UUS!
Liitu kohe!
Open MenuTootekataloog0Open CartOpen Search
search
Seaded
Veebisait (riik)
Tarneriik
keel
0
Sinu ostukorv on tühiLisa ostukorvi mõni toode või
suundu e-poe pealehele
TASUTA TRANSPORT
pakiautomaati, kui tellimus ületab 49€
Logi sisse
Tule kliendiks
searchOtsi
Kahveltõstuk TLT35D, JCB
Kahveltõstuk TLT35D, JCB
Kahveltõstuk TLT35D, JCB

Kahveltõstuk TLT35D, JCB

Tootekood: TLT35&JCB   , O
 • 46 kW diiselmootor
 • 3500 kg tõstevõime ja 4,4 m tõstekõrgus (4,35 m 4WD mudelil)
 • Kergesti ligipääsetavad komponendid ja hoolduskontrolli piirkonnad
 • 4WD valik paremaks haardumiseks lahtistel pindadel
 • 2100 kg ettesirutuv tõstevõime (2400kg 4WD mudelil)
 • Standardvarustuses täielik tõstevõime torni liigutamata, ligikaudu 1450mm.
Tellitav toode
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 46 kW
  • Töökaal: 5500 kg
  • Liikumiskiirus: 20 km/h
  • Tõstekõrgus: 4,4 m
  • Tõstevõime: 3500 kg
  Tehnilised andmed
  Masina max. töökaal: 5500 kg
  Tõstekõrgus: 4350 mm,
  Tõstejõud: 3500 kg
  Kõrgus: 2320 mm
  Laius: 1410 mm
  Max kiirus: 20 km/h
  Mootor: JCB Diesel by Kohler KDI 2504 TCR 46 kW Stage V

