoolsel juhtpaneelil paikneb masina diagnostika, elektrooniline drossel ja kompaktlaaduri süütelüliti. Kolm sätet võimaldavad operaatoritel valida juhtkangi tundlikkust; nii saab juhtseadmeid kiiresti ja konkreetselt ülesannete või oludega kohandada. Erinevate masina suvandite juhtnupud paiknevad ergonoomiliselt katuse tasapinnal kohakuti käitaja silmadega.
   • JCB Tier 4i EcoMAX mootor kasutab kuni 9% vähem kütust kui Tier 3 masinad, säästes teie raha. Lisaks saavutab see maksimaalse jõumomendi madalatel pööretel, pakkudes kütusesäästu läbi transmissiooni ja hüdraulikapumba. EcoMAX ei vaja kulukat väljalaskegaaside järeltöötlust või kuumuskindlaid määrdeõlisid ja säästab seega hooldusele kuluvat raha. Mis veelgi olulisem, mootorit saab ümberseadistada töötamaks madala kvaliteediga kütustega ja seega saab tõstukit edasi müüa kõikjale maailmas, tõstes seadme jääkväärtust. Valikuline 2-käiguline käigukast võimaldab teie JCB 325T Forestmaster kompaktlaaduril saavutada kiiremat sõidu- ja tsükliaega. Kõik meie laaduri igapäevase hoolduse punktid on kergesti ligipääsetavad suure tagumise hooldusluugi kaudu. Hüdraulikasüsteemis kasutatakse ümarristlõikega tihendusrõngaid ja need sisaldavad 38 protsenti vähem komponente kui teised süsteemid. Lõpptulemuseks on lühemad tööseisakud. Keerukamate hooldustoimingute korral tagab meie kallutatav kabiin valutu ligipääsu võtmetähtsusega komponentidele. Üks inimene suudab edukalt kabiini kallutada ja anda ligipääsu teie kompaktlaaduri sisemusele. Roomikute vastupidavus on meie kompaktlaaduritel suurepärane tänu vastupidavale alusvankrile koos terasevalust kolmekordsete äärikutega rullikutega.
   • 325T Forestmaster kompaktlaaduri JCB EcoMAX mootor toodab 2400 p/min juures 74hj. Mis metsanduse seisukohalt veelgi olulisem, see seade ei vaja väljalaskegaaside järeltöötlust ning seega ei teki tuleohtlikku olukorda kuuma DPF-i kokkupuutel puiduga. Kompaktlaaduri standardvarustuses on metsatööde lõikepea; see võimsa isejoonduva rihmajami ja muudetava töömahuga kolbmootoriga varustatud seade pakub maksimaalset tootlikkust. operaatorid saavad tööd jätkata minimaalse vaevaga tänu 15 000-naelase tõstevõimega vintsile. Meie isolatsiooniga kabiin on 33% suurem kui tavapärastel kompaktlaaduritel. Standardvarustuses olev vedrustusega iste on mugav ning terve keskkond on surve all tolmu eemaldamiseks. Üldise töövõime suurendamiseks ja toimetulekuks karmide metsatöödega on standardvarustuses ka efektiivne jahutussüsteem. See hõlmab jahutussüsteemi kaitset, suunda muutvat ventilaatorit ja õhu juurdevoolu puhastussüsteemi. Seadmel on 2. taseme FOPS kaitse ja terasvõre mõlemal küljel ning kaitsekatted väljalaskesüsteemil, vasakpoolsel veerandpaneelil, kõrgsurve terastorul, laaduri hüdraulikavoolikutel, abiühendusmuhvil, roomiku voolikul ja eesmistel töötuledel.
   • JCB 325T Forestmaster kompaktlaadurile lisab jõudu meie unikaalne PowerBoom disain – ühel küljel asuv tõstepoom, millele on lisatud kõrgtugevdatud metallplaadid täiendava jäikuse saavutamiseks, ning mis sisaldab 20% rohkem terast kui konkureerivad kahe tõstepoomiga masinad. PowerBoom struktuur pakub turvalist kanalit hüdraulikavoolikutele, kaitstes neid kahjustuste eest. Kütusepaagi kaitseks paikneb see tõstuki raami sees; olemas on ka kergesti ligipääsetav täitmiskork. Optimaalse täpsuse ja ehituskvaliteedi tagamiseks kasutame me võtmetähtsusega komponentide tootmisel arendatud tootmis- ja koosteprotsesse. JCB mootori tehnoloogia on testitud ja tõestatud; EcoMAX T4i / Stage 3B mootorit on testitud 110 000 tunni vältel 70 erineval masinal kõige karmimates valdkondades ja keskkondades. Suur tõstukinoole põiktala pakub täiendavat tugevust, mis on äärmiselt oluline, kui kasutate standardset mehhaanilist kiirhaakeseadist või valikulist hüdraulilist varianti. Teie JCB 325T kompaktlaaduri uks on disainitud jäigaks ja vastupidavaks, lisades strukturaalset tugevust ja jäikust. Ka ühes tükis raam suurendab jäikust ja kasutusiga.
