UUS!
Liitu kohe!
KÄSITÖÖRIISTAD NÄDALA LÕPUNI VÄHEMALT -25%. VAATA LÄHEMALT!
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 150€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
Frontaallaadur 435S, JCB
Frontaallaadur 435S, JCB
Frontaallaadur 435S, JCB

Frontaallaadur 435S, JCB

435S&JCB , C
 • Kõrge võimsuse ja kaalu suhe parima töövõime tagamiseks
 • 6 käiguga 50km/h ülekanne jõumomendi lukustusega
 • Mugav töökeskkond terveks päevaks ja JCB Smoothride koorma vedrustus
 • T4F 6,7-liitrine mootor, mis genereerib 230hj ja 945Nm
 • Suure jõumomendiga (HT) laadurseadis kõrgele tõstmise võimekusega
 • Cumminsi mootor, ZF ülekanne/sillad, Rexroth pumbad, Parker ventiiliplokid
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 172 kW
  • Töökaal: 14055 kg
  • Liikumiskiirus: 52,3 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3958 mm
  • FTTL: 8166 kg
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • JCB 435S frontaallaadur on disainitud rõhuasetusega maksimaalsel tootlusel põllumajanduse valdkonnas. 435S mudel on toodetud suure võimsuse ja kaalu suhtega ning kasutades üksnes parimaid komponente, nagu Cumminsi mootor, ZF ülekanne ja sillad ning Rexroth pumbad, tagades seadme pika tööea. 230hj, 945Nm ja 264 l/min hüdrauliline ringlus pakuvad maksimaalset töövõimet. Mugavus on tagatud terveks tööpäevaks - mugav käitaja on ju tootlik. Lisaks on see ohutu, hooldatav ning tänu funktsioonidele, nagu Eco režiim ja automaatne ooterežiim, ka äärmiselt kütusesäästlik.
 • 435 rear push
   • COMMAND PLUS
   • DISAINITUD EFEKTIIVSEKS
   • KONKURENTSITULT PARIM TÖÖVÕIME
   • KVALITEETNE PROTSESS
   • MADALAD HOOLDUSKULUD, PIKAD IN
   • SÕITKE OHUTULT
   • 435S frontaallaaduri ROPS/FOPS struktuur on uudne; A sambad on kabiini tagaosaga võrdse laiusega, pakkudes avaramat sisemust ja laia esiklaasi. Lülitid ja lisanupud paiknevad nüüd parempoolsel A-sambal. Menüüde juhtimiseks on seadmel kaks värvilist LCD ekraani, milledest üks võib funktsioneerida tahavaatekaamerana. Teie JCB lihtsa, spetsiaalse menüü keskkonna kasutamine on lihtne tänu intuitiivsele valikvarustuses keeratavale juhtnupule. Standardvarustuses on JCB 435S frontaallaadur varustatud soojendusega välispeeglitele, mida saab elektrooniliselt kohandada kabiinist seest. Täiesti uus ventilatsioonisüsteem hõlmab üheksat niiskust eemaldavat ventilaatorit ja kuute käitaja ventilaatorit nähtavuse ja operaatori mugavuse tagamiseks igal hetkel. Lisaks on seadme müratasemed madalamad. Kõik juhtnupud paiknevad istmel ja liiguvad isegi vastavalt istme õhkvedrustusele. Samuti saate valida operaatoritele kõige sobivama juhtsüsteemi: valikus on ühe juhtkangiga seadistus või mitme kangiga seadistus, kusjuures mõlemad kasutavad elektrilist hüdraulikasüsteemi ülima täpsuse pakkumiseks. operaatorite ergonoomika põhjaliku uurimise tulemusena oleme välja arendanud Command Driving Position lahenduse, mis hõlmab optimaalset paigutust erineva kuju ja suurusega juhtide tarbeks.
