Soome on üks nõudlikumaid töörõivaturu piirkondi maailmas. Soomes on ametivõimude loodud ohutusreeglid ranged ja neid täiendatakse pidevalt. Dimex võib olla uhke, et Soome tööandjad investeerivad töökaitsesse ja oskavad nõuda kõrget kvaliteeti. Ülemaailmselt on haruldane, et tööandjad maksavad tööriiete eest ning paljudes riikides kannavad inimesed töökohtadel kottis teksaseid.
Soome kliima seab omad väljakutsed. Nelja aastaajaga kõiguvad temperatuurid kuumast pakaseni, päike ei paista talvel üldse ja suvel ei looju. Need tingimused muudavad Soome töörõivaturu globaalselt väljakutsuvaks ja konkurentsi väga karmiks. Soomes edu ei saavuta, kui toota töörõivaste sarnaseid tooteid.

Kõik Dimexi rõivad on disainitud Soomes. Ranged riiklikud regulatsioonid, tööandjate nõudmised ja taevast langev lörts on igapäevased. Dimexis ei kohkuta tagasi väljakutsete ees, vaid ületakse need ja muudetakse riided alati natuke paremaks!
Eesmärk on täiuslikkus ja kompromisse ei tehta. Riietelt on eemaldatud kõik üleliigsed krõpsud ja allesjäänu on võimalikult funktsionaalseks disainitud. Kasutajate vajadused muutuvad pidevalt, seega arendatakse tooteid pidevalt paremaks. Kollektsiooni hoitakse kompaktsena, nii et iga toode on saadaval lühikese tarneajaga.

Dimex pakub parimat. Seetõttu on Dimex Soome juhtiv töörõivabränd.