  Masina komplektsus
  - Baasmasin JCB TLT-35
  - Hüdrostaatiline jõuülekanne reversi lülitiga
  - Rehvid 27 x 10 x 12 Ply
  - Tugevdatud sillad ees ja taga
  - Soojendusega klaasitud kabiin, kabiini õhufilter, päikesekaitsed
  - Massilüliti, tagurdamise helisignaal, peeglid, raadio
  - Masina väljalülitus juhi lahkumisel 1 minuti jooksul
  - Lisavarustuse kiirlukustus koos liikuva raamiga
  - Lisa töötuled
  - Tõstekahvlid 1200 mm, CLASS 3B, 200 mm
  - Kopp 0,6 m³
  Pildid on illustratiivsed.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • TLT35 teleskoopkahveltõstuk on tugev ja äärmiselt mitmekülgne töövahend. Nendel 5100 kuni 5500 kg kaaluvatel (sõltuvalt konfiguratsioonist) tööstuslikel kahveltõstukitel saab valida standardse 2WD või valikvarustuses 4WD vahel. Sellele ettesirutuvale kahveltõstukile on lisatud 46 kW mootor. Tõstevõime on 3500 kg ja tõstmiskõrgus 4,4 m (4,35 m 4 WD valiku puhul). Meie teleskoopkahveltõstukite disainil on mitmeid kasutegureid ning näiteks kaugele sirutumine võimaldab veokit laadida vaid ühelt küljelt, säästes kitsastes tingimustes kuni 50% laadimisruumi. Seda ruumi saab loomulikult kasutada jalakäijate tsoonide loomiseks. Lisaks pakub unikaalne teleskoopnõel enneolematut nähtavust ning veose pööramine 111 kraadi võrra teeb kaupade käitlemise lihtsamaks ja turvalisemaks. 4x4 valik võimaldab operaatoritel töötada nõlvadel ja pindadel, mis ei ole sobivad traditsioonilistele kahveltõstukitele. Kokkuvõttes ei tõsta TLT35 teleskoopkahveltõstuk üksnes koormaid, vaid standardeid kõigile kahveltõstukitele.
 • TLT_35D_18_A
   • HOOLDUS
   • KULUDE SÄÄSTMINE
   • MERCHANT MASTER
   • MUGAVUS
   • OHUTUS
   • WASTEMASTER TOOTESEERIA
   • Kahveltõstukide puhul on esmase tähtsusega maksimaalne tööaeg. Teletruk on toodetud just selle eesmärgiga, pikkade hooldusintervallidega ja kvaliteetsete komponentidega. Maapinnalt ligipääs kõigile peamistele komponentidele ja hooldusintervallide kontrolltoimingutele on kiire ja lihtne küljele avaneva ukse ja kallutatava kabiini kaudu. Igapäevaste kontrolltoimingute eiramisele ei ole mingit vabandust tänu suurepärasele ligipääsule külgmise hooldusluugi kaudu. Ka Teletruki akule pääseb kergesti ligi ilma spetsiaalsete tööriistadeta. Täielikult kaetud hüdroajamisüsteem kõrvaldab tavapärased avatud veovõlli ja väliste piduritega kaasnevad probleemid. Täiendava meelerahu saavutamiseks on JCB Teletruki standardvarustuses kaheaastane, 3000 töötunni JCB garantii.
   • JCB TLT35 puhul on tootlikkus seadmesse ehitatud tänu teleskoopnoolele. Teletruk säästab teie jaoks kuni 30% jooksvad kuludelt võrreldes torniga kahveltõstukiga. See tuleneb tavapärasest aja-, ruumi- ja kütusesäästust, mis kaasneb ühelt küljelt laadimisega. Töökeskkonnas saab säästa kuni 50% laadimisruumi. Ülejäänud ruumi saab kasutada teisteks toiminguteks ja puudub igasugune vajadus kulutada aega sõidukite ümberpaigutamisele töökohal. Tänu suurele pakilabidale saab lahtiseid objekte koguda vastavalt vajadusele, säästes pakendatud materjalide laadimisele kuluvat aega ja pakiladude ruumi. Teletruk tuleb sageli töökeskkonnas toime viie erineva seadme ülesannetega - traditsiooniline torniga kahveltõstuk, kompaktlaadur, kompaktne teleskooplaadur, kahvellaadur ja ratastel kompaktlaadur. See aitab vähendada teie sõidukite ja nende käitamise kulusid. Vastukaaluga kahveltõstuk on ühtlasi varustatud kiire ja lihtsa lisaseadme vahetamise süsteemiga; lisaseadmeid saab vahetada vähem kui 30 sekundiga kabiinist seest, kasutades JCB Changezee süsteemi, mis säästab nii aega kui ka sõidukite käitamiskulusid.
   • JCB Industrial on disaininud neljast Teletruk kahveltõstukist koosneva tooteseeria spetsiaalselt ehituskaupade sektori tarbeks. JCB tegi nelja masina väljaarendamisel tihedat koostööd Builders Merchants Federationiga (BMF) ning kõik masinad hõlmavad täiendatud nimekirja standardvarustusest. Masinad on esimesed omalaadsete seas, millel on uhkelt kuvatud BMF-i logo. Neli Teletruki mudelit on 30DTCR 2wd, 30D4x4, 35DTCR 2wd ja 35D4x4. Masinatel on täielikult kaetud hüdroajamisüsteem ning valikuvõimalus kahe- ja neljarattaveoliste mudelite vahel muudab kompaktlaadurid ideaalseks nii siledapinnalistes müügihoovides kui ka karmimates tingimustes, mis ei ole sobilikud traditsioonilisele kahveltõstukile. JCB Teletruk võimaldab täita, ladustada ja laadida paindlikke "suuri kotte" lihtsal ja efektiivsel moel kõigest ühe masinaga.
