UUS!
Liitu kohe!
Kaup kätte paari tunniga! E-poest laosolevale kaubale sama päeva tarne Tallinnas ja lähiümbruses E-R 8.00-20.00. Vaata kaarti
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedUusKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 49€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
1_JCB_WLS_437HT_F3Q_RGB

Frontaallaadur 437, JCB

437&JCB , C
 • 6,7-liitrine Cummins QSB mootor muudetava geomeetriaga turbosüsteemiga
 • Jõumomendi lukustusega 5 käiguga ülekanne maksimaalseks efektiivsuseks
 • Kvaliteetsed komponendid ja pikk tööiga
 • Tugev struktuur toimetulekuks kõige keerukamate töödega
 • Uusim Command Plus kabiini disain operaatori mugavuse tagamiseks
 • DPF-i vajaduseta mootor säästab aega ja raha
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 136 kW
  • Töökaal: 14797 kg
  • Liikumiskiirus: 39,72 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 4021 mm
  • FTTL: 8495 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • Meie uusima Command Plus kabiiniga varustatud JCB 437 frontaallaadur on ehitatud rõhuasetusega tugevusel, usaldusväärsusel ja mugavusel. Tööprotsessi tähtsa osana on antud seade äärmiselt tootlik, ülimalt suure töövõimega ning ei vaja ajakulukat DPF-i hooldust. Command Plus kabiini lisamisega suudame me pakkuda oma klassi parimat mugavust, nähtavust, ergonoomikat ja madalaid müratasemeid lisaks käesoleva frontaallaaduri teistele arvukatele kasuteguritele. Need kasutegurid hõlmavad lihtsat hooldust, ohutust ja palju muud
 • WLS_437_02
   • COMMAND PLUS
   • DISAINITUD EFEKTIIVSEKS
   • KVALITEETNE PROTSESS
   • MADALAD HOOLDUSKULUD, PIKAD IN
   • SÕITKE OHUTULT
   • TOOTLIK TÖÖVÕIME
   • 437 ratastel laaduri ROPS struktuur on uudne; A sambad on kabiini tagaosaga võrdse laiusega, pakkudes avaramat sisemust ja laia esiklaasi. Lülitid ja lisanupud paiknevad nüüd parempoolsel A-sambal. Menüüde juhtimiseks on seadmel kaks värvilist LCD ekraani, milledest üks võib funktsioneerida valikvarustuses tahavaatekaamerana. Teie JCB lihtsa, spetsiaalse menüü keskkonna kasutamine on lihtne tänu intuitiivsele valikvarustuses keeratavale juhtnupule. Standardvarustuses on JCB 437 ratastel laadur varustatud soojendusega välispeeglitele, mida saab elektrooniliselt kohandada kabiinist seest. Saadaval on ka kumerpeeglid parima vaatevälja pakkumiseks. Täiesti uus ventilatsioonisüsteem hõlmab üheksat niiskust eemaldavat ventilaatorit ja kuute käitaja ventilaatorit nähtavuse ja operaatori mugavuse tagamiseks igal hetkel. Lisaks on seadme müratasemed madalamad. Kõik juhtnupud paiknevad istmel ja liiguvad isegi vastavalt istme vedrustusele. Samuti saate valida operaatoritele kõige sobivama juhtsüsteemi: valikus on ühe juhtkangiga seadistus või mitme kangiga seadistus, kusjuures mõlemad kasutavad elektrilist hüdraulikasüsteemi ülima täpsuse pakkumiseks. operaatorite ergonoomika põhjaliku uurimise tulemusena oleme välja arendanud Command Driving Position lahenduse, mis hõlmab optimaalset paigutust erineva kuju ja suurusega juhtide tarbeks.
