UUS!
Liitu kohe!
Kaup kätte paari tunniga! E-poest laosolevale kaubale sama päeva tarne Tallinnas ja lähiümbruses E-R 8.00-20.00.
Open MenuTootekataloogOpen CartOpen Search
search
E-pood: (+372) 730 8285
Eesti keeles
asukoht
Tarneriik
keel
OUTLETTeenusedUusKampaaniadStokkeri järelmaksKontaktid
Sinu ostukorv on tühiLisa mõni toode või
suundu pealehele
TASUTA TRANSPORT
kui tellimus ületab 49€
Minu Stokker
Logi sisse
searchOtsi
1_Forks Bags Final_M_RGB

Frontaallaadur 409, JCB

409&JCB , C
 • Stage IIIB/Tier 4i vastavusega JCB Diesel by Kohler mootor
 • Hüdrostaatiline ajam lihtsaks juhtimiseks
 • Tugev ja mitmekülgne rõhutatud roolimissüsteem koos külgnihkega
 • 55,4kW võimsust ja 300 Nm jõumoment
 • Suurepärane nähtavus igas suunas ja parim operaatori mugavus
 • Lihtsasti hooldatav ja äärmiselt ohutult käitatav
Küsi personaalset pakkumist
×

Küsi personaalset pakkumist

 • Tehnilised andmed
  • Mootori võimsus: 54.5 kW
  • Töökaal: 5926 kg
  • Liikumiskiirus: 40 km/h
  • Otsatapi kõrgus: 3340 mm
  • FTTL: 3584 kg
  Tehnilised andmed

  Masina max töökaal: 5 926 kg
  Pikkus ilma tööorganiga: 4 630 mm
  Laius: 1 898 mm
  Kõrgus: 2 643 mm
  Mootori võimsus 55 (74) kW (Hj)
  Silindrite arv: 4
  Max. Tõstejõud otse kopaga: 4 583 kg
  Max. Tõstejõud täispöördel kopaga: 3 648 kg
  Max. Tõstekõrgus kopa lõikeplaadini: 3 189 mm

  Masina komplektsus

  - Hüdrostaatiline jõuülekanne
  - Manuaal juhtimine
  - Rehvid MICHELIN XMCL 400/70R20
  - Juhikaalu järgi reguleeritav iste
  - Lisavarustuse kiirühendus
  - Kabiin põhjamaade soojendusega, kabiini õhufilter
  - Tagasikäigu helisignaal, massilüliti, turvavöö
  - Sõidu- ja töötuled, lisatöötuled
  - Vilkur, tagasivaatepeegelid, päikesesirm
  - LSD sillad 75% piiratud libisemisega
  - Kopp 1.2 m3 lõikeplaadiga
  Pildid on illustreeriva tähendusega.
  + kuva rohkem
 • http://www.jcb.ee/
  Igas maailma nurgas leiab mõne JCB masina. JCB kuulub maailma parimate ehitusmasinate tootjate esikolmikusse. Meil töötab umbes 7000 inimest neljal kontinendil ja müüme oma tooteid 150 riigis läbi 1500 edasimüüja esinduse.
  Kogu oma 64 aastase ajaloo jooksul oleme teinud suuri investeeringuid teadus-ja arendustegevusse, hoides JCB innovaatilisena. Täna on JCB-l ühed parimad insenerilahendused kogu maailmas, tootevalikus üle 300 masina ja väga hea hooldsvõrgustik.