   • Teletruki ergonoomika parandamisse on panustatud palju, tagades suurepärase operaatori mugavuse terve tööpäeva vältel ning võimaldades saavutada sellest unikaalselt mitmekülgsest masinast maksimaalne tootlikkus. Juba juhtnupud on ergonoomilise disainiga, kõik on käe ulatuses ja ekraanid on selgelt nähtavad igasugustes valgusoludes. Lisaks on JCB Teletruk varustatud multifunktsionaalse juhtkangiga. Teletruki tootevalikus on mitmeid kabiini versioone, alates lihtsast sõrestikust kuni täielikult klaasitud ja madala kabiinini, pakkudes kõige mugavamaid töötingimusi mistahes kliima või tingimuste tarbeks.
   • Teletruki unikaalne külgnool võimaldab enneolematut nähtavust ettesuunas, kuna vaadet ei blokeeri torn, nagu tavapärastel kahveltõstukitel. Teleskoopnoole etteulatumine võimaldab veokit tühjaks laadida ühelt küljelt ja seega ei pea kahveltõstuk liikuma veoki teisele küljele, tagades jalakäijate ohutuse ja eraldatuse. Kui tekib vajadus parkida transpordiveok teeserva, siis saab Teletruki abil kogu laadimistoimingu läbi viia ühel küljel, liikumata avalikule teele. Lähtuvalt EL-i tööstustõstukite direktiivist EN 15000 võimaldab meie kohastuv koormuskontroll koos koormusmomendi indikaatori (L.M.I) süsteemiga võimaldavad koormust ohutult hallata ja vähendavad seadme ülekoormamise ohtu. Vooliku purunemise kontrollventiilid takistavad surve kadumist hüdraulikasilindrites, hoides noole paigal ja sekkudes ekstreemse süsteemi vea korral. Kabiini struktuur on vastavuses nii ROPS kui ka FOPS nõuetega, hõlmates täiendavaid ohutusfunktsioone, esiklaasi kaitset, valikulist katuse kaitset, standardvarustuses sülerihma ja valikulist kiirusepiirajat. Ka JCB Teletruki sisenemine ja masinast väljumine on ohutu ja lihtne tänu laiale astmele ja suurele käepidemele.
   • Wastemaster Teletruk on disainitud spetsiaalseid oma valdkonna vajadusi silmas pidades. JCB Teletruk on ideaalne lahendus prügi ja taaskasutuse sektoris tänu oma robustsele disainile, tootmisele ja suurele töövõimele. Ülima kaitse tagamiseks keerukates tolmustes keskkondades töötavatele masinatele pakub JCB erinevaid Wastemaster varustuskomplekte konkreetsete rakenduste tarbeks. Need hõlmavad tugevat keret, kaitsmeid, kõrgetasemelisi õhufiltreid, laia tuumaga radiaatorit, vastukaalu täiendusi, tulekustutit, panoraampeeglit ja kabiinisisest jahutusvedeliku temperatuurimõõdikut. 2015. aastal alustati Wastemaster Plus mudeli tootmist, mis hõlmab täiendavat funktsionaalsust, nagu blokeeriv turvavöö, mis tähendab, et käitaja ei saa masinat käivitada enne turvavöö kinnitamist, igas suunas paiknevad LED töötuled ja kaks täiendavat madalal paiknevat LED valgustit, mis tagavad käitajale parema nähtavuse ja turvalisuse. Õhu juurdevoolu kaitse ja ventiilibloki kaitse, mis takistavad jääkide kogunemist õhu juurdevoolu juurde või jääkide sisenemist mootorisse ning täiendavad silmatorkavad vastukaalu täiendused ja iseloomulikud Wastemaster märgid, mis tagavad masina nähtavuse. Wastemaster mudelid on saadaval järgnevates seadistustes: TLT 30D 4x4, TLT 30D TCR, TLT 30G TCR, TLT 35D 4x4 TLT 35D TCR

Küsi nõu spetsialistilt

 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 • Klienditugi E-R 8.00-20.00 | L 09.00-13.00
 
 
 
 
Liitu uudiskirjaga ja saa parimatest pakkumistest teada enne teisi. Iga kuu värsked uudised, näpunäited ja pakkumised Sinu postkasti.
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Logi sisse
E-post
Mobiil-ID
ID-kaart
SmartID
Facebook/Google
Unustasid parooli?
ID-kaart

Kui oled juba klient, logime su sisse. Kui mitte, registreerime su kliendiks. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga

Logi sisse SmartId-ga
 • Kui oled Stokkeri klient, siis esmakordsel kasutamisel
 • telli salasõna või logi sisse ID-ga.

Ei ole veel klient? Loe lisa või →Liitun StokkerPRO-ga ja maksan vähem.
Stokkeri veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest loobumiseks muutke oma seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutage salvestatud küpsiseid.
Halda seadeid
Nõustun