   • JCB 437 frontaallaaduri automaatne ooterežiim viib mootori pöörded tasemele 700p/min, kui viimasest tegevusest on möödunud 30 sekundit. Eco režiim piirab mootori kiirust 1800p/min juures, vähendades kütusetarbimist. Tootlus on siiski tohutu. Hüdrauliline jahutusventilaator reageerib automaatselt õhutemperatuurile ja kohandab ventilaatori kiirust energia optimeerimiseks ja kütusetarbimise vähendamiseks. Antud seadistuse täiendavaks kasuteguriks on madalamad müratasemed. Meie lukustuva jõumomendiga 6 käiguga ülekanne tagab 100% efektiivsuse igal käigul, parandades teie frontaallaaduri kütusetarbimist. Kitsamad käigu vahemikud tagavad mootori madalama kiiruse iga käigu korral. Rataste kiirusel pidurdamine tähendab, et pidurid pöörlevad ratastega samal kiirusel, vähendades kuumust ja lohisemist ning parandades ökonoomsust. Ventiiliplokis paiknevad laadimiseta pooliklapid tähendavad aga, et poomide langetamisel rakendatakse gravitatsiooni, suurendades seega efektiivsust. JCB uuenduslikud muudetava töömahuga kolbpumbad on sisendiks koormustundlikule ventiiliplokile, mis tarbib võimsust üksnes vajadusel, pakkudes täpset ja efektiivset laaduri juhtimist. JCB Smoothride vedrustus pehmendab lööke ja vähendab seega materjali pudenemist ja strukturaalset survet, suurendades samal ajal operaatori mugavust. Reageerimiskiirus on kohandatav kabiinist uusimate Command Plus juhtnuppude abil.
   • JCB 437 ratastel laaduri liigendil on tugev karpristlõige, tugev keskne polt ja suur puks ning kaks koonusrull-laagrit alumistel karpristlõikega liigenditel. Antud seadistus tuleb suurepäraselt toime vertikaalse ja horisontaalse koormusega. Piiratud elementide analüüs ning põhjalik vastupidavuse ja kere testimine tagavad struktuuri tugevuse ja vastupidavuse. Külmkambris testimine tagab seadme käivitumise temperatuuril kuni -20°C. Kõrge taluvus ning poltide ja pukside täpne paiknemine on tagatud JCB täppismasinaehituse tehnikatega. Uusimad tootmisprotsessid, nagu robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ning innovatiivseid koostetehnikad, aitavad saavutada parima võimaliku kvaliteedi. Tugev valatud tagumine vastukaal kaitseb teie JCB 437 ratastel laaduri tagaosa, tagatulesid ja jahutusplokki kahjustuste eest. Voolikud on põhjalikult paigutatud ja klammerdatud läbi liigendi, kaugel eemal ohtlikest kohtadest. Uus esiraam on senisest vastupidavam; seda on tugevdatud täiendavate ribide ja nurgaplekkidega tööea pikendamiseks. Täiendavaks kaitseks on seadmele lisatud löögikindlad poritiibade servad ja äärised. Käesoleva frontaallaaduri sisemised terasest vedelikupaagid on täielikult kaitstud lekete eest, mis on tunduvalt efektiivsem lahendus kui osade konkurentide pakutavad plastikust paagid.
   • Ligipääs uue JCB 437 ratastel laaduri mootorile on lihtne tänu suurele automaatselt avanevale ühes tükis kapotile. Ligipääs diisli ja DEF-i paakidele on samuti lihtne lukustatava võre kaudu masina tagaosas. Soojenduse ja ventilatsiooni filtrid paiknevad käepäraselt välise ligipääsu paneeli taga. Loputusvedeliku, mootoriõli ja jahutusvedeliku taset saab kontrollida kabiinist ning kõik teised rutiinsed kontroll- ja määrdepunktid paiknevad maa tasapinnal. Tsüklondisainiga mootori ventilaatori puhastusfilter on tavapärasest õhufiltrist neli korda võimekam. Antud süsteemi tööiga on pikem, sest komponente on vähem ja efektiivsus on suurem, tagades mootori parema kaitse. Enamus Tier 4 Final/Stage IV mootoreid kasutavad DPF filtrit, mis toob asendusvajaduse korral kaasa raha- ja ajakulu. Cumminsi mootor ei vaja DPF-i, vähendades seega hooldus- ja halduskulusid. Kasutasime JCB 437 frontaallaaduri tootmisel parimaid komponente (Cumminsi mootor, ZF ülekanne ja sillad, Rexroth pumbad ja Parker ventiiliplokid) ning seega on pikk hooldusiga seadmesse sisse ehitatud.