   • JCB 435S mudeli automaatse ooterežiimi funktsioon viib mootori 700p/min juurde 30 sekundi möödumisel viimasest tegevusest, samal ajal kui Eco režiim seab mootori maksimaalseks kiiruseks 1800p/min, vähendades kütusetarbimist. Mõlemal juhul on tootlus siiski tohutu. Ühilduv lukustatava jõumomendiga 6 käiguga ülekanne tähendab, et käesoleva frontaallaaduri puhul on efektiivsus 100% iga käigu korral. Väiksemad käikude vahemikud tagavad mootori madalama kiiruse iga käigu korral, parandades töövõimet ja kütusetarbimist. Rataste kiirusel pidurdamine tähendab, et 435S frontaallaaduri pidurid pöörlevad ratastega samal kiirusel, vähendades kuumust ja lohisemist ning parandades ökonoomsust. JCB 435S mudeli hüdrauliline jahutusventilaator reageerib automaatselt õhutemperatuurile ja kohandab ventilaatori kiirust jahutuse optimeerimiseks, kütusetarbimise vähendamiseks ja müratasemete langetamiseks. JCB uuenduslikud muudetava töömahuga kolbpumbad on sisendiks koormustundlikule ventiiliplokile, mis tarbib võimsust üksnes vajadusel, pakkudes täpset ja efektiivset laaduri juhtimist. Laadimata pooliklapid langetavad laaduri poome gravitatsiooni ja mitte hüdraulikasüsteemi toel, vähendades kütusetarbimist. JCB Smoothride vedrustus pehmendab lööke ja vähendab seega materjali pudenemist ja strukturaalset survet, suurendades samal ajal operaatori mugavust. Reageerimiskiirus on kohandatav kabiinist uusimate Command Plus juhtnuppude abil.
   • Käesoleva frontaallaaduri Cummins QSB 6,7-liitrine mootor genereerib tohutu võimsuse 230hj maksimaalse jõumomendiga 945Nm üksnes 1500p/min juures. Seade vastab Tier 4 Final/Stage IV nõuetele, kasutades üksnes heitgaaside retsirkulatsiooniklappi (EGR), selektiivset katalüütilist reduktsiooni (SCR) ja diisli oksüdatsiooni katalüsaatoreid (DOC). JCB 435S mudeli tsükliajad on kiired: muudetava geomeetriaga turbolaadimise süsteem pakub suuremat töövõimet mootori madalatel kiirustel, samal ajal kui kahe võimsa muudetava töömahuga kolbpumbaga hüdraulikasüsteem tagab tohutu ringluse 264 l/min ja seega kiired tootlikud tsükliajad. JCB valikvarustuses kiirliides muudab frontaallaaduri lisaseadmete vahetamise kiireks ja efektiivseks. Kiirliides on loodud kohanduma ka spetsiaalsete lisaseadmetega. Suure jõumomendiga (HT) poomi disain pakub paralleelset tõstmist ja suurepärast nähtavust laaduri otsa suunas, mis on ideaalne mitme lisaseadme kasutamisel. Valige HT tõsteseadis ning võite frontaallaadurit kasutada kõrgel töötamiseks (viljapunkri, treileri ja laoturi laadimine). Optimaalsete tsükliaegade ja efektiivsuse saavutamiseks (kiirendamisel, tõusudel ja teedel liikumisel) oleme 435S mudelile lisanud unikaalse 6 käiguga ülekande, mis pakub jõumomendi lukustamist igal käigul. frontaallaaduri lisaseadmete sujuv juhtimine on tagatud - jõumoment on pidev terve sõiduki pöörde vältel. JCB uuenduslik elektrooniline haldus suudab teostada progressiivse siduri katkestamise laaduri efektiivseks ja tootlikuks juhtimiseks. Antud funktsioon kontrollib veojõudu ülekande kaudu, juhtides maksimaalse võimsuse laaduri hüdraulikasüsteemi ning vähendades pidurite kulumist ja kütusetarbimist. Kohandage JCB 435S frontaallaadur mistahes rakendusega, kasutades erinevaid sildade valikuid. Pakume avatud diferentsiaaliga toodet tugeva pinnase jaoks; piiratud diferentsiaaliga pehme ja mudase pinna jaoks; ning avatud diferentsiaaliga toodet esisilla diferentsiaali automaatseks lukustamiseks erinevate tingimuste korral.