  • Valikus üle 300 masina
  • Liider teleskooplaadurite maailmas
  • Number 1 laadurekskavaatorite maailmas
  • Üks suuremaid rasketehnika tootjaid
  Stokker on JCB edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus alates 2001 aastast!
  Vaata rohkem tooteid
 • 409 mudeli näol on tegemist äärmiselt tootliku frontaallaaduriga, millel on kompaktsed mõõtmed, töövõime, mitmekülgsus, paindlikkus ja kompromissitu tootlus. Seade on varustatud 55,4kW mootoriga, mis genereerib jõumomendi 300 Nm ning annab jõudu 2 käiguga hüdrostaatilisele ülekandele maksimaalse tõstekõrgusega 3189 mm. Käesoleval laadimisseadmel on lisaks kõrge kvaliteediga komponendid, mugavus ja külluslikult ergonoomikat, suurepärane ehituskvaliteet, karmid ohutustasemed ja sujuv hooldatavus. Kokkuvõttes on tegemist ideaalse töövahendiga nii põllumajanduse kui ka ehituse valdkonnas.
 • A_WLS_409_12
   • HOOLDUS
   • JÕUÜLEKANDE JÕUDLUS
   • KVALITEET, USALDUSVÄÄRSUS JA V
   • MUGAVUS, OHUTUS JA HOOLDATAVUS
   • OHUTUS JA TURVALISUS
   • TÄIELIK TOOTLUS
   • Enamus T4F mootoreid kasutavad DPF filtrit või SCR-i, mis vajavad kulukat AdBlue vedelikku või kuumuskindlaid määrdeõlisid. Uus JCB disainitud Kohleri mootor seda ei vaja, vähendades hooldus- ja käituskulusid. JCB 409 frontaallaaduri operaatoritel ja haldajatel on ligipääs olulisele infole, nagu masina tööajad ja häiresõnumid, ühe nupuvajutusega kabiinis asuval ekraanil ja vajadusel JCB LiveLink telemaatikasüsteemi kaudu. JCB 409 mudelil on tsüklondisainiga eelfilter, mis suurendab õhu filtreerimist ja pikendab vastavalt hooldusintervalle. Suur ühes tükis kapott võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu kõigile igapäevastele kontrollpunktidele ning ka teie frontaallaaduri mootorile ja jahutusplokile. Teie kohalik JCB edasimüüja pakub kõiki varuosasid teie 409 laadimisseadme tarbeks, kaasa arvatud JCB Diesel by Kohleri mootori komponente. Lisaks kattuvad käesoleva mudeli osad komponendid teiste JCB mudelitega, mis tähendab, et varuosade saadavus on veelgi parem. Stiilne ja uuenduslik armatuurlaua keskne ekraan kombineerib analoognupud ja värvilise LCD ekraani, mis suudab kuvada seadme seisukorra üksikasju, hooldusvajadust, käitamisinfot ja muud.
   • JCB ja Kohler on tootnud 409 mudelile ülima kompaktse frontaallaaduri mootori. See on Stage IIIB/Tier 4F vastavusega, kasutades üksnes DOC-id, samal ajal kui võimsus ja jõumoment madalatel pööretel tagavad kütusesäästu. Seadme mõõtmed on kompaktsed ja pöörderaadiused väiksed. Mootori muutuva kiirusega vändast juhitav jahutusventilaator hoiab optimaalset kiirust kõigi nõudmiste tarbeks, kasutamata sealjuures liigselt mootori võimsust. Võimsus suunatakse efektiivselt maapinnale uuendusliku kere kaudu, mille kõigi komponentide vahel valitseb ideaalne harmoonia. Me pakume JCB 409 mudelile mitmeid silla valikuid, kaasa arvatud avatud diferentsiaalid tugevale pinnasele ja piiratud libisemisega diferentsiaalid pehmele mudasele pinnasele. Meie 100% vahetatav esisilla diferentsiaalluku valik pakub ülimat haarduvust mudas ning ei genereeri põikjõudu, kahjustamata maapinda, kui funktsionaalsus ei ole kasutuses. Seda saab aktiveerida ka liikudes ja koormat transportides. Tänu hüdrostaatilisele ajamisüsteemile on 409 frontaallaadur lihtsasti käitatav ka kogenematutele juhtidele. See tähendab, et masina ülekoormamise ja liigse kütusekulu risk on väiksem.
   • Oleme 409 frontaallaaduril kasutanud üksnes kõige kvaliteetsemaid mootori, jõuülekande ja silla komponente tootjatelt, nagu DANA ja Bosch. Käesoleval laadimisseadmel on tugev kere ja parim võimalik kaalujaotus; kõik see võimaldab väliste jõudude optimaalset taluvust. Me mõistame, et materjalide laadimine võib olla raske ning kasutame seetõttu tugevat keskset liigendit, mis võngub ±40°. Täppismasinaehitus tagab käesolevatel laadimisseadmetel kõrge taluvuse ning poltide ja pukside täpse paiknemise. Tagumised tuled paiknevad tugeva vastukaalu ümbrise sees, olles kaitstud löökide eest, ja hüdraulikavoolikud on hoolikalt suunatud, korralikult klammerdatud ja paigutatud eemale potentsiaalsetest ohtlikest punktidest. Me kasutame uusimaid tootmisprotsesse, piiratud elementide analüüsi ja laialdast testimist, et saavutada kõige kõrgem kvaliteet. Külmkambris testimine tagab käivitumise ka temperatuuril -20°C.
   • Uuel 409 frontaallaaduril on oma klassi parim madala müratasemega käitaja keskkond väsimuse vähendamiseks, mugavuse suurendamiseks ja produktiivsuse kasvatamiseks. Nähtavus on esmaklassiline suurepärase vaateväljaga igas suunas tänu suurtele klaaspaneelidele ja kitsastele kabiini sammastele. Paralleelsete laadurpoomide geomeetria suurendab seda veelgi. Lai ukseava ja mugavalt paigutatud astmed teevad ligipääsu 409 frontaallaaduri kabiinile lihtsaks ja ohutuks, samal ajal kui ergonoomilise paigutsega juhtnupud on mugavalt käeulatuses. Ka kompaktlaaduri hooldatavus on hämmastav, hõlmates maapinnalt ligipääsetavaid grupeeritud igapäevaseid kontrollpunkte, avarat kapotti ja pikki 500-tunniseid mootori hooldusintervalle. Õliga immutatud ketaspidurid pakuvad praktiliselt hooldusvaba tööiga ning kõik mootori hoolduspunktid on mugavuse suurendamiseks grupeeritud.
   • JCB 409 frontaallaadurit on võimalik varustada uue immobilisaatori valikuga, mis ennetavad varastamist teie masinapargis. Astmed on kaldu, võrdsete vahedega ja mugavalt paigutatud käepidemetega, et operaatoritel oleks JCB 409 seadmesse sisenedes või sellest väljudes alati kolm puutepunkti. heitgaaside järeltöötluseta on meie JCB Diesel by Kohler mootorid äärmiselt kompaktsed, tagades enneolematu nähtavuse. Kaldus tagumine kapott pakub takistusteta vaatevälja ning summuti ja õhu juurdevoolu filter ei takista seda. Oleme seadmele lisanud kabiinis paikneva kaheastmelise kiirliidese isolatsioonisüsteemi, et takistada lisaseadmete soovimatut vabastamist 409 laadimisseadmel.
   • Meie kiire voolu valikuga on JCB 409 kompaktse frontaallaaduri hüdraulikasüsteemi mahutavus 30 liitri võrra suurem, võimaldades suuremat voolukiirust 120,8 l/min. JCB rõhutatud roolimissüsteem hõlmab lihtsasti kasutatavat küljele nihkumist, mis on ideaalne kaubaaluste paigutamiseks. JCB 409 mudelil on äärmiselt mitmekülgne frontaallaadur, mis tuleb toime mitmete ülesannetega, hõlmates küllaldaselt valikuid ideaalse lahenduse loomiseks teie vajadustele ning tohutut ühilduvate lisaseadmete valikut. Varustage oma frontaallaadur meie uue puksiirvalikuga ning saate puksiirlati koos tagumise elektrivarustuse ja hüdraulikaga, mis võimaldab pukseerida kuni 3,5 tonni ja kanda tagumisi lisaseadmeid, nagu soolapuisturid. Võimsuse jaotamisega ülekande ja hüdraulika vahel võimaldab meie nihkuv pedaal täpset, efektiivset ja sujuvat koorma käitlemist. Meie laadimiskopad on veelgi mitmekülgsemad, kui kasutate nii eesmisi kui ka tagumisi lisaseadmeid; näiteks võite kombineerida lumesaha ja tagumise puisturi.