   • JCB ainulaadne vasakpoolne sissepääsu süsteem võimaldab 325T Forestmaster kompaktlaaduri operaatoritele ligipääsu masinale ronimata sealjuures üle suurte kohmakate seadmete või toestamata tõstukinoole alt. JCB kompaktlaaduri varuväljapääs paikneb masina esiosas ja mitte väikese tagaakna kaudu, nagu traditsiooniliste kahelt küljelt toestatud tõstukinoolega mudelite puhul. 270° vaateväli tähendab, et meie tõstukite nähtavus on kuni 60% parem konkurentide pakutavast (ligikaudu 165°). JCB unikaalne PowerBoom disain ei vaja tagumist tugevdustoru vertikaaltõstega masinatel ja seega on nähtavus veelgi parem. Käitaja silmade kõrgusel paikneb standardvarustuses olev tahavaatepeegel, mis lihtsustab nähtavust tahapoole. PowerBoom tehnoloogia ühe toestava poomiga madal disain tähendab, et nähtavus on suurepärane nii vasakule kui ka paremale teie kompaktlaadurist. JCB kompaktlaaduri vaateväli on niivõrd hea, kuna meie EcoMAX mootor ei vaja mahukat järeltöötlust, muutes masina kompaktsemaks.
   • 325T Forestmaster kompaktlaadur sisaldab nüüd muudetava töömahuga kolbpumba hüdraulikasüsteemi tsükli aja kiirendamiseks ja sujuvamaks multifunktsionaalsuseks. JCB Smoothride System (SRS) võimaldab noolel ja raskusel liikuda sõltumatult raamist, tagades parema haakumise raskuse külge ja operaatori mugavuse. See omakorda tähendab kiiremaid laadimistsükleid ja transpordile kuluvat aega. Valikvarustuse paralleeltõste aitab hoida koormat maapinnaga paralleelselt, mis on vajalik euroaluste tõstmiseks. Standardvarustuses olevad mehhaanilised või valikulised hüdraulilised kiirhaakeseadised on disainitud vastavalt kõige karmimatele JCB standarditele; need võimaldavad lisaseadmete kiiret ja efektiivset vahetamist. Mitmekülgse toimimise absoluutse tipptaseme saavutamiseks saate te tänu meie efektiivsele hüdraulikasüsteemile valida 31 erineva lisaseadme vahel. Meie valikulise 7-suunalise multifunktsionaalse juhtkangiga saavad operaatorid kasutada veelgi enam erinevaid hüdraulilisi lisaseadmeid. Vertikaaltõstuk pakub maksimaalset tõstevõimet maksimaalsel kõrgusel ja kaugusel, mis on ideaalne seadistus laadimiseks ja transpordiks.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Kompaktlaadur POWERBOOM 150T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 155, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 175, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 210T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 325T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 330, JCB
MudelKompaktlaadur POWERBOOM 150T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 155, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 175, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 210T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 215T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 250T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 270T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 300T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 325T, JCBKompaktlaadur POWERBOOM 330, JCB
Tootekood150T&JCB155&JCB175&JCB210T&JCB215&JCB215T&JCB250&JCB250T&JCB270&JCB270T&JCB300&JCB300T&JCB325T&JCB330&JCB
Mootori võimsus42 kW42 kW42 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW55 kW74 kW
Töökaal3691 kg2955 kg3093 kg4021 kg3290 kg4127 kg3726 kg4818 kg3937 kg4991 kg4213 kg5089 kg5608 kg4396 kg
Liikumiskiirus9,0 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)12,0 / 18,5 km/h (kahekiiruseline)9,0 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20,0 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20,0 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,5 km/h (kahekiiruseline)10,9 / 20 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)7,7 / 12,6 km/h (kahekiiruseline)11,7 / 21,7 km/h (kahekiiruseline)
Tõstekõrgus2,85 m2,84 m2,84 m2,85 m2,84 m2,85 m2,90 m2,88 m2,90 m2,88 m3,02 m2,99 m2,99 m3,05 m
Tõstevõime1943 kg1406 kg1590 kg2403 kg1915 kg2729 kg2293 kg3502 kg2471 kg3624 kg2889 kg3913 kg4148 kg2989 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.