   • JCB 435S frontaallaadur on ehitatud spetsiaalselt toimetulekuks põllumajanduse valdkonna nõuetega. Piiratud elementide analüüs ja kere testimine tagavad JCB 435S mudeli strukturaalse tugevuse ja vastupidavuse. Külmkambris testimine tagab seadme töövõime temperatuuril kuni -20?C. Täppismasinaehitus tagab kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise. Me kasutame uusimaid tootmisprotsesse, nagu robotmasinaehitus, täppisvärvimise tehnoloogia ning innovatiivseid koostetehnikaid, et saavutada parim võimalik kvaliteet. JCB 435S seadme liigendil on tugev karpristlõige, mis on märkimisväärselt tugevam ühest katteplaadist. Täiendava kaitse saavutamiseks paiknevad 435S mudeli roolirammid kõrgel ning voolikud on suunatud läbi liigendi. Käesoleva frontaallaaduri liigendil on tugev keskne polt ja suur puks täiendavaks vastupidavuseks ning kaks koonusrull-laagrit alumistel karpristlõikega liigenditel, mis tulevad toime nii vertikaalse kui ka horisontaalse koormusega. Tagumine vastukaal kaitseb 435S seadme jahutusplokki ja seadme tagumist osa (kaasa arvatud tagatulesid) kahjustuste eest.
   • Ligipääs uue JCB 435S frontaallaaduri mootorile on lihtne tänu suurele automaatselt avanevale ühes tükis kapotile. Ligipääs DEF-i paagile on samuti lihtne lukustatava võre kaudu masina tagaosas. Elektrooniline jälgimissüsteem edastab reaalajas andmeid masina seisukorra kohta. See kaitseb nii 435S seadet kui ka selle käitajat. Valikvarustuses automaatse määrimise komplekt tähendab, et see frontaallaadur hoolitseb oma määrdevajaduste eest ise, samal ajal kui standardvarustuses laia tuumaga jahutusplokk ja suunda muutev ventilaator tagavad jahutussüsteemi efektiivsuse suure hulga lendlevate jääkide keskkonnas. JCB 435S kasutab kvaliteetseid komponente, nagu Cumminsi mootor, ZF ülekanne ja sillad, Rexroth pumbad ja Parker ventiiliplokid ning seega on pikk tööiga seadmesse sisse ehitatud. Täielikult hüdrauliline kahe vooluringiga pidurisüsteem mitme õliga immutatud kettaga tagab laaduri pidurisüsteemi sisuliselt hooldusvajaduseta tööea. Enamus Tier 4 Final/Stage IV mootoreid kasutavad DPF filtrit, mis toob asendusvajaduse korral kaasa raha- ja ajakulu. Cumminsi mootor ei vaja DPF-i, vähendades seega hooldus- ja halduskulusid.
   • Uuel JCB 435S frontaallaaduril on tahavaatepeeglid kinnitatud A-sammaste ette, parandades nähtavust. Sisemised peeglid, soojendusega välispeeglid ja tahavaatekaamera kombineerituna pakuvad suurepärast vaadet igas suunas. Kaldu ja võrdsete vahedega astmed mugavalt paigutatud käepidemetega tagavad ohutu ligipääsu frontaallaadurile. Libisemist ennetavad liikumisteed ja täiendavad käepidemete valikud võimaldavad frontaallaaduri operaatoritel ohutult masinale ronida. DPF-i hõlmavad mootorid on tuleohtlikud, sest regenereerimisel tekitab mootor suurt kuumust. Uus 435S mudel ei kasuta DPF-i ja seega ei pea sellepärast muretsema. Kabiin toetub isolaatorile, see on vastavuses ROPS/FOPS standarditega ja hermeetiliselt suletud kaitseks tolmu eest. Lisaks saate valida värske õhu ja süsinikfiltrite vahel.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Frontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
MudelFrontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
Tootekood403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB427AG&JCB
Mootori võimsus26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Töökaal2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Liikumiskiirus30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Otsatapi kõrgus2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
FTTL1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.
K%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6riistad+-25%25+pop-up+