Küsi nõu spetsialistilt

Sarnased tooted

Frontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
MudelFrontaallaadur 403, JCBFrontaallaadur 406, JCBFrontaallaadur 407, JCBFrontaallaadur 409, JCBFrontaallaadur 411, JCBFrontaallaadur 413, JCBFrontaallaadur 419, JCBFrontaallaadur 427HT, JCBFrontaallaadur 437, JCBFrontaallaadur 435S, JCBFrontaallaadur 457HT, JCBFrontaallaadur 427HT AGRI, JCB
Tootekood403&JCB406&JCB407&JCB409&JCB411&JCB413&JCB419&JCB427&JCB437&JCB435S&JCB457&JCB427AG&JCB
Mootori võimsus26 kW36.4 kW48 kW54.5 kW81.3 kW108.3 kW129 kW133 kW136 kW172 kW193 kW
Töökaal2850 kg4873 kg5063 kg5926 kg8784 kg9053 kg10613 kg13381 kg14797 kg14055 kg20534 kg
Liikumiskiirus30 km/h20 km/h35 km/h40 km/h50 km/h50 km/h50 km/h40,0 km/h39,72 km/h52,3 km/h40,5 km/h
Otsatapi kõrgus2882 mm3120 mm3120 mm3340 mm3569 mm3579 mm3700 mm3876 mm4021 mm3958 mm4307 mm
FTTL1219 kg3191 kg3265 kg3584 kg5091 kg5153 kg6695 kg8337 kg8495 kg8166 kg12504 kg
 
 
Stokker on Baltikumi juhtiv professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ja teenindusettevõte
 
 
 
 
 
Kas teadsid, et 100st kliendist 92 soovitaks Stokkerit ka oma sõbrale või kolleegile.
Ära vajuta
Minu Stokker
E-post
Sotsiaalmeedia
ID-kaart
Mobiil-ID
Unustasid salasõna?
ID-kaart

Kui konto on juba loodud, logime su sisse. Kui mitte, registreerime sulle konto. Lihtne!

Sisene Mobiil-IDga
Ei ole veel klient? Loe lisa. Liitu StokkerPRO´ga.