   • Uuel JCB 437 frontaallaaduril on tahavaatepeeglid kinnitatud A-sammaste ette, parandades nähtavust. Sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja kapoti peeglid kombineerituna pakuvad suurepärast vaadet igas suunas. Laaduri astmed on kallutatud ja võrdsete vahedega ning täiendatud mugavalt paigutatud käepidemetega, mis pakuvad kolme puutepunkti igal hetkel. Libisemist ennetavad liikumisteed ja täiendavad käepidemete valikud võimaldavad masinas ohutult liikuda. Ukse hinged paiknevad nüüd JCB 437 A-sambal; see lihtne muutus loob märkimisväärselt parema ligipääsetavuse suurema ja laiema ukseava kaudu. Ühtlasi tähendab see, et ligipääs laaduri tagaosale on ohutum. Täismõõdus poritiibade katted on hoolikalt disainitud ettesuunatud pritsmete vähendamiseks kõigi rehvitüüpide korral. See suurendab ohutust ja vähendab jääkide kogunemist teie frontaallaaduril. DPF-i hõlmavad mootorid on tuleohtlikud, sest regenereerimisel tekitab mootor suurt kuumust. Uus 437 mudel ei kasuta DPF-i ja seega ei pea sellepärast muretsema. Kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu ja süsinikfiltrite vahel.
   • Kahe võimsat muudetava töömahuga kolbpumbaga hüdraulikasüsteem pakub tohutut ringlust 264 l/min, mis tagab kiired tsükliajad ja suurepärase multifunktsionaalsuse JCB 437 frontaallaaduri käitlemisel. Cummins QSB 6,7-liitrine mootor saavutab maksimaalse võimsuse (136Kw) ja maksimaalse jõumomendi (841Nm) madalatel pööretel. Muudetava geomeetriaga turbosüsteem tagab suurema töövõime mootori madalatel kiirustel, parandades tsükliaegu ja veojõudu. Valikus on kolm silla tüüpi: › Standardne diferentsiaal kõva pinna korral. › Piiratud libisemisega diferentsiaal väiksema haarduvusega pehme ja mudase pinna korral. › Avatud diferentsiaal automaatselt lukustuva esisilla diferentsiaaliga mitmesuguse pinna korral. Laaduri diisliosakeste filtrite (DPF) vahetamisele ei kulu enam aega ja raha; mootor vastab Tier 4 Final/Stage IV nõuetele, kasutades üksnes heitgaaside retsirkulatsiooniklappi (EGR) ja selektiivset katalüütilist reduktsiooni (SCR). See suurendab ühtlasi kütusesäästu. Valitavad laadimisseadise fikseerimisasendid võimaldavad operaatoritel määrata laadimisseadise poomi kõrguse piirangu, kaeve- ja tõstefunktsioonidesse naasmise funktsioonid. Seega on käesoleva frontaallaaduri ohutus ja tootlus parem. Uuenduslik elektrooniline haldus suudab teostada progressiivse siduri katkestamise laaduri efektiivseks ja tootlikuks juhtimiseks. Antud funktsioon kontrollib veojõudu ülekande kaudu, juhtides maksimaalse võimsuse laaduri hüdraulikasüsteemi ning vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Frontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
MudelFrontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
Tootekood403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB427AG&JCB
Mootori võimsus26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Töökaal2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Liikumiskiirus30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Otsatapi kõrgus2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
FTTL1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.
Dewalt+-28%25+pop-up